Kosmetika přírodní i nepřírodní

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod brettka » čtv 27. srp 2009 11:17:57

Dneska máme krášlíci odpoledne, přijde k nám pedikérka domů, pořád jsem nemohla žádnou sehnat, nakonec mi tuhle doporučila moje kadeřnice, je na mateřské, tak chodí k zákazníkům domů, no a pak jdeme ještě ke kadeřnici. :X
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod brettka » čtv 27. srp 2009 11:32:15

Šla jsem se namalovat, nevím jak ta pedikérka bude vypadat, ale ať vidí, že já na tom nejsem tak špatně. :D
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod nadja » čtv 27. srp 2009 11:44:14

:-
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod HaF » čtv 27. srp 2009 13:00:58

Moje pedikérka umí vyprávět legrační historky, smát se a pracovat se skalpelem na mých končetinách,i když se směju a jsem lechtivá.Jo a vaří dobrý kafe a jako bonus si vedle ní připadám drobná, křehká až subtilní
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » čtv 27. srp 2009 18:02:06

brettka píše:Šla jsem se namalovat, nevím jak ta pedikérka bude vypadat, ale ať vidí, že já na tom nejsem tak špatně. :D


No to mě dokáže vždycky nasrat, když blbá nehtařka vypadá jak Pamela Anderson. Vždycky si říkám, že je určitě aspoň pitomá a protivná, takže vzhled má jako bolestné, ale to není pravidlem. To je pak ještě horší. Tak si radši lakuju nehty sama. Asi se začnu i stříhat, pedikúrovat a samovyšetřovat.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod (skrytý) » ned 13. zář 2009 22:52:03

Dávejte si na to pozor, prosím. Krása není všechno.
HelliDior
Vliv přípravků pro růst vlasů na sexualitu u muže
S přítelem máme málo sex,nehledám výmluvu proč není ,ale zajímalo by mě toto : přítel začal brát Folixil pro muže na růst vlasů a šampon Alpecin i kofeinové tonikum,je to asi dost silné,vlasy mu krásně rostou,jsou husté. Když má muž nedostatek mužského hormonu,tak mu nerostou vlasy,že? Stejně jako u žen,které jsou nadměrně ochlupené je problém,že mají přebytek tohoto hormonu. Takže tyto přípravky asi něco takového obsahují,aby vyrovnaly hladiny .. Od té doby,co je má,je strašně unavený,nic nezvládá jako dřív a absolutně u něj klesla chuť na sex,když už náhodou je,tak vůbec nevydrží a pořád mu měkne ..
Zní to blbě..
Neví o tom někdo něco,popř.jaké léky by tomu mohly uškodit/pomoci ? Příteli je 26let,je štíhlý,sportovec.
Děkuji za rady
(skrytý)
 

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod (skrytý) » pon 14. zář 2009 0:09:40

Poprvé bez make-upu před novým chlapem

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli vždycky stejně jako já máte trauma se mu poprvé předvést nenalíčená Doufám, že nejsem jediná která dbá zásady odličování před spaním, ale když byla u něj na noc nedokázala jít a prostě se odlíčit Chce to vždy hodně odvahy, no nee??



Já se před manželem necítím nenalíčená dobře ani po 4,5r. soužití...
A pamatuju si,že poprvé,co spal u mě,jsem si odlíčila make-up a stíny a zůstala jen s řasenkou + obočí. Další společnou noc jsem si nechala řasenku jen minimálně, stejně i obočí, další noc jsem se odlíčila komplet. chtěla jsem,aby to pro něj nebyl takovej šok, ale on to stejně nekomentoval..
Oni to ti chlapi neřeší jak my... naštěstí
(skrytý)
 

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod (skrytý) » pon 14. zář 2009 0:12:15

Já myslím, že ale témeř každá z nás má z toho prvního odlíčení strach..
Jinak jak jsem psala, já myslím, že chlapy to předvším vůbec neřeší
(skrytý)
 

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod (skrytý) » pon 14. zář 2009 0:13:42

jedna známá, co jí je přes 50, vdaná je přes 30 let a každé ráno vstává tak o hodinu dřív, aby jí manžel neviděl bez šminků a spát chodí, až když usne, aby se pak mohla odlíčit
(skrytý)
 

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod (skrytý) » pon 14. zář 2009 0:21:52

tak to jeho se nedávno rozvedli a tchyni moc nevídáme, ale ten tchán je fakt v pohodě, u něj mi ani nevadí kdy� jsem ve vaně, a� u� sama nebo s přítelem, a on si jde třeba umýt ruce. Já si je chodím mýt taky, kdy� je tam on, nicméně nikdo nezapomene zaklepat.
(skrytý)
 

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » ned 08. lis 2009 1:10:20

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » sob 09. led 2010 16:37:59

Yves Rocher - nekupovat, opožděná alergie. Ach jo.

Zkusím něco ze zelených:
http://www.toxickydomov.cz/produits.php?cat=4&pro=734
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod E-liška » pon 11. led 2010 12:12:06

Já byla všera nakupovat v lékárně, nakoupila jsem skoro všechno od Anene. Zatím dobrý, musela jsem už něco koupit, protože se normálníma krémama mazat nemůžu..
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod molie » pon 11. led 2010 12:20:05

Myslíš "Avene"? Tu mám ráda; taky mi vyhovuje Bioderma - třeba z řady Sensibio je bezvadný oční gel. http://www.bioderma.com/cz/nc/produkty/ ... n/575.html
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod E-liška » pon 11. led 2010 12:31:03

Jo, tu myslím, já už na to h. vidim a ani to po sobě nepřečtu :-)
Mám krém, micleární vodu, nějakej krém na oči, sérum. Chtěla jsem i masku, ale neměli.
Biodermu jsem měla teď vzorek od kožní, modrou se zinkem, taky byla dobrá. LRP je taky dobrej ;)
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » pon 11. led 2010 12:31:41

Já na oči používám tohle: http://www.lekarna.cz/vichy-oligo-25-ye ... e-oci-4ml/
Okamžitý výsledek, zesvětluje.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod E-liška » pon 11. led 2010 12:33:51

Já mám v koutkách očí exem, takže mě ani tak o zesvětlení nejde.. Už ani o ty vrásky, jen ať to nesvědí, víte, jak je debilní si podrbat oko?
jo a taky sprchový olej od Eucerinu, to asi zkusím dneska.

K. jsem tam koupila zubní nit.. Co se nafukuje.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » pon 11. led 2010 12:47:48

Tak si to mazej sádlem.
Já jsem z lékárny vyzkoušela asi všechno a jediné, co mi zůstalo, je Vichy. Avéne krém mne hrozně pálil po nanesení, asi nějaká bylinka a Bioderma zase neměla u mě výsledky, co jsem potřebovala.
Tu micelární vodu dává Vichy tak 3x do roka do balíčku s krémem, pár se mi jich naskládalo, ale skoro to nepoužívám, tak je většinou pošlu dál. Na co to používáš, na odličování?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod E-liška » pon 11. led 2010 13:14:17

No, na odličování, teda já se nemaluju, teda ne do práce, jen někam na večer, ale kosmetička mě poučila, že se musím odlíčit každej večer i když se nemaluju, protože to jako bych si neumyla zuby. Taky mě vyvedla z omylu, že nemám mastnou pleť, jak jsem si leta myslela, ale dehydrovanou jak blázen, zatím to vypadá, že měla pravdu..
Já to měla tu vodu taky v balíčku, i s tím očním krémem. Vichy jsem měla normaderm, ale to se mi moc nelíbilo. Doma mám nějaký oligo rozjasňující krém se třpytkama, použla jsem ho asi jednou.. asi ho prodám, jestli není prošlej,

Mě to náhodou docela baví si pořád kupovat nějaký takovýhle serepetičky, mám poukázky, co berou v lékárně, tak co bych si to nekoupila, žejo :-D

Jinak teď se chystám pomalu na šampony od TIGI, když jdu od kadeřníka, pokaždý mám hezký vlasy a vydrží se mi nemastit dva dny. Alergie zatím žádná..

Sádlem jsem se mazala, i ruku, ale pak mírně smrdim. Dostala jsem nějakej ultra mastnej krém, ale s tím se mažu, jen když mě nikdo nevidí, vypadám jak papír od salámu.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod nadja » pon 11. led 2010 13:35:01

Já dostala od Hrdky k vánocům vlasovou kosmetiku od Revlonu, šampon, kondicioner a tužící spray. Ušili mně to na míru s kadeřníkem. Zatím dobrý, nic mě nekouše, nesvědí. Je tedy fakt, že s těmi přípravky mi hlavu Viki dělá pokaždé, když k němu jdu, ale doma si zase přece jen myji hlavu častěji než jednou za měsíc.
A od snachy mycí gely na den i noc a k nim hydratační krémy od Avonu. Zatím taky nemám žádné pupence. Zato jsem se opupínkovala po ajatinu, ale to že jsem na něj alergická vím, jen jsem na to nějak zapomněla.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod brettka » pon 11. led 2010 13:57:29

Já mám teďka nový od pátku denní i noční s kaviárem od Ryoru, M. překvapil a taky OK. Ale je pravda, že mně vadí málokterá kosmetika.
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Kohant » úte 12. led 2010 7:31:09

Na intru jsem se nejraději líčil tekutým pudrem.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40248
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod alika » úte 12. led 2010 12:09:21

Blechy?
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod GeneHawkins » úte 12. led 2010 12:10:07

Muňky.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Kosmetika přírodní i nepřírodní

Příspěvekod Tigra » úte 12. led 2010 12:11:13

Meruňky.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 návštěvníků

cron