Krátká mateřská = ošizené dítě?

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Tigra » stř 04. úno 2009 18:11:53

aby vedeli, kolik motorkaru museji sehnat na klikani
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod brettka » stř 04. úno 2009 18:40:34

Tigra píše:aby vedeli, kolik motorkaru museji sehnat na klikani

:-
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Tigra » čtv 05. úno 2009 8:53:11

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Tigra » čtv 05. úno 2009 22:47:11

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Friday » úte 03. bře 2009 20:31:04

Friday píše:Rostou strašně rychle, spratkové.

Krátká mateřská šidí hlavně tu rodičku. Nevím, co je špatného na vazbě na matku, pokud včas (v pubertě) poleví. Když tříletá holčička ráno předaná do školkového zařízení zaleze na záchod a bulí tam, jde pak i máma do výroby slzící. To jsou ty individualisti přijímající nutné zlo. Ale jsou taky děti, které se do školky těší, moc jim tam chutná a bez problémů si hrají s ostatními i proti jejich vůli. Většinou jsou to cizí spratci s chudší citovou výchovou ale lépe připravení do života.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod (skrytý) » úte 03. bře 2009 22:58:06

Já jsem byla celé dětství doma s citově chladnou matkou (a mladším bratrem) a pár týdnů v předškolní přípravce pro mne bylo nejlepším dětským zážitkem. Dodnes a navždy mám s city problém, zatímco můj partner, od půl roku (6 měsíců) umístěný v jeslích a nápravná zařízení neopustící až do maturity, je citově vyzrálý, stabilní a vyrovnaný, nemá problém je vyjádřit.
Nevěřím, že citový repertoár vzniká dlouhodobým a trvalým 24hodinovým stykem s matkou. Ostatně i k cizím lidem (tetám, vychovatelkám) a k vrstevníkům si musí vytvořit děcko citové vazby, které mu pak pomohou se lépe orientovat v sociálním prostředí (asi to, čemu ty říkáš "přírava do života").
(skrytý)
 

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Tigra » stř 25. bře 2009 22:16:14

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Alambic » ned 29. bře 2009 14:27:16

Fascinujici diskuze!
Neco o kratke materske - Fr min. spravedlnosti porodila cisarem a 5 dni po uz sedela na ministerstvu... Nejak jsem nechapala, jak mohla "normalne pracovat" - ale budiz. Pry ji k tomu donutily okolnosti a to ze Sarko ji donutil kandidovat do EU parlamentu.. Pote zde vypukly debaty ze 5 mesicu materske je moc :D :D :D samo ze debatili jen chlapi , co jak vime NERODI (v 8me tride nam uc. biologie vysvetlila, ze porod je neco jako pokouset se protlacit kouli velikosti melouna, dirkou velkou jako citron :D nevim proc , ale nikdo z nasi tridy nema deti :lol:).
Takze tady mate narok zustat doma 2 mesice pred a 3 mesice po porodu (pak to protahujete - 1 mesic navic "nemocenske" protoze kojite, nebo jste mely cisare, pridate k tomu vsechnu vasi placenou dovolenou a pak dalsich par dni (max14) nemocenske a vracite se do prac. procesu.

Dale se vam nabizi moznost zazadat o zmenu prc. doby = 80% casu => 80% platu :D :D :D. Vetsinou se Vam to uzna (jo mas na to narok ...),ale neco jineho je ze se vam na to kyvne (.. tak mi ti teda schvalime).
Pak je i to se si tu vezmete "congé parental", neco jako nase delsi materska, ale musite pocitat s tim ze na Vas nikdo cekat nebude a kdyz se vratite, tak je to s riskem ze vase kariera zustane povesena na hrebiku a budete se muset sakramentsky vytahnout, abyste si trochu polepsili.
Ex-kolegyne se dockala jmenovani na post sefove az po 3 letech, kdy se vratila ze sve prvni materske a prvnich 6 mesicu ji ti pacholci nezvedli ani plat (kdyby nahodou se ji zachtelo opet otehotnet...).

Jinak na jesle se tady ceka min 3 roky (to same na skolku)....takze vam nezbyva nez chuva...:(

A pak ze "Milujte se mnozte se!" - :lol:
Alambic
Člen
 
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 10. led 2009 19:37:34

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Tigra » ned 29. bře 2009 16:58:32

Cau Alambo, a jak je to financne? Co dostava zenska na "materske"?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Kohant » úte 07. dub 2009 6:41:55

Eura.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Krátká mateřská = ošizené dítě?

Příspěvekod Tigra » úte 07. dub 2009 8:27:25

Říkala, že hovno.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Předchozí

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštěvníků