Neuvěřitelné lidské příběhy

... nebo o čem chcete...

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 11:15:34

molie píše:Pridala jsem to sem jen jako odkaz na dalsi mozny pohled na celou kausu.
Nevim, kdo ma pravdu... Nevidela jsem spis, doklady, dukazy, nemuzu to posoudit jen na zaklade clanku v novinach. Kdyz jsem v minulosti pomahala ruznym lidem s pravnimi problemy, naucila jsem se byt opatrna. I kdyz se bili v prsa a prisahali, ze vsechno vylicili pravdive a nic nezamlceli, v 90% pripadu vyslo nakonec najevo, ze neco bylo zkresleno (umyslne nebo omylem) nebo "zapomenuto".
Proto kdyz jsem neslysela stanovisko opacne strany, netroufam si posuzovat.

Jo, souhlasím s tebou v té opatrnosti, vždycky je nějaké ale.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 22. led 2015 11:25:19

molie píše:Nazor ministryne prace a socialnich veci:
http://zpravy.idnes.cz/michalakova-nors ... _domaci_hv

Názor Marksové Leninové je zcela zcestný. Neexistuje titul, ze kterého by se mohla legálně dozvědět, co je ve spisu, mimo toho, že by jí ho dala Michaláková.
Takže lže.
Další - nikoli nepodstatná - věc je, že ve spise není objektivně zjištěná skutečnost, ale to, co tam napsal Berkdeber.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 22. led 2015 11:36:39

GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 12:39:43

No, já si to myslím taky, že nevíme všechno. Proč taky - je to uvnitř spisu, má to tam zůstat a veřejnosti i médií je to po tom prd. Znají to jen ti lidi, kteří se toho přímo účatní (ministryně, desátník Kapitán, europoslanci, ombudsmanka, advokát, Norové). V pořádku. Michaláková nelže v tom, že jim "všechno" řekla, nic nezatajila.
Otázka je, jestli tím, že se Michaláková obrátila na média a žádá o podporu veřejnosti, jestli by to neměla říct i veřejnosti, případně se vyjádřit v tom smyslu, že "něco" existuje, ale je to intimní/osobní/nechutné/citlivé, ale třeba to nemá takovou váhu, jakou tomu všichni dávají, tak ať je veřejnost a média v klidu a táhnou s ní dál.
Blbé je, že se toho chytli ti čuráčci, které tahle kausa obtěžuje (ministryně) nebo přímo ohrožuje (Kapitán) a teď ji tím vydírají před - Kapitán se poprvé vyjádřil věcně: http://zpravy.idnes.cz/kauza-deti-v-nor ... domaci_aba - nejen, že mu nevěřím, ale třeba začátek rozhovoru mi přijde vyloženě nechutný ("Jasan, je to zmije, já to vím, ale já nic říkat nebudu, já jí budu pomáhat a vy všichni se mnou, juchú).

A tohle, co říká Marxová, je taky podle mně blbost:
Obecně se domnívám a respektuji to, že rodinné kauzy, do kterých jsou zapleteny nezletilé děti, nemají vůbec co dělat na veřejnosti. Také se domnívám, že v médiích nemají co dělat fotky dětí paní Michalákové, byť mají přes oči černou pásku. Podle mého je to nedostatečné, fotky by být uveřejňovány neměly a kauza by se v médiích rozmazávat neměla, protože děti si ji dohledají a potáhne se s nimi celý život. Tu kauzu už nikdy nevymažou z veřejného prostoru. A to si myslím, že je špatně.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/michalakova-nors ... _domaci_hv


Nní to asi úplně prima, ale podle toho ostatního, co se těm děckám děje, je to takový pšouk.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 12:44:36

Hele, já vím, že to číslo vypadá hrozně. Ale taky jsem ty Čechy v Anglii potkávala a letělo jich se mnou plné letadlo. A nebyli to zrovna lidi, kteří by u nás nebyli v hledáčku sociálky. Akorát že u nás péče sociálky+integrace znamená, že jim dáváme peníze a ošetřovatelky do jejich domovů na státní náklady, ne že jim bereme děti (abysme těm dětem pak mohli dávat peníze a sociální služby zadarmo). Možná v tomhle integrace v UK pokročila.
http://zpravy.idnes.cz/britske-urady-za ... domaci_fer
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 22. led 2015 12:47:44

Já jsem přesvědčen, že škody vzniklé tajením jsou větší.

Je to podobné, jako s různými "státními" zakázkami. Jistě chápu, že někdy může být užitečné slíbit dodavateli, že neprozradím, že mi dal tak velkou slevu. Nepochybuju ale o tom, že zisk z tohoto je řádově nižší než ztráta ze skrytých podvodů.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 13:00:53

No, jenže státní zakázka je o penězích a materiálu, ti se nestydí ani je nic nebolí a nemají deprese. Tohle je o lidech a jejich chování a jejich cítění. Třeba rodiče souložili v kožených slipech před dětmi, nebo pořádali doma swingers parties, nebo si zvali domů beznohou sousedku k sexuálním hrátkám...pro bulvár sousto, pro sociálku důvod k odebrání, pro soud nezajímavé, pro sousedy a spolužáky a všechny co se s nima kdy setkají důvod k výsměchu nebo opovržení.
Ale už se to dostalo do takového levelu, že už jí asi nic jiného nezbyde.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 13:11:17

Tigra píše:No, jenže státní zakázka je o penězích a materiálu, ti se nestydí ani je nic nebolí a nemají deprese. Tohle je o lidech a jejich chování a jejich cítění. Třeba rodiče souložili v kožených slipech před dětmi, nebo pořádali doma swingers parties, nebo si zvali domů beznohou sousedku k sexuálním hrátkám...pro bulvár sousto, pro sociálku důvod k odebrání, pro soud nezajímavé, pro sousedy a spolužáky a všechny co se s nima kdy setkají důvod k výsměchu nebo opovržení.
Ale už se to dostalo do takového levelu, že už jí asi nic jiného nezbyde.

No já pořád, co horšího by mohlo být, než sexuální zneužití těch dětí - matka před nima chodila nahá? viděly ji při souloži? S jiným chlapem? Ženskou? Jejich bývalý píše, že když se to provalí, bude ostuda...OSTUDA!!!! To slovo jsem od něho slyšela fakt tak třicetkrát - v rozhovoru se mnou a dnes i na fb. Pro ostudu se můžou krást děcka sociálkou? Nebo matka nevařila? Nebo vařila špatně, málo? Neumí plavat? Nebo vyměnit kolo u auta? Pořád mi vychází to bití, třeba i nějak surové. Ale její chlap píše o OSTUDĚ.
Když zapomenu na matku, protože třeba neříká všechno: proč děcka od sebe oddělili a tím jim teda tu domnělou situaci ještě zhoršili? Proč nesměli ti kluci nejdřív mluvit mezi sebou česky, pak když je oddělili, tak s matkou. Proč je může (zatím asi nepravomocně) vidět jen 2x15 minut za celý rok. Z 525 000 minut 30 minut ročně? Co by jim třeba za ty aspoň 2 hodiny asi tak stihla provést. Proč je nesmí objímat??? Soud o oprávněnosti adopce ještě nerozhodl, tak proč přetrhávají ty vazby už od samého počátku, co děcka odebrali?
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 13:17:28

Oni o tom oddělení někde psali - prý ti kluci získali nějaké "návyky chování", které by ten starší mohl naučit toho mladšího. Nebo je na něm praktikovat. Nevím.

Hele, Lenko, jestli tam pořádali před dětma nějaké orgie, tak myslím, že i česká sociálka by jednala. No, každopádně, zvědavost, kterou teď všichni tihle pomahači a sama Michaláková mezi lidma vzbudili v celé české populaci je tak napjatá, že Michaláková už něco asi říct bude muset. Národ objevil novou Ivetu Bartošovou a oni už ji donutí, aby řekla.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 13:26:25

Mě nezajímá, co udělala Michaláková, mě zajímá, co může vést k tomu, aby ti vzali děcka. O tom, že jsou věci, které se před děckama nedělají, vůbec nepochybuju, je to tak jak říkáš - to, že to neřekne v lidech vzbuzuje fantazii a představují si ty největší zrůdnosti a kdyby řekla pravdu, polovina lidí řekne "ježiš, to je kravina" A mávne nad tím rukou.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Friday » čtv 22. led 2015 13:33:46

Nemůžu to najít, ale prý si ve školce všimli, že jeden z kluků má poraněný řitní otvor a připsali to na vrub rodičům. Oběma!
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Kohant » čtv 22. led 2015 13:47:32

Tigra píše: No, každopádně, zvědavost, kterou teď všichni tihle pomahači a sama Michaláková mezi lidma vzbudili v celé české populaci...

V celé ne, já vůbec netuším co tu probíráte, já potřebuju vědět jak si co nejlevnějc vyrobit rámky do úlů.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40248
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 14:26:53

Tigra píše:jestli tam pořádali před dětma nějaké orgie


Jo, to já si ale myslím, že za toto by i u nás už byla trestně stíhaná, ne? To je to, co chci pořád říct, že nemohla udělat nic tak strašného, když není za nic souzena - z toho, co se dá teda vyčíst na netu.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 14:32:06

lenka píše:
Tigra píše:jestli tam pořádali před dětma nějaké orgie


Jo, to já si ale myslím, že za toto by i u nás už byla trestně stíhaná, ne?


Za to, že souloží najednou (zadarmo, pro potěšení) s šesti chlapama a třema ženskýma ze sousedství s poutama na rukou a manžel převlečený za Marylin Monroe je při tom natáčí na video? No to těžko. :D
Mohla by být stíhaná za to, že to dělala přímo před děckama - ale to se evidentně nestalo. Ale sociálka to jako ohrožení výchovy v takové rodině vyhodnotit může.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 14:40:26

Tigra píše:
lenka píše:
Tigra píše:jestli tam pořádali před dětma nějaké orgie


Jo, to já si ale myslím, že za toto by i u nás už byla trestně stíhaná, ne?


Za to, že souloží najednou (zadarmo, pro potěšení) s šesti chlapama a třema ženskýma ze sousedství s poutama na rukou a manžel převlečený za Marylin Monroe je při tom natáčí na video? No to těžko. :D
Mohla by být stíhaná za to, že to dělala přímo před děckama - ale to se evidentně nestalo. Ale sociálka to jako ohrožení výchovy v takové rodině vyhodnotit může.

Překrucuješ. Já jsem mluvila přesně o tom, v čem tě cituju. Orgie před děckama. Jinak ať si každý natáčí, co se mu zlíbí. Třeba neprcací králíky.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 14:41:24

Jo, ok, máš pravdu. Tak teď to měním na orgie, když u toho děti nebyly.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 14:43:37

Tigra píše:Jo, ok, máš pravdu. Tak teď to měním na orgie, když u toho děti nebyly.

Ok, já jen abys neměla dojem, že jsem puritán. :D
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod alexx » čtv 22. led 2015 16:40:30

Friday píše:Nemůžu to najít, ale prý si ve školce všimli, že jeden z kluků má poraněný řitní otvor a připsali to na vrub rodičům. Oběma!

V Reflexu psali, ze ten jeden mel nejake zazivaci potize, proto krvacel a ze oba meli zanet predkozky a sverit se ucitelce ve skolce, ze jim maminka maze a pretahuje penis, nebyl nejlepsi napad... samozrejme jen info od matky...
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod molie » čtv 22. led 2015 17:37:25

Takhle tehle pohled by mi mozna pripadal zajimavy, prirovnani podle mne sice kulha, ale OK, je to jeji nazor... ovsem ten zaverecny projev jmenem celeho naroda. :-
http://evavaleriemaxova.blog.idnes.cz/c ... bornu.html
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 17:55:22

molie píše:Takhle tehle pohled by mi mozna pripadal zajimavy, prirovnani podle mne sice kulha, ale OK, je to jeji nazor... ovsem ten zaverecny projev jmenem celeho naroda. :-
http://evavaleriemaxova.blog.idnes.cz/c ... bornu.html

Přesně to jsem si říkala :D
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod derad » čtv 22. led 2015 18:16:08

"supercivilizovaná země" - ta Tominová je, zdá se, malinko Norofilní, ne?
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 22. led 2015 18:20:51

Tak, jak jsem přesně psal o Marxové Leninové, stejně i norská velvyslankyně ve svých vyjádřeních vycházela samozřejmě jen z logické úvahy "kdyby tam nic nebylo, tak by jí je přece nevzali".
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-velvysl ... domaci_aba
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 18:25:13

Já to nečtu, je to moc dlouhý a v předposledním odstavci má blbě čárku, to mne vždycky hrozně rozčílí. Jen k tomuhle: " vzešel z ní učitel národů a velký pedagog Komenský" - víte, že v UK se na pedagogických fakultách prý o Komenském neučí? Že učitelé nevěděli, kdo to byl?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 22. led 2015 18:29:11

GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » čtv 22. led 2015 18:42:14

To posunuje můj názor. Machovi věřím ze všech českých politiků asi nejvíc, navíc on je v tom doopravdy nezúčastněný.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 144 návštěvníků