Hovada odjinut

... nebo o čem chcete...

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Friday » čtv 08. led 2009 22:23:40

Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » úte 13. led 2009 13:34:09

Tigra píše:za slibenou samolepku "Kocka on board".



cituju se
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Reny » úte 13. led 2009 14:20:14

Hovada! Že já se nechám zase vyprovokovat.... Jsme nemlácící rodiče, prostě nebylo to třeba. Opět jsem si vyslechla, že tomu nerozumím, že mám děcko jedno!!! (od 3 let je u nás 3-5 dnů v týdnu neteř, ale to se asi nepočítá, není to má dcera).
A přitom já jenom říkám, ať si každý vychovává jak umí a chce. ALe ať nechají vychovávat mé dítě podle mne a to že to jde bez výprasků, za tím si stojím. Prostě u nás to šlo. A takové věty-počkej, uvidíš, prostě miluji!!!
Je to podobné těm situacím : ty tomu nerozumíš, ty nejsi máma...
Ale vytočí mne to maximálně!!!
Reny
Člen
 
Příspěvky: 3908
Registrován: úte 18. lis 2008 8:22:06

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » úte 13. led 2009 18:06:29

No tak to uz je vyssi level - uz nestaci mit decko, ted uz musis mit decek VICE.
Jo, to patri do hovad.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » úte 13. led 2009 18:19:27

Vytiskla jsem si básničku od G. Někdo mi ten papír vytáhl z tiskárny, rudými velkými literami dopsal "ŠETRÍME PAPÍREM" a napíchnul na centrální nástěnku.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Friday » úte 13. led 2009 19:43:07

Mobbing od Mobby Dicka?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » úte 13. led 2009 19:45:18

Korva, jaktoze to neni anonymne??????
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Friday » úte 03. úno 2009 19:58:30

http://www.novinky.cz/clanek/160282-zim ... t-nul.html

Ale koruna nám prý taky pěkně klesá ...
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod GeneHawkins » úte 03. úno 2009 23:38:12

Friday píše:http://www.novinky.cz/clanek/160282-zimbabwe-skrtne-na-bankovkach-dvanact-nul.html
Ale koruna nám prý taky pěkně klesá ...

Bohužel buďme rádi.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » stř 04. úno 2009 5:17:10

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Friday » pon 23. úno 2009 22:10:13

http://kvasnicka.blog.idnes.cz/c/70844/ ... -s-Jirim-P

Pro netrpělivé rovnou pointa:

Skutečně nechutným vrcholem večera, který však zlomil mé rozpoložení z apatie k veselí, byl samotný závěr, kdy Jiří P. pozval na pódium svou manželku.

„Jsem hrdý na svou ženu! Miluji svou ženu! Jsem pyšný, že se vrátila a je zase na scéně!" křičel celý bez sebe do zkoprněného sálu.

Jakmile jeho robustní postava zmizela z jeviště, bodový reflektor našel JI. Vypadala, jako by ji právě vyvlekli z postele levného penzionu u silnice E55. Pod průsvitným černým pončem s třásněmi měla jen podprsenku stejné barvy. Dolní část těla byla napěchována v uhlově zbarvených úzkých kalhotách, které dávaly vyniknout její nadváze. Až po kolena vězela ve vysokých temných botách. A pak otevřela ústa a začala zpívat.

Vlastně nezpívala. Pouze pohybovala rty a s velkými obtížemi se snažila synchronizovat své počínání s playbackem, který se hrnul z repráků. Bezúspěšně. Když po prvním songu promluvila svým skutečným hlasem, znělo to jako by zmutovaná panenka Barbie po požití dvou tub rohypnolu a plata neurolu míchaného s lexaurinem, hovořila se svým plyšovým zvířátkem.

„Nebojte se," špitla tak roztomile, že se v Antarktidě, poslušen zákonů chaosu, odlomil obří ledovec.

„Zkuste zpívat se mnou," zaprosila směrem k seriozním obličejům v hledišti způsobem tak bezelstným, že měkčím povahám začaly fibrilovat srdeční síně.

A jako němá ryba se jala otvírat ústa do zvuku další písně.

To už jsme se s přítelkyní váleli pod divadelními sedadly a brečeli smíchy.

Po skladbě na melodii z pohádky Tři oříšky pro Popelku smutně a se sklopenou hlavou povzdechla: „To byl krásný Karel Svoboda..."

Po chvíli napjatého ticha zalkala: „Zatleskejme můůů..."

Zatímco se ozýval rozpačitý potlesk, kontroloval jsem, zda jsem si příliš nezaprskal a nezaslzel svůj zevnějšek.

Když se Jiří P. i se svou ženou po třech hodinách rozloučili demonstrativním půlminutovým francouzákem, většina zúčastněných si zhluboka oddechla. Jedna z přítomných dam utíkala s rukou na ústech směrem k toaletám, postaršímu chlapíkovi dvě řady přede mnou se dral z krku vítězoslavný skřek Tarzana a mladý sportovec sedící přes uličku, utěšoval svou slečnu, jíž se z úst linuly vzdechy ostré jako řeznický nůž a temné jako duše Radovana Krejčíře.

Naštěstí po tomto zážitku následovala rautová hostina a nahromaděné utrpení vytlačovaly ze žaludku dobroty všeho druhu. Ti frustrovanější se tísnili kolem barů a hltavě do sebe lili alkoholické nápoje nejrůznějších barev i chutí.

Hodnocení exhibice Jiřího P. na sebe nenechalo dlouho čekat.

„Fiasko! Katastrofa! Havárka! Trapas! Panebože, za co mě trestáš! Doprdeletosiznásdělajíprdelneboco? Tohle platili z našich daní?" slyším kolem sebe z kakofonie hlasů.

Zkrátka a dobře - nevěřil jsem tomu, ale prozřel jsem. KRIZE opravdu existuje! Není to jen nafouklá bublina nebo výmysl žurnalistů. Teď už to vím. Zažil jsem to a byl jsem při tom, když byly podlezeny ty nejnižší možné laťky. Myslel jsem si, že nic horšího než zábava na Nově neexistuje, ale Jiří Pomeje s Ivetou Bartošovou mě během ceremoniálu vyhlašování nejlepších sportovců našeho krajského města vyvedli z omylu. Tímto jim děkuji za to, že mě uvedli zpátky do reality...
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Saturday » čtv 26. úno 2009 23:39:05

Hovado z iDnes:

"Situací na karlovarském magistrátu se na podnět obyvatel opakovaně zabývala policie, policie ale nikdy neprokázala trestný čin."
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Saturday » čtv 26. úno 2009 23:51:55

Jak vás nečtu, tak nevim, jestli už to tady někde nebylo

http://zpravy.idnes.cz/uz-ted-krmim-vno ... avosti_top
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » ned 01. bře 2009 12:46:31

http://zpravy.idnes.cz/oni-nejedou-poma ... domaci_cen
V anketě iDNES.cz o nejlepší heslo na dálniční informační tabule drtivě zvítězil slogan "Oni nejedou pomalu, TY JEDEŠ RYCHLE!". Čtenáři mu dali 2122 hlasů. Druhé heslo v pořadí "Lépe být v šest doma, než o půl šesté v márnici", zvolilo 787 čtenářů.


Čtenářům se ale líbily zejména "lidové" návrhy. Ty nejlepší ministerská hesla jednoznačně porazily. Z resortních návrhů mělo v anketě úspěch jen jednoduché "Jezděte vpravo!". S 677 hlasy skončilo třetí.


Absolutně největší problém řidičů na dálnici - ježdění vlevo!!!! Je mi jasné, kdo hlasoval pro ten vítězný - kdyby ty hovada jeli v pravém pruhu, tak by jim bylo šumák, kdyby v levém letěla raketa. Kdo tady, korva, konečně naučí ty yariny a oktany "Baby on board" řídit? Takový jednoduchý - a LOGICKÝ!!!!! - předpis. Na to nemusejí znát vyhlašku, aby jim došlo, že když všichni pojedou vlevo, tak se to ucpe. Nebo to dělají schválně?

Do ankety byla zařazena i možnost, že by v klidovém stavu nebylo na dálničních tabulích žádné heslo. Přivítalo by to 334 z celkového počtu 5060 hlasujících.

Tyhovado, JEDINÝ rozumný návrh - to si tam ty hovada jezdí číst, na dálnici?

Korva, proč tady furt lidi potřebují, aby jim někdo furt říkal, co mají dělat? I při tak jednoduché činnosti, ke které má oprávnění víc lidí, než kolik umí velkou násobilku????
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » ned 01. bře 2009 12:49:36

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod GeneHawkins » ned 01. bře 2009 12:59:01

Nemyslím si, že je rozumné tabule nechat zhasnuté. Vždy je možné oznamovat informaci vedoucí k vyšší bezpečnosti, například vzdálenost dvou nejbližších odpočívadel.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » ned 01. bře 2009 13:40:42

Já si myslím, že to bude řidiče rušit. Naco bych si měla přečíst uprostřed dálnice, že "tady se zabil Franta"? Mně vadí i křížky a pomníčky u cesty.
Já si vůbec myslím, že ty tabule jsou k hovnu, tak jak jsou (několikrát jsem popisovala, co na nich svítí, kdykoliv jedu přes Brno a nemyslím si, že je to brněnskou dementalitou). Jestli na tabuli uvidím 50 km před nehodou, že je zácpa a můžu to objet, když sjedu exitem 55 a najedu v Meziříčí, tak uznám prospěšnost.
Navíc jejich stavba, z neznámého důvodů, na několik TÝDNŮ zpomalila provoz na desítkách míst D1 - to jako proč? Proč se mělo jezdit 90 kilometr před a kilometr za rozoranou krajnicí v délce 1 metr, kam za 10 dní přivezou ministrovu tabulku? To ani nepátrám, který bratranec a za kolik to stavěl, to už je český folklór.
Jsou postavené v zónách, kde se nedávno podřezávaly reklamní panely - z důvodu bezpečnosti!!!! (nebo slabé lobby) Tyhle krámy stojí ještě blíž a nevěřím, že se po nárazu většího auta nezřítí přes tři-čtyři pruhy.
Jediný důvod k mojí toleranci bylo, že se po jejich stavbě mělo povolit 160 km/h, aspoň někde. Nic. Vůbec se mi zdá, že po Řebíčkově odchodu to jaksi ztratilo odůvodnění a teď se tak trošičku neví, co s nima.
Ježdění po dálnici má, na rozdíl o města, tak nesmírně jednoduchá pravidla, že kdyby je lidi znali a policajti kontrolovali a trvali na jejich dodržování, tak by byl provoz bezpečný, i kdyby auta po dálnici jezdila v celém rozsahu rychlostí 100 - 200 km/h.
Nové passaty honí ty, co překročí o 140km/h, ale aby průhonické shoppingmaniačce vysvětlili, že z Prahy do Jesenice se jezdí vpravo a kontrolovali TIRáky je strašně složitý a těžko pokutovatelný přestupek a jak to dostat do statistik.
Taky dělám statistiky jako výkaz o své činnosti. Jsou aktivity, které se dají udělat, protože vím, že to vždycky dopadne hezky (poukázat na cizí lehce postižitelné chyby k tomu patří, to je úplně nejlepší, navíc to odláká pozornodt). A když se to doplní nějakou velkolepou, drahou a neměřitelnpu aktivitou, které si všichni všimnou (panely nebo nová značka), je na oslnivý úspěch, nebo aspoň udržení korýtka, ne zaděláno, ale přímo vykynuto.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Saturday » pon 02. bře 2009 11:08:17

Trochu odlehčím téma.

Simíci furt měli přání "koupit si TUŽKU SE PSÍM KAMARÁDEM". No ale nic takovýho v tý hře neexistuje, žádná tužka tam neni. Tak jsem zapátrala, zjistila, že v originále je to "dog pen". Víte, co to je? :D
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Ivan-1 » pon 02. bře 2009 12:00:28

Saturday píše:Trochu odlehčím téma.

Simíci furt měli přání "koupit si TUŽKU SE PSÍM KAMARÁDEM". No ale nic takovýho v tý hře neexistuje, žádná tužka tam neni. Tak jsem zapátrala, zjistila, že v originále je to "dog pen". Víte, co to je? :D

kutya fáját?
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14453
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » pon 02. bře 2009 12:15:50

Dog pen mám. S nasim logem. Chces?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Saturday » pon 02. bře 2009 12:17:04

Ivan-1 píše:
Saturday píše:Trochu odlehčím téma.

Simíci furt měli přání "koupit si TUŽKU SE PSÍM KAMARÁDEM". No ale nic takovýho v tý hře neexistuje, žádná tužka tam neni. Tak jsem zapátrala, zjistila, že v originále je to "dog pen". Víte, co to je? :D

kutya fáját?



Nemptudom.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Saturday » pon 02. bře 2009 12:17:35

Tigra píše:Dog pen mám. S nasim logem. Chces?



Psí boudu s vaším logem? Jaká je cílovka takovýho předmětu? :D
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Ivan-1 » pon 02. bře 2009 12:21:03

Saturday píše:
Ivan-1 píše:
Saturday píše:Trochu odlehčím téma.

Simíci furt měli přání "koupit si TUŽKU SE PSÍM KAMARÁDEM". No ale nic takovýho v tý hře neexistuje, žádná tužka tam neni. Tak jsem zapátrala, zjistila, že v originále je to "dog pen". Víte, co to je? :D

kutya fáját?



Nemptudom.

Preklad: psí chuj
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14453
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Saturday » pon 02. bře 2009 12:23:37

Ivan-1 píše:
Saturday píše:
Ivan-1 píše:
Saturday píše:Trochu odlehčím téma.

Simíci furt měli přání "koupit si TUŽKU SE PSÍM KAMARÁDEM". No ale nic takovýho v tý hře neexistuje, žádná tužka tam neni. Tak jsem zapátrala, zjistila, že v originále je to "dog pen". Víte, co to je? :D

kutya fáját?



Nemptudom.

Preklad: psí chuj



Ty umíš maďározs?
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Hovada odjinut

Příspěvekod Tigra » pon 02. bře 2009 12:29:04

Saturday píše:
Tigra píše:Dog pen mám. S nasim logem. Chces?



Psí boudu s vaším logem? Jaká je cílovka takovýho předmětu? :D


Sateliti.
Pen = tužka. Maďarsky aj anglicky.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 146 návštěvníků

cron