Opravdu šperky a bijoux

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 19:48:39

Mně je to jedno, já se chci prostě na ten kámen podívat, jak mění barvu.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod nadja » pát 18. kvě 2012 19:56:30

Tak to nevím.
Jestli ale mění barvu jak můj spessartin, tak ani h...o. Mají je dobře nasvícené a prosvícené, a nakonec ten můj nedělá pod normálním světlem nic, přestože na videu byl nádherný, házel odlesky, měnil barvy.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 19:59:35

Spessartin má taky měnit barvu?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 20:02:59

Jé, Nadjo, prosímtě, ty máš nějakého dodavatele kamenů? VYpadl mi kamínek z toho srílanského prstýnku, potřebovala bych ho opravit.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod nadja » pát 18. kvě 2012 20:11:36

Tigří, k prvnímu dotazu, spessartin mění spíš intenzitu barvy své základní, od světle oranžové po tmavou oranž nebo od světle červené po temně rudou. Není to barevnost jako u mystic topazu.
Kupovala jsem kameny od téhle firmy, manželka majitele, mluvila jsem s ní jen po telefonu, byla víc než znalá věci a velmi ochotná a příjemná.
http://www.drahokamya-z.cz/eshop/drahok ... u.php&od=0
Najdi si topazy, u některého jde přes mp3 s ním otáčet.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 20:15:12

No to je krása!

Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek


HA!!! Ostrorep!!
Obrázek


ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod nadja » pát 18. kvě 2012 20:16:38

„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 20:25:13

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 20:29:35


Hm, tak to je jasný, když to prosvítí ze všech stran, tak to bude blýskavé. :( Asi to chce dobře uchytit do prstenu, na volno - v tom bakalářském prstenu mám dva diamanty, ty jsou úplně ve vzduchu, a na světle pěkně blýskají; a ten veliký granát je částečně podložený a je úplně černý, červený je jen když si sundám prsten z ruky. Prostě jedině diamanty. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod nadja » pát 18. kvě 2012 20:34:26

Jo, to je přesný, mám to taky tak, a to ho nemám ničím podložený, tedy mám vlastním prstem. Jsem s tebou zajedno s diamantem. :tu
Tenhle mám už dlouho odložený.
http://www.goldex.cz/diamantove-sperky/ ... em-p-50075
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2012 20:43:59

To jsou šmejdi, našla jsem na ALO diamonds přívěšek k tomu mému prstenu, chtěla jsem se zeptat, jestli mají i náušnice - bohužel, bez přihlášení k odběru newsletteru nejde odeslat dotaz. Orientace na zákazníka.... :(
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod molie » sob 19. kvě 2012 7:17:52

Tigra píše:Ten topaz stojí pár korun a to "mystický" znamená, že je na něm nanesená zrcadlová vrstva, tak je mi jasné, že je to bižuterka, ale má takovou zajímavou barvu-nebarvu. Na ten asi narazím někde v obchodě.

Ten alexandrit se občas objeví na Aukru a vždycky se dost vysoko vydraží, bývá v takových těch ruských masívních prstenech, občas i samostatně, ale o těch samostatných si myslím, že jsou syntetické a že nebudou tak výrazně barvoměnné. Občas se po něm dívám ve městě a ještě jsem na něj nenarazila - obvykle obsluhující Jugoslávka vůbec netuší, že něco takového existuje, v horším případě mne přesvědčuje, že nic takového není, že sem blbá já, v lepším případě vytáhne jakýkoliv ležák a vnucuje mi ho s tím, že to je ONO. :D Existuje v Praze ještě nějaké zlatnictví, kde obsluhují zlatníci, netvám na tom, že musí být Češi, ale aby měli aspoň ten učňák?
BTW: neměla tys s nějakým takovým poměr, náhodou?

To zlatnictvi existuje, vyguglim ho a poslu adresu.
Pokud mne pamet neklame, se zlatnikem jsem nechodila.... Ale jak říká Macík: "Není to můj první rok u cirkusu!" Takze mozna mi nekdo vypadl z evidence. :-
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » sob 19. kvě 2012 7:28:14

molie píše:Pokud mne pamet neklame, se zlatnikem jsem nechodila.... Ale jak říká Macík: "Není to můj první rok u cirkusu!" Takze mozna mi nekdo vypadl z evidence. :-

Nene, mezitím jsem si vzpomněla, kdo to byl - byla to jedna IT genialistka ze Slovenska z Livingu, ona byla hrozně namyšlená, až jí z toho manžel utekl k milence se třema dětma. A ona si pak hledala různé partnery a mezi nimi byl i zlatník s dvouletým výučním oborem, a prý ani moc dobře netrtkal, nicméně byl schopen v její přítomnosti vydržet několik hodin, což kromě matky, která ji bezvýhradně milovala opičí láskou, nevydržel ani otec či sestra. :D
Mmj. v dobách krize balila i Ivana (ne, že by byl Ivan objekt pro krizi, jen se jí připletl do cesty).
Nevím, proč jsem si vás zaměnila, nebyla ti podobná ani vizuelně, nic; možná tím, že jsem si vzpomněla na historku, kdy po prvním erotickém styku se jí nezdálo, že je dostatečně deflorovaná a úkon dokončila manikůrními nůžkami do optima. Ale u ní to bylo čistě na základě věcného vyhodnocení, ne vášeň, tak fakt nevím.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod molie » sob 19. kvě 2012 8:17:36

Tigra píše:
molie píše:Pokud mne pamet neklame, se zlatnikem jsem nechodila.... Ale jak říká Macík: "Není to můj první rok u cirkusu!" Takze mozna mi nekdo vypadl z evidence. :-

Nene, mezitím jsem si vzpomněla, kdo to byl - byla to jedna IT genialistka ze Slovenska z Livingu, ona byla hrozně namyšlená, až jí z toho manžel utekl k milence se třema dětma. A ona si pak hledala různé partnery a mezi nimi byl i zlatník s dvouletým výučním oborem, a prý ani moc dobře netrtkal, nicméně byl schopen v její přítomnosti vydržet několik hodin, což kromě matky, která ji bezvýhradně milovala opičí láskou, nevydržel ani otec či sestra. :D
Mmj. v dobách krize balila i Ivana (ne, že by byl Ivan objekt pro krizi, jen se jí připletl do cesty).
Nevím, proč jsem si vás zaměnila, nebyla ti podobná ani vizuelně, nic; možná tím, že jsem si vzpomněla na historku, kdy po prvním erotickém styku se jí nezdálo, že je dostatečně deflorovaná a úkon dokončila manikůrními nůžkami do optima. Ale u ní to bylo čistě na základě věcného vyhodnocení, ne vášeň, tak fakt nevím.

Teda vazne nevim, co mam v Tvych ocich s tou divnou bytosti spolecneho. :-
Manikurni nuzky pouzivam jen k obvyklym ucelum.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » sob 19. kvě 2012 8:28:09

Tigra píše:
molie píše:Pokud mne pamet neklame, se zlatnikem jsem nechodila.... Ale jak říká Macík: "Není to můj první rok u cirkusu!" Takze mozna mi nekdo vypadl z evidence. :-

Nene, mezitím jsem si vzpomněla, kdo to byl - byla to jedna IT genialistka ze Slovenska z Livingu, ona byla hrozně namyšlená, až jí z toho manžel utekl k milence se třema dětma. A ona si pak hledala různé partnery a mezi nimi byl i zlatník s dvouletým výučním oborem, a prý ani moc dobře netrtkal, nicméně byl schopen v její přítomnosti vydržet několik hodin, což kromě matky, která ji bezvýhradně milovala opičí láskou, nevydržel ani otec či sestra. :D
Mmj. v dobách krize balila i Ivana (ne, že by byl Ivan objekt pro krizi, jen se jí připletl do cesty).
Nevím, proč jsem si vás zaměnila, nebyla ti podobná ani vizuelně, nic; možná tím, že jsem si vzpomněla na historku, kdy po prvním erotickém styku se jí nezdálo, že je dostatečně deflorovaná a úkon dokončila manikúrními nůžkami do optima. Ale u ní to bylo čistě na základě věcného vyhodnocení, ne vášeň, tak fakt nevím.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod GeneHawkins » sob 19. kvě 2012 11:08:57

Tigra píše:Existuje v Praze ještě nějaké zlatnictví, kde obsluhují zlatníci, netvám na tom, že musí být Češi, ale aby měli aspoň ten učňák?

V Čako.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27128
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » úte 22. kvě 2012 14:49:17

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Friday » pát 25. kvě 2012 10:08:19

Při letu z Moskvy do Ostravy se ženě ztratil prsten za milión

http://www.novinky.cz/krimi/268606-pri- ... f=stalo-se
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40411
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » sob 02. čer 2012 9:08:59

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod verunka2201 » sob 02. čer 2012 11:40:44

Tigruš, to je krásný! Takové malé vesmíry a impresionistická dílka v kapce skla :) Líbí!
verunka2201
 
Příspěvky: 1208
Registrován: pon 07. lis 2011 19:21:13

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » sob 02. čer 2012 11:57:39

verunka2201 píše:Tigruš, to je krásný! Takové malé vesmíry a impresionistická dílka v kapce skla :) Líbí!

A má to myšlenku - klikla sis na odkaz dole? :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » sob 02. čer 2012 15:24:02

Ten krystal!
Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » sob 02. čer 2012 15:25:50

Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod verunka2201 » sob 02. čer 2012 18:53:41

verunka2201
 
Příspěvky: 1208
Registrován: pon 07. lis 2011 19:21:13

Re: Opravdu šperky a bijoux

Příspěvekod Tigra » sob 02. čer 2012 19:11:52

verunka2201 píše:

Glass cremation pendants are a very special way to keep your loved one’s ashes close to you. When you commission me to create your memorial pendant, I will create for you a unique piece of cremation jewelry that transforms your loved one’s ashes into a beautiful piece of glass art. Click here to learn more about the process of commissioning your own cremation jewelry.
A cremation pendant is the perfect way to keep the ashes of a loved one close to your heart.
:D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 185 návštěvníků