Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Bregenz » čtv 20. lis 2008 12:57:46

Plánuji jít s dětmi mé sestry a kamarádkou, která má dítě do Mořského světa a potom někam na oběd. A je celkem komplikované najít nějakou vhodnou "hospodu". Máte někdo nějaký tip? Nejlépe na Praze 7 nebo někde v centru. Kamarádka chodí jedině do Bio Café na Příkopech, ale tam to nemám moc ráda. Ještě jsem našla toto http://www.cafe-therapy.cz/. Díky.
Bregenz
 
Příspěvky: 336
Registrován: úte 18. lis 2008 12:17:59

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 20. lis 2008 13:16:23

U slepé kočičky? To je takový hezký dětský hravý název...

http://www.nekourime.cz/praha/praha-7
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Bregenz » čtv 20. lis 2008 13:29:05

Jo jo, díky, tam to znám, mají nekuřáckou horní část, ale celkem malou (co s kočáry...), bez koutku. Taky mě napadla.
Pak je ještě na Letné nekuřácká http://www.upekelnehozvonu.cz/ s parádní zahrádkou (nyní nepoužitelná :)), tam půjčují i dětskou židli.
Bregenz
 
Příspěvky: 336
Registrován: úte 18. lis 2008 12:17:59

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Bregenz » čtv 20. lis 2008 13:32:55

No jo, tak to dopadá, když si ani neotevřu před odepsáním odkaz. Takže znám celé obě dvě nekuřácké na celé Praze 7, super!
Bregenz
 
Příspěvky: 336
Registrován: úte 18. lis 2008 12:17:59

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Friday » pát 21. lis 2008 21:56:23

U pekelného zvonu můžu doporučit. Už jsme ji vyzkoušeli s bráchovými nejmenšími dětmi a v pohodě. A vaří tam dobře. Je to u Letenských sadů hned pod pozemkem Národního technického muzea.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Alambic » sob 17. led 2009 21:40:36

Ve FR jsou ted normalne vsechny rest + bary nekuracke, ale neni jiste ze Vas do vsech pusti s kocarem :)
Alambic
Člen
 
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 10. led 2009 19:37:34

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Tigra » sob 17. led 2009 21:54:01

Tady neni jiste, ze te do nich pusti kocary.
Mne furt neni jasne, proc ty kocary nenechaji pred obchodem v supermarketu? Nemyslim venku ani v potravinach (v Tescu treba), ale v te hale - copak jim to pred tim butikem nekdo ukradne? Vzdyt si spratka muzou vzit sebou do naruci, aspon rychle nakoupi a vypadnou. Stejne ten kocar zapichnou mezi regalama a jdou do jine ulicky a nevidi na nej. A druhy spratek vetsinou lezi na brise pod regalama a neceho se domaha.
Dneska v DM (ale uz vim, proc tam ty matky chodi, Scrabble mi to vysvetlila) - maminky se strikaly vonavkama, modry spratecek najizdel detskym vozikem na jineho spratecka v ruzovem oblecku, ktery se kupodivu ani nebranil. Kdyz si toho vsimla ruzova matka, zavolala na bledemodrou matku, ta zvedla hlavu, hromovym hlasem zarvala "Vašku, dávej pozor, sakra!" a venovala se nadale strikani vonavkama a bledemodry spratecek se nadale venoval najizdeni vozikem na zluteho spratecka (ruzovi odesli).
Zluty spratecek utekl, ale mel jeste zeleneho sourozence (asi vesela rodina), ktery si lehl pod regal se sprcgumami a zacal strasne rvat - ale strasne!!!! To by klidne mohli natocit do nejakeho poradu o vymytani dabla.
Zelenozluty otec se otocil na zelenozlutou matku, coze jako spratecek chce? Pry neco koupit. Tak mu to koupime? Ne, nebudeme ho rozmazlovat - a nechali dusiciho se brunatneho Tarzanka valet se pod regalem a rozhazovat nafouklou lyzarskou kombinezou sprcky po podlaze.
Jenze spratecek rval opravdu straslive, divila jsem se, ze jste nepsali, ze houkaji - minimalne Thrill to slyset musela, coz rozplakalo ostatni zucastnene spratecky (neco jako kdyz se v noci rozstekaji na vsi psi, retezova reakce).
Ja jsem vam tam stala uprostred psychorvani, plne ruce samponu, a vubec jsem nevedela, co mam delat, jestli mam spratkovi od sprcek nacpat do huby roubik z peelingove houbicky, nebo volat zachranku....no rodice ostatnich spratecku se dali do utesovani a vypadalo to, ze se schyluje k lyncovani. Coz zlutozeleni rychle pochopili, a proti svemu presvedceni o rozmazlovani popadli leziciho spratka za chlupatou kapucu a po zadech ho odtahli (jestli pamatujete, jak jsem ucila kocky na voditku) do vedlejsiho kramu.
No doprdele, jeste ze uz se da skoro vsechno objednat.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Friday » sob 17. led 2009 22:12:00

Spravne! Ty priste vsechno objednat od Interneta!
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Alambic » ned 18. led 2009 16:11:12

Tigre to chce kliiiid :D Ja jsem s kamardkou ted v So jednoho malem rozslapla v lodickach. Jecel a valel se po zemi v kabinkach, kde si normalne zkousis hadry a nejak se dostal do me kabinky , kde ja se tocila v riflich - "delaji mi velky zadek, nebo ne?" ..
Takze ten cizi sprcek v me satne, kde nemel co delat,byl proste "zaslanut" a zacal jecet jeste vic.
Matka, ktera zazrakem opustila svou kabinku mne zdrbala, at davam vic pozor v ME kabince kam slapu a nafunene odesla a spcek ji nasledoval jecice... Jak vidis, tady je to uplne stejne, jen te navic zdrbou, ze jim nehlidas jejcih dite...
Alambic
Člen
 
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 10. led 2009 19:37:34

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod GeneHawkins » ned 18. led 2009 16:14:08

A jak to dopadlo s tím zadkem?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Alambic » ned 18. led 2009 16:43:42

strasne :D do druhych rifli se nevesel, tak jsem koupila cerne kalhoty - opticky zmensuji ;):D
Alambic
Člen
 
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 10. led 2009 19:37:34

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Tigra » ned 18. led 2009 17:51:55

Tyjo, ja az budu mit decko - ja budu hrozna!!! Ja se budu predbihat na poste, babam v DM ho budu strkat na pohlidani, kdyz bude nekde fronta, tak ho budu stipat do nohy, aby jecelo a pustili nas dopredu a na zkousky budu chodit posledni a prvni si necham zapsat znamku, ze musim jit kojit.....vsecko jim vratim!!!!! :X :X :X :X :X
A koupim si kocarek pro dvojcata vedle sebe a budu si cist v Kauflandu Elle a spratka zatim necham slintat po bezdetnych panich. A kdyby neco rikaly, tak ho zase stipnu! A budu psat stiznosti na postu a kazdy den se budu v pul pate chodit ptat, jak to vyridili! :twisted: A nakupovat budu zasadne jen v sest odpoledne.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod brettka » ned 18. led 2009 18:22:56

:D :- :D :-
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Saturday » stř 21. led 2009 1:25:40

Tak na takovej důvod pro pořízená bych nepřišla :D :D Blbý je, že když to řve nevhod doma i bez štípání, pak se to nedá vypnout.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Nekuřácká restaurace nejlépe s dětským koutkem

Příspěvekod Tigra » stř 21. led 2009 8:30:46

Doma to rvat nebude, bude to vycviceny.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00


Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštěvníků

cron