Obřízka

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Obřízka

Příspěvekod alika » pon 29. lis 2010 15:38:29

Nejvíc se dědí od tetiček a strýců. Ale fakt nechci vědět, jak jsou na tom, to jen ty informace tryskaj. :D
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Obřízka

Příspěvekod Kohant » pon 29. lis 2010 15:47:25

A podoba po sousedovi.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40248
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Obřízka

Příspěvekod molie » úte 30. lis 2010 9:17:03


Asi bych taky sbírala poznatky kde se dá, přece jenom to není pro dítě příjemný zážitek... Nelíbí se mi, jak ve Spojených státech je obřízka téměř hromadná záležitost - v podstatě se tam prosadil názor, že je to hygieničtější, a dělá se i tehdy, když není předkožka zúžená a není tedy přímý lékařský důvod. Připadá mi to uchýlené.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Obřízka

Příspěvekod Kohant » úte 30. lis 2010 9:32:14

Ale pojišťovna to proplatí.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40248
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Obřízka

Příspěvekod Xeff » čtv 09. pro 2010 23:04:44

Já teda myslím, že je to blbost, když se nemusí z vážného zdravotního důvodu.
Musím se do toho vložit kvůli té hygieně, jak jste se dohadovali. Když jsem ještě nevěděla, jestli to bude holka, nebo kluk, tak jsem si o tom četla, abych byla připravená. Všechno abych měla teoreticky zmáknutý :D

No a přitom jsem narazila na spoustu článků. na téma přetahovat-nepřetahovat. A že nepřetahovat. Že se to má nechat být samo, až se to samo uvolní, a to že může trvat třeba i do 16 let! Tak jsem si řekla aha, až mě bude někdo k něčemu nutit, tak se nesmím dát a musím ho bránit. Že když se to prostě serve, tak se to zajizví a pak právě vznikne problém, že ta jizva je tuhá a pak už by to přetáhnout nešlo. A to sem nechtěla, aby mému chlapečkovi někdo udělal. Taky to servání musí kurevsky bolet. Ale prý se to běžně dělalo, já nevím v kolika letech (2?3?), prostě pediatr zjistil - ještě se to samo neuvolnilo, tak trhnem a je to. Fuuuuj!

Já si představuju, že když už by měla být ta předkožka volná, ale je tak úzká, že to nejde přetáhnout, že to je až problém. A taky že když je zúžená hodně, nebo když se stáhne a nejde zpátky a nastane takový deadlock :D tak je to jako když je penis zaškrcený čímkoliv - a v něm cévy, močová trubice - prostě ale tou předkožkou - a on se ani nevyčůrá. To je drsný. A z toho bych měla strach. Možná si to ale představuju úplně jinak, než to je.

Chtěla bych, když budu mít kluka, ať nemusí obřízku podstupovat, protože popravdě si myslím, že mu to dost ublíží. Myslím, jako ženská (která to tedy fakt může nějak posuzovat :D) že na kvalitu sexuálního života to bude mít pro něj jen negativní vliv. Toť.
Xeff
Člen
 
Příspěvky: 309
Registrován: úte 18. lis 2008 18:02:37

Předchozí

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštěvníků

cron