Neuvěřitelné lidské příběhy

... nebo o čem chcete...

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 21:30:41

V Brně existuje nějaký úřad pro mezinárodní ochranu dětí. Velí tomu nějaký Kapitán. Teda aspoň vloni to tak bylo. Ten matku poslal rovnou do prdele. K čemu pak takový úřad je? Četla jsem o tom kdysi na blogu Soni Svobodové. Michalákovou se nijak vážně nikdo nezabýval až do léta loňského roku. A jak teď všichni ti úřadové píšou, že se tím zabývají od roku 2011...ale jak??? Srali na to, jen to někde zaevidovali. Přeci za 3 roky už by ty děcka musely být dávno doma.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 21:35:44

molie píše:
GeneHawkins píše:Není to pravda! Víme, co říká právník Hasenkopf! A ten se nejednou vyjádřil, že měl možnost prozkoumat veškeré spisy, a nic takového, co by ospravedlnilo nevrácení dětí tam není. I dnes se vyjádřil, že na dnešním jednání 5x vznesl otázku po důvodu pokračování selekce, ale ani jednou nedostal odpověď!
Dokud jsem znal jen verzi matky, stavěl jsem se k věci zdrženlivě. Když znám Hasenkopfův náhled, můj názor je jasný. Věřím mu. Nemá důvod lhát, angažovat se v tom jinak.

Je to její právník, je tedy jeho práce udělat téměř cokoliv, aby jí pomohl "vyhrát". Nemyslím, že by přiznal, kdyby ve spisech našel něco, co je v neprospěch jeho klientky.
Koukala jsem teď v TV na komentář paní Michalákové, četla jsem článek v Reflexu, sem tam něco na netu... a můj názor je, že pořád jsem se dozvěděli jen verzi matky.

Michaláková má už asi 2 roky nového přítele, který má ve své péči holčičku. Normálně s Michalákovou bydlí, nejdřív chlápkovi sociálka vyhrožovala, že se s ní musí rozejít, ten na ně kašlal. Tak asi ta ženská nic neprovedla, protože by jim tu holčičku museli taky zkonfiskovat. Určitě neříká všechno, ale podstatné je, že kluky odebrali pro podezření ze zneužívání, pro nic jiného. Když se vyloučilo zneužívání, kde vzala najednou sociálka ten další motiv k zadržení dětí. Michaláková už s nima 3 roky nežije, museli by ten motiv hledat někde hluboko a to by sna bylo i protiprávní - když se nepotvrdilo jedno, najdeme něco jiného, ne?
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 21:40:01

alika píše:Teď se vyjadřovala Z. Baudyšová k tomuhle, ale nejen k tomu případu. Šlo to na Radiožurnálu, můžete si poslechnout. České děti by se měly řešit v České republice a pochopitelně na všechno doplácejí hlavně děti. Mně to nejde jednou větou.

S tím nesouhlasím. Rozhodli se žít v Norsku, k události došlo v Norsku, musí se to řešit v Norsku. Stejně, jako kdyby Čech něco ukradl nebo někoho zabil v Norsku, nebudou to řešit české soudy. Podléhá to právu státu, na jehož území k události došlo. Už jen to, že k soudu chodí hromady místních lidí jako svědci, znalci...a je blbost, aby jezdili ke každému soudu přes půl světa.
Obávám se, že jsme si to už ne-jednou vyzkoušeli díky úplatnosti českých státních zaměstnanců - katarského prince mají soudit v Kataru, vora v zakoně mají soudit v Rusku...už jsou všichni ve vezení, že?
BTW přece není jisté, že by české soudy rozhodly jinak, furt nevíme, co se stalo - akorát by se o tom víc psalo v Blesku a na Novinkách a lidi by měli o čem diskutovat.
Jestli někdo někam jede žít s rodinou, je na jeho odpovědnosti, aby dodržoval nejen jejich zákony, ale i jejich zvyklosti - nakonec my toto TVRDĚ vyžadujeme po muslimech nebo cikánech. Nošení hidjábu ani burky ani pečení vrán na otevřeném ohni na veřejném prostranství není proti zákonu...

Nejsem proti Michalákové ani nepodporuju norský zvrhlý úřad, ale asi jsem přecitlivělá na spravedlnost a rovnost mezi lidma. Chci objektivitu.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 21:42:24

lenka píše:
molie píše:
GeneHawkins píše:Není to pravda! Víme, co říká právník Hasenkopf! A ten se nejednou vyjádřil, že měl možnost prozkoumat veškeré spisy, a nic takového, co by ospravedlnilo nevrácení dětí tam není. I dnes se vyjádřil, že na dnešním jednání 5x vznesl otázku po důvodu pokračování selekce, ale ani jednou nedostal odpověď!
Dokud jsem znal jen verzi matky, stavěl jsem se k věci zdrženlivě. Když znám Hasenkopfův náhled, můj názor je jasný. Věřím mu. Nemá důvod lhát, angažovat se v tom jinak.

Je to její právník, je tedy jeho práce udělat téměř cokoliv, aby jí pomohl "vyhrát". Nemyslím, že by přiznal, kdyby ve spisech našel něco, co je v neprospěch jeho klientky.
Koukala jsem teď v TV na komentář paní Michalákové, četla jsem článek v Reflexu, sem tam něco na netu... a můj názor je, že pořád jsem se dozvěděli jen verzi matky.

Michaláková má už asi 2 roky nového přítele, který má ve své péči holčičku. Normálně s Michalákovou bydlí, nejdřív chlápkovi sociálka vyhrožovala, že se s ní musí rozejít, ten na ně kašlal. Tak asi ta ženská nic neprovedla, protože by jim tu holčičku museli taky zkonfiskovat. Určitě neříká všechno, ale podstatné je, že kluky odebrali pro podezření ze zneužívání, pro nic jiného. Když se vyloučilo zneužívání, kde vzala najednou sociálka ten další motiv k zadržení dětí. Michaláková už s nima 3 roky nežije, museli by ten motiv hledat někde hluboko a to by sna bylo i protiprávní - když se nepotvrdilo jedno, najdeme něco jiného, ne?

No, to by mne taky zajímalo, kde vzali ten další motiv a jaký je?

BTW: někde jsem četla, že parter Michalákové je muslim a tu holčičku má on proto, že prostě islám vylučuje, aby děti dostala po rozvodu žena, takže jí ji "sebral"...ale v pohodě, ne?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 21:44:50

lenka píše: Michaláková už s nima 3 roky nežije, museli by ten motiv hledat někde hluboko a to by sna bylo i protiprávní - když se nepotvrdilo jedno, najdeme něco jiného, ne?

No, to si nemyslím, to nemusí být motiv, který se týká tehdejšího vztahu matka-děti; to může být motiv zcela současný, třeba že matka v současnosti pašuje drogy nebo řídí nevěstinec.
Tím samo nemyslím, že by to měla dělat v Michaláková, jen tím přeháněním ilustruju, že ten motiv může být úplně čerstvý.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod molie » úte 20. led 2015 21:51:57

lenka píše:
molie píše:
GeneHawkins píše:Není to pravda! Víme, co říká právník Hasenkopf! A ten se nejednou vyjádřil, že měl možnost prozkoumat veškeré spisy, a nic takového, co by ospravedlnilo nevrácení dětí tam není. I dnes se vyjádřil, že na dnešním jednání 5x vznesl otázku po důvodu pokračování selekce, ale ani jednou nedostal odpověď!
Dokud jsem znal jen verzi matky, stavěl jsem se k věci zdrženlivě. Když znám Hasenkopfův náhled, můj názor je jasný. Věřím mu. Nemá důvod lhát, angažovat se v tom jinak.

Je to její právník, je tedy jeho práce udělat téměř cokoliv, aby jí pomohl "vyhrát". Nemyslím, že by přiznal, kdyby ve spisech našel něco, co je v neprospěch jeho klientky.
Koukala jsem teď v TV na komentář paní Michalákové, četla jsem článek v Reflexu, sem tam něco na netu... a můj názor je, že pořád jsem se dozvěděli jen verzi matky.

Michaláková má už asi 2 roky nového přítele, který má ve své péči holčičku. Normálně s Michalákovou bydlí, nejdřív chlápkovi sociálka vyhrožovala, že se s ní musí rozejít, ten na ně kašlal. Tak asi ta ženská nic neprovedla, protože by jim tu holčičku museli taky zkonfiskovat. Určitě neříká všechno, ale podstatné je, že kluky odebrali pro podezření ze zneužívání, pro nic jiného. Když se vyloučilo zneužívání, kde vzala najednou sociálka ten další motiv k zadržení dětí. Michaláková už s nima 3 roky nežije, museli by ten motiv hledat někde hluboko a to by sna bylo i protiprávní - když se nepotvrdilo jedno, najdeme něco jiného, ne?

Promiň, ale mám dojem, že si bereš to osobně. Podle mne můžeme jen opakovat pořád dokola, co se kde psalo. Objektivně nevíme nic.
Štve Tě ta situace, ve které paní Michaláková je? Věříš jí? Tak jí pošli peníze, začni shánět podpisy pod petici, která bude nutit české úřady k činnosti, NĚCO udělej, rozčilování na netu nepomůže. Norské úřady asi ketry nečtou.
Nemůžeš udělat víc? OK, chápu, ale pak se na to vykašli, budeš si o tom jen číst a rozčilovat se a psát své pocity a názory a k ničemu to nebude. Nemyslím, že má cenu plýtvat energii na zbytečnou činnost a zbytečné emoce.
A jo, už mi řekli, že jsem studený čumák, děkuji za optání.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod molie » úte 20. led 2015 21:56:47

Lenko, myslím to vůči Tobě dobře... nevyřešíš to a budeš se tím užírat.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 21:56:54

molie píše:
lenka píše:
molie píše:
GeneHawkins píše:Není to pravda! Víme, co říká právník Hasenkopf! A ten se nejednou vyjádřil, že měl možnost prozkoumat veškeré spisy, a nic takového, co by ospravedlnilo nevrácení dětí tam není. I dnes se vyjádřil, že na dnešním jednání 5x vznesl otázku po důvodu pokračování selekce, ale ani jednou nedostal odpověď!
Dokud jsem znal jen verzi matky, stavěl jsem se k věci zdrženlivě. Když znám Hasenkopfův náhled, můj názor je jasný. Věřím mu. Nemá důvod lhát, angažovat se v tom jinak.

Je to její právník, je tedy jeho práce udělat téměř cokoliv, aby jí pomohl "vyhrát". Nemyslím, že by přiznal, kdyby ve spisech našel něco, co je v neprospěch jeho klientky.
Koukala jsem teď v TV na komentář paní Michalákové, četla jsem článek v Reflexu, sem tam něco na netu... a můj názor je, že pořád jsem se dozvěděli jen verzi matky.

Michaláková má už asi 2 roky nového přítele, který má ve své péči holčičku. Normálně s Michalákovou bydlí, nejdřív chlápkovi sociálka vyhrožovala, že se s ní musí rozejít, ten na ně kašlal. Tak asi ta ženská nic neprovedla, protože by jim tu holčičku museli taky zkonfiskovat. Určitě neříká všechno, ale podstatné je, že kluky odebrali pro podezření ze zneužívání, pro nic jiného. Když se vyloučilo zneužívání, kde vzala najednou sociálka ten další motiv k zadržení dětí. Michaláková už s nima 3 roky nežije, museli by ten motiv hledat někde hluboko a to by sna bylo i protiprávní - když se nepotvrdilo jedno, najdeme něco jiného, ne?

Promiň, ale mám dojem, že si bereš to osobně. Podle mne můžeme jen opakovat pořád dokola, co se kde psalo. Objektivně nevíme nic.
Štve Tě ta situace, ve které paní Michaláková je? Věříš jí? Tak jí pošli peníze, začni shánět podpisy pod petici, která bude nutit české úřady k činnosti, NĚCO udělej, rozčilování na netu nepomůže. Norské úřady asi ketry nečtou.
Nemůžeš udělat víc? OK, chápu, ale pak se na to vykašli, budeš si o tom jen číst a rozčilovat se a psát své pocity a názory a k ničemu to nebude. Nemyslím, že má cenu plýtvat energii na zbytečnou činnost a zbytečné emoce.
A jo, už mi řekli, že jsem studený čumák, děkuji za optání.

A tak to já si zase o tom s Lenkou ráda povykládám. Ráda čtu, co si o tom Lenka myslí, ona je rozumná, hodná a dospělá, orientovaná na vztahy a na rodinu, to mému charakteru trochu chybí, vážím si jí a mně to hodně dává, číst si její názory.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 21:57:58

Tigra píše:
lenka píše: Michaláková už s nima 3 roky nežije, museli by ten motiv hledat někde hluboko a to by sna bylo i protiprávní - když se nepotvrdilo jedno, najdeme něco jiného, ne?

No, to si nemyslím, to nemusí být motiv, který se týká tehdejšího vztahu matka-děti; to může být motiv zcela současný, třeba že matka v současnosti pašuje drogy nebo řídí nevěstinec.
Tím samo nemyslím, že by to měla dělat v Michaláková, jen tím přeháněním ilustruju, že ten motiv může být úplně čerstvý.

No to jsem psala - kdyby to bylo tak, tak už ji přeci soudí - drogy, prostituce, loupež, neodvádí daně třeba. To už by se vědělo, protože to se netýká dětí, což se musí utajovat, ale matky, což se určitě utajovat nemusí. Já si taky myslím, že neříká úplně všechno, ale to by byla fakt blbá, ne? A odebrat děti a rodičovské práva musí snad být na základě něčeho fakt závažného, co jde k soudu. To přeci nemůže být, že nevařila teplé večeře nebo jim dala pohlavek. I když je to v Norsku. Ať by teda udělala, co chtěla, teď za to pykají hlavně její děcka, což nespravedlivé je. Každý večer ulehají do postele a přemýšlí nad tím, jak je ta maminka zradila, protože oni nemají o ní vůbec žádné informace, že ona o ně bojuje. Řeknou jim určitě, že maminka je chce vidět jen jednou za půl roku a nemá na ně čas. A ty děcka už se ani nebudou k ní chtít vrátit.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 22:03:18

lenka píše:
Tigra píše:
lenka píše: Michaláková už s nima 3 roky nežije, museli by ten motiv hledat někde hluboko a to by sna bylo i protiprávní - když se nepotvrdilo jedno, najdeme něco jiného, ne?

No, to si nemyslím, to nemusí být motiv, který se týká tehdejšího vztahu matka-děti; to může být motiv zcela současný, třeba že matka v současnosti pašuje drogy nebo řídí nevěstinec.
Tím samo nemyslím, že by to měla dělat v Michaláková, jen tím přeháněním ilustruju, že ten motiv může být úplně čerstvý.

1. No to jsem psala - kdyby to bylo tak, tak už ji přeci soudí - drogy, prostituce, loupež, neodvádí daně třeba.

2.To už by se vědělo, protože to se netýká dětí, což se musí utajovat, ale matky, což se určitě utajovat nemusí.


1. no já si nemyslím, že důvod musí být trestný - třeba bydlí a chrápe se čtyřma chlapama, nebo bydlí každý týden u jiného...za to ji nezavřou, ale děcka by jí z fungující pěstounské rodiny do tohohle nevrátili. Ostatně - v tom ruském klipu odsuzovali, že v Norsku klidně dají dítě do pěstounské rodiny DVOU HOMOSEXUÁLů, což se v Rusku nesmí!

2. Nemyslím si to - myslím, že informační ticho platí prostě pro VŠECHNY státem/soudem/úřadem řešené případy, týkajících se soukromých osob. Ono by to tak mělo být i u nás, samozřejmě, akorát že u nás je tak nějak zvykem, že vžycky nějaký zmrdislav do toho Blesku ty intimní informace zavolá...pokud se nebojí pomsty od Janečka nebo Babiše.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 22:04:03

molie píše:Lenko, myslím to vůči Tobě dobře... nevyřešíš to a budeš se tím užírat.

No já se v tom angažuju víc, než je zdravé, vím to. Sleduju to průběžně asi dva roky Nerozčiluju se, snažím se to jen šířit tam, kde si myslím, že to někoho zajímá, protže i když jde jenom o pár neznámých lidí, je to strašně závažné, co se děje. A nemyslím si, že jsi studený čumák, jenom tě to prostě nebere, možná trochu zajímá z toho právního hlediska. Já to chápu.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 22:14:27

...A tak to já si zase o tom s Lenkou ráda povykládám. Ráda čtu, co si o tom Lenka myslí, ona je rozumná, hodná a dospělá, orientovaná na vztahy a na rodinu, to mému charakteru trochu chybí, vážím si jí a mně to hodně dává, číst si její názory.

No, tak na toto nevím, jestli mám slov. :-D Já mám fakt strašně ráda celou rodinu, o všechny se furt nějak bojím, o to, co bude, aby se třeba nedostali do podobných problémů, aby byli zdraví, měli práci, dobře se oženili/vdaly - není to zdravé, vím to, ale nějak to nedokážu vypudit, tak s tím nějak žiju :-D
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod molie » úte 20. led 2015 22:17:03

Já rozumím, o co Ti jde. Jen mám z Tebe v tomhle případě dojem, že se v tom můžeš utopit. A nevím, jestli tím něčemu pomůžeš... ale třeba je to jen můj dojem.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 22:22:57

Ne to ne, Molii, já tu dnes jenom dost bouřlivě diskutuju o pro mě aktuálním tématu. Mně se vždycky chtělo jet podívat do Norska - lákala mě tam příroda a chtěla jsem vidět ten pořádek, co jsem si vydedukovala, že tam musí být - čistě, krásně, úhledně, chytří lidi, trochu studení čumáci, ale ví, co je třeba. No ale za jakou cenu, že? Teď mě to tam neláká, leda bych tam jela jako Nindža osvobodit ty nakradené děcka. A nebudu žrát jejich lososy a velryby. To je tak všechno, co pro to míním udělat. A diskutovala jsem o tom tady taky proto, že konečně téma, o kterém něco vím, protože já vás fakt někdy nestíhám :D
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 22:30:42

To se k tobe teda přidám, velrybu jsem ještě nejedla, no tak nebudu žrát ty norské!
No, my jsme chtěli jet s Žabou a s obytným autem na velký okruh Skandinávií, dnes jsme vyhodnotili, že na to prdíme, protože s ním se to fakt nedá, ne, že bysme ho mlátili, ale jakože bysme s ním diskutovali klidným hlasem o uklízení, to ne, a o pití vína ani nemluvím... :D Jedeme do Itálie, tam se může hulákat, ukazovat paroháče, chlastat nemírně a děcka po půlnoci tahat po barech.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 22:37:41

To myslíš vážně? Já tomu pořád nevěřím, že je to tak strašné, že by ti vzali děcko na ulici, když po něm houkneš, snad je to teď fakt jen taková hysterie. Ale v Itálii je taky hezky :D Hlavně to ječení se tam ztratí. A to pití. Do Skandinávie až bude mít Žaba plnovous.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 22:40:18

lenka píše:V Brně existuje nějaký úřad pro mezinárodní ochranu dětí. Velí tomu nějaký Kapitán.

Tak to je dobrý kokůtek, teď je v televizi a mele hovadiny - řídí úřad pro úřad, placený z evropských peněz a je rád, že má hezkou kancelář, služební audinu, plat sto tisíc a jistý důchod. Snad mu to tahle ošklivá věc nepokazí! :twisted:
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 22:40:56

lenka píše:To myslíš vážně? Já tomu pořád nevěřím, že je to tak strašné, že by ti vzali děcko na ulici, když po něm houkneš, snad je to teď fakt jen taková hysterie. Ale v Itálii je taky hezky :D Hlavně to ječení se tam ztratí. A to pití. Do Skandinávie až bude mít Žaba plnovous.

To je jedno, ty to ber tak, že je sabotujeme. ;)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 22:44:37

lenka píše: že by ti vzali děcko na ulici, když po něm houkneš, snad je to teď fakt jen taková hysterie

No, hele, plácla jsem Žabu přes plínku, když měl asi dva roky a mlátil hračkou do vitríny s hodinkama v obchodě v Německu a najedou tam všichni ztuhli, jako kdybych řekla štronzo! prodavačky i zákazníci, a Geník mne seřval, vytáhl z obchodu ven a zdrhali jsme. Normálně jsou prý schopní zavolat na tebe policajty a ti tě sbalí a vysvětluj jim potom, že sis pořídila dítě na starý kolena a nemáš na to nervy. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » úte 20. led 2015 22:53:27

Tigra píše:
lenka píše: že by ti vzali děcko na ulici, když po něm houkneš, snad je to teď fakt jen taková hysterie

No, hele, plácla jsem Žabu přes plínku, když měl asi dva roky a mlátil hračkou do vitríny s hodinkama v obchodě v Německu a najedou tam všichni ztuhli, jako kdybych řekla štronzo! prodavačky i zákazníci, a Geník mne seřval, vytáhl z obchodu ven a zdrhali jsme. Normálně jsou prý schopní zavolat na tebe policajty a ti tě sbalí a vysvětluj jim potom, že sis pořídila dítě na starý kolena a nemáš na to nervy. :D

To jsou šílené situace: kdyby tu výlohu s těma hodinka rozbil, tak čumět asi nebudou, co? Já jsem měla děcka tak hodné, že si ani nezasloužím, ale třeba jsem je zpražila vždycky pohledem a oni by raději tu facku. Dnes si říkám, že jsem je měla nechat se projevovat víc. Je to zdravější a potřebnější než hodné dětičky :D Ale vždycky jsem litovala starší segru - u neteře i synovce nekonečné hysterické záchvaty v obchodech i v tom Německu - ještě v tom východním.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Tigra » úte 20. led 2015 22:59:03

On už je celkem v klidu, když někde jsme - akorít nechce odnikud odejít. Nejdřív přemlouvá "eště chvilku", pak začne fňukat, pak se vzteká...já bych ho zabila! :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod molie » čtv 22. led 2015 10:05:45

Nazor ministryne prace a socialnich veci:
http://zpravy.idnes.cz/michalakova-nors ... _domaci_hv
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 10:46:11

molie píše:Nazor ministryne prace a socialnich veci:
http://zpravy.idnes.cz/michalakova-nors ... _domaci_hv

Toho je na idnesu plno, co tím chceš říct?
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod Lenka » čtv 22. led 2015 10:49:06

Ta moje otázka zní blbě ;) Myslím jako že jí dáváš za pravdu? Mně je divné, že ti Michalákovi teď normálně se podílejí na výchově dětí svých nových partnerů, sociálka minimálně ji prověřovala, novémeu partnerovi vyhrožovala, když se s ní nerozejde a blablabla a oni se nedali zastrašit, takže teď p. Michaláková objímá, pusinkuje, tulí, povídá si s úplně cizí šestiletou holčičkou ale se svými syny nesmí :e?
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Neuvěřitelné lidské příběhy

Příspěvekod molie » čtv 22. led 2015 11:12:46

Pridala jsem to sem jen jako odkaz na dalsi mozny pohled na celou kausu.
Nevim, kdo ma pravdu... Nevidela jsem spis, doklady, dukazy, nemuzu to posoudit jen na zaklade clanku v novinach. Kdyz jsem v minulosti pomahala ruznym lidem s pravnimi problemy, naucila jsem se byt opatrna. I kdyz se bili v prsa a prisahali, ze vsechno vylicili pravdive a nic nezamlceli, v 90% pripadu vyslo nakonec najevo, ze neco bylo zkresleno (umyslne nebo omylem) nebo "zapomenuto".
Proto kdyz jsem neslysela stanovisko opacne strany, netroufam si posuzovat.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 118 návštěvníků

cron