Jak se dela blog

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » stř 24. kvě 2017 20:47:14

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » stř 31. kvě 2017 10:41:05

53 let blogerka. Na můj vkus trochu moc opalování, ale jinak prima https://cochastyle.com/
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod GeneHawkins » úte 13. čer 2017 16:33:19

Skoro každý salon ve starší literatuře byl prosycen těžkou vůní tuberóz. Ale co je to sakra za kytku? Kdysi mi někdo tvrdil, že jsou to chryzantémy. Jsou sice krásné, ale smrděj a dávaj se na hroby, ne do salonu. Salon je správně, tak se to psalo a hlavně si to nepleťte se Saloonem, tam se chlastalo, ani se salónem, tam zas utrácej ženský peníze jako na Karlově hradě (Monte Carlu). Zkusil jsem ty tuberózy vygooglit (fuj Slavíčku, cos to napsal) a vypadlo na mě 10 200 odkazů jen v češtině. Po prvních 10 000, co byly skoro všechny stejný a mluvily o parfémech, jsem to skoro vzdal. Až nakonec jsem vybádal, že se jedná o tzv. Bělokvět, Polianthes tuberosa, charakterizovaný jako u nás nepříliš známá hlíznatá rostlina. Tak mi to vysvětlete.

http://michaelslavicek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=141978
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » ned 25. čer 2017 12:17:23

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » sob 01. črc 2017 16:03:38

Čtyři prsa nebo vetřelec?
Jako tohle je pro mne už oběť blogování: podíbejte se jí na nárty, jak je má strašně nateklé. To žebro je teda hrozné, prostě nemá kostru na to být vyzáblá, ale ona skoro nežere. Ona všechny fotky pečlivě retušuje, takže i tyhle jsou upravené - jak jí ujely ty žebra netuším, ale kdysi si retušovala stehna, aby mezi nima měla mezeru, kvůli tomu že to tehdy bylo módní - možná, že teď se nosí ty žebra mezi anorektičkama.
A občas má na fotce ruku jako "s milencem", jenže pak postne fotku ze stejné série, kde je na ruce červený lak na nehty, který nevyretušovala.

Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod slimatko » sob 01. črc 2017 16:45:51

Nojo, to je známá firma. A čí je teda ta ruka s červeným lakem? Já myslela že její, ale koukám že její je právě ta druhá bez laku :)
slimatko
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:51:41

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » sob 01. črc 2017 17:06:10

Čau slimatko! :D Co nového?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » pát 07. črc 2017 8:39:17

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » pát 14. črc 2017 17:17:58

NA Votoči rozebírají známou firmu, ale jaksi ne zdroj příjmů, to už každý ví, ale ty vadné implantáty - viz žlábek. A jedna z těch jedovatých bab tam píše, že to musí být super reklama, když ukáže na fotkách, že má ještě jednu vaginu mezi kozama. :D
Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » ned 06. srp 2017 12:09:07

Abyste věděli, jak se dnes bloguje. tot je kanál nějúspěšnější české svojice, vydělávají obrovské peníze - fakt obrovské, je jim okolo 25 let, koupili si dvěstěmetrový luxusní dům v centru města, celý ho zrekonstruovali, dvě drahý auta, na všechno mají lidi (ten dům ve videu je jejich). Takže tady něco z jejich tvorby, která tolik sype. Povšimněte si počtu shlédnutí - 20 milonů lidí.
https://www.youtube.com/watch?v=OP9UzbGwAcw
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod slimatko » ned 06. srp 2017 18:27:46

Tigra píše:Abyste věděli, jak se dnes bloguje. tot je kanál nějúspěšnější české svojice, vydělávají obrovské peníze - fakt obrovské, je jim okolo 25 let, koupili si dvěstěmetrový luxusní dům v centru města, celý ho zrekonstruovali, dvě drahý auta, na všechno mají lidi (ten dům ve videu je jejich). Takže tady něco z jejich tvorby, která tolik sype. Povšimněte si počtu shlédnutí - 20 milonů lidí.
https://www.youtube.com/watch?v=OP9UzbGwAcw


Jo ty znám, sledovala jsem je na instagramu, kdy paní čekala potomka a řešilo se, jestli ho opravdu pojmenují Anakin. Pojmenovali :D
slimatko
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:51:41

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod slimatko » ned 06. srp 2017 18:33:33

Tigra píše:Čau slimatko! :D Co nového?


Nového hodně, stala jsem se před týdnem matkou :cuc dlouhou chvíli jsem si krátila sledováním kauzy na votoči naší známé firmy, jako nechápu, že ta diskuze tam pořád ještě je. Už se asi hvězda ani neobtěžovala to práskat moderátorům, když pravda vyšla najevo.
slimatko
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:51:41

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » ned 06. srp 2017 19:58:01

slimatko píše:
Tigra píše:Čau slimatko! :D Co nového?


Nového hodně, stala jsem se před týdnem matkou :cuc dlouhou chvíli jsem si krátila sledováním kauzy na votoči naší známé firmy, jako nechápu, že ta diskuze tam pořád ještě je. Už se asi hvězda ani neobtěžovala to práskat moderátorům, když pravda vyšla najevo.

Gratuluju! Tak tp máš spoustu času, co? :D A jak se má hvězda, už má muže, rodinu, práci? :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod E-liška » ned 06. srp 2017 23:14:45

Tigra píše:Abyste věděli, jak se dnes bloguje. tot je kanál nějúspěšnější české svojice, vydělávají obrovské peníze - fakt obrovské, je jim okolo 25 let, koupili si dvěstěmetrový luxusní dům v centru města, celý ho zrekonstruovali, dvě drahý auta, na všechno mají lidi (ten dům ve videu je jejich). Takže tady něco z jejich tvorby, která tolik sype. Povšimněte si počtu shlédnutí - 20 milonů lidí.
https://www.youtube.com/watch?v=OP9UzbGwAcw

No evidentne vi, co kde sype. Co myslis, ze je nejsledovanejsi video na youtube? Wheels on the bus nebo jak se ta detska odrhovacka jmenuje.
A maji barak, za Prahou, ne byt. Hodne lidi ve svete se tim uspesne zivi. Aspon vidis, na co ty deti cumi.. Nebo na co je rodice nechvaji cumet.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » ned 17. zář 2017 19:00:35

Slovenská krasavica tak hleděla na sebe, že si ani nevšimla, co zrovna organizuje manžel.

Obrázek

A přitom tady vypadal tak mafiánsky důležitě.
Obrázek

https://www.instagram.com/p/BZHv9IJHzEb ... _molnarova
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » pon 20. lis 2017 21:45:02

Kdo to je a kolik je jí let?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod E-liška » úte 28. lis 2017 12:10:42

Olala má nový video. Říká tam, že ji je 31. Kolik jí opravdu je?
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » úte 28. lis 2017 20:07:05

E-liška píše:Olala má nový video. Říká tam, že ji je 31. Kolik jí opravdu je?

Mentálně? 17
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » čtv 14. pro 2017 11:21:28

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Lenka » čtv 04. led 2018 22:58:27

Polský v češtině. Stanik = malý stan = podprsenka - používá se v běžné mluvě, v literatuře, reklamě atd.
http://stanikomania.blox.pl/2017/11/Bur ... topad.html
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Lenka » čtv 04. led 2018 23:04:24

Jinak Poláci nemají problém udělat hezkou a jinak kvalitní podprdu na velké balóny, mají zásadní problém - přidělat na ty koše pořádné široké kšíry. To fakt nechápu. To je to, co rozhoduje, jestli mám dovážet jejich podprdy nebo ne: naše zákaznice jsou v tomto už dost náročné a u velkých čísel, než dají podprdu na sebe, hodnotí šířku a kvalitu ramínek. Jinak si teda polští výrobci libují v krajkách, což moc českých firem nedělá.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » pát 05. led 2018 18:53:08

https://www.modnipeklo.cz/clanky/bloger ... u-stylove/
Hodnotná je diskuse pod článkem a zejména reakce dané blogerky. :-
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » pát 05. led 2018 19:27:03

molie píše:https://www.modnipeklo.cz/clanky/blogerka-mamou-stylove/
Hodnotná je diskuse pod článkem a zejména reakce dané blogerky. :-

Mně se to nechce prohledávat celé, jaký nick tam má tablogerka?
Mmch. vím, o koho jde - je z partičky takových nudících se čtyř Stepfordských paniček na mateřské, které tráví dny tím, že se slízají v Praze s děckama, chlastají a nakupují kosmetiku, kterou si potom mění. Každá z nich má Pandoru a jednu značkovou kabelku a tu tvrdošíjně fotí na Instagram. Jednu z nich znám osobně, ta běžně fotí sebe na terase s děckama a sklničkou v ruce. Je to taková znuděnásebranka.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » pát 05. led 2018 19:40:33

Odpovídá pod nickem "Mámou stylově", tady je to okopírované:
Reakce na komentáře

To se tak jdu podívat na rozhovor se mnou a pročíst si komentáře a nestačím se divit. Závist, kydání hnoje a nesmyslné fabulace. Na hatery jsem za ta léta blogování zvyklá, ale i přesto si myslím, že to není v pořádku nechat tuto negativní konverzaci nechat kvést do abstraktních rozměrů, hlavně když je vedená vůči jednomu člověku (mně). Já si z nich nic nedělám, bavím se, ale spíš je mi smutno, kam se naše populace vyvíjí. Je v pořádku se nechat jen tak urážet a nic s tím nedělat? Takže jsem se rozhodla se ozvat a vysvětlit vám pár maličkostí, chteré možná asi ani nechcete slyšet, protože byste pak neměli koho pomlouvat. Ale přihlížet tomu tady také jen tak nechci.
Za prvé článek jsem psala hodně obecně a hlavně se zaměřením na fashion. Jsme na módním portálu, pletu se? A kde jinde bych se měla zmiňovat o ikonické kabelce Chanel? Vy všichni, co se k ní vyjadřujete, toho asi o módě moc nevíte. Není to jen „kabelka“ a neseženete ji jen tak v sámošce na rohu ulice. Je v pořádku, že vás nebere a nepořídili byste si ji a peníze investovali do něčeho jiného. Tak to udělejte a neřešte tady tu tuctovou blogerku, jak mě označujete. Pořízení této kabelky pro mě má vnitřní význam, dala jsem si ji za odměnu. Není pro mě význam, že jsem si koupila tu samotnou kabelku, tím bych se fakt nechlubila (i když mi věřte, že to je taky boj ji sehnat), ale je pro mě symbolem, že jsem si splnila v životě nějaké sny (živím se tím, co mě baví, mám dvě krásné dcery a prostě si žju svůj život, jak jsem si ho vysnila a čím jiným se odměnit, než vysněnou kabelkou?). Avšak většina má asi hodně krátkozraké myšlení a pochopila to po svém, což jen znázorňuje, jak uvažujete vy a jak to máte nastavené vy ve svém životě. A ještě chci dodat, můj muž mě rozhodně nesponzoruje, jsem na sebe hrdá, že i při mateřské s dvěma dětmi jsem si dokázala na spoustu věcí vydělat sama.
Další věcí je, že asi většina čtenářek tohoto webu je z Prahy nebo z nějakého většího města? KDyž jsem tak mluvila o průměrné česé ženě, máme tu i malá města a né jen tu naši pražskou bublinu a v průměru platí, co jsem napsala a stojím si za tím. Nikoho jsem však tím neurážala, ba právě naopak (právě jste si to opět vyložily (mluvím konkrétně k vám, ženám), jak vám to bylo pohodlné). Právě jsem české ženy chtěla obhájit, že se neoblékají nejvíc trendy, protože to pro ně není dosažitelné a nedostanou se tak snadno ke zdrojům, a pardon, v Chorvatsku se módní trendy neudávají. Ale to se dostávám jinam. Jsme stále na módním portále, nebo bulváru?
Ad dětská hřiště, mám dvě děti a na dětských hřištích a v nějakých mateřských centrech, koutcích apod., jsem strávila hodně času. Takže vím, o čem mluvím. Samozřejmě nemluvím o místech pro děti v centru Prahy, kam chodí i cizinci, jsou hlídaná atd. Takže se tam pohybují i jiné maminky. Průměr je opět jiný, nežijte v bublině.
To je na vysvětlenou, k zásadním tématům vaší konverzace, kdo mě chce poznat více, ať si přečte na blogu více článků, nebo koukne na má videa a nepomlouvá mě za zády, děkuji za slušnost.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » pát 05. led 2018 19:42:11

Já osobně si myslím, že pokud musím na kabelku za 120 000 šetřit 18 měsíců, asi nejsem cílová skupina. :-
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

PředchozíDalší

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštěvníků