Koná se ... a taky recenze

... nebo o čem chcete...

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Reny » stř 24. bře 2010 11:47:22

No a protože nemohu napsat recenzi z luhu a hájí divadelního světa, popíši můj nový zážitek:-)
V neděli ráno dorazil švagr a v ruce měl nejen svoji holku ( no ještě jsou pořád zamilovaní, takže pořád ručka v ručce) ,ale i hledačku. A tak jsme vyrazili, holínky na nohy, ještě zimní bundy, protože ta zima se u nás pořád nechce odporoučet, jeden krumpáč a malinkatou motyčku. Jo a placatku do kapsy, vyjímečně jsem nebyla řidičkou, takže i já z ní mohla sosat.
Po chvíli už jsme byli sem tam schopni rozpoznat, které to pípání znamená něco jiného než OLD METAL a kde má cenu kopnout. Jinak jsme nacházeli různá víčka od piva, nějaké známky s codem ( jsem si říkala, že to dávali dříve jezeďáci na pytle s obilím), kolo od kočárku, bordel...A pak taky pěkně starou rezavou podkovu.
Když jsme se přesunuli o kousek dál, do lesa, začali jsme nacházet prázdné nábojnice, vzpomněla jsem si na ANděla od Kryla, takže asi to byly mosazné nábojnice (on teda zpíval, že mu uková jiný křídla z mosazný nábojnice, tak asi jo).
Pak se ozvalo další,trochu jiné pípání, i hodnota ukazovala zajímavější věc, než staré železo....A byl tam, náš první nalezený peníz, už jsem to psala včera, z Rakousko Uherska. My ženské už jsme si vymýšlely, jak ten dvou halíř ztratil nějaký chudák, který šel přes les do mlejna, zakopl a kutálel se dolu a ztrácel peníze na obilí :-) No fantazie jela jak něco a to jsme i našli nějaké víčko, které vypadalo, jak od starého kalamáře, takže jsem hned popisovala, jak vidím starýho písaře, jak sedí u té jámy ,ve které se u nás těžilo to stříbro , a zapisuje těm dříčům , kolik toho vykutali a jestli z toho něco bude na jídlo nebo ne.
Včera byl švagr s budoucí švagrovou jen oni dva, prý našli stříbrný křížek, ale nějak obrácený, nemá otvor nahoře , u té kratší části, jak to nosíme my teď na řetízkách, ale dole, jak kdyby byl na něčem přidělaný a je mírně rozšířený...
No musím na něj dneska kouknout, určitě se mi rozjede nějaká příhoda a uvidím i toho člověka, komu patřil :-)
Dnes máme po práci jedno volné odpoledne a co myslíte, co budeme dělat?
Tak držte pěsti, ať mám hodně podnětů pro svoje fantazírování.
:)
Reny
Člen
 
Příspěvky: 3908
Registrován: úte 18. lis 2008 8:22:06

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » stř 24. bře 2010 12:09:31

Reny píše:Tak já si říkám, že asi chodíš sama. Já tady u nás v Jihlavě vyrazím 2x do roka a tak nějak mne nebaví, že jsou to pořád stejní herci. Někdy mám chuť vidět "profláknuté" obličeje z Prahy.... :) No a když k nám někdo dojede jednou měsíčně na hostování, tak je to většinou přes DKO a tam normální smrtelník lístky nesežene. Je tam zaběhnutý takový ten příděl lístků na úřady a stálým lidem.
Si pamatuji, že jednou jsme na něco šli, prodej byl od 8.00 hod, já šla už na 7.00, stála jsem asi třetí v řadě, dovnitř jsem došla snad v 8.10 a lístky nebyly, byla jsem ovšem druhá v pořadí jako náhradník :-)
Jsem spíše kulturou nepolíbená, ale někdy bych i šla nasát nové podněty a prostě to skončí na nějakém zádrhelu

Jo, to je přesně jako v Táboře. Abonomá se dědilo jako stříbro. Ale firmy měly přednost - zkus je oslovit jako firma, jestli by vám nedali předplatné pro zaměstnance (a zaplatí to Paroubek), my jsme ho takhle získali. A pak někdo ve čtvrté řadě umřel, shoda jmen, a my jsme napřesrok dostali jeho pozice. Teda on už tam neseděl.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Kohant » stř 24. bře 2010 12:45:32

Reny píše:...
No musím na něj dneska kouknout, určitě se mi rozjede nějaká příhoda a uvidím i toho člověka, komu patřil :-)
...

Já už jsem Ozzyho viděl.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Reny » pon 29. bře 2010 14:28:17

Měl by radost?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Reny
Člen
 
Příspěvky: 3908
Registrován: úte 18. lis 2008 8:22:06

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Kohant » pon 29. bře 2010 14:35:47

Kdyby mu manažér řek že ji má mít, tak by ji měl.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » pát 16. dub 2010 7:17:39

Na výstavu Kozího muzea, která trvá až do 30. dubna 2010, srdečně zveme všechny, především však děti ze základních a mateřských škol, jejich učitele a rodiče. Tato sbírka artefaktů s kozí tématikou může zvlášť školním dětem ukázat, jak vypadá chov koz a život v přírodě. Výstava je volně přístupná každý den od 10.00 do 17.00 hodin mimo pondělí v galerii VICE na Kozím plácku na Praze 1 (křižovatka ulic Haštalská, Vězeňská, U Obecního dvora a Kozí). Děti mají možnost na místě nakreslit nebo namalovat obrázky s kozou a můžou si za odměnu odnést originální kozí pexeso, které je ke stažení zde. Více informací o kozích aktivitách naleznete na www.kozy.cz.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » pát 16. dub 2010 8:18:50

Friday píše:Na výstavu Kozího muzea, která trvá až do 30. dubna 2010, srdečně zveme všechny, především však děti ze základních a mateřských škol, jejich učitele a rodiče. Tato sbírka artefaktů s kozí tématikou může zvlášť školním dětem ukázat, jak vypadá chov koz a život v přírodě. Výstava je volně přístupná každý den od 10.00 do 17.00 hodin mimo pondělí v galerii VICE na Kozím plácku na Praze 1 (křižovatka ulic Haštalská, Vězeňská, U Obecního dvora a Kozí). Děti mají možnost na místě nakreslit nebo namalovat obrázky s kozou a můžou si za odměnu odnést originální kozí pexeso, které je ke stažení zde. Více informací o kozích aktivitách naleznete na http://www.kozy.cz.

Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » úte 25. kvě 2010 15:27:59

Dlouho jsem nebyla na žádném výtvarnu. Chtěla jsem sem http://kultura.idnes.cz/lichtenstejnske ... varneum_ob , ale je to pro mě nějak moc na hraně:
Obrázek
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod HaF » úte 25. kvě 2010 15:29:42

Jako že je ten chlap moc obnaženej?
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » úte 25. kvě 2010 15:35:38

Chlapi bez trenýrek mě nelekají, ale úplně nezvládám tohle výtvarné období.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod molie » čtv 27. kvě 2010 14:39:21

Na chlapa bez trenýrek se asi zajdu podívat o víkendu během cesty na ochutnávku vína ve Ville Richter. http://www.villarichter.cz/cs/1-kost-vin-roku-2009
Zítra Prague Food Festival. http://www.praguefoodfestival.com/
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » čtv 27. kvě 2010 17:48:50

Takc o teď, chlapy??? Jsem volná, co budeme dělat? Kdy je nejbližší Kardáč?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » čtv 27. kvě 2010 17:51:46

Jedeš do chlíva?!
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » čtv 27. kvě 2010 17:54:34

Ne, právě z chlíva VEN!!! :D Ať ot uklidí služba.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » pát 28. kvě 2010 15:10:38

Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » pát 28. kvě 2010 17:08:16

To je pěkné, kolik to stojí?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » pát 28. kvě 2010 17:11:13

To je expozice. Ne aukce.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » pát 04. čer 2010 19:55:20

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Tigra » úte 22. čer 2010 16:21:02

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89253
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » úte 22. čer 2010 16:21:59

Když to vezmeme přes Haf, tak jo.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » stř 23. čer 2010 11:54:46

Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod Friday » ned 18. črc 2010 18:47:24

http://www.obecnidum.cz/web/cs/info/tis ... oteza-lsky
Fascinace Muchou mě přešla před pár desetiletími. Dneska jsem se utvrdila v tom, že mi připadá patetický a sentimentální.*) Ale jeho šperky a návrhy užitných předmětů - to je jiná kapitola (mňam!), která se tam bohužel nečetla.
Hrdě jsem si prohlížela expozici, jako že ho znám a číst popisky mi netřeba. Ale pro jistotu ... to, o čem jsem si myslela, že by mohla být "Drahomíra a její synové", se ve skutečnosti jmenovalo "Jan Milíč z Kroměříže."


*) No, jeden menší plakátek mi pořád visí.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40413
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod alika » ned 18. črc 2010 19:47:51

Já tyhle situace miluju, když si připadám, jako king a v tom - šrapnel. :-
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod molie » pon 26. črc 2010 8:16:04

Výstava Cartiera na Pražském hradě: http://www.cartiervystava.cz/cz/vystava/

Docela drahé vstupné. Absurdní bezpečnostní opatření (zrušen přístup z expozice na WC, takže musíte vydržet; projdete bezpečnostním rámem a zkoumají, co jako na vás pískalo, ale do kabelky ani nejuknou).
Audioprůvodce za 80 Kč je na prd, nic moc navíc se nedozvíte. Celkově mi tam chyběly informace o technikách, kamenech... Že diadém princezny odrážel její duši, to je info pro blbé blondýny.
Na maharadžově náhrdelníku jsem si ověřila, že poznám na první pohled rozdíl mezi zirkonem a diamantem. Teda když má kámen v průměru 2 cm, takže při nákupech mi to moc nepomůže. :-
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Koná se ... a taky recenze

Příspěvekod brettka » pon 26. črc 2010 18:12:20

Chtěli jsme na to jít s tetou, než jsem zjistila kolik je vstupné. :cry:
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: GeneHawkins, Google [Bot], Ivan-1, Seznam [Bot] a 259 návštěvníků