Black list Tunisko

Fotky a zážitky z dovolených a výletů, plánování dovolených. Myslíš na blbosti a koně jsi už přešel.

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » pon 18. říj 2010 21:29:52

Obrázek
saber ltifi

dalsia obet z Nemeckeho fora ma poziadala o vlozenie jej EX priatela na Black list.. vola sa Saber Ltifi.. 31 rokov, pracoval na Djerbe hotel Dar Toufik, inak pochadza z Gabes, dalej chce varovat pred tymto muzom, dokaze byt vraj velmi agresivny

(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » pon 18. říj 2010 21:32:05

Obrázek
prosím pomooooc. :) jak se řekne pusa? Boussa nebo bussa nebo bossa? našlo mi to 3 várazy..nevím který je správný :(
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » pon 18. říj 2010 21:34:25

Obrázek
Tak ani nevím jestli bych měla napsat moji zkušenost ale…asi jsem ještě ve svém věku pěkně naivní. V pátek jsem se vrátila z Djerby, kde jsem byla tentokrát pouze s kamarádkou a předtím-před čtyřmi měsíci s dětmi a mojí maminkou. Seznámila jsem se tám s cowbojem, který neustále vozil mé děti na koni. Nebyl nijak dotěrný, ani vlezlý, vždy jsme si jen hezky povídali. Nedalo mi to a vrátila jsem se tam. Druhý den po mém příjezdu, jsem mu napsala, že jsem na Djerbě (nevěděl, že přijedu) a ještě během dopoledne přijel na koni a čekal na mě před hotelem. Jeli jsme se projet a povídali a povídali a domluvili jsme se na večer. Večer jsem se hodila pořádně do parády, vzala své nejlepší spodní prádlo a nejkrásnější šaty, jaké mám. On přijel taxíkem a odjeli jsme kamsi….poté jsme museli vystoupit, protože to byl takový terén, kam by se žádné auto nedostalo. Netušila jsem, že budou následovat ještě tak 4km k němu domu, ale co láska nadělá..Nebudu lhát, že jsem neměla strach, přeci jen-člověk kterého jsem moc neznala a zkraje přesně plno temných uliček a domečků a později nic…..Došli jsme na nějaké místo, kde bylo plno koní a psů….šnůra od palmy k palmě a na té byly přehozené matrace a deky.Můj společník vzal matraci a deku a odnesl pod palmu. V té chvili mi bylo jasno, že žádné obydlí, žádná postel….až do rána jsme spali venku na matraci na písku. Ještě, že jsem neviděla už hned večer tu „čistou deku a matraci“, byla bych asi ještě ve větším šoku než ráno.Na moji otázku, kde bydlí mi jasně odpověděl, že tady:) Nepatřím mezi nějaké fiflenky, ale nebylo to pro mě jednoduché, nechtěla jsem ho opustit, jen kvůli tomu, že je asi víc než chudý a tak jsem tam strávila ještě několik dalších dní a nocí a vždy každé ráno se těšila na moji kamarádku, která byla na hotelu, abych se vykoupala a najedla. Jednoho rána se mi stalo, že můj přítel měl tak velkou horečku, že už se ani nepostavil na nohy a nevnímal, co mu říkám. Šla jsem tedy sama saharou a nasbírala pár kamenů na divoké psy, které se tam všude toulali. Cesta do hotelu mi trvala hodinku a půl. Vykoupala jsem se převlékla, šla do lékárny pro léky a znovu absolvovala cestu zpět. Jenže, najděte tu správnou palmu ;-) !!Tak jsem se úplně ztratila, ve vedru a ještě mě celou dobu pronásledoval nějaký muž a kdykoli jsem se otočila, tak se schoval za stromy, zeď, ale věděl, že o něm vím..Po chvilce se z druhé strany objevilo auto a v něm byl jiný muž, který mi říkal, ať raději nastoupím, že mě někdo sleduje a že to pro mě může být hodně nebezpečné. Nenastoupila jsem, muž odjel a já tam ještě další půl hodinku bloudila a šlápla na nějakou rostlinu a ta mi rozřízla nohu a já hodně krvácela, byla jsem úplně hotová. Za chvilku se zase vynořilo to samé auto, ale už tam byla i paní, která mluvila velice dobře francouzky a říkala, že mají agenturu, co pomáhá cizincům a že je to tu opravdu hodně nebezpečné. Měla jsem tedy na výběr, buď nasednout nebo si nechat ublížit tím druhým mužem.Nasedla jsem do auto-dovezli mě v pořádku před hotel a rozloučili se. Večer jsem se konečně dovolala mému příteli a vyprávěla jsem mu, co všechno jsem kvůli jeho práškům zažila. Poprosil mě, jestli bych nepřišla ještě jednou a nedonesla mu prášky. Už bylo pozdě odpoledne, ale nebyla tma. A co hloupá zamilovaná ženská udělá, znovu tedy se vydá na cestu. Slíbil, že bude na hlavní ulici a počká na mě. Žádný taxík v dohlednu a tak jsem šlapala hezky pěšky, no co je to po 10km procházce saharou. Jenže, opět-zcela náhodně mi zastavilo to samé auto s tím samým mužem-nasedla jsem, již bez obav. Škoda, že neumím anglicky, byl moc milý a opravdu mi hodně pomohl. Vezl mě tedy ještě nějaký kus a když jsem viděla svého nemocného přítele, zastavil a já myslela, že mu dám tašku s léky a jídlem a odjedu zpět k hotelu. Zpletla jsem se, hned mi řekl ať koukám vystoupit z auta a nechám odjet toho druhého.Udělala jsem to, rozloučila jsem se, poděkovala a šla se svým přítelem. Jenže neuběhlo ani 5minut a ten druhý se vrátil, zeptat se jestli si myslím, že budu v pořádku?! To neměl dělat. Můj přítel ho vytáhl z auta a jednu mu pěkně vrazil, v životě jsem neviděla takovou zlobu v jeho očích. Bylo mi to moc líto a nechápala jsem. Na svoji otázku proč? Jsem dostala jasnou odpověď, že jsem hloupá a ani nevím, ke komu si sednu do auta. Tunisani mají bílo-černé spz a tahle patří Alžířanům, kteří prý dělají jen samé problémy (drogy, znásilňují ženy atd…).Musela jsem slíbit, že to bylo naposled. I můj telefon byl neustále pod kontrolou a když náhodou přišla sms, musela jsem ukázat, kdo ji napsal a vymazat všechna tuniská čísla. Tak jsem byla dokonala zchlazena. Když jsem odjížděla domů, přišla mi poslední sms, jak moc mě má rád a že nezapomene…nyní již nereguje.I tak končí jedna „krátká láska“ a můj do smrti nezapomenutelný zážitek.
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod E-liška » úte 19. říj 2010 10:41:37

To jsou ty ženský fakt tak blbý? Navíc, mě se nelíbí ani jeden..
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Tigra » úte 19. říj 2010 10:44:29

Ani Kohant s matrací?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod E-liška » úte 19. říj 2010 10:48:00

(skrytý) píše:
Obrázek
Neviete nahodou v ktorom hoteli teraz pracuje tento animator? Myslim že sa vola Zico.


Obrázek
Mourad Sghaeir – Sousse
Mourad Sghaeir, nar. 28.11.1983 v El mida – Nabeul. V sucasnosti byva v Sousse – Korniche. Pracuje v boutiku Irish shoes ako predavac.
Od mojej priatelky vytiahol za rok a stvrt viac okolo 4 tisic eur + darceky + platenie apartmanu, prenajmy auta a pod. Mimochodom je to inteligentna a vzdelana zena, ktora az do zoznamenia sa s nim viedla aktivny spokojny zivot.
Prosim Vas, ozvite sa, kto ho poznate a mate s nim nejaku skusenost.

Dostala som kontakt na jednu Polku zijucu v Hamburgu. S priatelkou sme sa s nou spojili na facebooku. Bola prekvapena, pretoze si myslela, ze Mourad ma len ju. Lietala za nim kazdy mesiac, vodil ju do rodiny, vsetci boli na nu velmi mili, peniaze po nej nechcel. Ked si porovnali svoje pribehy, boli skoro ako jeden, iba s tym rozdielom, ze po mojej priatelke chcel aj peniaze.


možná tenhle v nouzi..
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod alika » úte 19. říj 2010 11:19:37

Jéje :!: Všichni.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Kohant » úte 19. říj 2010 20:15:55

Obrázek
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod GeneHawkins » úte 19. říj 2010 20:16:49

Tak ses tam taky dostal...
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27127
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Kohant » úte 19. říj 2010 20:25:54

Animuju.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Tigra » úte 19. říj 2010 20:40:20

To je ze svatby?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » úte 19. říj 2010 20:45:15

Obrázek
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod GeneHawkins » úte 19. říj 2010 21:09:17

Kohant píše:Animuju.

Dobře. Anitvuju.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27127
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod E-liška » čtv 21. říj 2010 16:47:01

Včera mi K. říkal, že si jeho bejvalá vzala tunisana..
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Kohant » pát 22. říj 2010 7:41:23

E-liška píše:Včera mi K. říkal, že si jeho bejvalá vzala tunisana..

Blacka Lista?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » sob 23. dub 2011 17:08:10

Obrázek
Obrázek
Obrázek
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » sob 23. dub 2011 19:44:10

Dneska to bylo ve zprávách. Kvůli českému občanství.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod alika » sob 23. dub 2011 20:30:56

Friday píše:Dneska to bylo ve zprávách. Kvůli českému občanství.

A dostala ho?
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » sob 23. dub 2011 20:33:50

alika píše:
Friday píše:Dneska to bylo ve zprávách. Kvůli českému občanství.

A dostala ho?

A FALEŠNá otcovství mongolských novorozňat.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod alika » sob 23. dub 2011 20:36:37

Byli jsme grilovat u sousedů a zrovna takový sranda zprávy. Co z toho života mám. :D
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Tigra » sob 23. dub 2011 22:34:09

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Black list Tunisko

Příspěvekod Sabrina » čtv 30. čer 2011 15:38:58

POZOR NA KAIS SABBAGH MONASTIR TUNISKO!
Tento kontrolor dělá v AMIR PALACE v Monastire.Je to podvodník a pěkný hajzlík, přetvařuje se dokonale vyznává lásku a obchoduje s citmi.Taha to s více najednou, je v tom pěkně zaběhnutej.Značka BEZNESS. Nevěřte mu ANI SLUVKO. DOČTE SE O NEM AJ NA http://tunisko.orbion.cz/diskuse/existu ... ny-180143/
Sabrina
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. čer 2011 15:20:54

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » čtv 30. čer 2011 15:56:22

Sabrina píše:POZOR NA KAIS SABBAGH MONASTIR TUNISKO!
Tento kontrolor dělá v AMIR PALACE v Monastire.Je to podvodník a pěkný hajzlík, přetvařuje se dokonale vyznává lásku a obchoduje s citmi.Taha to s více najednou, je v tom pěkně zaběhnutej.Značka BEZNESS. Nevěřte mu ANI SLUVKO. DOČTE SE O NEM AJ NA http://tunisko.orbion.cz/diskuse/existu ... ny-180143/

To už tak mají obchodníci s citmi v popisu práce.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Tigra » čtv 30. čer 2011 20:18:43

Sabrina píše:POZOR NA KAIS SABBAGH MONASTIR TUNISKO!
Tento kontrolor dělá v AMIR PALACE v Monastire.Je to podvodník a pěkný hajzlík, přetvařuje se dokonale vyznává lásku a obchoduje s citmi.Taha to s více najednou, je v tom pěkně zaběhnutej.Značka BEZNESS. Nevěřte mu ANI SLUVKO. DOČTE SE O NEM AJ NA http://tunisko.orbion.cz/diskuse/existu ... ny-180143/

To jsi ty, Sabríno?
Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Sabrina » pát 01. črc 2011 18:51:32

TENHLE OBRÁZEK ​​ nepatří ke KAISOVI-TO JE nějaká jiná dvojice :evil:
asi admin dělá prvoaprílové žertíky
Sabrina
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. čer 2011 15:20:54

PředchozíDalší

Zpět na Dovolená, výlety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 226 návštěvníků