Koná se ... a taky recenze

... nebo o čem chcete...

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Kohant » čtv 07. kvě 2009 8:48:33

V Praze na zádech taky neroznášej?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40260
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod nadja » čtv 07. kvě 2009 11:13:57

Tak já dneska s tím "nádorem" absolvovala něco podobného na kožním, čekám.... v 9,35 sestra "pojďte dál, ale u nás vás objednám až na červen, zkuste to vedle u druhé doktorky", vedle u druhé doktorky, čekám... sestra v 9,55 " vy se chcete objednat, dejte mi kartičku" , čekám....v 10,20 opět sestra " pojďte si dál", to už jsem si já myslela, že jí vytrhnu kartičku z ruky a pudu fakt do pryč, ale pak to dostalo spád, paní doktorka mě vzala bez objednání, sice ještě stačila napsat tři recepty zatím co já dřepěla na židli v ordinaci. O půl 11 jsem se dozvěděla to, co jsem věděla už půl roku, že to je gangliom, že se i po odnětí rád vrací, ale že mě chápe, že to je protivný a neesteticky vyhlížející útvar. Konečně ve 3/4 na 11 jsem dostala doporučení na chirurgii a dobrou radu na podzimní vyhlazení vrásek. Kdybych si tu příšernost na prstu doma ustřihla nůžkama, ušetřila bych 1 a 1/2 hodiny a nervy s čekáním. No tak příště.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Kohant » čtv 07. kvě 2009 11:30:17

A roznesli tě?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40260
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » čtv 07. kvě 2009 11:37:54

Nadjo, asi se mi to taky klube na pravém prostředníčku. Já mám ale bezva nůžtičky, já si to vystříhám. Kohante, jak dlouho máš být po hlezna?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40407
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod nadja » čtv 07. kvě 2009 12:43:56

Kohant píše:A roznesli tě?

Ne, zato já bych je rozcupovala na kousky.

Fri, já mám sice taky doma lékařské nůžky, ale je to hodně citlivé ( gangliom je nádor nervové uzliny ), a ještě to mám u kloubku, tak bych si nerada střihla někam kam blbě. Tak si dojdu do Sanusu.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » čtv 07. kvě 2009 14:45:14

Vidim zvyknutou.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Saturday » čtv 07. kvě 2009 15:50:49

No ná dneska dobrý, část recenze máte v Nečtito. Pak jsme byla ještě u jednoho, měl na sobě svetr a džíny, kudrnaté šedivé vlasy mu povlávaly jako vědci z komixu, seděl v černým křesle za stolem z červenýho dřeva (já v černým křesle před stolem z červenýho dřeva), s mosaznou lampičkou napravo, paravánem s viktoriánským vzorem nalevo (za nim bylo lehátko asiže), rozkvetlými muškáty za zády na okně a podobiznou otce, kterému už se teda dost podobá, akorát má víc vlasů, za zády na stěně. "Háj" teda neřikal, ale cenili jsme a potřásali, to jo.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod molie » pon 11. kvě 2009 7:52:09

http://www.dnv-praha.cz/repertoar/Jiste_pane_ministre
V sobotu večer. Úplně nevím, co od toho čekat.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » čtv 14. kvě 2009 12:54:23

Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40407
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » čtv 14. kvě 2009 15:13:18

Friday píše:Ještě je pár míst volných:

http://www.novinky.cz/kultura/168746-du ... ripem.html



Pozvali vedle Jana Nedvěda také dechovou kapelu Moravanka, umělecký soubor Ondráš, Richarda Adama, Josefa Zímu, devadesátiletého Stanislava Procházku i několik hostů ze zahraničí.


Asi Balet televize NDR, Marylu Rodowicz a Alu Pugačevu. A chybí mi tam Šuláková. Ještě žije, jako Fidel.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod GeneHawkins » pát 15. kvě 2009 10:47:12

Myslíš balet Friedrichstadtpalastu?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27124
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod molie » pát 15. kvě 2009 11:23:57

Když to zvládnu, sem bych šla v neděli "po":
http://kultura.idnes.cz/obrazem-kde-pot ... arneum_jaz
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod molie » ned 17. kvě 2009 16:47:01

molie píše:Když to zvládnu, sem bych šla v neděli "po":
http://kultura.idnes.cz/obrazem-kde-pot ... arneum_jaz

Docela dobrý.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » ned 17. kvě 2009 18:02:16

Mám jít do Lucerny na terakotovou armádu? Když jsou to replikanti?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40407
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » ned 17. kvě 2009 18:20:54

To je zase nějaká demontrace vojenských odborářů?
Co by ty korvy ještě chtěly!
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod alika » ned 17. kvě 2009 19:33:03

Kamarádka dcery říkala, že to je působivý, replikanti, ale u ruky.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » čtv 21. kvě 2009 10:11:18

Ve Zlíně, vypadá to zajímavě: http://zlin.cz/article.php?ID=404260
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » čtv 21. kvě 2009 10:17:39

To bych nevěřila, že se dá jedna z nejhnusnějších budov ve městě takhle vyfotit:
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Stránky s programem: http://www.projekt-zipp.de/cz/zlin/zlin/akce
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » sob 30. kvě 2009 10:38:49

Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40407
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » čtv 04. čer 2009 22:30:19

Týká se nás to ?
http://www.psychofilm.cz/
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00


Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Ivan-1 » pát 05. čer 2009 7:49:48

Tigra píše:Týká se nás to ?
http://www.psychofilm.cz/

Mňa sa to netýka, ja na ten festival nepôjdem.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14462
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Kohant » pát 05. čer 2009 8:15:06

Můžu nejít s tebou kdybys chtěl.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40260
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Ivan-1 » pát 05. čer 2009 8:34:43

Kohant píše:Můžu nejít s tebou kdybys chtěl.

Jo, ale budeš stát u lednice.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14462
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Reny » pát 05. čer 2009 9:45:14

Źe já tam nechodím častěji? Aneb 2 hodiny v čekárně. Včera jsem dělala doprovod manželovi na ortopedii a tím si prožila dvě hodiny života jedné čekárny (ortopedie, chirurgie, traumatologie, cévní) jedné obyčejné nemocnice.....

Přichází k okýnku krásná,mladá blondýnka-dobrý den, já mám kost v krku a potřebovala bych ji vyndat....To musíte do 2.patra, na krční, tady ne. Blondýnka s přítelem odchází, usmívá se, bolest to asi není velká, spíš to otravuje.

Dobrý den,prosím vás, potřebujeme kouknout do dokumentace, zda se zaplatil 1.1.2008 pohotovostní příplatek.
No ale to nejde a hlavně to se nedohledá, ten lísteček si berou pacienti zpět. A co se stalo?
Tady pánovi z právního přišel dopis, že dluží 90 Kč za ošetření.
Pán začíná vysvětlovat-mého syna toho 1.1.2008 zmlátili cigáni (jo byla to u nás tenkrát velká aféra, nějak se to fest vymlátilo v jednom podniku), syna sem odvezli na ošetření. Tenkrát ty poplatyk zrovna začínaly, on ho neměl. Já jsem sem odpoledne zaběhl a z toho automatu ho vytáhl a dal ho sem k okýnku.
No jo, ale pokud se nenapsalo rodné číslo a nepřiložilo hned k doktorovi, tak tady zůstal ležet a když se nikdo k němu nehlásil, tak se asi vyhodil....
Pán se začíná rozčilovat. Paní-asi z kancelářského, ho odvádí do pokladny.....Asi za 40 minut je vidím, jak se vrací od pokladny....

Já mám prý artrozu 2 stupně....To máte ještě dobré, já už třetího stupně...a jdu na vyndání vody....Minule mi toho vytáhli....(manžel se začíná kroutit, přece jenom, jde taky na ortopedii)
A kolik si myslíte, že mi je? Přes 60...Ne ne, 76 let! Ne, to neříkejte, to bych Vám nehádala (já teda s přehledem)...Vám je 76 let? Tak já jsem o 9 let starší....Skutečně!!!! Teda ani Vám bych to neřekla...70 a to přidávám....Tak děvčata, já už jdu, syn pro mne přijel...Tak nashledanou a raději někde jinde...

Na příjmu telefon, sestřička ho bere-ANo, doneseme....Říká druhé, dones do čtyřky test na alkohol, mají tam nějakou paní....
Sestřička odnáší test...Po několika minutách vychází paní , věk snad kolem 60-ti....(týhle fakt měřili alkohol?)

Dobrý den, já jdu tady se synem, skočil do pískoviště a něco si udělal se zadkem. (chudák, je mu asi 12- 13 let, takhle nahlas to jeho máma říkat fakt nemusela)...

Dobrý den, já jsem minulý týden byl zkopán do bezvědomí a teď potřebuji ošetřit a mít to na papíře...A máte ještě někde jinde jiná zranění, než na tom obličeji? Ne , nemám...Ruce, tělo, břicho, nic? Ne, vždyť říkám, je do hlavy. No já se ptám kvůli rentgenu, aby se pak nemusel dělat ještě další. A to bezvědomí, jak bylo dlouhé? Nevím, já byl i ožralej, nevím kdy jsem se probral.

Dobrý den, já jsem objednán na 3/4 na 3 k panu doktorovi na trvalé následky. Ano tak se tady posaďte, pan doktor si vás pozve, on si to organizuje sám, my do toho nevstupujeme....
Dobrý den, já jdu na trvalé následky, jsem objednána na 3/4 na 3...Tak se posaďte....
(a už tam sedí 4 člověk). Kdo teda půjde, když jsem všichni na stejnou hodinu?! To já tady minule byl první, pořád jsem čekal, všichni mně předbíhali a já tu byl přes 2 hodiny!!!! No já taky! Jak se otevřely dveře, vždycky tam někdo doběhl přede mnou.
Přichází další paní-dobrý den, já jdu na trvalé následky. Čekající se k ní otáčí a na kolikátou to máte? Na půl třetí!!!!
Obličeje se protahují.
Tak jak to uděláme? Půjdem podle abecedy, no to ne, já přišel už ve dvě, já už tady čekám dlouho!!!
Přijíždí maminka s kočárkem a malým klukem, miminko v kočárku pláče. Taky jde na trvalé následky......Na kolikátou tom má, se jí nikdo neptá, ještě aby ji tak museli pustit.....Asi po několika minutách pláče mimča, to asi udělají...
Dveře se otvírají....Kdo byl rychlejší jsem neviděla.

S manželem odcházíme.
Tím že se sestřičky poptávají u okýnka na příčinu příchodu pacientů, všichni čekající se dozví s čím kdo jde. A tak víte, že dovezou někoho z toho onka....Že přicupitá paní z kardiologie...Že pan doktor dorazí později, je ještě u akutky... No prostě, žije to tam.
Reny
Člen
 
Příspěvky: 3908
Registrován: úte 18. lis 2008 8:22:06

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 235 návštěvníků

cron