Co říká A. & H. & P.

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Tigra » čtv 10. kvě 2012 19:31:00

Pointa obvyklá.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod brettka » sob 12. kvě 2012 5:56:38

Pojď, jdu tě vysprchovat!

"já ještě, ale málo smrdím" :D
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod alexx » stř 07. led 2015 13:44:04

Satánek začal poslední dny víc mluvit. Víc znamená, že pořád používá svých 5 slov, ale rozšířil jejich význam a opakuje je celý den dokola. :D Nikdy bych nevěřila, že se s těmi slovy dá vystačit a kolik může mít "není" významů... (není/nemám, ale potřebuju/nechci/nemám, podej mi to...). Doufám, že už konečně přidá něco dalšího, občas je těžký ho pochopit a taky už hrda nebaví být máma, rád by se dočkal oslovení táta. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod Friday » stř 07. led 2015 13:51:14

Nejspíš taky přijde čas, kdy si půjdete koupit špunty do uší.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod Lenka » stř 07. led 2015 13:52:47

Friday píše:Nejspíš taky přijde čas, kdy si půjdete koupit špunty do uší.

Nebo přispívat do "Odposlechnuto"
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod alexx » stř 07. led 2015 15:19:05

S tím počítám :D ale když říká není není a mává ručičkama, tak kolikrát není jasný o co jde... A taky říkat všem dospělým máma, by fakt nemusel. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod molie » stř 07. led 2015 15:33:10

alexx píše:S tím počítám :D ale když říká není není a mává ručičkama, tak kolikrát není jasný o co jde... A taky říkat všem dospělým máma, by fakt nemusel. :D

Zase lepsi, nez kdyby vsem chlapum rikal "tata". To jsem pry delala ja a matka z toho byla na mrtvici, ze pry vypadala, jak kdyby nevedela, s kym mne ma. :-
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod Tigra » stř 07. led 2015 15:50:36

alexx píše:S tím počítám :D ale když říká není není a mává ručičkama, tak kolikrát není jasný o co jde... A taky říkat všem dospělým máma, by fakt nemusel. :D

co bych za to dala... :o (Friday může potvrdit)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod alexx » stř 07. led 2015 16:27:54

Tigra píše:
alexx píše:S tím počítám :D ale když říká není není a mává ručičkama, tak kolikrát není jasný o co jde... A taky říkat všem dospělým máma, by fakt nemusel. :D

co bych za to dala... :o (Friday může potvrdit)

Já vím, že za chvíli budu psát, že by měl taky někdy zavřít pusu, jenže on se pořád rozčiluje... když něco chce, tak mě musí někam dovést, když nejdu hned, tak vříská, když není není a já nevím co, tak taky... prostě pokaždý, když by se hodilo mluvit, tak ječí.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod alexx » stř 07. led 2015 16:34:42

Asi nad tím začíná přemýšlet, ale zní mu to asi nějak stejně. Měli jsme pár krátkých plodných diskuzí...

Třeba:
Půjdeme umýt nádobí.
Bebí bebí?
Ne, NÁDOBÍ. :)

Hajni si.
Neni neni.
Aha, tak udělej hají.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Friday » stř 07. led 2015 20:45:20

:- Není, není je opravdu nejspíš známka nespokojenosti.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod alexx » pát 31. črc 2015 7:08:24

alexx píše:Satánek začal poslední dny víc mluvit. Víc znamená, že pořád používá svých 5 slov, ale rozšířil jejich význam a opakuje je celý den dokola. :D Nikdy bych nevěřila, že se s těmi slovy dá vystačit a kolik může mít "není" významů... (není/nemám, ale potřebuju/nechci/nemám, podej mi to...). Doufám, že už konečně přidá něco dalšího, občas je těžký ho pochopit a taky už hrda nebaví být máma, rád by se dočkal oslovení táta. :D

O půl roku později a žádná změna. :nev
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H.

Příspěvekod Pemuše » stř 05. srp 2015 20:51:35

alexx píše:
alexx píše:Satánek začal poslední dny víc mluvit. Víc znamená, že pořád používá svých 5 slov, ale rozšířil jejich význam a opakuje je celý den dokola. :D Nikdy bych nevěřila, že se s těmi slovy dá vystačit a kolik může mít "není" významů... (není/nemám, ale potřebuju/nechci/nemám, podej mi to...). Doufám, že už konečně přidá něco dalšího, občas je těžký ho pochopit a taky už hrda nebaví být máma, rád by se dočkal oslovení táta. :D

O půl roku později a žádná změna. :nev

tak asi nebude moc upovídanej no :e?
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Tigra » stř 05. srp 2015 20:55:17

Normální ajtik. Nemá to náhodou po někom z rodičů, že ne?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod alexx » čtv 06. srp 2015 6:43:48

Ukecanej je dost, porad mi neco ukazuje a "vysvetluje". Ne, ze by mlcel a v klidu a potichu si hral... Zni to asi divne, ale je hodne komunikativni. :D Ja mu rozumim i slozitejsi veci, ale jinde by s tim neobstal. Treba rad vari hrdovi kafe v presovaci, sel tam, kde jsou kapsle, ktery uz ale dosly, tak rikal "brrrrrr" a ukazoval na sebe, to znamenalo, ze bysme meli jet kapsle koupit. :D Kdyz se mu rozbije nejaka hracka, treba se mu vybije baterka, tak mi to ukaze, pak rekne "mama" a ukaze na okno, to znamena, ze mu to ma opravit tata, ale ten je v praci. No je to u nas jak u magoru... Kamaradka, jejiz syn zacal mluvit asi v roce, nechapala jak se dorozumime, jela okolo nas holcicka na kole, Petik na ni ukazal, rekl "brrr uauaua" a ukazal si na hlavu. Rekla jsem "holcicka jede na kole a ma helmu", kamaradka nechapala. Rikala jsem to doma hrdovi a on rikal "brrrr uauaua" a ukazal si na hlavu, normalka, ne? :D
Ajtik? Kde by se to u nas vzalo. :D
Hlavne nerikejte, ze mam delat, ze mu nerozumim, to uz nejde... do takovych rozmeru to narostlo postupne... jednak nezvladnu delat, ze nicemu nerozumim a jednak by asi nechapal, ze se se mnou najednou nedomluvi. Ja nechci opakovat vsechno, co ukaze, ale on jinak neprestane a dela to porad dokola, dokud to nepochopim...
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Pemuše » čtv 06. srp 2015 13:34:28

kolik mu je?
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod alexx » čtv 06. srp 2015 14:42:54

Pemuše píše:kolik mu je?

2 a trictvrte, v prosinci mu budou tri...
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod nadja » čtv 06. srp 2015 14:49:08

Alexx buď v klidu, nás Matěj začal normálně mluvit až ve třech letech, do té doby to bylo nějak tak podobné jako u Péti.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Pemuše » čtv 06. srp 2015 16:07:26

alexx píše:
Pemuše píše:kolik mu je?

2 a trictvrte, v prosinci mu budou tri...

já bych tomu dala čas... ale třeba kamarádka už ve dvou a půl byla na logopedii s klukem a tam jí řekli, že sám by se asi nerozmluvil. Zkus se zeptat doktorky co na to říká
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod alexx » sob 08. srp 2015 13:55:22

No doktorka furt vyhrozuje logopedii, ale nekde jsem cetla, ze to do tri let stejne nema moc smysl... mame k ni na podzim prijit a kdyztak nas tam posle... v zari jde do skolky, od toho si slibuju velky veci. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Pemuše » sob 08. srp 2015 22:24:23

alexx píše:No doktorka furt vyhrozuje logopedii, ale nekde jsem cetla, ze to do tri let stejne nema moc smysl... mame k ni na podzim prijit a kdyztak nas tam posle... v zari jde do skolky, od toho si slibuju velky veci. :D

kamarádka ho taky nejdřív fikla do školky, ale tím jak se neuměl vyjádřit, tak se s dětma nedorzuměl a byl strašně agresivní, z naprosto klidného dítěte se stalo dítko které zbilo a pokousalo spolužáky, takže skončili u psychiatra a ten je rovnou odeslal na logopedii, že problém té agresivity je to, že nemluví. Jak se rozmluvil, tak to odeznělo. Ale neříkám, že to u vás bude to samé :)
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod derad » ned 09. srp 2015 8:03:26

:shock:


na podobnú notečku: já si pamatuju chození k logopedce taky, bavilo mě to tam, paní doktorka byla milá a ukazovala mi obrázky.
Nakonec jsem se to ř naučil sám, když jsem se doma něčemu zasmál a u toho jsem zařehtal. Všichni začali ječet "To je ono, to je ř, řekni to ještě jednou!!!"
Seděl jsem u toho na kakáči, dodneška si to pamatuju :D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod alexx » ned 09. srp 2015 9:24:28

Pemuše píše:
alexx píše:No doktorka furt vyhrozuje logopedii, ale nekde jsem cetla, ze to do tri let stejne nema moc smysl... mame k ni na podzim prijit a kdyztak nas tam posle... v zari jde do skolky, od toho si slibuju velky veci. :D

kamarádka ho taky nejdřív fikla do školky, ale tím jak se neuměl vyjádřit, tak se s dětma nedorzuměl a byl strašně agresivní, z naprosto klidného dítěte se stalo dítko které zbilo a pokousalo spolužáky, takže skončili u psychiatra a ten je rovnou odeslal na logopedii, že problém té agresivity je to, že nemluví. Jak se rozmluvil, tak to odeznělo. Ale neříkám, že to u vás bude to samé :)

No to by me nenapadlo, myslela jsem, ze konecne zacne mluvit, kdyz bude muset. :D Nekolik lidi mi i rikalo, ze ve skolce jejich dite zacalo rychle mluvit. Uvidime, samozrejme s nim na logopedii zajdu, kdyz bude potreba.
Zatim kdyz byl mezi detma, tak se s nima dorozumel, akorat neodpovida na otazky "jak se jmenujes?" apod. :D
Doufam, ze se ho ujme nejaka starsi holcicka s pecovatelskymi sklony, je roztomilej, holcickam se libi. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Tigra » ned 09. srp 2015 9:26:53

Aby s ní pak nechtěl zůstat. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Co říká A. & H. & P.

Příspěvekod Friday » pon 10. srp 2015 22:15:12

Odkoukala jsem v praxi, že malé děti jsou buď velice pohyblivé a nemluvné nebo pecky, které "hovoří". To druhé byla má mladší dcera, která měla prdel vycpanou plínami, ale spisovně se ohrazovala, že ona přece není žádné miminko ale velká holka. Věřím, že se oba hendikepy do těch tří let mohou srovnat. Němý Bobeš se rozpovídá ve větách a sedící Buddha se rozchodí.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

PředchozíDalší

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštěvníků

cron