Přečteno

... nebo o čem chcete...

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » úte 06. led 2009 10:20:59

Mám nového dodavatele: štúdio TEXO s.r.o.. Vedenie spoločnosti:. Jozef GULÁŠ. František PISCA. Zlatko ŠIMKO.

Chtela bych jim zavolat, ale vubec nevim, koho chtit k telefonu - Zlatku, Guláša nebo Piču?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod HaF » úte 06. led 2009 14:52:15

Co spravi muz ked mu zena povie ze spala u najlepsej kamaratky? Obvola tych 10 kamaratiek a zisti ze ani u jednej nespala.
Co spravi zena ked jej muz povie ze spal u najlepsieho kamarata? Obvola tych 10 kamaratov a zisti, ze u 6 spal a u 3 este stale je.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Přečteno

Příspěvekod GeneHawkins » úte 06. led 2009 14:52:57

HaF píše:Co spravi muz ked mu zena povie ze spala u najlepsej kamaratky? Obvola tych 10 kamaratiek a zisti ze ani u jednej nespala.
Co spravi zena ked jej muz povie ze spal u najlepsieho kamarata? Obvola tych 10 kamaratov a zisti, ze u 6 spal a u 3 este stale je.

A ten desátej?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27127
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Přečteno

Příspěvekod HaF » úte 06. led 2009 14:56:56

asi tím přeposíláním jeden ze statistiky vypad. Ale u mě ne
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Přečteno

Příspěvekod HaF » úte 06. led 2009 14:57:41

Šťouro
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Přečteno

Příspěvekod Friday » úte 06. led 2009 21:37:17

http://www.novinky.cz/clanek/158072-sto ... party.html

Kdo ví, co všechno provozovali ti jejich druidi.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » úte 06. led 2009 22:47:17

www.hotstar.cz - slovo šéfredaktora

Čange mange Jarinové,

dneska mi to nedalo a rozhodl jsem se pro vás zase napsat nějakej svůj blábol…!!! Kurva, to to sneží venku, co? Jako jsem docela nasranej. Na Vánoce aby byla super atmosféra nezasněží vůbec nic a teď to sněží jako by všechny smažky z Valentina vyházeli svůj obsah kabelek z oken. Hrůza hrůzoucí:-) Dneska jsem nějakej nabitej dobrou náladou a to jsem kupodivu vstával po páté hodině ráno abych doprovodil Lásku na vlak do školy. No nezávidím všem kteří musej takhle vstávat každej den. To bych asi nedával. I když jsem si to jeden čas když jsem dojížděl na střední také vyzkoušel. Dnešek byl pro mě celkem zajímavej…

Dneska jsem si zašel za svojí kamarádkou Roxi k ní do kavárny a co mě hned zarazilo bylo to, že byla hodně smutná. Jindy hází vtípek za vtípkem ale dneska ne. A hned jsem se to taky dozvěděl…

Na Silvestra totiž načapala svého kluka jak si to rozdává na wc s jinou holkou. Docela hodně jí to vzalo a bylo mi jí fakt líto. Nesnáším v tomhle směru nevěru. Úplně mě to bolelo za ní a při představě, že takhle nachytám třeba Vladimíra mi nebylo moc dobře…

Dneska jsem také na FACEBOOKU objevil kamarádku z dětství a když jsme si psali tak jsem mrknul i na její fotky a nestačil jsem se divit. Prostě jí mám v hlavě zafixovanou jako malou holku a teď je z ní už velká slečna a je to tak trošku divný. Prostě takovej skok…! Jsem ale moc rád, že na ní mám zase kontakt a budeme si psát a uvidíme se…

V sobotu jsem si také zašel na bleskovou colu se Simčou ze seriálu V!NOHRADSKÁ což je takovej chodící deník Blesk. Od ní se totiž dozvíte co vše se děje ve Valentinu a jeho okolí.-) No to zase bylo věcí…! Tamten s tamtím a pak zase s tamtím…! No už se tam budu muset zase brzo jít podívat.-) Už hodně brzo…

Jinak jsem si dneska také vyslechl od pár známejch kolik kilo přibrali přes vánoce. Já si letošní svátky užil. Minulý roky před vánocema jsem vždycky chytl depku z toho, že jsem tlustej a proto jsem přestal moc žrát. A tak jsem si nevychutnal klasické vánoční dobroty. Letos jsem se na to vybodl a papal a papal. A kupodivu jsem nepřibral. Takže jsem rád. A celkově doby kdy jsem depkoval ze své postavy jsou pryč. Jsem rád za to jaké mám tělo a jak vypadám. Určitě by to mohlo bejt lepší ale jsem spokojenej.-) A když si třeba vzpomenu na Tomáše (v seriálu Vinohradská hrál Pavla) a jeho fotku v trenkách tak jsem na tom hodně dobře .-))) No jo no…šup šup…už běžte psát negativní komentáře na to co jsem teď napsal.-)))

Jinak jsem rád, že jsem ze šlapky povýšil na novou funkci podle vás. Tentokrát prý dělám dabing.-) Super, to jsem ve vašem výčtu povolání, které podle vás dělám ještě neměl.-)

No jinak se budu pomalu také pouštět do psaní novejch epizod seriálu V!NOHRADSKÁ. Už se na to docela těším. Vůbec ještě nevím co bude s dalšíma postavama, tak mě to doufám napadne brzo.-))

Jo a nebojte ta moje písnička bude! Jen mám na výběr ze šesti a každá se mi zdá dobrá. Mám je i dobře otextované ale fakt nevím jakou si vybrat natočit a natočit k ní i videoklip…ale chtěl bych abych vám jí 10. března na svoje narozky představil i s klipem, takže máknu.-)))

No jinak teď jsem se zase hodil do depky…mrknul jsme na fotky z hor a lidi jako fakt tam to bylo tak krásný a super! Fakt mi to chybí….Péťa, Pavlík, David, Kuba, Petr, Justin, snížek, rumíček s colou a hlavně chvíle a naše tříhodinnové procházky s láskou po skalách a lesech…

Nejlepší bylo když se Vladimír vrátil z hor tak ho jeho mamka podezírala z toho, že jsem ho musel zmlátit. Přivezl totiž ručník totál od krve a pod okem měl také škrábanec! No nebojte já ho nezmlátil!!! Ručník od krve zakrvácel kluk z vedlejší chaty. Popral se tam s jedním klukem a skončil nevím jak s naším ručníkem ve vaně kde si otíral krev. A šrám pod okem měl Vláďa z těch debilních cest co občas vybral.-)))

Ale jinak to tam bylo fakt super…

Jo a na webu LIDE.cz mám opět super profil kde najdete všechny moje fotky zde ze stránek atd. Ale ten profil NENÍ můj! Opět se za mě někdo vydává! Takže do pár dnů snad ten profil administrátor zruší.-) Někdy se až divím kolik profilů mám na různejch seznamkách atd.

No nic…

Jdu s Justinem ven už tu na mě knučí…chce buď čurat nebo sex.-)) U něj člověk nikdy neví,-))

Aloha!

Lukáš.-)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Saturday » úte 06. led 2009 23:48:54

"pánské kraťase"
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Přečteno

Příspěvekod Saturday » stř 07. led 2009 1:07:05

Nákupní a výlet na jaře tohoto batohu tašku, bude to v pohodě citem pro vás.
vynikající jedinečným květů slámy uplést batoh vak batoh pro dámu !
zasypat čerstvé ovoce v této dámský batoh ruční a navštěvovat vaše prarodiče.
Obrázek
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » čtv 08. led 2009 22:43:34

Kód: Vybrat vše
informace podavane mediy nejsou kompletni
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » pát 09. led 2009 9:06:45

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » pát 09. led 2009 17:02:03

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod (skrytý) » pát 09. led 2009 22:13:41

Mezi česko-nemeckými hranicemi a Slovenskem je Ukrajina ? Ivane ?

Cítiš sa na to?

Na co ? Ptám se tebe, máš ke Slovensku blíž než já a nikdo od česko-německých hranic tady není.


Ta je dobře blbá! :- :- :-
(skrytý)
 

Re: Přečteno

Příspěvekod (skrytý) » pát 09. led 2009 22:16:09

Kdyz mluvis o praskle zarovce.

V susce nam praskla zarovka. Volam na servis a tam mi rikaji: "mate v navodu, jak tu zarovku vymenit". Prijdu domu, nahlasim hypovi, ze servisak rikal,ze v navodu je (podavam mu ho otevreny na spravne strance se slovy: tady to je) a bez ji vymenit, je v tom nahradnim baleni.
Za 15 minut prisel hyp uricenej jak kun a rika. Mne to proste nejde, to je tak na zlomeni toho plastu. Zavolam servisaka, at to prijde vymenit.

Vola tam ve ctvrtek a pak vola hned mne. Pristi tyden v utery prijde servis na susku. Rikam mu, tak fajn, ale to nebudeme prat??? Ani to nekomentoval a rika aha. Polozil mobil a vola za chvili a rika: Miele prijede zitra (patek). Servisak prijel a i on mel problem.

P.S.: Ja jsem si na tu susku tak zvykla, ze tam davam z 98% vsechno a nejde suska, neperu. Asi Vam to pripada divny, kdyz jsme jen dva. Ale my spinime pradla jak 5ti clenna rodina.


No tahle taky! :- :- :- To je jasný, potmě by to neuschlo.
(skrytý)
 

Re: Přečteno

Příspěvekod Friday » pát 09. led 2009 22:24:50

Jako ti borci, co mají pocit, že auto nejede, když nehraje.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Přečteno

Příspěvekod HaF » sob 10. led 2009 8:29:58

Friday píše:Jako ti borci, co mají pocit, že auto nejede, když nehraje.

Ty znáš hrda?
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Přečteno

Příspěvekod Saturday » sob 10. led 2009 11:01:29

(skrytý) píše:
Kdyz mluvis o praskle zarovce.

V susce nam praskla zarovka. Volam na servis a tam mi rikaji: "mate v navodu, jak tu zarovku vymenit". Prijdu domu, nahlasim hypovi, ze servisak rikal,ze v navodu je (podavam mu ho otevreny na spravne strance se slovy: tady to je) a bez ji vymenit, je v tom nahradnim baleni.
Za 15 minut prisel hyp uricenej jak kun a rika. Mne to proste nejde, to je tak na zlomeni toho plastu. Zavolam servisaka, at to prijde vymenit.

Vola tam ve ctvrtek a pak vola hned mne. Pristi tyden v utery prijde servis na susku. Rikam mu, tak fajn, ale to nebudeme prat??? Ani to nekomentoval a rika aha. Polozil mobil a vola za chvili a rika: Miele prijede zitra (patek). Servisak prijel a i on mel problem.

P.S.: Ja jsem si na tu susku tak zvykla, ze tam davam z 98% vsechno a nejde suska, neperu. Asi Vam to pripada divny, kdyz jsme jen dva. Ale my spinime pradla jak 5ti clenna rodina.


No tahle taky! :- :- :- To je jasný, potmě by to neuschlo.



Hele, totok už nepobírám vůbec, nemůžu se ani smát.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Přečteno

Příspěvekod Friday » sob 10. led 2009 11:02:19

HaF píše:
Friday píše:Jako ti borci, co mají pocit, že auto nejede, když nehraje.

Ty znáš hrda?

Zřejmě nejen tvého. Ale jen od slyšení.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Přečteno

Příspěvekod Kohant » sob 10. led 2009 16:06:35

Reklamy Google
Trávicí trakt
Věci, které by jste raději nevěděli.
Přečtěte si příběhy lidí jako Vy!
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » sob 10. led 2009 19:33:49

Přečetla jsem si sdělení ze školy.
Zjistila jsem, že by mne nešlo vydírat vyděračskými dopisy - má to datum odeslání 11/11 08.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Friday » ned 11. led 2009 14:02:02

Nic neilustruje lépe všední běh revoluce než změna ubytování. ... Nejradikálnější sovětští architekti, kupříkladu konstruktivisté ze Svazu moderních architektů, soukromé bydlení vůbec zavrhovali a zamýšleli stavět komunální domy, v nichž měl být veškerý majetek až po šatstvo a spodní prádlo pro všechny obyvatele společný, kde se všechny domácí práce jako vaření a péče o děti měly provádět týmově na základě rotačního principu a kde všichni měli spát v jediné velké ložnici roztříděni podle pohlaví s tím, že na souložení měly být vyčleněny soukromé místnosti.

(pořád ještě O. Figes: Natašin tanec)
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 11. led 2009 14:26:51

I podprsenky a lodicky?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Kohant » ned 11. led 2009 15:25:27

I notebooky, mobily a mp3 přehrávače?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Přečteno

Příspěvekod Friday » ned 11. led 2009 16:58:24

Jasně, že jo! A žádné praní a čištění, to by zdržovalo rotační princip.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40408
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 11. led 2009 23:14:28

I e-mailové schránky?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot], Seznam [Bot] a 432 návštěvníků