T H A J S K O: 11 dní bez ubytování

Fotky a zážitky z dovolených a výletů, plánování dovolených. Myslíš na blbosti a koně jsi už přešel.

Re: T H A J S K O: 11 dní bez ubytování

Příspěvekod Tigra » stř 30. kvě 2012 23:07:11

Kočička není tuhá, jak by bylo stylové ve vchodu na hřbitov, ale odpočívá. Jendak tam bylo na chcípnutí, druhak Želví pahorek je místo k meditaci, tak rozjímala.
prayu (4).JPG


Jojo, želvy. Želvy. Všude. Různé. Velké, malé a nenažrané.

prayu (10).JPG
prayu (9).JPG
prayu (8).JPG


Krmením želv se získávají Buddhovy zásluhy. My jsme jim nic nedali, ale najednou se na hřbitově objevil zájezd záškoláků a nacpali je svačinama od maminek. Jenže vodě nežijí jen nevinné, přátelské želvičky.
prayu (12).JPG


Ne, krokodýla nemyslím, ten je v pohodě, ten je vidět. Možná někteří z vás znají jednu z mých obsesí, zaměřenou na ryby. Nesnáším živé ryby, v rybníku se nekoupu, v moři jen se sebezapřením a poté, co jsem se potápěla v Rudém Moři to považuju za kousek rovný seskoku z mostu do Orlíku. Na gumě.
Koukala jsem, jak puberťáci živí želvy a najednou se objevilo pod vodou něco, co mne vyděsilo k smrti: voda začala vřít, nad hladinu se vynořila tlustá držka s odulými rty a licosy vlající z koutků tlamy - Pepa Dvořák! Ó hrůzo! Poznám bezpečně pstruha, fugu, kladivouna, úhoře, přibližně kapra a sumce. Ze všech ryb, které znám, myslím, že toto byl sumec. Ale hubu měl větší, než Pepa Dvořák a bylo jich tam na desítky, možná stovky. Vždycky někde zavířila voda a nad hladinu se vynořila ta strašná morda, byla jsem tak paralyzovaná, že jsem to ani nedokázala vyfotit.
Jediná foto lochnessky - hlavička; velikost srovnejte s květináčem, který můžete vidět na dalších obrázcích.
prayu (11)hlava.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: T H A J S K O: 11 dní bez ubytování

Příspěvekod Tigra » stř 30. kvě 2012 23:09:54

Od té doby jsem se zdržovala dál od břehu, nikdy nevíte, co na vás takové sviňa může nalíčit a jak daleko dokáže vyskočit, což mi dost pokazilo dojem z místa. Já bych tady meditovat nedokázala a jít na rande už vůbec ne! Dívce uklouzne noha a malér je na světě.
prayu (15).JPG


Školáci byli ale evidentně otrlí, nebo spojenci ryb.
prayu (13).JPG


pray (7).JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: T H A J S K O: 11 dní bez ubytování

Příspěvekod Tigra » stř 30. kvě 2012 23:17:35

Co tam teda uvidíte, když ryby odfiltrujete: pahorek je posetý čedí, hrobečkama, ukrývajícíma popel zesnulých. Některé hrobky jsou honosné, některé činžovní, ale všechny dohromady jsou bizarní a to, co vytvářejí dohromady je taky bizarní.
pray (1).JPG
pray (4).JPG
pray (3).JPG
pray (9).JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: T H A J S K O: 11 dní bez ubytování

Příspěvekod Tigra » stř 30. kvě 2012 23:19:01

Kdo má ryby rád, ten si to užije - já bych na kraj nešla.
pray (8).JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: T H A J S K O: 11 dní bez ubytování

Příspěvekod Tigra » stř 30. kvě 2012 23:24:12

Urnový panelák.
pray (2).jpg


Poněkud honosnější dvouvěžová hrobčička po čínsku.
pray (11).JPG


Na domácí styl.
pray (10).JPG


A vrchol: prosklený pavilon s bustami namísto nápisů, jasné i ignorantům a analfabetům. A tak pomíjivé...kdo si je pamatuje?
pray (12).JPG
pray (13).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Předchozí

Zpět na Dovolená, výlety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 návštěvníků

cron