Tipy na vůni: FIALKA

Tipy na vůni: FIALKA

Příspěvekod Tigra » pát 06. črc 2012 22:25:02

Já vím, že spousta z vás ji nemá ráda, ale já se v ní začínám nalézat. Teď myslím vůně, kde je cítit, ne které se tak jen jmenují (narážím na Froda). Takže:
BORSARI: Violetta di Parma (etalon fialkových vůní)
Tech. Ind.: VELOUTINE (nejkrásnější)
McQUEEN: My QUEEN (dá se to nosit, flakon je překrásný - plasťák a bezbarvý, víte to?) (jaká je ta růžová verze?)
l´Artisan: (překrásná, i když Turinovi u ní asi šlápli na palec)
Caron: Violette Precieuse
Annick Goutal: La Violette (hezoučká)
Molinard: Fleur de Provence - Violette (slabota)
Jean Charles Brosseau : Fleurs d`Ombre Violette (jak se to divně jmenuje, tak to divně chutná)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Tipy na vůni: FIALKA

Příspěvekod Tigra » pát 06. črc 2012 22:43:37

A teď mám dotaz na toto. Skupina značek, která dělá mmj. Chantal Thomas, Molyneux, gurmánské lidovky Les Petit Plaisirs, IKSS, Jacadi... požrala Berdoues, tradičního starého lékárníka z Toulosse. Mám Cardamomum, je slabý jak čaj na pionýrském táboře, ale nabízejí taky hromadu fialek za pár šupů (50ml/28€ v těch pěkných flakonech, 125ml/16€ v těch lékárenských) a mně drtí, že nevím, jaké jsou. Znáte je někdo?

BERDOUES
Viola Odorata - fialka, citrusy, neroli, flakon ten jejich klasický jednoduchý současný
Violette Cherie - fialka, med, šeřík, neroli, mimosa, konvalinky, pižmo, fakon vodovatě fialová amfora s balonkem
Violettes de Toulouse EdP a EdT - podobné složení,, fialka, nějaké ovoce, kosatec, pižmo; v EdP navíc něco bílých květin, flakon amforka s balonkem ve dvou odstínech fialkové
Violettes Divines - fialka, santál, cedr, flakon černočená dekadence s balonkem
1902 Violette - fialka, kosatec, pižmo a pár blbin okolo (květy a listy); falkon klasický historický lékárenský válec

ODORATA
Obrázek

DIVINES
Obrázek


CHERIE
Obrázek

TOULOSE
Obrázek

1902
Obrázek

Tak, a teď mně zajímá:
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00


Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 75 návštěvníků