Móda - boty

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » úte 24. bře 2015 12:32:00

lenka píše:
nadja píše:Hlavně jestli vydržíš ty v nich. ;)

Dá se v tom řídit auto?

Dá, ale zničíš si je za sezónu.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » sob 28. bře 2015 7:57:01

Damy, ty myší baleriny jsou geniální, už chápu tu cenu. Odchodila jsem v nich celou výstavu a večírek a Milano, nejen, ze jsou pohodlně jako pantofle, ale vůbec mne neboli nejen klenba a šlapky, čemuž se obvykle nevyhnu, ale ani záda. Ony maji nějaký ortopedicky vnitřek, vrele doporučuju. Ne nutne tenhle infantilni model, ale i jine od Jacobse. A navíc na nich není ani skrabanecek, a to jsem je podrobila bagristickym zkouškám!
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod molie » sob 28. bře 2015 8:53:35

No pro moje nohy úplně stejně fungují i baleríny od Gaboru, část z nich má dobře polstrovaný vnitřek... ;) Nevím teda, jaký je rozdíl v ceně, Gabor taky není levný, ale obchody jsou dostupnější.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » sob 28. bře 2015 10:40:09

To jsem musila dřív, ale u Gaboru mi prijde všechno hrozně německé, bez smrncu. A to pohodlí je podstatne větší.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod derad » sob 28. bře 2015 21:38:36

Tigra píše:Damy, ty myší baleriny jsou geniální, už chápu tu cenu. Odchodila jsem v nich celou výstavu a večírek a Milano, nejen, ze jsou pohodlně jako pantofle, ale vůbec mne neboli nejen klenba a šlapky, čemuž se obvykle nevyhnu, ale ani záda. Ony maji nějaký ortopedicky vnitřek, vrele doporučuju. Ne nutne tenhle infantilni model, ale i jine od Jacobse. A navíc na nich není ani skrabanecek, a to jsem je podrobila bagristickym zkouškám!

ty kdybys někdy obula funkční boty, což se nikdy nestane, nejspíš bys prožila orgasmus.
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » sob 28. bře 2015 22:44:29

Ja mam funkční boty.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod Pemuše » sob 28. bře 2015 23:38:43

derad píše:
Tigra píše:Damy, ty myší baleriny jsou geniální, už chápu tu cenu. Odchodila jsem v nich celou výstavu a večírek a Milano, nejen, ze jsou pohodlně jako pantofle, ale vůbec mne neboli nejen klenba a šlapky, čemuž se obvykle nevyhnu, ale ani záda. Ony maji nějaký ortopedicky vnitřek, vrele doporučuju. Ne nutne tenhle infantilni model, ale i jine od Jacobse. A navíc na nich není ani skrabanecek, a to jsem je podrobila bagristickym zkouškám!

ty kdybys někdy obula funkční boty, což se nikdy nestane, nejspíš bys prožila orgasmus.

co si mám představit pod pojmem funkční boty? :e?
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Móda - boty

Příspěvekod derad » ned 29. bře 2015 1:39:46

opak módních. Trekové, například.
Obrázek
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Móda - boty

Příspěvekod Pemuše » ned 29. bře 2015 12:01:50

derad píše:opak módních. Trekové, například.
Obrázek

to mám asi na běhání, ale že by mě to nějak uspokojovalo, to říct nemůžu :e?
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » ned 29. bře 2015 12:09:57

Já mám taky asi přesně takové, dokonce letní a zimní variantu, a taky z toho nejsem nějak happy, ocením to jen, když jdu do hor mezi hady a horské kozy. Nevím, proč si skoro všichni lidi myslí, že pohodlné boty nemůžou být taky krásné a ženské.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod Pemuše » ned 29. bře 2015 15:40:51

já teď nutně potřebuju ty červený lodičky :D

loni jsem si objednala Guess. jsou krásný, akorát ti magoři začali jinak číslovat, takže mně jsou velký a musím mít o číslo menší... a tyhle bych potřebovala prodat. Stály 5 táců a nevím , kde to prodat rozumně :e?
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » ned 29. bře 2015 15:53:14

Kde prodat rozumně nevím, ale vím, kde se to dá hodně blbě vyměnit. :D
V Luxury bags ti je nevezmou? Dám ti jeden link do SZ na EML.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » ned 29. bře 2015 16:45:54

Mišoni
Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod derad » ned 29. bře 2015 18:19:02

Ty zobrazené trekovky jsou Garmonty za 3 tisíce, odhaduju, že vy holky máte nějaké "tenisky" za pětikilo - nic proti nim. Ale ty opravdové funkční boty ze špičkových materiálů, vyrobené s použitím poznatků vlastního výzkumu výrobců a mnohdy s patentovanýma technologiema, to je prostě úžasný pocit už při obutí v obchodě. Třeba právě Garmont má u vyšších modelů vlastní asymetricky upevněné šněrování, které umožní botu pevně utáhnout do drsného terénu bez přiškrcení krevního oběhu. Tak o tom jsem mluvil, jinak si samozřejmě noste boty podle libosti.
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Móda - boty

Příspěvekod Saturday » ned 29. bře 2015 19:11:52

derad píše:Ty zobrazené trekovky jsou Garmonty za 3 tisíce, odhaduju, že vy holky máte nějaké "tenisky" za pětikilo - nic proti nim. Ale ty opravdové funkční boty ze špičkových materiálů, vyrobené s použitím poznatků vlastního výzkumu výrobců a mnohdy s patentovanýma technologiema, to je prostě úžasný pocit už při obutí v obchodě. Třeba právě Garmont má u vyšších modelů vlastní asymetricky upevněné šněrování, které umožní botu pevně utáhnout do drsného terénu bez přiškrcení krevního oběhu. Tak o tom jsem mluvil, jinak si samozřejmě noste boty podle libosti.


Se bojim, že ty myši stojí ještě víc. Otázka je kolik jsou z tý ceny maj na svědomí technologie a materiály a kolik je značka a "poplatek za módu".
Jinak s tebou souhlasím.

Tigra píše:Nevím, proč si skoro všichni lidi myslí, že pohodlné boty nemůžou být taky krásné a ženské.

Asi protože krásné a ženské jsou do jiných podmínek, nejsou stavěný na to, abys v nich na jeden zátah přešla Karpaty bez jedinýho puchýře. Městská bota má už v základu jiný parametry - a jak sama píšeš, je úžasně pohodlná v porovnání s těma ostatníma, co obvykle nosíš - neobjevily se ty problémy, co jsi na ně zvyklá jiných bot (pro mě osobně spíše mučicích nástrojů).

A taky vy všechny podpatkovky máte štěstí na méně problematický nohy (anebo patříte mezi ty, co se domu večer sotva doplazí, ale ty boty jim za to nepohodlí prostě stojí). V tom, co tobě je úžasně pohodlný, já třeba dokážu přežít tak tři čtyři hodiny, než mi trochu otečou nohy a střih baleríny mě začne (nejen) na nártu škrtit. V tom, co je tobě "trochu nepohodlný", já nedojdu ani od gauče ke dveřím od bytu. Takže pro mě může být ženská bot pohodlná, pokud je to růžová trekovka nebo martena. A takových nohou, jaký vlastní já, bude mezi lidma asi hodně, proto si to skoro všichni myslí, předpokládám.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Móda - boty

Příspěvekod Pemuše » ned 29. bře 2015 21:10:31

derad píše:Ty zobrazené trekovky jsou Garmonty za 3 tisíce, odhaduju, že vy holky máte nějaké "tenisky" za pětikilo - nic proti nim. Ale ty opravdové funkční boty ze špičkových materiálů, vyrobené s použitím poznatků vlastního výzkumu výrobců a mnohdy s patentovanýma technologiema, to je prostě úžasný pocit už při obutí v obchodě. Třeba právě Garmont má u vyšších modelů vlastní asymetricky upevněné šněrování, které umožní botu pevně utáhnout do drsného terénu bez přiškrcení krevního oběhu. Tak o tom jsem mluvil, jinak si samozřejmě noste boty podle libosti.

no tak na běhání mám prý kvalitní boty asi za 3,5 litru a ty druhý tuším za 5 - nevím, jen vím, že se mi při pohledu na ně chtělo brečet :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Móda - boty

Příspěvekod Pemuše » ned 29. bře 2015 21:14:57

Saturday píše:
derad píše:Ty zobrazené trekovky jsou Garmonty za 3 tisíce, odhaduju, že vy holky máte nějaké "tenisky" za pětikilo - nic proti nim. Ale ty opravdové funkční boty ze špičkových materiálů, vyrobené s použitím poznatků vlastního výzkumu výrobců a mnohdy s patentovanýma technologiema, to je prostě úžasný pocit už při obutí v obchodě. Třeba právě Garmont má u vyšších modelů vlastní asymetricky upevněné šněrování, které umožní botu pevně utáhnout do drsného terénu bez přiškrcení krevního oběhu. Tak o tom jsem mluvil, jinak si samozřejmě noste boty podle libosti.


Se bojim, že ty myši stojí ještě víc. Otázka je kolik jsou z tý ceny maj na svědomí technologie a materiály a kolik je značka a "poplatek za módu".
Jinak s tebou souhlasím.

Tigra píše:Nevím, proč si skoro všichni lidi myslí, že pohodlné boty nemůžou být taky krásné a ženské.

Asi protože krásné a ženské jsou do jiných podmínek, nejsou stavěný na to, abys v nich na jeden zátah přešla Karpaty bez jedinýho puchýře. Městská bota má už v základu jiný parametry - a jak sama píšeš, je úžasně pohodlná v porovnání s těma ostatníma, co obvykle nosíš - neobjevily se ty problémy, co jsi na ně zvyklá jiných bot (pro mě osobně spíše mučicích nástrojů).

A taky vy všechny podpatkovky máte štěstí na méně problematický nohy (anebo patříte mezi ty, co se domu večer sotva doplazí, ale ty boty jim za to nepohodlí prostě stojí). V tom, co tobě je úžasně pohodlný, já třeba dokážu přežít tak tři čtyři hodiny, než mi trochu otečou nohy a střih baleríny mě začne (nejen) na nártu škrtit. V tom, co je tobě "trochu nepohodlný", já nedojdu ani od gauče ke dveřím od bytu. Takže pro mě může být ženská bot pohodlná, pokud je to růžová trekovka nebo martena. A takových nohou, jaký vlastní já, bude mezi lidma asi hodně, proto si to skoro všichni myslí, předpokládám.

já mám zas pravý opak, mě po delší chůzi bez podpatků bolí kolena, ač to zní blbě, tak to tak je... mám blbě rostlé kosti... geneticky dané a ty pak při delší chůzi blbě dřou do kloubu... u těch podpatků je chůze jiná, zapojuje se tam něco jiného a to mi ten problém nevytváří.
jako přiznávám že boty od Jimmyho jsou ultra nepohodlný, ale třeba v guesskách sde mi chodí strašně dobře
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Móda - boty

Příspěvekod Tigra » ned 29. bře 2015 21:23:57

Myslím, že mám ty pohorky zn. Haglofs nebo Merrel, kupoval mi je HRD, ten se v tom vyžíval, ale nestýská se mi po nich, takže jsou zahrabané někde vzadu v šatně a vůbec mne nenapadá, kam jinam, než do hor by někdo měl pohorky nosit.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Móda - boty

Příspěvekod Saturday » ned 29. bře 2015 22:27:51

Tigra píše:... a vůbec mne nenapadá, kam jinam, než do hor by někdo měl pohorky nosit.

Tady v Pze do lesa (kde je fakt terén a ne lesoparkový asfalt nebo co) a na chatě do lesa, co neni v horách, teda v čem?
Takhle?
Obrázek

Jinak myslím, že Derad nikoho neponoukal, ať nosí trekovky do galerie a parfumérie, jen psal o míře pohodlí.

No a moje boty, ve kterých dokážu v případě pořeby obchodit město celodenně, a nejsou to boty na žádný sport, znáte z kabelkovýho tématu.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Móda - boty

Příspěvekod Saturday » ned 29. bře 2015 22:29:12

Pemuše píše:já mám zas pravý opak, mě po delší chůzi bez podpatků bolí kolena, ač to zní blbě, tak to tak je... mám blbě rostlé kosti... geneticky dané a ty pak při delší chůzi blbě dřou do kloubu... u těch podpatků je chůze jiná, zapojuje se tam něco jiného a to mi ten problém nevytváří.
jako přiznávám že boty od Jimmyho jsou ultra nepohodlný, ale třeba v guesskách sde mi chodí strašně dobře


Jo, věřím, že nohy můžou mít různý rozmary všemi směry :)
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Móda - boty

Příspěvekod Pemuše » ned 29. bře 2015 22:35:44

Saturday píše:
Tigra píše:... a vůbec mne nenapadá, kam jinam, než do hor by někdo měl pohorky nosit.

Tady v Pze do lesa (kde je fakt terén a ne lesoparkový asfalt nebo co) a na chatě do lesa, co neni v horách, teda v čem?
Takhle?
Obrázek

Jinak myslím, že Derad nikoho neponoukal, ať nosí trekovky do galerie a parfumérie, jen psal o míře pohodlí.

No a moje boty, ve kterých dokážu v případě pořeby obchodit město celodenně, a nejsou to boty na žádný sport, znáte z kabelkovýho tématu.

tak jako já třeba chodím nejraději úplně bosa, ale to si nedovedu dost dobře představit :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Móda - boty

Příspěvekod Saturday » ned 29. bře 2015 22:45:31

Pemuše píše:
Saturday píše:
Tigra píše:... a vůbec mne nenapadá, kam jinam, než do hor by někdo měl pohorky nosit.

Tady v Pze do lesa (kde je fakt terén a ne lesoparkový asfalt nebo co) a na chatě do lesa, co neni v horách, teda v čem?
Takhle?
Obrázek

Jinak myslím, že Derad nikoho neponoukal, ať nosí trekovky do galerie a parfumérie, jen psal o míře pohodlí.

No a moje boty, ve kterých dokážu v případě pořeby obchodit město celodenně, a nejsou to boty na žádný sport, znáte z kabelkovýho tématu.

tak jako já třeba chodím nejraději úplně bosa, ale to si nedovedu dost dobře představit :D

To tak leda na pláži. V přírodě? V trávě? Ani náhodou. Fotky bosých chodidel v trávě vypadaj úžasně romanticky, ale realita je plná klíšťat, mravenců, přízemních bodláků, šlahounů ostružin a hmyzu vybavenýho žihadlem, jedna zrada za druhou! :) Mezi moje oblíbený kratochvíle patří sedět na louce a sledovat tuhle havěť - pak už ale nikdy do toho hustě osídlenýho mikrosvěta nešlápnu ničím menším než deradovky. Ani v sandálech, pokud to neni čertvě posekaný na golfový sestřih (což tak v lese a přilehlých luzích obvykle nebývá) :D

A ve městě? Fuj ... :D
(Jako párkrát jsem šla třeba noční Prahou i docela daleko bosa, ono je to strašně příjemný, když se ochladí, ale asfalt ještě hřeje (nebo v letním dešti), jenže ... no prostě fuj. Už bych se do toho asi nepouštěla.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Móda - boty

Příspěvekod Saturday » ned 29. bře 2015 22:51:55

V každým přpadě připouštím, že boty si vskutku vybrat neumím, jelikož žádné z těch mých nedělají toto:
boty.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Móda - boty

Příspěvekod Pemuše » ned 29. bře 2015 23:18:01

Saturday píše:
Pemuše píše:
Saturday píše:
Tigra píše:... a vůbec mne nenapadá, kam jinam, než do hor by někdo měl pohorky nosit.

Tady v Pze do lesa (kde je fakt terén a ne lesoparkový asfalt nebo co) a na chatě do lesa, co neni v horách, teda v čem?
Takhle?
Obrázek

Jinak myslím, že Derad nikoho neponoukal, ať nosí trekovky do galerie a parfumérie, jen psal o míře pohodlí.

No a moje boty, ve kterých dokážu v případě pořeby obchodit město celodenně, a nejsou to boty na žádný sport, znáte z kabelkovýho tématu.

tak jako já třeba chodím nejraději úplně bosa, ale to si nedovedu dost dobře představit :D

To tak leda na pláži. V přírodě? V trávě? Ani náhodou. Fotky bosých chodidel v trávě vypadaj úžasně romanticky, ale realita je plná klíšťat, mravenců, přízemních bodláků, šlahounů ostružin a hmyzu vybavenýho žihadlem, jedna zrada za druhou! :) Mezi moje oblíbený kratochvíle patří sedět na louce a sledovat tuhle havěť - pak už ale nikdy do toho hustě osídlenýho mikrosvěta nešlápnu ničím menším než deradovky. Ani v sandálech, pokud to neni čertvě posekaný na golfový sestřih (což tak v lese a přilehlých luzích obvykle nebývá) :D

A ve městě? Fuj ... :D
(Jako párkrát jsem šla třeba noční Prahou i docela daleko bosa, ono je to strašně příjemný, když se ochladí, ale asfalt ještě hřeje (nebo v letním dešti), jenže ... no prostě fuj. Už bych se do toho asi nepouštěla.


no tak to já bych si taky netroufla chodit kdekoliv bosa :D... ale je mi to příjemná. Ale představa, že si šlápnu na nějakou havěď mě teda děsí značně :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Móda - boty

Příspěvekod molie » pon 30. bře 2015 6:06:07

Já bych asi umřela v botách typu Barefoot, ultratenká podrážka:
http://www.vivobarefoot.cz/vice-o-znacc ... vobarefoot
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

PředchozíDalší

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 85 návštěvníků