Pro holky odjinud....

Re: Pro holky z Omlázka ...

Příspěvekod Tigra » stř 11. lis 2009 21:57:44

heelska píše:
Tigra píše:Toho chlapa už jsem někde viděla.
Ale skz díru :D

v prkýnku?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Pro holky z Omlázka ...

Příspěvekod heelska » stř 11. lis 2009 22:23:15

Tigra píše:v prkýnku?
Nevim :? moje díra to neni ;)
heelska
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 10. lis 2009 0:04:22

Re: Pro holky z Omlázka ...

Příspěvekod nezadaná » pon 25. led 2010 18:43:24

Tak ten LITE: nechoď tam, je to k ničemu, vyhozené prachy. Absolvovala jsem celý ročník, stálo to asi 70 tisíc a nic. Naučí tě pár slovíček + pár frází, nebudeš vůbec rozumět. Furt jsem doufala, že se to v příští úrovni zlepší - a furt nic. Holt bez dřiny se zázraky nedějí...
Jestli jsi byla na té ukázkové hodině, tak probíhají i lekce v nejvyšší úrovni: na začátku 30-40 slov + 1 věta a pak s nějakým spolužákem do zblbnutí opakujete "Do You have (+ slovo ze seznamu)?", on odpovídá "Yes, I have...". Ve druhém kole odpovídá "No, I dont....", třeba čtyřicetkrát. A jako vrchol lekce si navzájem řeknete, co všechno máte doma "I have a chair, I have a pen...."
nezadaná
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 22. říj 2009 21:25:53

Re: Pro holky z Omlázka ...

Příspěvekod nezadaná » pon 25. led 2010 18:54:39

Na konci každé úrovně nechali takové otevřené téma, jakože "Kdo se přihlásí do další lekce, tak se to naučí...". Scientisti, prostě, oni to umějí. Všude tam visí Travolta a TOm Cruise...:D Už při tom zápisu ti normálně vymývají mozek, píšeš do toho AJ "testu" normálně osobní věci...


Takže nedoporučuju. Jestli chceš, mohla bych ti doporučit školu, kde učí bývalí lektoři z LITE, mám na ně lepší reference, ale bez záruky.


Co se ale naučíš zcela určitě je hlava, ucho, noha, koleno...protože na začátku každé hodiny se hraje ta hra pro malinké děti "Simon says", kdy se i dospělí lidé musejí chytat za ucho, za kolínko, za prcku...a když se netrefí, tak na ně ostatní dělají dlouhý nos. Chodila jsem až vždy o 15 minut později.
nezadaná
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 22. říj 2009 21:25:53

Re: Pro holky z Omlázka ...Nezadaná

Příspěvekod Zadaná » pon 25. led 2010 20:38:14

Tak jsem tu :) nno hale to mě dost mrzí tedy, ale tu hru jsme na tý ukázkový hodině hráli ... Tak já už nevím kde a jak se naučit anglicky....:( No jako mě se při tom vyplňování přihlášky zdálo divný jakože by radši abych to zaplatila celý atd... ta Tvoje škola je kde?? Já jsem ale z Plzně :( Prosím Tě, co to OmlAZENÍ,NECHÁpu, proč ty témata mažou a zamykají po 1 odpovědi?? a proč Tě chtěli smazat??? Nezaložíme vlastní omlázko? :)
Zadaná
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25. led 2010 20:31:12

Re: Pro holky z Omlázka ...

Příspěvekod nezadaná » pon 25. led 2010 22:54:23

Tak mne už smazali :D. Ptala jsem se asi moc nahlas. :D Moje Omlázko je tady, stačííííí...
Já jsem z Prahy, jako dobrý se mi jeví Akcent. Máte ho tam taky?
nezadaná
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 22. říj 2009 21:25:53

Re: Pro holky z Omlázka ...

Příspěvekod nezadaná » ned 14. bře 2010 12:02:24

No tak to je mazec! Nějaká holka na Oml. napsala Vodičkovi, ať zavře téma, když vyhrožoval, aby se diskutovalo k věci - a on je nejen zabanoval, ale do profilu jí vyplnil:
Můj příběh
Jsem velká p**a.


Je ten člověk normální?
nezadaná
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 22. říj 2009 21:25:53

Předchozí

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 návštěvníků

cron