Vintage krokodýl

Vintage krokodýl

Příspěvekod molie » ned 05. kvě 2013 20:07:03

Fakt to patří sem a ne do vyprávění o tom, jak si ráno připadám při pohledu do zrcadla. :)
Stala jsem se hrdou majitelkou vintage kabelky z krokodýla. Je krásná, nadčasový tvar, podšívka z kozinky, černá. Původní cenu nechci znát, asi byla hodně drahá, ke mně přišla jako dárek.
Máte někdo ponětí, jak se o ni nejlépe postarat? Plánuji umýt jemným šamponem, malé odřeninky na rozích vzít lihovou fixou, pak vosk ve spreji, asi víckrát. Nebo mám postupovat jinak?
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Vintage krokodýl

Příspěvekod Tigra » ned 05. kvě 2013 20:16:16

Ukaž! Jaká barva? Chci to vidět! Já jsem ji teda ještě neošetřovala, jen jsem si ucho očistila pěnou "leather soap". Jinak ale na veškerou kůži používám krokodýlí sádlo. A na obnovu kůže je nejlepší sprj z Amway, jmenuje se asi Shoe spray, překvapivě, a je to lanolin+silikon. Renovuje kůži, ale navíc ji i dočasně změkčuje, že třeba u zmačkaných kabelek se dá po nastříkání kabelka srovnat.
Ale prostě Nil fett je moje jednička (i když smrdí jak starý krokodýl).
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Vintage krokodýl

Příspěvekod molie » ned 05. kvě 2013 20:29:00

Tigra píše:Ukaž! Jaká barva? Chci to vidět! Já jsem ji teda ještě neošetřovala, jen jsem si ucho očistila pěnou "leather soap". Jinak ale na veškerou kůži používám krokodýlí sádlo. A na obnovu kůže je nejlepší sprj z Amway, jmenuje se asi Shoe spray, překvapivě, a je to lanolin+silikon. Renovuje kůži, ale navíc ji i dočasně změkčuje, že třeba u zmačkaných kabelek se dá po nastříkání kabelka srovnat.
Ale prostě Nil fett je moje jednička (i když smrdí jak starý krokodýl).

Vzpamatuji se a pokusím se vyfotit. Tahle je černá.
Teda pokud se dohodnu s biologickou dcerou, asi můžu mít všechny, ji to nebere a Maman jich má víc než 6, sama neví.
Kde toho smrdutého krokoudýla seženu? Kdo to vyrábí?
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Vintage krokodýl

Příspěvekod Tigra » ned 05. kvě 2013 23:26:21

Třeba Collonil: http://www.abtulip.com/boty/osetrovani- ... ravek.html
Podle mně to musejí mít v každé prodejně bot, i třeba od jiných výrobců, je to klasický krém na boty, ten ze všech nejklasičtější, kterým si čistili boty kozáci. Určitě to mají u Bati, nevím, jestli u vás je.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Vintage krokodýl

Příspěvekod molie » pon 06. kvě 2013 19:32:15

“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25


Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštěvníků