Jen tak

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » pon 09. úno 2015 19:17:38

On dřív nefňukal, začal tak před půl rokem. Předtím se asi rok občas vztekal, tomu jsme se smáli, tak možná proto fňuká. Anebo ho to spíš naučily děcka ve školce. Jsou tam děcka od tří let (od těch matek, co jsou na mateřské a mají čas se fňukáním zabývat :D), asi to má od nich.
Mně spíš vadí ta jeho šílená pomalost, já bych ho přetrhla, jsem netrpělivá, jak je nesoustředěný - s ničím mu nepomůžu, nechci, aby si zbykl, že když něco neudělá, že to udělám za něj, ale je to pro mě šíleně duševně vysilující. Jako dnes si v Globusu zkoušel troje boty tak dlouho, že mi rozmrzl hrášek, stačí ti? :o Jako ne tři druhy bot, ale tři velikosti jednoho druhu. Obsahovalo to válení po zemi, odnesení balíčku šunky, co shodil na zem z nákupu (zpátky do regálu :D) v každé botě jiné, cestou nazpátek asi zkoušel nějaké lego, a nakonec ztratil botu, tu původní, co v ní přišel, kopnul si ji pod regál.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » pon 09. úno 2015 19:42:04

To chapu, kdyby mi rozmrzl hrasek, tak to nepreziju. :D Vytaci me, kdyz nemuze opustit sprchac, dokud nema 4 kelimky na vodu srovnane do rady a otocene dnem nahoru, ale zvlada to nastesti docela rychle. Kdyz reknu, ze nekam jdeme/jedeme, zacne se okamzite svlikat a pritahne obleceni na ven, kdyby se umel kompletne obliknout, byl by snad hotovej prvni.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » pon 09. úno 2015 19:42:51

:D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » pon 09. úno 2015 19:46:04

alexx píše:To chapu, kdyby mi rozmrzl hrasek, tak to nepreziju. :D Vytaci me, kdyz nemuze opustit sprchac, dokud nema 4 kelimky na vodu srovnane do rady a otocene dnem nahoru, ale zvlada to nastesti docela rychle. Kdyz reknu, ze nekam jdeme/jedeme, zacne se okamzite svlikat a pritahne obleceni na ven, kdyby se umel kompletne obliknout, byl by snad hotovej prvni.

Aha. My to máme lehce jinak. Žaba večer odhrne plyšáky, lego, bloky a knížky a svlečené hadry na posteli stranou, aby se tam vešel. Když už se tam nevejde, jde si lehnout do naší postele. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » pon 09. úno 2015 20:15:05

Tigra píše:
alexx píše:To chapu, kdyby mi rozmrzl hrasek, tak to nepreziju. :D Vytaci me, kdyz nemuze opustit sprchac, dokud nema 4 kelimky na vodu srovnane do rady a otocene dnem nahoru, ale zvlada to nastesti docela rychle. Kdyz reknu, ze nekam jdeme/jedeme, zacne se okamzite svlikat a pritahne obleceni na ven, kdyby se umel kompletne obliknout, byl by snad hotovej prvni.

Aha. My to máme lehce jinak. Honzík večer odhrne plyšáky, lego, bloky a knížky a svlečené hadry na posteli stranou, aby se tam vešel. Když už se tam nevejde, jde si lehnout do naší postele. :D

On je poradny jenom na neco, ty kelimky musi byt v rade presto nejede vlak, kdyz doji, tak odnese talir do kuchyne, ja ho musim taky odnest hned jak dojim, jinak nadava, ale krabici s kostkama klidne vysype uprostred mistnosti a necha to tak. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » pon 09. úno 2015 21:01:08

alexx píše:Občas si říkám, že se blýská na lepší časy, že se Satánek postupně trochu zklidňuje. Hyperaktivní snad nebude, doktorka říká, že je "takový živější", vždycky jsme s hrdem závistivě koukali po ostatních harantech v kočárcích, kteří jen tak koukali a nehýbali se, případně seděli rodičům na klíně. Pamatuju si, jak mě dojalo, když někdy okolo půl roku přilezl ke mě a na minutu si mi sedl na klín, to byl do té doby rekord. :D Postupně se to mírně zlepšuje, ale trochu mě zneklidnilo, když teď večer před spaním 33krát oběhl stůl. :D Asi potřeboval vybít baterky než půjde spát, ale nechápu, kde tu energii bere. :shock:

jestli chceš půjčim ti na týden našeho upíra... ještě budeš ráda za své dítě, to ti garantuju :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » pon 09. úno 2015 21:05:37

Tigra píše:On dřív nefňukal, začal tak před půl rokem. Předtím se asi rok občas vztekal, tomu jsme se smáli, tak možná proto fňuká. Anebo ho to spíš naučily děcka ve školce. Jsou tam děcka od tří let (od těch matek, co jsou na mateřské a mají čas se fňukáním zabývat :D), asi to má od nich.
Mně spíš vadí ta jeho šílená pomalost, já bych ho přetrhla, jsem netrpělivá, jak je nesoustředěný - s ničím mu nepomůžu, nechci, aby si zbykl, že když něco neudělá, že to udělám za něj, ale je to pro mě šíleně duševně vysilující. Jako dnes si v Globusu zkoušel troje boty tak dlouho, že mi rozmrzl hrášek, stačí ti? :o Jako ne tři druhy bot, ale tři velikosti jednoho druhu. Obsahovalo to válení po zemi, odnesení balíčku šunky, co shodil na zem z nákupu (zpátky do regálu :D) v každé botě jiné, cestou nazpátek asi zkoušel nějaké lego, a nakonec ztratil botu, tu původní, co v ní přišel, kopnul si ji pod regál.

my máme momentálně vztekací období, jakmile není po jeho, tak začne ječet a vyšilovat, ale takovým způsobem, že bych ho fakt přerazila, protože je schopný udělat deset scén do hodiny, když už se fakt vytočím, tak začne brečet, že je mu to líto, ať se nezlobím a furt dokola. Já už nevím co s ním a doufám, že to brzo přejde.

víš jak, on si ty boty alespoň, vyzkouší, náš přijde do obchodu, koukne ode dveří a odcházíme, protože se mu nic nelíbí. Jediný boty, který si koupil s nadšením byli svítící od geoxu... v těch odcházel i z obchodu :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » pon 09. úno 2015 21:10:22

Pemuše píše: Jediný boty, který si koupil s nadšením byli svítící od geoxu... v těch odcházel i z obchodu :D

Jako...tohle byly tenisky Angry Birds, jinak by bylo taky čoromoro.
Ty svítící boty jsem mu chtěla koupit, ale pak jsem na to zapomněla, není na to už moc velkej teďko? Aby se mu ve škole nesmáli. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » pon 09. úno 2015 21:25:23

jo tenisky Angry Birds... to by u nás taky možná prošlo, v řecku měli tenisky s Cars a taky nadšení, akorát měl smůlu, že nebylo jeho číslo :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Lenka » pon 09. úno 2015 22:01:57

Tigra píše:On dřív nefňukal, začal tak před půl rokem. Předtím se asi rok občas vztekal, tomu jsme se smáli, tak možná proto fňuká. Anebo ho to spíš naučily děcka ve školce. Jsou tam děcka od tří let (od těch matek, co jsou na mateřské a mají čas se fňukáním zabývat :D), asi to má od nich.
Mně spíš vadí ta jeho šílená pomalost, já bych ho přetrhla, jsem netrpělivá, jak je nesoustředěný - s ničím mu nepomůžu, nechci, aby si zbykl, že když něco neudělá, že to udělám za něj, ale je to pro mě šíleně duševně vysilující. Jako dnes si v Globusu zkoušel troje boty tak dlouho, že mi rozmrzl hrášek, stačí ti? :o Jako ne tři druhy bot, ale tři velikosti jednoho druhu. Obsahovalo to válení po zemi, odnesení balíčku šunky, co shodil na zem z nákupu (zpátky do regálu :D) v každé botě jiné, cestou nazpátek asi zkoušel nějaké lego, a nakonec ztratil botu, tu původní, co v ní přišel, kopnul si ji pod regál.

Vzpomněla jsem si, jak si Žaba s tebou zkoušel boty od Ferragama na tlusté froté ponožky a chodil v nich po prodejně :D prodavačky byly skvělé a dělaly se raději, že nic nevidí.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » pon 09. úno 2015 22:10:46

:D No, já myslím, že ty prodavačky měly dost už z nás dvou, jak jsme se v deset ráno vykulily namazané z auta. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » pon 09. úno 2015 22:15:54

No fakt, našla jsem fotku. Ty ponožky :D
ferragamo.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Lenka » pon 09. úno 2015 22:23:26

:D Jo! Věděla jsem, že najdeš fotku.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jen tak

Příspěvekod Lenka » pon 09. úno 2015 22:24:40

Tigra píše::D No, já myslím, že ty prodavačky měly dost už z nás dvou, jak jsme se v deset ráno vykulily namazané z auta. :D

Jak namazané??? Unavené po dlouhé cestě!
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » pon 09. úno 2015 22:24:56

hahahahahaha :D :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » pon 09. úno 2015 22:27:00

No, tak to už neplatí. Dnes by si tam lehl na zem, sbíral by špínu z koberce a kdybych mu řekla, že dem, tak by začal fňukat, že tam chce ještě zůstat, jinak ať mu koupím lego.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Lenka » pon 09. úno 2015 22:32:21

Tam by vás tolerovali. Jak se zdá z poslední doby, tam se dětičky nechají vyřádit. Nesahat na ně, nekřičet.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » pon 09. úno 2015 23:20:09

Tigra píše:No, tak to už neplatí. Dnes by si tam lehl na zem, sbíral by špínu z koberce a kdybych mu řekla, že dem, tak by začal fňukat, že tam chce ještě zůstat, jinak ať mu koupím lego.

ano, lego... dneska jsem měla pracovní schůzku, kam jsem s sebou táhla mládě, protože jsem neměla žádný hlídání a odměna za to, že bude hodný? LEGO... švagr trefně poznamenal, že za chvíli můžem otevřít muzeum lega :D
po hodině a půl už ho to být hodný nebavilo, tak začal vyvřiskovat, že už teda jdem pro to lego mamko!
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Lenka » pon 09. úno 2015 23:21:59

Pemuše píše:
Tigra píše:No, tak to už neplatí. Dnes by si tam lehl na zem, sbíral by špínu z koberce a kdybych mu řekla, že dem, tak by začal fňukat, že tam chce ještě zůstat, jinak ať mu koupím lego.

ano, lego... dneska jsem měla pracovní schůzku, kam jsem s sebou táhla mládě, protože jsem neměla žádný hlídání a odměna za to, že bude hodný? LEGO... švagr trefně poznamenal, že za chvíli můžem otevřít muzeum lega :D
po hodině a půl už ho to být hodný nebavilo, tak začal vyvřiskovat, že už teda jdem pro to lego mamko!

No nemají to v dnešní době s váma dětičky jednoduché.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » úte 10. úno 2015 7:10:41

boží fotka :D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod GeneHawkins » úte 24. bře 2015 11:41:10

GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27114
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » stř 25. bře 2015 20:06:40

jestli to žaba uvidí, máte problém :D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod Saturday » stř 25. bře 2015 21:23:27

derad píše:jestli to žaba uvidí, máte problém :D

Ten už mají stejně, uviděl to Geník.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » stř 25. bře 2015 22:02:03

:D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod Lenka » pát 10. dub 2015 14:47:52

Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

PředchozíDalší

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštěvníků