Kosmetika přírodní i nepřírodní

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » čtv 13. dub 2017 8:15:34

Mne tam tedanic neoslnilo, kromě té vůně Musc, co dávají do těch krémů :). Jediný, co používám je pleťová voda na póry, ale teď jsem si přečetla složení a je tam hliník, tak to asi zahodím. :(
Co používáš, Pem?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor

Příspěvekod Pemuše » pát 14. dub 2017 14:59:33

tohle je top:¨
Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.

Pemuše

Příspěvekod nadja » ned 04. čer 2017 21:27:08

Plakalo se tady pro Skincode, že se neví, kde ji u nás sehnat. Tak jestli se ještě neví a pořád se pláče, tak je k mání v Benu lékárnách nebo na jejich e shopech.
https://www.benu.cz/skincode-1477013933
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen

Příspěvekod Tigra » ned 04. čer 2017 21:58:17

nadja píše:Plakalo se tady pro Skincode, že se neví, kde ji u nás sehnat. Tak jestli se ještě neví a pořád se pláče, tak je k mání v Benu lékárnách nebo na jejich e shopech.

Vím o ní, ale nakupuju kosmetiku většinou stejně v Německu. Mají nějaký divný kurs tady...
Tigra
Moderátor

Příspěvekod nadja » pon 05. čer 2017 10:35:40

Tigra píše:
nadja píše:Plakalo se tady pro Skincode, že se neví, kde ji u nás sehnat. Tak jestli se ještě neví a pořád se pláče, tak je k mání v Benu lékárnách nebo na jejich e shopech.

Vím o ní, ale nakupuju kosmetiku většinou stejně v Německu. Mají nějaký divný kurs tady...

Je citelně výhodnější nakupovat tam?
nadja
Člen

Příspěvekod molie » ned 11. čer 2017 10:44:40

Tak nějak kurs mne netrápí. V Benu můžu utrácet well being vouchery, co fasujeme v prci. Co máte vyzkoušeného od Skincode? Na Parfumerce jsem našla SKINCODE ESSENTIAL revitalizing eye contour cream.
Rozdíl mezi právem a českým právem je stejný jako rozdíl mezi aktem a pietním aktem.
molie
Člen

Příspěvekod nadja » ned 11. čer 2017 14:48:29

molie píše:Tak nějak kurs mne netrápí. V Benu můžu utrácet well being vouchery, co fasujeme v prci. Co máte vyzkoušeného od Skincode? Na Parfumerce jsem našla SKINCODE ESSENTIAL revitalizing eye contour cream.

Moli, testovala jsem na sobě ( mám tu šíleně citlivou pleť, tak jsem raději nejdřív vzala vzorky ) a dobrý, takže teď pár dnů jedu v těhle dvou přípravcích, viz odkazy.
Na sérum je to moc krátká doba, abych viděla nějaké výsledky, ale konzistence mi je příjemná, nikde nic se mně nevyrašilo a jestli uvidím alespoň trochu nějaké výsledky, nakoupím znovu.
Noční krém má lehkou konzistenci, možná bych snesla i hutnější krém, ale zase na druhou stranu, nejsem jím upatlaná, nezanáší mně póry a i má pleť je taková hladší a zdá se mně i trochu ve vyhlazenější formě.

https://www.benu.cz/skincode-ess-al-oml ... serum-30ml

https://www.benu.cz/skincode-ess-al-oml ... -krem-50ml
nadja
Člen

Příspěvekod molie » ned 11. čer 2017 15:33:44

Děkuji!
Já jsem zatím jen v počátcích testování tohoto krému:
https://www.benu.cz/skincode-ess-regene ... -krem-50ml
Teda koupeno v Dresden za asi 13 E. TK Maxx.
Rozdíl mezi právem a českým právem je stejný jako rozdíl mezi aktem a pietním aktem.
molie
Člen

Příspěvekod nadja » ned 11. čer 2017 19:43:49

Mám vzorek toho tvého, zatím ale nevyzkoušený. Ta cena v Dresden je ovšem úžasná. :tu
nadja
Člen

Příspěvekod molie » ned 11. čer 2017 21:09:21

nadja píše:Mám vzorek toho tvého, zatím ale nevyzkoušený. Ta cena v Dresden je ovšem úžasná. :tu

Ta cena byla jen nárazovka, prostě T.K.Maxx. Tenhle noční je asi výrazně mastnější než ten, co máš.
Já zaplaťpandu můžu na obličej plácnout leccos, teda od určité kvality nahoru. Takže nějak kombinuji bio a lékárenskou kosmetiku.
molie
Člen

Příspěvekod Tigra » pon 12. čer 2017 14:28:14

Já jsem kupovala dřív denní krém, opalovák, sérum a hlavně oční. Když to nešlo sehnat, tak jsem krémy vyměnila za Biotherm a hydratační Chanel. Ten oční mi hrozně dlouho seděl, byl přesně na pomezí hydratace/mastnoty, co jsem hledala, kupovala jsem ho vždycky v nějaké akci sleva nebo 1+1, v německých parfumerkách mají furt něco. Ale už mi taky nestačí, potřebuju výživnější, objevila jsem lepší. Na obličej to nepoužívám dlouho, protože jedu už v jiné lize, sháním teď akce na úplně jiné věci :(.
Tigra
Moderátor

Předchozí

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec