Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » ned 26. úno 2012 14:20:20

molie píše:Stavim se tam.
Kdyz tam budu, co mam zkusit pro sebe? Napada Te, s cim bych si tam mohla rozumet? Dekuji za radu!

já nevím, tam je všechno hrozný! :D Všechno smrdí po pačuli. Zkus z téhle řady ten sol-la a si-do, to by se ti mohlo líbit. Pak mají docela přijatelné tz letní řady: REM a Jammin. Každý rok mají novou limitku, ale mají podobné flakony - REM je šišatá koule má nahoře takovou větvičku a Jammin vypadá jako košile Nicka Slaughtera.

řada REM
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Jammin
ObrázekObrázek

Hlavně je poynáš podle toho, že tz flakony vypadají jako z Drogerie Teta. :o Nejsou špatné, ale nezajimavé, no treba něco objevíš.


Jestli chceš ykusit něco y těch jejich klasických, tak si stříkni na papírek y toho velkého zlatého Elixiru a nic dalšího zkoušet nemušíš.
Obrázek

Oni ale hlavně vzrábějí doplňky a bižuterku, možná i nějaké stříbro, tak tě yaujme třeba něco z toho.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod verunka2201 » ned 26. úno 2012 14:32:50

Tigruš, ty máš přehozené z a y? :D
verunka2201
 
Příspěvky: 1208
Registrován: pon 07. lis 2011 19:21:13

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Friday » ned 26. úno 2012 14:44:20

Včera jsem na sebe kydla z darovaného vzorníčku Grés Cabotine a pořád mám za ušima. Navzdory osprchování. Asi mi to bude muset odrůst. Jenže je to na mě přílišná sladkost.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod verunka2201 » ned 26. úno 2012 14:57:33

Heh, a já na tu Cabotinku pořád nemůžu kápnout. Hrozně by mě zajímala už jen proto, jak rozdílné reakce na ni čtu.
verunka2201
 
Příspěvky: 1208
Registrován: pon 07. lis 2011 19:21:13

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod GeneHawkins » ned 26. úno 2012 15:13:04

verunka2201 píše:Tigruš, ty máš přehozené z a y? :D

Ano. Trvale. Tak si na to zvykla, že když píše z mého, má problém. Na svém má zakázaný internet.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27127
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » ned 26. úno 2012 16:42:56

verunka2201 píše:Heh, a já na tu Cabotinku pořád nemůžu kápnout. Hrozně by mě zajímala už jen proto, jak rozdílné reakce na ni čtu.

Veru, teda, proš se vždycky nezeptáš? Já ji mám trvale v práci v šuplíku a dokonce tam mám vzorek, co mi vrátila kolegyně. Je nespotřebovatelná! Ale koukala jsem, že ji teď někde měli strašně lacinou, možná si ji pořídím na osvěžování baráku, v prostoru je nádherná. Kdy pojedeš kolem? Dám ti vzorek (a nebudu nadávat na poliše, slibuju).
Píšu y Geníkova PC, já mám vyplý internet, potřebuju dopsat DP, a on má QWERTY klávesnici. Někdz se trefám, někdy ne. Snad tomu royumíte. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » ned 26. úno 2012 16:44:12

GeneHawkins píše:
verunka2201 píše:Tigruš, ty máš přehozené z a y? :D

Ano. Trvale. Tak si na to zvykla, že když píše z mého, má problém. Na svém má zakázaný internet.

No, on si na těch přehoyených písmenkách zakládá.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » ned 26. úno 2012 17:03:12

WildOrchid píše:jee, ty bych chtela vyzkouset taky. Skoda ze se jen tak nedostanu nekam do zahranici kde by byly obchody se zajimavya znackama. :(

V lete jedu na 6 dni do Londyna, nenapada vas co bych tam mohla skocit ocichat? Pokud neco nasetrim tak asi pujdu do Chanel butiku, to je jediny o cem vim ze tam je, ale spis me zajimaj ty znacky co na Arome ani nejsou v databazi treba :) a bohuezl vsechny na svych strankach vzorky neprodavaj.

Orchid, tak přijď někdz na sraz na Budějárnu. Musíš to tady sledovat, svoláváme se vždycky nahonem...mám dva a Molie je spolehlivá, sežene další.

Jinak v tom Londýně je Galleries Lafayette, tam je všechno. Určitě je tam i spousta malých butiků, P.d.Nicolai, Amouage, tz plechovky atd., ale když máš tak málo času, tak já bych vleyla do nějakého velkého obchoďáku a prošmejdila to tam. GL mají třeba komplet Guerlaina (i exkluzivky), Diptyque, Lanvin, Givenchy, Memo, Reminiscenci, Ricci, Jovoy a vůbec všecko.

http://www2.galerieslafayette.com/inter ... Lang=latin
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod derad » ned 26. úno 2012 18:03:10

GeneHawkins píše:Na svém má zakázaný internet.
zase přesolila guláš?
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17302
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod WildOrchid » ned 26. úno 2012 18:16:17

diky Tigro :) sice jsem na tech strankach nenasla Londynskou adresu, ale snad bude ta kamaradka ke ktere jedu vedet, kde to najdem. Memo, Jovoy i Diptyque me zajimaj..
Sakrys, skoda ze mesic pred odjezdem mi snizej duchod o 3000kc :( se bude blbe setrit.. musim si najit nakou brigadu, at tam jen neocichavam a muzu si rovnou neco odvizt.
Na sraz nekdy prijdu, ale ted budu 6 tydnu mit praxi v Kladrubech, tak to nehrozi. Pak to tu budu sledovat :)
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod molie » ned 26. úno 2012 18:37:24

WildOrchid píše:diky Tigro :) sice jsem na tech strankach nenasla Londynskou adresu, ale snad bude ta kamaradka ke ktere jedu vedet, kde to najdem. Memo, Jovoy i Diptyque me zajimaj..
Sakrys, skoda ze mesic pred odjezdem mi snizej duchod o 3000kc :( se bude blbe setrit.. musim si najit nakou brigadu, at tam jen neocichavam a muzu si rovnou neco odvizt.
Na sraz nekdy prijdu, ale ted budu 6 tydnu mit praxi v Kladrubech, tak to nehrozi. Pak to tu budu sledovat :)

Pokud kouknes na nabidku bruselskeho Beauty House (Tigro, nemas link?), tak tam umim zebrat o vzorky celkem dobre. Rekni a pokusim se.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » ned 26. úno 2012 20:05:41

Oni nemají stránky (Beauty House). Ale jsou zajímaví především Parfum d´Empire a Amouage. Jinak PdE budu mít za chvíli možná komplet,díky Molii! :o Akorát to musím ještě dozkoušet. Ty je asi všechny znáš, ale já mám i tu novou pomerančovou - jestli něco chceš zkusit, tak si napiš, já je příště vemu sebou.

Orchid, tam je víc těch luxusních obchoďáků, kde narazíš na niche (teda ona polovina toho, co je pro nás niche, je pro ně normálně dostupná produkce :( ) - až budu mít čas, tak ti ještě nějaké napíšu + nějaké zajímavé anglické značky, co by mohli mít i v obyčejných parfumerkách. Času dost!
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » ned 26. úno 2012 20:06:29

Tam je dokonce možná butik Natori!!
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod WildOrchid » ned 26. úno 2012 23:09:55

Pd. Empire uz myslim znam vsechny, Amouage jsem si vzorky koupila tak mam snad taky vsechny. Od Memo se mi prave od tebe Tigro, libila jedna vune, ted si nevzpomenu jak se jmenovala, byla trosku podobna Calamity J, takze me ta znacka zaujala a chtela bych toho vyzkouset vic. Z Jovoy se mi u tebe taky cosi libilo, a uz nevim vubec co. No a pokud neni odkaz na ten Beauty House, tak si tezko vyberu :) protoze me zajimaji znacky o kterych zatim nevim :D
Skoda, ze treba takova Farmacia ss. Annunziata nebo Cerchi nel Acqua asi k dostani nebudou jinde nez v Italii nebo na veletrzich, ze.. od tech bych taky rada mela vic vzorku ke zkouseni. Na Ambr'Ero jen tak nezapomenu.
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » ned 26. úno 2012 23:27:06

Orchid, a znáš Azemour les Oranges? Pd´E 2011

Píšu si s tím parfumérem Cerchi nell Aqua (a Sigilli a Les Voiles Dépliées) a to je ztracený boj, jeden butik v Umbrii, jeden v Monacu, možná to má Campomarzio v Římě a prodává je ALZD. Mám u něj objednanou Jolie, osobní vyzvednutí v Miláně. Rok jsem po ní toužila a nenašla jsem nic lepšího, mám s ní rok platonický poměr. Tak jsem zvědavá, co tam objevím letos...mmch: kdybys chtěla, můžu ti Ambrero taky dovézt z Milána, je ochotný. 120€/100ml EdP (stejná cena jako na ALZD, ale bez poštovného)

Ale Farmacia je podle mně docela dostupná - teda v Itálii, samozřejmě, určitě je k mání v síťových parfumeriích. A že by nebyla v Německu nebo ve Francii, ani v Galleries? :e? Myslím, že jsem ji někde viděla. A oni neprodávají vzorky?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod WildOrchid » pon 27. úno 2012 0:12:14

no na strankach jsem na to nikde nenarazila, jen obcas na ebay vidim nejaky kolecka papiru s origo vzorkem Farmacie, ale netusim kde to ti lidi vzali.
Ambr'Ero si koupim az budu pri penezich.. jednou proste. kdyz je cena stejna jak na ALZD tak nemusim spechat :) mam jeste asi 0,5ml abych si ji mohla pripomenout nez ji koupim, tak doufam ze se mi nezkazi.
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » pon 27. úno 2012 0:29:04

Já mám ty vzorky na kolečkách taky - no tak buď z prodejny, nebo z výstavy. Ale měli tam toho hromady a byli i takoví snažíví, že by to nijak nedistribuovali?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » pon 27. úno 2012 0:32:06

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod WildOrchid » pon 27. úno 2012 20:28:14

to ale nemusej byt ty origo vzorecky, ALZD taky nabizi vzorky ale nejsou to origo. Kdyz chci zkusit par vuni tak je to jedno, ale kdyz me zajima cela znacka, tak bych rada mela komplet ty vzorky v origo baleni do sbirky
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Kikina » úte 28. úno 2012 8:46:54

znáte tuhle značku? Filigree Nightingale by Soivohle EDP by Liz Zorn
Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.

jinak ten prodejce má zajímavý vjeci... Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link. ... :e?
Kikina
 
Příspěvky: 2543
Registrován: pon 07. lis 2011 20:15:32

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod nadja » úte 28. úno 2012 9:10:02

Teda, taky bych si vybrala. :tu Já si dneska vzpomněla na kdysi mnou kupovanou toaletku Miss Fenjal a ona se pořád dá koupit. :tu
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » úte 28. úno 2012 9:40:20

Soivohle mám nějaké vzorky.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » úte 28. úno 2012 9:42:51

Ta Liú! To se talhle balilo? :o
Kikino, to je amík? Má tam Soliani za lepší cenu než v Itálii, ale když odevzdám 24% desátek, tak už ne, hajzli.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » úte 28. úno 2012 18:27:32

Znáte to? Secret Intension
Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poďme zkusit, co jsme ještě nezkusili.

Příspěvekod Tigra » úte 28. úno 2012 20:15:21

to vypadá na dobrou limitku.Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 277 návštěvníků