The History of Whoo a jiné asijské značky

The History of Whoo a jiné asijské značky

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 17:08:27

Znáte někdo? Angie? Taková technologická značka, prý to pracuje na pokožce v "galenicky náročných kombinacích stejně přirozeným způsobem jako sama pokožka", no tak to musí být super! :D
Prodávají v Marionnaudu a mne to, samozřejmě, láká...
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dr. Kitzinger Skin Care

Příspěvekod aangie » pon 21. kvě 2012 14:34:05

Tak vyzkoušej, poreferuješ. Já to neznám, moje pozornost je momentálně věnována luxusní asijské kosmetice. Čekám na vzorečky asi za 80 dolarů. :D
aangie
 
Příspěvky: 125
Registrován: ned 04. zář 2011 22:59:05

Re: Dr. Kitzinger Skin Care

Příspěvekod Tigra » pon 21. kvě 2012 14:44:28

No tak na to prdím, ta asijská je teď hit, Verunka v tom jede taky - radši se přidám k vám, nž zkoušet zase nějaké předražené vodičky. Co sis objednala, Angie?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dr. Kitzinger Skin Care

Příspěvekod verunka2201 » pon 21. kvě 2012 15:34:18

Jo, já se zrovna rozhoduju, zda od značky SkinFood mám vzít bbčko:
- s aloe vera, který je dobrý a fajn a všemi vyzkoušený (ale tím pádem už dost provařený a nic nového)
- nebo verzi "red beans" - platí totéž co výše, jen v menší míře
- nebo verzi "mushroom" která navzdory svému jménu je také příjemná a fajn a prý hezky voní a je o ní relativně málo článků a recenzí, ale přesto mám z té vůně trošku obavy

Anebo zda mám pro tuhle chvíli SkinFood úplně přeskočit a vzít něco jiného - Etude House, Tony Moly, BRTC... je jich tolik!!
verunka2201
 
Příspěvky: 1208
Registrován: pon 07. lis 2011 19:21:13

Re: Dr. Kitzinger Skin Care

Příspěvekod aangie » pon 21. kvě 2012 20:01:58

Verčo, mushroom mám, vůně se nemusíš bát, ale stejně , dle mého, nejlepší je BRTC. V tom se shodnem i s evou1960.

Tigro, objednala jsem si od firmy The History of Whoo, to je takový rolls royce mezi asijskými přírodními značkami, ingredience jsou odzkoušené po staletí, firma používá při výrobě nano technologie, takže to bude pecka. :D Naštěstí lze koupit jejich produkty ve vzorečkách, mají je s dost velkým objemem, takže objednáš pár vzorečků a ve finále máš plné balení krému.
Na netu jsem seděla asi týden, než jsem všechno nastudovala, hlavně blogy, protože oficiální stránky jsem v angličtině nenašla, ale, co jsem našla, stálo za to. Reference předčily moje očekávání. Tady je něco http://sulwhasoo-sulwhasoo.blogspot.com ... -line.html. Výsledky je prý vidět již po pár týdnech.
Já moc na přírodní produkty nejsem, vždycky se mi po nich zhoršila pleť, takže jsem se pokaždé vrátila k chemii, ta mi svědčí, ale toto je o něčem jiném. Aspoň doufám. :D
aangie
 
Příspěvky: 125
Registrován: ned 04. zář 2011 22:59:05

Re: Dr. Kitzinger Skin Care

Příspěvekod Tigra » pon 21. kvě 2012 20:15:18

Ježišikriste, to je co? ~Chilhyang Palbaeksan~ Mám po tom pátrat,nebo se poblinkám? :o
Nastuduju a počkám, co to s tebou udělá. O víkendu bud mít volno, tak se na to vrhnu, děkuju! Že já se taky nechám vždycky do všeho nabulíkovat... :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: The History of Whoo a jiné asijské značky

Příspěvekod Tigra » sob 28. črc 2012 23:12:22

Veru, neznáš tuhle značku? http://www.erborian.com/index.php?optio ... 29&lang=en
Třídím letáky z výstavy a tohle mne zaujalo po cestě do koše.
Ten BB krém se mi líbí, že je se zázvorem, přijde mi to takoé pikantní, i když nevím, co by měl mít zázvor za účinky. :) Nicméně má to být jediný asijský BB krém, který se dělá v barvách pleti evropských žen.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: The History of Whoo a jiné asijské značky

Příspěvekod molie » úte 31. črc 2012 14:03:22

Od erborian mam denni krem:
http://www.erborian.com/index.php?page= ... 56&lang=en
Vyhovuje mi, prijemny, nedrazdi, plet skokojena i v klimatizaci.
BB neporadim, ale pokud chces, muzu na sobe na letisti zkusit odstin - my jsme asi obe stejne bile, co?
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: The History of Whoo a jiné asijské značky

Příspěvekod Tigra » úte 31. črc 2012 14:29:03

molie píše:Od erborian mam denni krem:
http://www.erborian.com/index.php?page= ... 56&lang=en
Vyhovuje mi, prijemny, nedrazdi, plet skokojena i v klimatizaci.
BB neporadim, ale pokud chces, muzu na sobe na letisti zkusit odstin - my jsme asi obe stejne bile, co?

Jo, asi i přecitlivělé, zkus, prosímtě.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: The History of Whoo a jiné asijské značky

Příspěvekod verunka2201 » úte 31. črc 2012 17:26:25

Tigra píše:Veru, neznáš tuhle značku? http://www.erborian.com/index.php?optio ... 29&lang=en
Třídím letáky z výstavy a tohle mne zaujalo po cestě do koše.
Ten BB krém se mi líbí, že je se zázvorem, přijde mi to takoé pikantní, i když nevím, co by měl mít zázvor za účinky. :) Nicméně má to být jediný asijský BB krém, který se dělá v barvách pleti evropských žen.


Jsem si vůbec nevšimla, že ses mě ptala.
Bohužel neposloužím, neznám. :(
verunka2201
 
Příspěvky: 1208
Registrován: pon 07. lis 2011 19:21:13


Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštěvníků