Tauer

Tauer

Příspěvekod Tigra » úte 14. srp 2012 20:42:54

Lidi, tak co nejlepší? Já ty růže nemůžu, vybrala jsem si Zetu, to je jasné, po té prahnu, ale jinak? Derade, Verčo, vy mne znáte, doporučte! Žádné pačuli, žádné karamely, žádné růže.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Tauer

Příspěvekod WildOrchid » stř 15. srp 2012 1:01:52

z toho co jsem zkousela mi vonely prave jen ty ruze (chypre a vermeile jen) :D a to na ruze taky jinak moc nejsem. Zkousela jsem Pentachort White a Auburn. white je pudrove dusiva na me, ale Auburn je docela zajimava. Slozeni skořice, kvetoucí citrusový strom, santal, suchá ambra, tabák. Celkove na me vyznela teple, ambrovite, trochu suse. Mohla bych ti ze vzorku striknout na ruku, ale bud az po statnicich(3.9.), nebo bys musela byt nekde pobliz. Do statnic nikam daleko nepudu.
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Tauer

Příspěvekod Tigra » stř 15. srp 2012 6:35:27

V pohodě, Juli, jen se uč a ať ti to dobře dopadne.

Auburn zrovna nemá moc dobré hodnocení, ale to složení mne taky zaujalo - je to něco jako Habanita?
White mne zrovna kvůli té pudrovosti láká, po tom cos napsala, tak ještě víc, já to mám ráda. Jestli je dusivá, ale není v ní ta ohava co v Shalimaru SPI l´eau (včera jsem NEpodlehla pokušení si ho koupit, ale navoněla jsem a přestal se mi líbit - je v něm fakt nějaká ta bílá čokoláda nebo co, úplně mi ho to zprotivilo; pak jsem šla po parkovišti, kde prošel někdo hodně jím navoněný, to se mi už zase líbilo, skoro jsem se vrátila - ale nenene, nechci ho).
Verdant co, neznáte? To složení je úžasné.
No a pak asi Orange star, ta je jasná - na tu jsem šíleně zvědavá, jestli bude jako Bigarade Concentree - ta mi dochází, nahradila bych ji tímhle.
Pak mne zaujala L`Air du Desert Marocain - kvůli kmínu.
Lonestar Memories - mrkvový semínka, to mám ráda a tady jsou prý výrazné, ale vetiver a geranium, no nevim...
No a Carrillon pour un ange - tam je všechno, co nemám ráda, ale určitě celková kompozice se mi bude líbit.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Tauer

Příspěvekod WildOrchid » stř 15. srp 2012 12:23:42

ze by nekterej tauer vonel jako Bigarade silne pochybuju. Bigarade je hodne svezi citrusovka, vubec Taueruv styl, ne?
Auburn mi prisla zajimava protoze narozdil od ostatnich jeho vuni neni tak ukricena. Sice v ni je neco co trochu stipe do nosu, ale jen na zacatku. Je takova pritulna, spis intimni. K Habanite bych ji urcite neprirovnavala.
Klidne ti striknu White pak :) tu treti bohuzel nemam a neznam, tak doufam ze poznam.

K SPI - nektery vune proste vonej jen na nekom jinym. Ja to tak mam s Ybris treba, na sestre ji uplne miluju, ale na me to neni ono. Stejne tak Gucci Rush, na me se nak neuchyti. Leda na obleceni. Na sestre voni bozsky.
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Tauer

Příspěvekod Tigra » stř 15. srp 2012 12:56:19

Bigarade prave neni moc svěží, ona je zvláštně udělaná, jsou z ní cítit citrusy, ale jsou úplně suché a na hodně kořeněném základu, hlavně nasládlý kardamom - takový ten Ellenův akord. Je poznat, že jsou to citrusy, ale spíš takové klidné, jako pomelo.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Tauer

Příspěvekod WildOrchid » stř 15. srp 2012 13:18:51

s pomelem souhlasim. Mam flasku Cologne Bigarade, tak asi bude rozdil nejen v koncentraci - nebo mas jen jinou kuzi nebo jinej nos :) me prijde pomelove horkokysele svezi. koreni tam necitim zadny.
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Tauer

Příspěvekod Tigra » stř 15. srp 2012 13:47:58

Cologne - kolínská - musí být z principu svěží. Možná právě je ten Concentree odlišné tím, že není kolínská. Tak ji příště vem, porovnáme, jsem zvědavá.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00


Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštěvníků

cron