Nočník

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » úte 28. říj 2014 10:38:01

Pemuše píše:
alexx píše:
Pemuše píše:
Tigra píše:My jsme ho jen co začal chodit odstěhovali do vlastního pokoje na velku postel a od té doby máme klid. Pokud se nám nepřijde v noci vyčurat do postele.

no tak to se nám teda vůbec nepovedlo, lítat přes celý byt několikrát v noci, jsem odmítla, my s tím pitomým spaním máme problémy od narození, do dnes nebyl schopen usnout beze mě, okolí to po hodinách vytrvalýho ječení vzdává, naposledy čekal do půl druhý než jsme se vrátili ze svatby a babička s dědou už byli vyřízení, usínali a on byl naprosto svěží :D já do dneška nechápu, jak takhle malýmu dítěti může stačit 7 hodin spánku a ještě přerušovanýho... tohle ať mi někdo vysvětlí

Vzdycky se mi trochu uleví, když zjistím, že je na tom někdo podobně, ale nebývá to moc často... Petík měl už v porodnici jiný nazor, na to kdy se bude spát. Jak se začal hýbat, tak nám taky začalo peklo, monitor dechu se pouštěl i dvakrát třikrát za noc. Taky měl pořád zaklesnutý ruce, nohy. Ale podařilo se mi udržet ho v postýlce, když byl párkrát u nás v posteli, tak mě taky přeskočil a hodil šipku na zem. Z postýlky umí vylézt, ale většinou jen naznačuje, že to udělá. :D Aktuálně usíná dvě hodiny a někdo u něj musí být, naštěstí je schopný spát občas u našich, ale je u nich v posteli a právě pořád někam chodí, dokud neodpadne...

monitor nám řval už v porodnici, takže domu jsem ho ani nekupovala... sestry byly úplně hotové z toho, co on uměl, svázaly ho do zavinovačky, ještě stáhly plínou a on se do dvou minut vykroutil, on vůbec nějak nesnáší těsné prostory. s usínáním to máme stejně, ikdyž už jsme čas usínání stáhli na necelou hodinu, ale taky mu musí někdo asistovat.
A jo, bývá hůř... kamarádka musí čtyřleťákovi před spaním masírovat nohy :D

Přesně, on taky z každý zavinovačky, plíny vystrčil ruce a pak s nima šermoval, mlátil se do obličeje a nemohl spát. :shock:
Tak jestli mu je nemusí masírovat hodinu a funguje to, tak bych do toho snad i šla. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 10:43:03

alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:
Pemuše píše:
Tigra píše:My jsme ho jen co začal chodit odstěhovali do vlastního pokoje na velku postel a od té doby máme klid. Pokud se nám nepřijde v noci vyčurat do postele.

no tak to se nám teda vůbec nepovedlo, lítat přes celý byt několikrát v noci, jsem odmítla, my s tím pitomým spaním máme problémy od narození, do dnes nebyl schopen usnout beze mě, okolí to po hodinách vytrvalýho ječení vzdává, naposledy čekal do půl druhý než jsme se vrátili ze svatby a babička s dědou už byli vyřízení, usínali a on byl naprosto svěží :D já do dneška nechápu, jak takhle malýmu dítěti může stačit 7 hodin spánku a ještě přerušovanýho... tohle ať mi někdo vysvětlí

Vzdycky se mi trochu uleví, když zjistím, že je na tom někdo podobně, ale nebývá to moc často... Petík měl už v porodnici jiný nazor, na to kdy se bude spát. Jak se začal hýbat, tak nám taky začalo peklo, monitor dechu se pouštěl i dvakrát třikrát za noc. Taky měl pořád zaklesnutý ruce, nohy. Ale podařilo se mi udržet ho v postýlce, když byl párkrát u nás v posteli, tak mě taky přeskočil a hodil šipku na zem. Z postýlky umí vylézt, ale většinou jen naznačuje, že to udělá. :D Aktuálně usíná dvě hodiny a někdo u něj musí být, naštěstí je schopný spát občas u našich, ale je u nich v posteli a právě pořád někam chodí, dokud neodpadne...

monitor nám řval už v porodnici, takže domu jsem ho ani nekupovala... sestry byly úplně hotové z toho, co on uměl, svázaly ho do zavinovačky, ještě stáhly plínou a on se do dvou minut vykroutil, on vůbec nějak nesnáší těsné prostory. s usínáním to máme stejně, ikdyž už jsme čas usínání stáhli na necelou hodinu, ale taky mu musí někdo asistovat.
A jo, bývá hůř... kamarádka musí čtyřleťákovi před spaním masírovat nohy :D

Přesně, on taky z každý zavinovačky, plíny vystrčil ruce a pak s nima šermoval, mlátil se do obličeje a nemohl spát. :shock:
Tak jestli mu je nemusí masírovat hodinu a funguje to, tak bych do toho snad i šla. :D

hele a chodí ti spát ještě přes den? u nás se spaní hodně zlepšilo (jako ber to s rezervou, protože nikoho kdo spí míň neznám :D), když přestal spát odpoledne - tzn. neusíná v jednu ráno, ale mezi 10-11 a nebudí se v noci 10x ale třeba jen 3x :D... jako nám se každý diví, že se nám moc nechce do druhýho, ale já jsem fakt vyřízená a představa, že dostanu další podobný vzorek mě fakt děsí a děsí mě hodně :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Friday » úte 28. říj 2014 10:50:48

Pem, ono je to tak zařízeno, že každé dítě funguje úplně odlišně. To aby rodiče nemohli aplikovat nic z poznatků, které pochytali na dříve narozeném potomkovi, na žádný další výhonek, ale tápali a vztekali se znovu. Ale jinak.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » úte 28. říj 2014 11:25:55

Pemuše píše:
alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:
Pemuše píše:
Tigra píše:My jsme ho jen co začal chodit odstěhovali do vlastního pokoje na velku postel a od té doby máme klid. Pokud se nám nepřijde v noci vyčurat do postele.

no tak to se nám teda vůbec nepovedlo, lítat přes celý byt několikrát v noci, jsem odmítla, my s tím pitomým spaním máme problémy od narození, do dnes nebyl schopen usnout beze mě, okolí to po hodinách vytrvalýho ječení vzdává, naposledy čekal do půl druhý než jsme se vrátili ze svatby a babička s dědou už byli vyřízení, usínali a on byl naprosto svěží :D já do dneška nechápu, jak takhle malýmu dítěti může stačit 7 hodin spánku a ještě přerušovanýho... tohle ať mi někdo vysvětlí

Vzdycky se mi trochu uleví, když zjistím, že je na tom někdo podobně, ale nebývá to moc často... Petík měl už v porodnici jiný nazor, na to kdy se bude spát. Jak se začal hýbat, tak nám taky začalo peklo, monitor dechu se pouštěl i dvakrát třikrát za noc. Taky měl pořád zaklesnutý ruce, nohy. Ale podařilo se mi udržet ho v postýlce, když byl párkrát u nás v posteli, tak mě taky přeskočil a hodil šipku na zem. Z postýlky umí vylézt, ale většinou jen naznačuje, že to udělá. :D Aktuálně usíná dvě hodiny a někdo u něj musí být, naštěstí je schopný spát občas u našich, ale je u nich v posteli a právě pořád někam chodí, dokud neodpadne...

monitor nám řval už v porodnici, takže domu jsem ho ani nekupovala... sestry byly úplně hotové z toho, co on uměl, svázaly ho do zavinovačky, ještě stáhly plínou a on se do dvou minut vykroutil, on vůbec nějak nesnáší těsné prostory. s usínáním to máme stejně, ikdyž už jsme čas usínání stáhli na necelou hodinu, ale taky mu musí někdo asistovat.
A jo, bývá hůř... kamarádka musí čtyřleťákovi před spaním masírovat nohy :D

Přesně, on taky z každý zavinovačky, plíny vystrčil ruce a pak s nima šermoval, mlátil se do obličeje a nemohl spát. :shock:
Tak jestli mu je nemusí masírovat hodinu a funguje to, tak bych do toho snad i šla. :D

hele a chodí ti spát ještě přes den? u nás se spaní hodně zlepšilo (jako ber to s rezervou, protože nikoho kdo spí míň neznám :D), když přestal spát odpoledne - tzn. neusíná v jednu ráno, ale mezi 10-11 a nebudí se v noci 10x ale třeba jen 3x :D... jako nám se každý diví, že se nám moc nechce do druhýho, ale já jsem fakt vyřízená a představa, že dostanu další podobný vzorek mě fakt děsí a děsí mě hodně :D

Po obědě spí dvě hodiny, když je u našich tak nespí, ale pak je vyřízenej a usne v autě cestou domů. I já si potřebuju po obědě odpočinout, abych přežila, navíc pracuju z domova, takže to dělám když spí, jinak mě nenechá... V noci už se nebudí, jen ráno na mlíko okolo 7.h a když je dobrá konstelace hvězd, tak potom ještě usne.
Nad druhým začnu vůbec uvažovat, až tomuhle vzorku bude tak 5... bojím se toho, co píše Friday, že zjistím, že tohle je jen satánek a že ďábel bude ten druhej. :twisted:
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 11:43:57

já dělám taky, ale já to naháním dopoledne, když je schopný si sám hrát a pak po nocích, takže můj odchod do postele je kolem druhé hodiny, někdy i dýl... navíc nejde ani vyexpedovat do školky, je to strašný asociál
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » úte 28. říj 2014 11:53:29

Pemuše píše:já dělám taky, ale já to naháním dopoledne, když je schopný si sám hrát a pak po nocích, takže můj odchod do postele je kolem druhé hodiny, někdy i dýl... navíc nejde ani vyexpedovat do školky, je to strašný asociál

Jo aha, tak to Satánek si sám nehraje, pořád ode mě něco potřebuje a jak vytáhnu notebook, tak do něj hned mlátí... Narozdíl ode mě je sociál, takže doufám, že se školkou problém nebude, ikdyž začátek asi lehkej nebude. A v kolik upír vstává, že chodís spát tak pozdě? To já bych se ráno nezvedla...
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod molie » úte 28. říj 2014 16:57:34

Pořád můžete doufat, že dopadnete jako moje známá. Její první dítě pořád řvalo, nespalo, strašný, hrůza děs.
Druhé dítě přinesli z porodnice a spalo to v postýlce jak andílek, jen najíst, umýt, pohrát si chvilku, ale absolutně tiché klidné dítě. A rodiče nervózně vyděšeně chodili poslouchat k postýlce, jestli dýchá, že je tak potichu (monitory ještě nebyly), prostě úplně na prášky, co se s tím děckem děje. :D
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 18:01:44

molie píše:Pořád můžete doufat, že dopadnete jako moje známá. Její první dítě pořád řvalo, nespalo, strašný, hrůza děs.
Druhé dítě přinesli z porodnice a spalo to v postýlce jak andílek, jen najíst, umýt, pohrát si chvilku, ale absolutně tiché klidné dítě. A rodiče nervózně vyděšeně chodili poslouchat k postýlce, jestli dýchá, že je tak potichu (monitory ještě nebyly), prostě úplně na prášky, co se s tím děckem děje. :D

jo, to mi líčila mamina, já byla dítě na ráno, psala si deníček,kolik toho denně naspala - 3h denně ze začátku. když se narodil brácha, tak vstávala v noci častěji ke mně než k němu a ve dvou letech se babička ptala, jestli nebude nějakej postiženej :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » úte 28. říj 2014 18:22:45

Jenže se na to nedá spoléhat, děsí mě představa, že si budu říkat, že první dítě usínalo JEN dvě hodiny a monitor spouštělo JENOM třikrát za noc. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod molie » úte 28. říj 2014 18:46:05

alexx píše:Jenže se na to nedá spoléhat, děsí mě představa, že si budu říkat, že první dítě usínalo JEN dvě hodiny a monitor spouštělo JENOM třikrát za noc. :D

Jseš pesimista. ;)
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 20:22:04

molie píše:
alexx píše:Jenže se na to nedá spoléhat, děsí mě představa, že si budu říkat, že první dítě usínalo JEN dvě hodiny a monitor spouštělo JENOM třikrát za noc. :D

Jseš pesimista. ;)

to není pesimismus, to je krutá realita :D
věř, že když máš doma dítě spící 7 hodin, nezařaditelný do dětského kolektivu, potřebuješ u toho pracovat s nemáš šanci se někam téměř hnout bez něho, tak si prostě nedovedu představit, že bych tam někam vtěsnala další. Já vím, že bych druhý asi chtěla, jenže jsem si dala hranici do 35 a už mi zbývá jen rok na odstranění pochyb a přesvědčení manžela :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod molie » úte 28. říj 2014 20:33:37

Pemuše píše:
molie píše:
alexx píše:Jenže se na to nedá spoléhat, děsí mě představa, že si budu říkat, že první dítě usínalo JEN dvě hodiny a monitor spouštělo JENOM třikrát za noc. :D

Jseš pesimista. ;)

to není pesimismus, to je krutá realita :D
věř, že když máš doma dítě spící 7 hodin, nezařaditelný do dětského kolektivu, potřebuješ u toho pracovat s nemáš šanci se někam téměř hnout bez něho, tak si prostě nedovedu představit, že bych tam někam vtěsnala další. Já vím, že bych druhý asi chtěla, jenže jsem si dala hranici do 35 a už mi zbývá jen rok na odstranění pochyb a přesvědčení manžela :D

Tak já nejsem ten správný typ, abych Ti taková rozhodnutí posuzovala. ;)
Sama musíš vědět, co chceš a kam směřuješ.
A budu Ti držet pěsti, abys to zvládala. Pěstičky a srdíčka. :X
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » úte 28. říj 2014 21:38:21

Pemuše píše:
molie píše:
alexx píše:Jenže se na to nedá spoléhat, děsí mě představa, že si budu říkat, že první dítě usínalo JEN dvě hodiny a monitor spouštělo JENOM třikrát za noc. :D

Jseš pesimista. ;)

to není pesimismus, to je krutá realita :D
věř, že když máš doma dítě spící 7 hodin, nezařaditelný do dětského kolektivu, potřebuješ u toho pracovat s nemáš šanci se někam téměř hnout bez něho, tak si prostě nedovedu představit, že bych tam někam vtěsnala další. Já vím, že bych druhý asi chtěla, jenže jsem si dala hranici do 35 a už mi zbývá jen rok na odstranění pochyb a přesvědčení manžela :D

Hranici jsem si dala stejnou, ale zbývají mi naštěstí ještě 4 roky na přemýšlení. Hrd je pro druhé dítě rozhodnut, takže mu to budu muset případně rozmlouvat...
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 22:43:55

molie píše:
Pemuše píše:
molie píše:
alexx píše:Jenže se na to nedá spoléhat, děsí mě představa, že si budu říkat, že první dítě usínalo JEN dvě hodiny a monitor spouštělo JENOM třikrát za noc. :D

Jseš pesimista. ;)

to není pesimismus, to je krutá realita :D
věř, že když máš doma dítě spící 7 hodin, nezařaditelný do dětského kolektivu, potřebuješ u toho pracovat s nemáš šanci se někam téměř hnout bez něho, tak si prostě nedovedu představit, že bych tam někam vtěsnala další. Já vím, že bych druhý asi chtěla, jenže jsem si dala hranici do 35 a už mi zbývá jen rok na odstranění pochyb a přesvědčení manžela :D

Tak já nejsem ten správný typ, abych Ti taková rozhodnutí posuzovala. ;)
Sama musíš vědět, co chceš a kam směřuješ.
A budu Ti držet pěsti, abys to zvládala. Pěstičky a srdíčka. :X

zajímavý je, že já ač mám vždycky ve všem jasno, tak tohle je teda zapeklitý
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 22:48:04

alexx píše:
Pemuše píše:
molie píše:
alexx píše:Jenže se na to nedá spoléhat, děsí mě představa, že si budu říkat, že první dítě usínalo JEN dvě hodiny a monitor spouštělo JENOM třikrát za noc. :D

Jseš pesimista. ;)

to není pesimismus, to je krutá realita :D
věř, že když máš doma dítě spící 7 hodin, nezařaditelný do dětského kolektivu, potřebuješ u toho pracovat s nemáš šanci se někam téměř hnout bez něho, tak si prostě nedovedu představit, že bych tam někam vtěsnala další. Já vím, že bych druhý asi chtěla, jenže jsem si dala hranici do 35 a už mi zbývá jen rok na odstranění pochyb a přesvědčení manžela :D

Hranici jsem si dala stejnou, ale zbývají mi naštěstí ještě 4 roky na přemýšlení. Hrd je pro druhé dítě rozhodnut, takže mu to budu muset případně rozmlouvat...

no já asi udělala chybu v tom, že jsem ho od začátku natvrdo zapojovala, přišel z práce a už ve dveřích dostal upíra i s kočárem a dvě hodiny jsem je nechtěla vidět ani slyšet :D
Navíc u mne hraje všechno tak nějak proti, blbý těhotenství, blbý porod, komplikace po porodu - jsem na nás fakt zvědavá :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 22:51:03

alexx píše:
Pemuše píše:já dělám taky, ale já to naháním dopoledne, když je schopný si sám hrát a pak po nocích, takže můj odchod do postele je kolem druhé hodiny, někdy i dýl... navíc nejde ani vyexpedovat do školky, je to strašný asociál

Jo aha, tak to Satánek si sám nehraje, pořád ode mě něco potřebuje a jak vytáhnu notebook, tak do něj hned mlátí... Narozdíl ode mě je sociál, takže doufám, že se školkou problém nebude, ikdyž začátek asi lehkej nebude. A v kolik upír vstává, že chodís spát tak pozdě? To já bych se ráno nezvedla...

v kolik vstává? Brrzo, ale já tu práci fakt udělat. Takže pak 1x za 14 dní jezdíme o víkendu k našim, kde se moje práce skládá jen z toho, že ho uspím a pak prospím a proflákám skoro celý víkend. Já nechápu, jak můžu takhle fungovat, když jsem dřív byla schopná fakt spát 12 hodin
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Tigra » stř 29. říj 2014 1:25:47

Lidi, vy vůbec nevíte, co to je mít děcko spící sice hezky od deseti večer do osmi do rána, ale od osmi od rána do deseti večer nepřetržitě mluvící. On kvůli tomu kecání není schopný udělat jedinou souvislou věc, od jídla odejde desetkrát a pak třeba ani nedojí, protože musí něco dovykládat, oblíká se hodinu...ptala se mne na to učitelka, jestli mne z něj někdy večer nebolí hlava - no já se hroutím, já miluju doma klid a ticho a ne tohle nevypnutelné rádio, co se navíc dožaduje odpovědi a když už s ním nemluví vůbec nikdo, ani plyšáci, tak začne nahlas houkat nebo pískat. A ještě je prý poslední v oblíkání, protože to pořád prokládá něčím, nejčastěji poučováním spolužáků.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89220
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Nočník

Příspěvekod derad » stř 29. říj 2014 7:11:12

:P Obrázek
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » stř 29. říj 2014 9:08:47

Tigra píše:Lidi, vy vůbec nevíte, co to je mít děcko spící sice hezky od deseti večer do osmi do rána, ale od osmi od rána do deseti večer nepřetržitě mluvící. On kvůli tomu kecání není schopný udělat jedinou souvislou věc, od jídla odejde desetkrát a pak třeba ani nedojí, protože musí něco dovykládat, oblíká se hodinu...ptala se mne na to učitelka, jestli mne z něj někdy večer nebolí hlava - no já se hroutím, já miluju doma klid a ticho a ne tohle nevypnutelné rádio, co se navíc dožaduje odpovědi a když už s ním nemluví vůbec nikdo, ani plyšáci, tak začne nahlas houkat nebo pískat. A ještě je prý poslední v oblíkání, protože to pořád prokládá něčím, nejčastěji poučováním spolužáků.

Tigro věř, že vím :D zrovna teď mě tu půl hodiny přesvědčuje, že v té hře není 50 diamantů, ale diamanty 3! on to přece zná a co já si to dovoluju mi tvrdit že 5 a 0 je 50! v podnělí jsem lehla s teplotou, manžel zůstal doma abych mohla spát...hahahai za zavřenýma dveřma jsem slyšela naprosto všechno, on nemluví, on ječí (bohužel zdědil veškerý řecký temperament, který zdětit mohl :D) a završil to tím, že otevřel dveře a rozsvítil abych se nebála :D

vůbec ty jeho hlášky... včera tu byla kamarádka (tchýně dala jejímu malému synovi vařící omáčku a on má spálenou celou pusu, ale fest) a hláška našeho malého - to je teda zlobivá baba ta tchýně :o :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » stř 29. říj 2014 15:18:51

Je fakt, že tohle neznám, protože Satánek ještě nemluví a až začne, tak doufám, že nebude mluvit pořád, protože tu už by mi definitivně hráblo.
A jinak k původnímu tématu, dneska se ještě nepočůral. :tu Až se vzbudí, tak to určitě dožene. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » stř 29. říj 2014 15:47:00

alexx píše:Je fakt, že tohle neznám, protože Satánek ještě nemluví a až začne, tak doufám, že nebude mluvit pořád, protože tu už by mi definitivně hráblo.
A jinak k původnímu tématu, dneska se ještě nepočůral. :tu Až se vzbudí, tak to určitě dožene. :D

užívej klidu :D.... z našeho v půl roce vypadlo slovo táta a od tý doby to jede... nejhorší je, když vyžaduje ode mne, abych s ním mluvila řecky :D a prostě ignoruje, a mele si v řečtině :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Tigra » stř 29. říj 2014 15:53:03

Žaba taky mele řecky, i když neumí ani slovo. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89220
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Nočník

Příspěvekod derad » stř 29. říj 2014 16:24:50

Pemuše píše:vůbec ty jeho hlášky... včera tu byla kamarádka (tchýně dala jejímu malému synovi vařící omáčku a on má spálenou celou pusu, ale fest) a hláška našeho malého - to je teda zlobivá baba ta tchýně :o :D

no to měl teda pravdu - chudák děcko :x
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » stř 29. říj 2014 20:14:41

derad píše:
Pemuše píše:vůbec ty jeho hlášky... včera tu byla kamarádka (tchýně dala jejímu malému synovi vařící omáčku a on má spálenou celou pusu, ale fest) a hláška našeho malého - to je teda zlobivá baba ta tchýně :o :D

no to měl teda pravdu - chudák děcko :x

no já tohle viděla poprvé, jak má spálenou celou pusu (rty se loupu a jde mu to až do krku, tak se mu tam dostala nějaká infekce a od rtů až do toho krku tam má plno aftů, jen na spodním rtu před zubama jsem mu jich napočítala třicet. Jako pohled fakt strašný
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Tigra » stř 29. říj 2014 23:50:42

Pemuše píše:
derad píše:
Pemuše píše:vůbec ty jeho hlášky... včera tu byla kamarádka (tchýně dala jejímu malému synovi vařící omáčku a on má spálenou celou pusu, ale fest) a hláška našeho malého - to je teda zlobivá baba ta tchýně :o :D

no to měl teda pravdu - chudák děcko :x

no já tohle viděla poprvé, jak má spálenou celou pusu (rty se loupu a jde mu to až do krku, tak se mu tam dostala nějaká infekce a od rtů až do toho krku tam má plno aftů, jen na spodním rtu před zubama jsem mu jich napočítala třicet. Jako pohled fakt strašný

Tchýně je dement, nebo nehoda?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89220
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštěvníků

cron