Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Friday » stř 03. říj 2012 9:52:08

derad píše:
Friday píše:Tak mi schovej jeden nádech, prosím. Snad se potkáme včas.


Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.

Dřív nebyl Tauer. Aspoň na dosah ne.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod derad » stř 03. říj 2012 15:44:47

mohla ses vznášet výš..
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Friday » stř 03. říj 2012 15:55:27

K stáru se vznáší snáz.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Tigra » čtv 04. říj 2012 18:52:37

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod verunka2201 » pon 08. říj 2012 21:47:37

Hezký ;)
verunka2201
 
Příspěvky: 1208
Registrován: pon 07. lis 2011 19:21:13

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod WildOrchid » pon 08. říj 2012 22:04:39

tam je dvakrat stejna fotka me..
du si to prelozit
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod WildOrchid » čtv 11. říj 2012 15:35:08

Jen takovy postrehy k tem Tauerovym vzorkum, na recenze se zatim necitim:
- pokud se po navoneni oblecete, tak druhy den se nemusite navonet - obleceni to zvladne kuzi predat behem chvilky, a drzi to.
- 90% jeho vuni jsou po nastrikani zabijacky bolehlavy (to nemyslim ve zlym, ale opravdu me z nich rozboli hlava)
- neda se testovat s nosem u zapesti, tam se dlouho drzi ty zabijacky tony, ale mavnutim rukou před nosem uz je citit to co asi ma byt :)

a ted konkretneji: po prvnim dojmu jsem schopna snyst bez boleni hlavy tyhle: 02 (desert),10(rose vermeile),Auburn
I pres drsnej pocatek me zaujaly: 08(rose chypre),
01- Le maroc pour elle - sladka, kvetinova, opravdu zenska, asi se bude libit vice lidem, ale neni to muj typ vune.
02- L'air du desert marocain - drevo, hlina, pisek, trochu jako vune kdyz si sednete v lese na cerstve pokacenou hromadu stromu, ale zaroven je sucha. Jako by vsechno bylo vysuseny velkym horkem hned po desti. - musim ji zkusit vic
03 - Lonestar memories - vytvarna dilna tak jak si ji pamatuju. Tempery, tus, keramicka hlina, lepidlo.. spis ji vnimam jako zazitkovou vuni nez parfem na noseni
04 - Reve au Jardin - na me nebyla levandule tak moc citit, po rozvoneni je to moc prijemna vune, ale spis jak rikal i muj pritel, voni to jako nejaka lestenka na nabytek, nebo neco podobnyho co se strika v pokojich aby to tam vonelo. Voni to jako utulnej cistej domov.
05 - Incense extreme - zabijackej bolehlav moc dlouho, musim zkusit znova, zatim se mi nepovedlo odhalit jeji prave ja
06 -Incense rose - ruze, kyselina citronova a zabijackej bolehlav - nastesti ne tak dlouhej a vyraznej jako u jinych, nicmene tato ruze mi nic nerika. moc chemicka.
07 - Vetiver dance - kdyz ji na sobe mela Pafqua, tak se mi i docela libila. zaujala me takovou svezi lehkosti. Na me ale byl moc vyraznej ten vetiver, kterej mi sam o sobe zpusobuje boleni hlavy, i kdyz neni Taueruv.
08 - Une Rose Chypre - kopiruju co jsem o ni napsala uz driv na Arome> začátek je ostře zeleně mýdlový. Stačí kapka, a je cítit na dálku. To jsem už ale vypozorovala u všech Tauerových vůní, je třeba začít opatrně.
Mýdlo pomalu přechází ze štiplavosti do hebčího, jakoby pudrovějšího tónu. Možná by tu někdo identifikoval ty růže, já mám s růžema ten problém, že mi v žádným parfému nevoní jako pravá kytka. Takže když říkám růže, je tím myšleno něco mezi bulharskou růží a Nahémou třeba.
Dál se vůně vyvíjí do tepla, zelená ostrost úplně odejde, a nahradí ji lehce orientální tón – možná ta skořice? Furt ale nejvíc vnímám mýdlo. Růžové mýdlo.
Po několika hodinách se vůně natolik změnila, že mě až zarazilo jestli je to fakt ona. Na zápěstí teď mám přenádhernou vůni propolisově medové svíčky, bez vosku.. nevím jak to říct, něco podobného je v Rouge Hermes nebo Chamade, ale tady je to mnohem něžnější, čistější, uhlazenější, opojný, kouzelný… zamilovala jsem se!
Jak se jen nějaká vůně může tak dlouho a tak rozdílně rozvíjet?
09 - orange star - chemicky pomerance. a samozrejme na zacatku ten z.b.
10 - Une rose Vermeile - moje TOP kopiruju svoji recenzi z Arome> po nanesení ze vzorku je cítit jemná mýdlovost. když mávnu rukou, donese se mi k nosu svěží vůně malin, malinového listí, a možná i těch fialek. Je to krásný osvěžení. Skoro mám chuť na domácí malinovku, lehce nakvašenou aby v ní byly ty praskající bublinky na jazyku jako u burčáku, a ledově vychlazenou. Sednout si s ní v plavkách na sluníčko, nasadit tmavé brýle..
Jak se blíží večer, vůně sama od sebe přechází z malin do mýdlových růží, jako by se chystala být více svůdnou. A drží, a drží.. i po osprchování je stále cítit smyslná, přesto čistá vůně, a ráno se s ní probudíte.
Možná se mi na této vůni líbí i ty protiklady. řekla bych že jde o teplou vůni, a přitom jako by byla zároveň osvěžující. Je realtivně těžká mýdlová, přesto když ji nemám přímo u nosu, jdou ke mě takový jemný svěží závany. Umím si ji peřdstavit jako olej i jako pudr.
11 - Carlion pour un ange - od zacatku zelena, listi, trava, seslapany vetvicky keriku, do toho pak i zavoni nakej ten kvet. Je to takova mydlovejsi jarni zahrada
12- L'eau d'epices - vitacit, neboli kyselina citronova, zelenej bolehlav, kuze - musim ji taky jeste vic prozkoumat, mohla by byt i zajimava
PENTA Verdant - vetiverovej zabijak, nebyla jsem schopna si ji vychutnat
PENTA White - pudrovej zabijak, bohuzel nic pro me, spis mi z ni bylo spatne, ale nekomu kdo rad pudrovy a silny vune bby se libit mohla
PENTA Auburn - ta me prekvapila svoji lehkosti, ani bych ji na Tauera nehadala. Je sucha, lehce nasladla, a docela prijemna.
ZETA - zelena, lipova, docela hezka, ale ne muj typ
Loreta - bohuzel v ni citim od zacatku roztavenou plastovou lzicku (to jsem mela pred ocima pri testovani, jak se mi v kafi rozpousti), plastova umelost se drzela snad pul dne, kdyz se zacala vytracet, zacala se mi ta vune libit. Tuberozu v ni moc necitim. Nicmene jen zaver vune se koupit neda, takze nic pro me.
Miriam - vonela mi dost podobne jako Rose Chypre, jen ten konec byl jinej, takze ja davam prednost Rose Chypre :)
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Friday » čtv 11. říj 2012 15:43:07

Zážitková vůně
... moc pěkný termín.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod derad » čtv 11. říj 2012 20:39:45

skvělé popisy, orchidko! :P
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Tigra » čtv 11. říj 2012 20:45:29

derad píše:skvělé popisy, orchidko! :P

Dobrý avatar, vole. :D
Přeložíš to?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod derad » čtv 11. říj 2012 21:15:25

muš vidící díru.
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod WildOrchid » čtv 11. říj 2012 21:17:07

jestli to s prelozenim je na me, tak bohuzel. neumim dostatecne zadnej jazyk, pouzivam Google translator.
Když jsi uprostřed pole, prší, a nemáš se kam schovat, ať děláš co děláš stejně zmokneš.. Tak se směj!
WildOrchid
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 09. led 2012 15:05:29
Bydliště: Praha, Prostejov

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Friday » čtv 11. říj 2012 21:21:17

derad píše:muš vidící díru.

Já rozumím řeči tvého kmene.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Tigra » čtv 11. říj 2012 21:22:16

WildOrchid píše:jestli to s prelozenim je na me, tak bohuzel. neumim dostatecne zadnej jazyk, pouzivam Google translator.

Ne, bylo to na Derada. co?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod derad » čtv 11. říj 2012 21:22:38

WildOrchid píše:jestli to s prelozenim je na me
ne-e :)
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Friday » čtv 11. říj 2012 21:27:28

derad píše:
WildOrchid píše:jestli to s prelozenim je na me
ne-e :)

Muš vidící díru přeloží i zážitkovou vůni?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod derad » pát 12. říj 2012 6:13:35

přeložil jsem si nohy a je mi dobre.
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Tigra » stř 17. říj 2012 19:32:52

Na blogu rychlovka o novince Blood Concept: https://parfumerka.wordpress.com/2012/1 ... ept-redma/
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod derad » stř 17. říj 2012 19:56:58

for Tigra:

Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod Tigra » stř 17. říj 2012 20:00:01

Já ho fakt nemůžu. Devět opic.
Dnes jsem tě chtěla vzít na kafe, měla jsem u sebe ten Blood, ale nemám čas, nemám čas! Co zítra? Hned v 11, budeš moct na schody?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Rychlovky, dojmy, pocity a pojmy

Příspěvekod derad » čtv 18. říj 2012 6:13:59

bude to muset počkat, máme krizovku, je nás tam málo :(
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Předchozí

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 návštěvníků

cron