Kosmetika přírodní i nepřírodní

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod nadja » sob 17. led 2009 21:08:44

Aliko, děkuji. Informací není nikdy dost.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » sob 17. led 2009 21:13:31

:tu
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » pon 19. led 2009 20:48:08

Nevěsta na mne tlačila, abych začala hydratovat. Četla jsem, že se dámám vcucly i dvě ampule naráz, tak mně 1/3 ampule. Smrdí. Nakonec krém, který je docela příjemný, ALE mám pocit napnuté pleti. Ne, že mi je 15 let, ale naopak, není mi to příjemné. Uvidíme.

Dcera mi předala ELLE a tam je opravdu zajímavá informace o krémech s kyselinou hyaluronovou, zmenšenou nanotechnologií. Už se to prodává, zřejmě to bude mít xkrát větší účinek. Hezké počtení přeju.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod nadja » pon 19. led 2009 21:36:06

„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » pon 19. led 2009 22:10:17

Ne,ne, asi jsem to špatně napsala. Jde o tu kyselinu, ale v původní formě je příliš velká pro prostoupení pokožkou. A zmenšením částeček té kyseliny nanotechnologií, se dosáhne lepší prostupnosti kůží. Jinak s tou kyselinou je dnes už hodně.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » pon 19. led 2009 22:20:33

No a uz taky kremujes, aliko? Ja jsem zvedava...

Jsem vam chtela napsat, ze jsem si koupila tu vlasovou kosmetiku Reélle (tak nejak) z DM, na jemne vlasy bez silikonu - sampon a neoplachovaci penovy kondicioner (ale ja oplachuju) - no zatim se zda, ze z toho snad alergii mit nebudu.
Kazdopadne vlasy mam po tom vyborne, nemasti se a jsou fakt pevnejsi. Stalo to dohromady asi stovku! A jeste jsem si koupila kuru, asi za 40,- (3 ampule), ale to jsem jeste nezkousela.
Maji radu na svetle, na tmave, na zkudrnaceni vlasu, na narovnani a jeste neco - zkuste to. Za ty penize...
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod molie » úte 20. led 2009 9:56:26

Někde jsem četla, že lepší než pleťové krémy je patlat se jojobovým olejem. Máte nějaké zkušenosti? To jako něčím jako je tohle? http://www.daryprirody.cz/pripravky-pro ... obovy-olej
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » úte 20. led 2009 21:24:44

Mám pocit, že sebepřírodnější olej by mi leda ucpal póry. Pocit, zkušenost nemám.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2009 21:26:04

Tak ja jsem se dnes osypala po tom novem kondicioneru. klidne bych se mohla natrit hylauronovou kyselinou od hlavy po paty, protze hur uz vypadat nemuzu.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » čtv 22. led 2009 21:24:05

Tak jsem se neosypala, žádné vřídky. Pleť mám, že by mimino závidělo, tak moc jemňoučkou. Opravdu. Ale přesto tu kosmetiku mým holkám ani vám nedoporučím. Opravdu, jak už jsem četla, obsahuje v každé složce alkohol. To se mi nelíbí. Takže dopatlám a končím. Mám ráda, když mám pocit živé pleti, takhle je tak divně přejemnělá.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » pát 23. led 2009 18:31:33

Tak nevím, volala mi dcera, že na stránce o kosmetice JG je spousta nových informací. Prý to vypadá dobře. Projděte si to, nemám na to čas. Možná jsem se ukvapila.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Saturday » čtv 29. led 2009 10:03:08

To je ta ovocná kyselina, totok?

Páč moje laserová kosmetička už několik měsíců kvůli zádům nepracuje, hledám za ni náhradu. Byla jsem se podívat v sekci Estetické medicíny v Gyncentru, u nějaké doktorky, co obsluhuje laser. Přes dotazy typu "ta bradička je takhle červená pořád?" a zkoumání pod lupou jsme se dostaly k tomu, že by mi dala laser jak jsem chtěla, ale před ním že by mi udělala ještě chemický peeling. Mám tu dva vzorky něčeho na otestování alergie, když to kvůli ní nepůjde, bude mě konzultovat ještě s druhou MUDr a vymyslí mi něco jinýho.

Kdyby to šlo, tak si to udělat nechám - asi tak pětkrát jako kůru. A jen mě zajímalo, zda je to ta kyselina, co je tu o ní řeč. Říkala něco, co znělo podobně. A že je ovocná.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » čtv 29. led 2009 22:35:19

Saturday, ovocná kyselina v kosmetice je tzv. AHA, má působit jako pieling a tím i omlazuje ve tvém věku. Ale když jsi alergik, tak opatrně.

Ta kyselina hyaluronová je něco jiného. Pořád mažu, a protože ten ethanol okamžitě vyprchá, tak mi zatím nevadí a opravdu mám dobrou pleť. Je to individuální.

Jinak se mi stýská po nových fotkách Berty a Matyldy, kdyby nějaké byly, tak předem dík.

Musím honem spát, jsem moc unavená, jen chvilkama nakouknu.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » sob 31. led 2009 21:16:50

Saturday, přečetla jsem si teď po sobě to info, bylo to myšleno tak, že když jsi mladá, tak ti stačí AHA kyselinky. Já právě, ve svém věku, sháním maximální hydrataci, protože už pleti ničím jiným nepomůžu. Asi jsem to napsala blbě, fakt jsem byla moc unavená.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » pon 02. úno 2009 10:50:45

vam neco reknu. si ted myju oblicej jednou za dva dny, holou vodou, nekremuju se, prtze jsem ztratila schopnost otevrit tubu a mam bezchybnou plet. a to jinak jedu normaderm denni i nocni. akorat kolem oci to chce zase zahajit udrzbu, jinak to uz necham, jak dlouho to vydrzi.

A objevila jsem vyborny prirodni sampon, nemecky - NEOBIO - tento: http://www.neobio.de/de/produkte/produkte.php?id=93 Za tyden pokozka hlavy absolutne bez problemu.
Tady maji slovnicek ingredienci - super: http://www.neobio.de/de/inci_lexikon/index.php
A nabizeji i bio-samoopalovak.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Kohant » pon 02. úno 2009 12:20:16

Tigra píše:vam neco reknu. si ted myju oblicej jednou za dva dny, holou vodou, nekremuju se...


Já taky.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Saturday » úte 03. úno 2009 10:31:32

alika píše:Saturday, přečetla jsem si teď po sobě to info, bylo to myšleno tak, že když jsi mladá, tak ti stačí AHA kyselinky. Já právě, ve svém věku, sháním maximální hydrataci, protože už pleti ničím jiným nepomůžu. Asi jsem to napsala blbě, fakt jsem byla moc unavená.



Díky za info.
Celá akce nebude z důvodu omlazení, ale odpupenění. Ale koukala jsem teď do kalendáře a asi tu kůru nestihnu v takovým počtu opakování jak bych chtěla. No každopádně nevím, zda by ten laser tady někoho zajímal, ale možná pak bude nějaká recenze. On se dá používat na lecos, i jako omlazující kůra, což by zase bylo třeba pro vás. (Nó, i když ... tak mladá jako bývala už neni ani moje pleť, že :D )

(Psí holky nejčkons nefotim, protože je tma a blbé roční období vůbec.)
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » úte 03. úno 2009 10:44:45

ja jsem kdxsi baly na takovem ovocno-chemickem peeligu a bxla to jednorazovka
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Saturday » úte 03. úno 2009 10:47:03

Tigra píše:ja jsem kdxsi baly na takovem ovocno-chemickem peeligu a bxla to jednorazovka

A co ti to udělalo?

Já chtěla jít tak 5x po týdnu. Když jsem začínala s tím samotným laserem, tak jsem taky chodila chvíli často a až později jednou za měsíc udržujícně. Teď jsem nikde nebyla asi 3 měsíce a je to fakt znát.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » úte 03. úno 2009 10:52:18

v podstate silny peeling. hlavne to bylo videt, nez nejake pocity - zmizi vsechny flicky, supinky, druhy den i cervena mista. ale jako ze by se z zaby stala princeznam to ne. sem chodila na normalni - bylinkovou - udrzbu mesicne a tohle bylo misto jedne z nich, zadnx velky zazrak.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Saturday » úte 03. úno 2009 11:05:47

Tigra píše:v podstate silny peeling. hlavne to bylo videt, nez nejake pocity - zmizi vsechny flicky, supinky, druhy den i cervena mista. ale jako ze by se z zaby stala princeznam to ne. sem chodila na normalni - bylinkovou - udrzbu mesicne a tohle bylo misto jedne z nich, zadnx velky zazrak.



Jasně, zázraky ani nečekám. Tohle by mě uspokojilo, co píšeš. Tak jsem na to zvědavá.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod GeneHawkins » úte 03. úno 2009 12:56:20

Saturday píše:
alika píše:Saturday, přečetla jsem si teď po sobě to info, bylo to myšleno tak, že když jsi mladá, tak ti stačí AHA kyselinky. Já právě, ve svém věku, sháním maximální hydrataci, protože už pleti ničím jiným nepomůžu. Asi jsem to napsala blbě, fakt jsem byla moc unavená.

Díky za info.
Celá akce nebude z důvodu omlazení, ale odpupenění. Ale koukala jsem teď do kalendáře a asi tu kůru nestihnu v takovým počtu opakování jak bych chtěla. No každopádně nevím, zda by ten laser tady někoho zajímal, ale možná pak bude nějaká recenze. On se dá používat na lecos, i jako omlazující kůra, což by zase bylo třeba pro vás. (Nó, i když ... tak mladá jako bývala už neni ani moje pleť, že :D )
(Psí holky nejčkons nefotim, protože je tma a blbé roční období vůbec.)

Taky jsem koukal do kalendáře, ale svůj skon jsem tam zatím neviděl.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » čtv 05. úno 2009 18:14:32

mam novy sampon Neobio a kondicioner - jsem zvedava na alergii.
sem vam to chtela ukazat, ale nejak jim nejedou stranky.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Friday » pát 06. úno 2009 22:44:37

Z těch šamponů, co jsem od Satkových dostala loni k narozeninám, jednoznačně vyhrává ten poslední (asi nejdražší) - Phytum Actif Extra Volume Yves Rocher. Fakt donutil mé peří předstírat, že jsou to načechrané vlasy.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod GeneHawkins » sob 07. úno 2009 0:30:23

Odlehčil je, jo?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

PředchozíDalší

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštěvníků

cron