Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Fotky a zážitky z dovolených a výletů, plánování dovolených. Myslíš na blbosti a koně jsi už přešel.

Re: Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Příspěvekod alika » stř 01. čer 2011 16:56:50

lenka píše:
alika píše:Pojede a bude tam podmítat, stejně neodmítne.


Tak neodmítl a jel. Teda před hodinou odletěl.

Vím, jak ti je. Ať je jim kolikoli, stejně má člověk strach. Snaž se zabavit, bude v pořádku!!! :tu
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Příspěvekod Lenka » stř 01. čer 2011 18:58:52

alika píše:
lenka píše:
alika píše:Pojede a bude tam podmítat, stejně neodmítne.


Tak neodmítl a jel. Teda před hodinou odletěl.

Vím, jak ti je. Ať je jim kolikoli, stejně má člověk strach. Snaž se zabavit, bude v pořádku!!! :tu


Aliko, dík. Teď přistáli v Nairobi (celý den jsem ten "pronásledovala") a ještě další 2 hodiny čekání. 2,5 hodiny letu a pak jdou trochu do neznáma. Celá ta akce je zorganizovaná podivně, je tam o 1 den napřed nějaký předvoj a ten to nějak zajišťuje, syn sám řekl, že má rozporuplné pocity, ne že by nešlo couvnout, spíš jsme si říkali, že jsme zbytečně hysteričtí.Velice dobře se umí domluvit anglicky, což mě částečně uklidňuje. Ale zkušenost to bude neuvěřitelná, ať už se na to bude dívat z kterékoliv strany. Je to na celý měsíc, tak se budu muset zabavit., jak říkáš. Už jsem vymyslela malování - obývák, jídelna, chodba. To mi ani ten čas nebude stačit. :D
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Příspěvekod alika » stř 01. čer 2011 19:37:20

lenka píše:
alika píše:
lenka píše:
alika píše:Pojede a bude tam podmítat, stejně neodmítne.


Tak neodmítl a jel. Teda před hodinou odletěl.

Vím, jak ti je. Ať je jim kolikoli, stejně má člověk strach. Snaž se zabavit, bude v pořádku!!! :tu


Aliko, dík. Teď přistáli v Nairobi (celý den jsem ten "pronásledovala") a ještě další 2 hodiny čekání. 2,5 hodiny letu a pak jdou trochu do neznáma. Celá ta akce je zorganizovaná podivně, je tam o 1 den napřed nějaký předvoj a ten to nějak zajišťuje, syn sám řekl, že má rozporuplné pocity, ne že by nešlo couvnout, spíš jsme si říkali, že jsme zbytečně hysteričtí.Velice dobře se umí domluvit anglicky, což mě částečně uklidňuje. Ale zkušenost to bude neuvěřitelná, ať už se na to bude dívat z kterékoliv strany. Je to na celý měsíc, tak se budu muset zabavit., jak říkáš. Už jsem vymyslela malování - obývák, jídelna, chodba. To mi ani ten čas nebude stačit. :D


Moc dobrá zábava :D , jen to neříkej před Nadjou nebo se tam vrhne a nebudeš mít zase co dělat. Zkušenost to bude nezaplacení. Můžu ti říct, že přestože můj syn je pochopitelně mnohem starší a vlastní tři děti, tak odjel na taky prapodivně zajišťěnou cestu. Někdy měl na vybranou vylučovat ze stromu nebo dole,mezi krokodýly a nejen. Zodpovědný otec, no. Jsou to prostě chlapi. :roll:
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Příspěvekod nadja » stř 01. čer 2011 20:03:54

Neříkej to přede mnou. :- Zase tak lačná malování nejsem, letos nemalujeme nikde doma, natož jinde. No vlastně kecám, u mladých se budeme spolupodílet. Možná. ;)
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Příspěvekod alika » stř 01. čer 2011 20:53:46

Cha, cha!
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Příspěvekod Lenka » stř 01. čer 2011 20:57:42

nadja píše:Neříkej to přede mnou. :- Zase tak lačná malování nejsem, letos nemalujeme nikde doma, natož jinde. No vlastně kecám, u mladých se budeme spolupodílet. Možná. ;)


Vidím, že jsme všechny stejně pitomé :D
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Malárie - je tu zkušený cestovatel?

Příspěvekod Tigra » stř 01. čer 2011 21:42:46

Kdo by měl ještě nějaký neposlušný děcka, tak my taky potřebujeme vymalovat.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Předchozí

Zpět na Dovolená, výlety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštěvníků