Poznej film!

... nebo o čem chcete...

Re: Poznej film!

Příspěvekod GeneHawkins » stř 01. pro 2021 15:52:21

Kohant píše:
GeneHawkins píše:
Kohant píše:
GeneHawkins píše:
Kohant píše:S Drchlíkem jsem se seznámil tak o tři čtyři roky později, ale byl furt stejnej.

No tak to bylo tehdy, jak nám namluvil hrad.

1987

Tak ňák.

Musel jsem si to vygůglit. Ptal se mě o čem je film Šašek a královna, zrovna jsem ho viděl.

Nám (tedy ne mně osobně) říkal, že mu máme zavolat "Blbečku Bróďo, nezapomeň na hrad". Ale pak nemoh. Ale namluvil to pěkně.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27124
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Poznej film!

Příspěvekod Kohant » stř 01. pro 2021 17:27:29

GeneHawkins píše:
Kohant píše:
GeneHawkins píše:
Kohant píše:
GeneHawkins píše:
Kohant píše:S Drchlíkem jsem se seznámil tak o tři čtyři roky později, ale byl furt stejnej.

No tak to bylo tehdy, jak nám namluvil hrad.

1987

Tak ňák.

Musel jsem si to vygůglit. Ptal se mě o čem je film Šašek a královna, zrovna jsem ho viděl.

Nám (tedy ne mně osobně) říkal, že mu máme zavolat "Blbečku Bróďo, nezapomeň na hrad". Ale pak nemoh. Ale namluvil to pěkně.

My si vykali.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40260
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Poznej film!

Příspěvekod GeneHawkins » stř 01. pro 2021 19:07:20

Kohant píše:
GeneHawkins píše:
Kohant píše:
GeneHawkins píše:
Kohant píše:
GeneHawkins píše:
Kohant píše:S Drchlíkem jsem se seznámil tak o tři čtyři roky později, ale byl furt stejnej.

No tak to bylo tehdy, jak nám namluvil hrad.

1987

Tak ňák.

Musel jsem si to vygůglit. Ptal se mě o čem je film Šašek a královna, zrovna jsem ho viděl.

Nám (tedy ne mně osobně) říkal, že mu máme zavolat "Blbečku Bróďo, nezapomeň na hrad". Ale pak nemoh. Ale namluvil to pěkně.

My si vykali.

My (teda já ne) jemu taky. Ale on byl takhle žoviální.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27124
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Poznej film!

Příspěvekod Tigra » čtv 08. čer 2023 21:13:43

Starší milionářka cestuje okolo světa, vždy po 3 měsících se přesune do země, kde je zrovna jaro. chce prožít celý zbytek života na jaře. Spáchá vraždu, snad nějakého děcka (dědice?), policie ji podezřívá a chystá se odletět, než jí to dokážou. Policajti ví, že jak nastoupí na palubu, tak jí už nic nedokážou. Nakonec ji policie zadrží na letišti už u turniketů, a roli v tom hraje právě něco z toho cestování, buď nějaký časový posun, nebo že někde měla být a nebyla a dokazovala to špatně (možná, že tvrdila, že někde něco viděla kvést, ale ono to v té lokalitě vůbec neroste...nevím přesně).
Nevíte?

Film tak 1970-80. Takové elegantní létání.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Poznej film!

Příspěvekod Tigra » čtv 08. čer 2023 21:14:11

Jo, a možná to byl díl nějakého seriálu typu Colombo.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 370 návštěvníků

cron