Pomoct, vložka do diáře bez kroužků, nejlíp na zakázku.

... nebo o čem chcete...

Pomoct, vložka do diáře bez kroužků, nejlíp na zakázku.

Příspěvekod Tigra » ned 31. pro 2017 16:02:33

Děcka, potřebuju koupit vložku do diáře A6, aby tam bylo týdenní rozvržení, takový ten rozkládací roční plán a pár listů volného psaní. I mapa světa by byla dobrá.
Je to takový ten diář typu "obal na sešit", vkládá se tam celá knížečka.
Takovéto:
Obrázek

Kdysi jsem narazila na nějakou holku, která to dělá, měla dva typy, bylo to poměrně levné, jedna vložka vyšla na cca 200, ale nemůžu najít její stránky.
Všechny průmyslové mají dírky na kroužky a nejsou svázané, anebo tvrdé tlusté desky, jejichž rohy poškodí tu kůži obalu. Co dělají lidi na Fleru je z 99% vázané do kroužků, oni to jinak neumějí, to je taky nepoužitelné, protože moc tlusté.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Pomoct, vložka do diáře bez kroužků, nejlíp na zakázku.

Příspěvekod Friday » ned 31. pro 2017 16:10:46

Zkoušelas gůglit "diář na zakázku"? Je tam toho povícero, třeba se chytneš.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Pomoct, vložka do diáře bez kroužků, nejlíp na zakázku.

Příspěvekod Tigra » ned 31. pro 2017 16:13:25

Zkoušela, ale všecko je to s těma tlustýma deskama, anebo s kroužkama. :(
Napsala jsem tady těm https://www.iskoba.cz/vnitrni-kapsa-pou ... a-gumicka/, jestli by mi to neprodali nedokončené, než to zalepí do těch desek. Není to úplně to pravé, ale ty dva kroužky bych zkousla.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Pomoct, vložka do diáře bez kroužků, nejlíp na zakázku.

Příspěvekod molie » stř 03. led 2018 15:03:05

Tigra píše:Zkoušela, ale všecko je to s těma tlustýma deskama, anebo s kroužkama. :(
Napsala jsem tady těm https://www.iskoba.cz/vnitrni-kapsa-pou ... a-gumicka/, jestli by mi to neprodali nedokončené, než to zalepí do těch desek. Není to úplně to pravé, ale ty dva kroužky bych zkousla.

Maji i variantu bez krouzku. Mela jsem jejich diar, delaji to tak maloseriove, ze by Ti mohli vyhovet.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Pomoct, vložka do diáře bez kroužků, nejlíp na zakázku.

Příspěvekod Tigra » stř 03. led 2018 19:02:28

molie píše:
Tigra píše:Zkoušela, ale všecko je to s těma tlustýma deskama, anebo s kroužkama. :(
Napsala jsem tady těm https://www.iskoba.cz/vnitrni-kapsa-pou ... a-gumicka/, jestli by mi to neprodali nedokončené, než to zalepí do těch desek. Není to úplně to pravé, ale ty dva kroužky bych zkousla.

Maji i variantu bez krouzku. Mela jsem jejich diar, delaji to tak maloseriove, ze by Ti mohli vyhovet.

No dyt jo, to "skoba" znamená, že je to vazba skobami. Ale zatím mi neodepsali. Stavila jsem se v Tescu, ptala jsem se nějakého ukrajinského staffu, kde mají diáře, on se mne na oplátku ptal, co to je diáře. Koupila jsem si linkovaný blok, jsem netrpělivá, ale nevzdávám to!
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00


Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 141 návštěvníků