Jen tak

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Jen tak

Příspěvekod E-liška » úte 25. pro 2012 13:17:56

Leda tak po jedny a stejně by to byly nejdražší pliny v evropě
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » úte 25. pro 2012 22:20:57

alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:
Tigra píše:Jo aha, to byly ty Sensitive. No ale to by stejně asi nepomohlo - já sázím na špatnou velikost. Podle mne je Péťa sice drobný, ale čurá jako velké mimino a potřebuje plínky jedničky.

Tohle jsou jedničky, v porodnici měl větší - dvojky taky nějaký Pampers a výsledek stejný.

Asi mu to fakt málo utahuju, nebo sebou moc mrská.

já teda s těmahle neměla problém ani jednou, ale nevím jak je prcek drobný nebo ne - ten náš medvěd měl porodní váhu skoro 4,5 kilo a z porodnice jsme šli s pěti kilama a během 14 ti dnů měl šest, takže já ty jedničky moc dlouho ani nedávala

No už má skoro 2,4 kila. :D Posílala jsem kamarádce fotku a ona se ptala, co to má chudáček za obrovskou plínu,jestli kvůli kyčlím... Byla to nejmenší pamperska.

wooow, to je drobeček :)

to nás se v porodnici ostatní maminky ptaly, jak tam jsme dlouho, že je tak veliký a když vidím novorozený miminka nebo je chovám, tak mám pocit, že jsme úplně miminkovský věk přeskočili
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » stř 26. pro 2012 16:12:54

Pemuše píše:
alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:
Tigra píše:Jo aha, to byly ty Sensitive. No ale to by stejně asi nepomohlo - já sázím na špatnou velikost. Podle mne je Péťa sice drobný, ale čurá jako velké mimino a potřebuje plínky jedničky.

Tohle jsou jedničky, v porodnici měl větší - dvojky taky nějaký Pampers a výsledek stejný.

Asi mu to fakt málo utahuju, nebo sebou moc mrská.

já teda s těmahle neměla problém ani jednou, ale nevím jak je prcek drobný nebo ne - ten náš medvěd měl porodní váhu skoro 4,5 kilo a z porodnice jsme šli s pěti kilama a během 14 ti dnů měl šest, takže já ty jedničky moc dlouho ani nedávala

No už má skoro 2,4 kila. :D Posílala jsem kamarádce fotku a ona se ptala, co to má chudáček za obrovskou plínu,jestli kvůli kyčlím... Byla to nejmenší pamperska.

wooow, to je drobeček :)

to nás se v porodnici ostatní maminky ptaly, jak tam jsme dlouho, že je tak veliký a když vidím novorozený miminka nebo je chovám, tak mám pocit, že jsme úplně miminkovský věk přeskočili

Mě všichni říkali "Ježišmarja, ten je malej". Když jsme byli u doktorky, tak se hrd nemohl vzpamatovat z toho jak jsou ostatní mimina obrovský. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod HaF » stř 26. pro 2012 16:43:31

Já to znám ve verzi šmajrá ten je hubenej.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » stř 26. pro 2012 17:48:33

Já to znám ve verzi "a tu klapačku nikdy nezavře?"
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod HaF » stř 13. úno 2013 9:50:19

Italské Evičce bude zítra rok.
Narodila se Valentýnce na Valentýna.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Jen tak

Příspěvekod HaF » stř 13. úno 2013 9:56:10

Na každé její fotce vidím podobu jiného člena rodiny. A nejraděj mám tu-bordel v bytě-šťastné dítě.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Friday » ned 07. dub 2013 19:53:09

Včera jsem v hospodě na chvíli viděla všechny své děti. Je to dobré - vypadají tak, jak si je pamatuju.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40411
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » pon 15. dub 2013 19:42:50

:P

Obrázek
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17302
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 16. dub 2013 21:54:49

Peťánek je hrozně hodnej, spí celou noc, když někde jsme (návštěva, nákup), tak se jen rozhlíží, nekřičí. Ale posledních pár dní je ukňouranej, v kočárku nespí, zničehonic začne křičet a nejde uklidnit, v noci se budí... nejspíš to budou zuby. Máma říkala, že je to takovej hodnej chlapeček a jak vůbec můžu říct, že prudí, tak ho asi chudinku něco trápí a blablabla... včera s ním byla na zahradě, já v kuchyni, začal křičet, tak jsem chvíli počkala, jestli přestane, nebo mám běžet dolů... no šla jsem, máma mi ho vrazila do ruky: "On začal zničehonic křičet, nejde utišit, úplně se zajíká." (no to pro mě byly naprosto nové informace) Přes plot hned sousedka, že ho pěkně rozmazluju, když mi usíná v náručí... Prostě všichni chytrý, ale cizincům nevysvětlovat, že jo. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » úte 16. dub 2013 22:13:17

Tak, nevysvětlovat, a ani domácím.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » stř 17. dub 2013 8:21:02

alexx píše:Peťánek je hrozně hodnej, spí celou noc, když někde jsme (návštěva, nákup), tak se jen rozhlíží, nekřičí. Ale posledních pár dní je ukňouranej, v kočárku nespí, zničehonic začne křičet a nejde uklidnit, v noci se budí... nejspíš to budou zuby. Máma říkala, že je to takovej hodnej chlapeček a jak vůbec můžu říct, že prudí, tak ho asi chudinku něco trápí a blablabla... včera s ním byla na zahradě, já v kuchyni, začal křičet, tak jsem chvíli počkala, jestli přestane, nebo mám běžet dolů... no šla jsem, máma mi ho vrazila do ruky: "On začal zničehonic křičet, nejde utišit, úplně se zajíká." (no to pro mě byly naprosto nové informace) Přes plot hned sousedka, že ho pěkně rozmazluju, když mi usíná v náručí... Prostě všichni chytrý, ale cizincům nevysvětlovat, že jo. :D

upíra uspáváme ještě ve 22 měsících, teda ne v náručí, ale musíme s ním oba do postele, kde nás drží za ruce...jak u magorů, ale prostě jinak neusne...spí málo cca 8-9 hodin za den...víš kolikrát jsem slyšela, že to je výchovou, prostě se jde spát a hotovo, nespí přes den..blbost, musíš ho uspat...
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » stř 17. dub 2013 12:05:11

Pemuše píše:
alexx píše:Peťánek je hrozně hodnej, spí celou noc, když někde jsme (návštěva, nákup), tak se jen rozhlíží, nekřičí. Ale posledních pár dní je ukňouranej, v kočárku nespí, zničehonic začne křičet a nejde uklidnit, v noci se budí... nejspíš to budou zuby. Máma říkala, že je to takovej hodnej chlapeček a jak vůbec můžu říct, že prudí, tak ho asi chudinku něco trápí a blablabla... včera s ním byla na zahradě, já v kuchyni, začal křičet, tak jsem chvíli počkala, jestli přestane, nebo mám běžet dolů... no šla jsem, máma mi ho vrazila do ruky: "On začal zničehonic křičet, nejde utišit, úplně se zajíká." (no to pro mě byly naprosto nové informace) Přes plot hned sousedka, že ho pěkně rozmazluju, když mi usíná v náručí... Prostě všichni chytrý, ale cizincům nevysvětlovat, že jo. :D

upíra uspáváme ještě ve 22 měsících, teda ne v náručí, ale musíme s ním oba do postele, kde nás drží za ruce...jak u magorů, ale prostě jinak neusne...spí málo cca 8-9 hodin za den...víš kolikrát jsem slyšela, že to je výchovou, prostě se jde spát a hotovo, nespí přes den..blbost, musíš ho uspat...

Myslím, že zrovna usínání je individuální věc. Péťa usne dobře večer, ale přes den nechce zavřít oči, aby mu něco neuteklo, tak usne jen v kočáru a večer hrdovi na břiše, jinak ne. Ale to, že mi usíná v náručí nemá na noční usínání vliv a na chytrý kecy sousedek nejsem zvědavá.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » stř 17. dub 2013 15:17:21

Žaba nikdy nikomu v náručí neusnul. A když chci, aby spal, musím odejít od něj z pokoje - dokud jsem mu nablízku, je tak rozrušený a chce komuýnikovat, že neusne. Musím mu říct, že se jdu vyčurat a že hned přijdu - a za sekundu spí.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » stř 17. dub 2013 18:13:21

Tigra píše:Žaba nikdy nikomu v náručí neusnul. A když chci, aby spal, musím odejít od něj z pokoje - dokud jsem mu nablízku, je tak rozrušený a chce komuýnikovat, že neusne. Musím mu říct, že se jdu vyčurat a že hned přijdu - a za sekundu spí.

já když řeknu, že jdu na záchod, tak jde pro jistotu se mnou abych náhodou asi nezabloudila a buší na dveře se slovy mamí ychlééééééé
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » stř 17. dub 2013 21:54:36

My máme opačný problém, sebere se a jde doprdele. Kdykoliv, kdekoliv, furt ho hledám nebo odněkud tahám. Když se mu schovám, tak jde prostředkem, slabě pokřikuje "mami", zastavuje lidi a baví se s nima, třeba na téma "Znáš Fireman Sam?" nebo "Já mám doma tři Tomáše."
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » čtv 18. dub 2013 15:47:55

Tigra píše:Žaba nikdy nikomu v náručí neusnul. A když chci, aby spal, musím odejít od něj z pokoje - dokud jsem mu nablízku, je tak rozrušený a chce komuýnikovat, že neusne. Musím mu říct, že se jdu vyčurat a že hned přijdu - a za sekundu spí.

to mně neřekli a nechali mě ho bezúspěšně hojdat v kočíku.. :x
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17302
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » čtv 18. dub 2013 18:49:46

derad píše:
Tigra píše:Žaba nikdy nikomu v náručí neusnul. A když chci, aby spal, musím odejít od něj z pokoje - dokud jsem mu nablízku, je tak rozrušený a chce komuýnikovat, že neusne. Musím mu říct, že se jdu vyčurat a že hned přijdu - a za sekundu spí.

to mně neřekli a nechali mě ho bezúspěšně hojdat v kočíku.. :x

asi od tebe chtěli mít klid.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » čtv 18. dub 2013 19:07:01

:D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17302
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod alika » pát 19. dub 2013 19:52:13

Tigra píše:My máme opačný problém, sebere se a jde doprdele. Kdykoliv, kdekoliv, furt ho hledám nebo odněkud tahám. Když se mu schovám, tak jde prostředkem, slabě pokřikuje "mami", zastavuje lidi a baví se s nima, třeba na téma "Znáš Fireman Sam?" nebo "Já mám doma tři Tomáše."

:-
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » stř 08. kvě 2013 11:59:50

Zjistila jsem, že jsem rychlá v oblíkání vetřelce, chytnu postupně za chapadla, strčím do nejlbižšího rukávu/nohavice, věci naházím do tašky a odcházíme dřív než haranti, co byli v ordinaci před náma. Nechápu, co dělaj ostatní matky tak dlouho. Ale nevím, jestli se mám pochválit, nebo zamyslet nad tím, jestli jsem dost šetrná. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Friday » stř 08. kvě 2013 12:09:10

Asi jo. Zatím vždycky šel s tebou, ne?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40411
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » stř 08. kvě 2013 12:15:29

Friday píše:Asi jo. Zatím vždycky šel s tebou, ne?

Jo, ještě jsem ho nikde nezapoměla. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » stř 08. kvě 2013 12:28:35

alexx píše:. Nechápu, co dělaj ostatní matky tak dlouho.

Ňuňají.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » úte 14. kvě 2013 23:02:08

Tigra píše:
alexx píše:. Nechápu, co dělaj ostatní matky tak dlouho.

Ňuňají.

ho.no ňuňají - já tam pravidelně ztrácím nervy, protože on tam předvádí takový hysteráky, že mám co dělat abych ho tam nenechala a neodešla sama
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

PředchozíDalší

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 148 návštěvníků