Tipy na dobré hadříky

Re: Tipy na dobré hadříky

Příspěvekod nadja » pát 27. čer 2014 6:56:48

Jj, nebo tak jak píše Tigra, úplně odlišný materiál.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Tipy na dobré hadříky

Příspěvekod Lenka » pát 27. čer 2014 7:56:01

Tak nějak jsem si to všechno představovala. Snad vaše rady budou k něčemu i ostatním - je to stručně a přehledně shrnuté. Pokud nebudu líná, dám vám pak foto úlovků. Dobrý nápad s tou tylovou sukní, ale dostat do sukně Páju bude chtít nějaké další školení.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Tipy na dobré hadříky

Příspěvekod nadja » pát 27. čer 2014 8:22:16

Jo, jak já ji chápu ;) , taky raději kalhoty a nesluší mi, jsem malá, nohy krátké, pihel velká...A nikdo mě za těch mnoho jar a zim neproškolil. :-D
Sako, kalhoty saténové, do saka z toho saténu kapesníček do kapsy ( můžou mít i barevná zdobení třeba tím kapesníkem? několik kapesníčků ze saténu v různých barevných kombinacích jí spíchni sama ) - měla jsem před mnoha lety, a kily :-D , teď mám sako zdobené saténovou paspulí a kalhoty s úzkým saténovým lampasem.
A už mlčím, ať nejsem pořád jen za radilku. :oops:
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Tipy na dobré hadříky

Příspěvekod Lenka » pát 27. čer 2014 9:01:51

nadja píše:Jo, jak já ji chápu ;) , taky raději kalhoty a nesluší mi, jsem malá, nohy krátké, pihel velká...A nikdo mě za těch mnoho jar a zim neproškolil. :-D
Sako, kalhoty saténové, do saka z toho saténu kapesníček do kapsy ( můžou mít i barevná zdobení třeba tím kapesníkem? několik kapesníčků ze saténu v různých barevných kombinacích jí spíchni sama ) - měla jsem před mnoha lety, a kily :-D , teď mám sako zdobené saténovou paspulí a kalhoty s úzkým saténovým lampasem.
A už mlčím, ať nejsem pořád jen za radilku. :oops:

Neblbni, já jsem fakt ráda za cenné rady. Ty by sis s naší Pájou užila při nákupech. Já jdu s ní taky ráda nakupovat, ale bojím se, že jsem moc kritická. Ale je fakt, že pár hezkých hadříků už jsem jí taky našla. Včera jsem vedle ní seděla v autě, moc hezky voněla, tak se jí ptám, co to je. A ona že Vera Wang, pak jsem si přečetla, že ty její vůně taky můžeš. Určitě byste si rozuměly.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Tipy na dobré hadříky

Příspěvekod nadja » pát 27. čer 2014 9:08:05

Jé, to je od tebe milé. Jakou Veru Wang měla, prozradila?
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Předchozí

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštěvníků