Hodinky

Hodinky

Příspěvekod molie » pát 19. čer 2015 9:31:51

Kdybych vyhrala ve Sportce, pak tyhle:
http://www.arije.com/product.php?id_product=112
Nebo:
http://www.arije.com/product.php?id_product=113
Koukam na ne a fascinuji mne.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Hodinky

Příspěvekod Friday » pát 19. čer 2015 9:48:08

Pěkné. Ale k těm bych pak ještě potřebovala jedny, které by mi říkaly, kolik je hodin.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Hodinky

Příspěvekod nadja » pát 19. čer 2015 10:07:59

Já je nedokážu ocenit, nemám ráda věci, kde je vidět do útrob. Je to pro mě moc nepřehledné, těkaly by mně oči a hledaly kolik vlastně hodin je. No však to znáte, blbec musí mít pořádek, chytrý zvládne chaos... :-D
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Hodinky

Příspěvekod Tigra » pát 19. čer 2015 12:11:44

Jestli ti jde o tu pruhlednost, ne o tuhle značku, tak to dela kde kdo. Loni měl Swatch tak krásný model, že sem si je chtěla koupit, ale já nosím jenom ty Skin verze a tohle se dělá v té normální tloušťce. Dej si do Googlu "see through watch".
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hodinky

Příspěvekod Ivan-1 » pát 19. čer 2015 13:25:02

molie píše:Kdybych vyhrala ve Sportce, pak tyhle:
http://www.arije.com/product.php?id_product=112
Nebo:
http://www.arije.com/product.php?id_product=113
Koukam na ne a fascinuji mne.

To bude nejaký podvod, Toľko peňázof za to chcú, a bez číslic?!
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14451
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Hodinky

Příspěvekod molie » pát 19. čer 2015 15:42:32

Tigra píše:Jestli ti jde o tu pruhlednost, ne o tuhle značku, tak to dela kde kdo. Loni měl Swatch tak krásný model, že sem si je chtěla koupit, ale já nosím jenom ty Skin verze a tohle se dělá v té normální tloušťce. Dej si do Googlu "see through watch".

Jde mi to o zpracovani, znacka nerozhoduje. Ale Swatch rozhodne nechci, plastovy reminek ted ne, je mi neprijemny od pohledu... Koukla jsem, neco malo maji i z kovu apod, ale to zpracovani, no nevim.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Hodinky

Příspěvekod Tigra » pát 19. čer 2015 17:29:51

To zpracování odpovídá ceně normálních švýcarských kovových hodinek v této cenové kategorii. Navíc mají všechny kovy zalité v plastu, takže jsou absolutně hypoalergenní.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hodinky

Příspěvekod Tigra » pát 19. čer 2015 17:47:52

Dělá to v normální cenové hladině třeba Fossil, Armani, Tissot, Stuhrling, Invicta...kdekdo. Jestli máš oblíenou značku, tak se k nim koukni do katalogu, teď je to zrovna módní, nosí to blogerky, tak se to vrátilo na pulty :D
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

A hodně dámských automatů má aspoň okýnko, aby bylo vidět strojek, mně se kdysi líbily hrozně bílé dámské automatky Timex, ty měly průhlednou hvězdičku s bublinou :). Mně na nich ale vadí ta robustnost, velká výška, nosím hodinky na pravé ruce a nesundávám je, potřebuju hodně ploché hodinky s velkým nerozbitným ciferníkem. Takže u mně se uplatní jeden jediný model na světě.
ObrázekObrázekObrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hodinky

Příspěvekod Tigra » pát 19. čer 2015 17:58:24

Jak jsem si loni vybírala hodinky, tak jsem uvažovala mezi Rado, ty jste tady viděli, a klasickýma Junghans, to jsou takové ty hodiny z nádraží. A nakonec jsem zjistila, že se všema budu mít nějaký problém a že nejlepší pro mně jsou prostě Swatch Skin, které nosím už sto let. Vydrží tak tři-čtyři roky, pak jsou buď hnusné a poškrábané, nebo se ulomí osička nebo něco takového, naposledy mi zplesnivěl řemínek :D, tak pořídím nové. Je to tenhle model http://www.swatch.com/en/collections/skin, doporučuju všem s aktivním pohybem rukou :D, nebo na sport, i na plavání jsou vhodné. Já mám teď model úplně bez potisku, bez číslic, jen stříbrný ciferník s průhledným pouzdrem a silikonový náramek v barvě kůže bělocha. Úplně nenápadné, hodí se i ke kostýmu (zase nosím!) a ten silikon je hrozně příjemný.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hodinky

Příspěvekod molie » pát 19. čer 2015 18:26:36

Tigra píše:Dělá to v normální cenové hladině třeba Fossil, Armani, Tissot, Stuhrling, Invicta...kdekdo. Jestli máš oblíenou značku, tak se k nim koukni do katalogu, teď je to zrovna módní, nosí to blogerky, tak se to vrátilo na pulty :D

Líbí se mi dlouho, zatím jsem nenarazila na takové, co by nebyly moc drahé a k něčemu vypadaly.
Ale jestli je teď nosí blogerky, tak to je nechci. :D
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Hodinky

Příspěvekod Tigra » pát 19. čer 2015 18:35:41

Ále, ony budou příští měsíc nosit něco jiného. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00


Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštěvníků

cron