Chlíveček pro hovada

... nebo o čem chcete...

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod GeneHawkins » úte 25. lis 2008 17:12:27

alexx píše:
HaF píše:Molie, kdykoliv si na tebe vzpomenu, dostanu hrozný hlad.Nic ve zlým,je vidět,že jsi fajnšmekr, co není línej si uvařit.


Taky mám Molie spojenou s jídlem. :-D


Já teďka s efkem.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Friday » úte 25. lis 2008 20:46:08

Mně připadá taková poživačná. A vůbec se za to nestydí. (Smajlík zelený závistí)
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Kohant » úte 25. lis 2008 20:58:36

Sitar píše:Byl sem si koupit neco k jidlu a zahlid sem tresne. Vyborna kvalita, vychlazene, umyte, velke, tmave cervene. Nebyla tam cena. Vaha nejakych 300 g.

Staly 5 a ctvrt libry, ale byly naprosto vynikajici. Jako rano nasbirane a na hodinu strcene do lednice.

Silná kontaminace konvenčního ovoce

Nedávný test provedený Greenpeace na konvenčně produkovaných plodinách v Německu a nabízených v šesti největších německých obchodních řetězcích ukázal, že jsou často silně kontaminovány zbytky pesticidů. Ekologové našli zbytky pesticidů v 88 % vzorků rybízu, angreštu a třešní. Výsledky testů podle Greenpeace ukazují, že 15 % třešní, 29 % rybízu a 33 % angreštu obsahují vysoká procenta zbytků pesticidů a nejsou doporučována ke konzumaci. Každý vzorek obsahoval průměrně 2,75 různých pesticidů. Testované vzorky bio-ovoce ze třech bioprodejen ne-obsahovaly žádné zjistitelné množství reziduí.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod molie » úte 25. lis 2008 23:12:18

GeneHawkins píše:
alexx píše:
HaF píše:Molie, kdykoliv si na tebe vzpomenu, dostanu hrozný hlad.Nic ve zlým,je vidět,že jsi fajnšmekr, co není línej si uvařit.


Taky mám Molie spojenou s jídlem. :-D


Já teďka s efkem.


80 E pěkně prosím, jsem dost malá na výšku, při F bych už možná začala přepadávat... Dopředu, ne chlapy.
Vepřové panenky jsou hotové, nakonec v lístkovém těstě (3) a nahaté (2). Láhev argentinského Malbecu, co padla na moje podlévání, nebude připsána do KAA, nemá to už cenu. Baví mne vařit, jsem se asi minula povoláním.
Když já si ještě pořád říkám, že možná platí, že co sním, vypiju, přečtu a přefiknu, to mi nikdo nevezme (někdy bohužel). HaF jsem mailem slibovala recenzi výletu do Vídně, ještě na to nedošlo, ale zase jsem přivezla 20 knih a 2 kusy luxusního prádla...
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod n25 » úte 25. lis 2008 23:56:31

molie píše:Když já si ještě pořád říkám, že možná platí, že co sním, vypiju, přečtu a přefiknu, to mi nikdo nevezme

Vepřovou panenku?
n25
Člen
 
Příspěvky: 130
Registrován: pon 17. lis 2008 12:38:53

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Saturday » stř 26. lis 2008 0:01:45

V bedně říkali, že proběhlo vepřobraní. Ten termín je mi nějaký ohnuslý.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » stř 26. lis 2008 0:30:29

HaF píše:Molie, kdykoliv si na tebe vzpomenu, dostanu hrozný hlad.Nic ve zlým,je vidět,že jsi fajnšmekr, co není línej si uvařit.


Jsem fajnšmekr, co není línej se nažrat.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod GeneHawkins » stř 26. lis 2008 0:36:09

E. To jsou ty velký voči.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » stř 26. lis 2008 13:49:30

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod HaF » čtv 27. lis 2008 19:46:45

Paní krajské revizorce vybouch kotel.Revize zítra nebude
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » čtv 27. lis 2008 21:53:05

Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » čtv 27. lis 2008 23:01:24

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Sitar » čtv 27. lis 2008 23:07:35

Kohant píše:
Sitar píše:Byl sem si koupit neco k jidlu a zahlid sem tresne. Vyborna kvalita, vychlazene, umyte, velke, tmave cervene. Nebyla tam cena. Vaha nejakych 300 g.

Staly 5 a ctvrt libry, ale byly naprosto vynikajici. Jako rano nasbirane a na hodinu strcene do lednice.

Silná kontaminace konvenčního ovoce

Nedávný test provedený Greenpeace na konvenčně produkovaných plodinách v Německu a nabízených v šesti největších německých obchodních řetězcích ukázal, že jsou často silně kontaminovány zbytky pesticidů. Ekologové našli zbytky pesticidů v 88 % vzorků rybízu, angreštu a třešní. Výsledky testů podle Greenpeace ukazují, že 15 % třešní, 29 % rybízu a 33 % angreštu obsahují vysoká procenta zbytků pesticidů a nejsou doporučována ke konzumaci. Každý vzorek obsahoval průměrně 2,75 různých pesticidů. Testované vzorky bio-ovoce ze třech bioprodejen ne-obsahovaly žádné zjistitelné množství reziduí.


Takze si asi vsichni dokazete predstavit, cim se krmi zvirata urcena na konvencni maso, mliko a vejce.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » pát 28. lis 2008 0:18:23

Obrázek



Obrázek




Obrázek




Obrázek




Obrázek





Obrázek




Obrázek



Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Kohant » pát 28. lis 2008 6:55:08

Sitar píše:
Kohant píše:
Sitar píše:Byl sem si koupit neco k jidlu a zahlid sem tresne. Vyborna kvalita, vychlazene, umyte, velke, tmave cervene. Nebyla tam cena. Vaha nejakych 300 g.

Staly 5 a ctvrt libry, ale byly naprosto vynikajici. Jako rano nasbirane a na hodinu strcene do lednice.

Silná kontaminace konvenčního ovoce

Nedávný test provedený Greenpeace na konvenčně produkovaných plodinách v Německu a nabízených v šesti největších německých obchodních řetězcích ukázal, že jsou často silně kontaminovány zbytky pesticidů. Ekologové našli zbytky pesticidů v 88 % vzorků rybízu, angreštu a třešní. Výsledky testů podle Greenpeace ukazují, že 15 % třešní, 29 % rybízu a 33 % angreštu obsahují vysoká procenta zbytků pesticidů a nejsou doporučována ke konzumaci. Každý vzorek obsahoval průměrně 2,75 různých pesticidů. Testované vzorky bio-ovoce ze třech bioprodejen ne-obsahovaly žádné zjistitelné množství reziduí.


Takze si asi vsichni dokazete predstavit, cim se krmi zvirata urcena na konvencni maso, mliko a vejce.

Rybízem, angreštem a třešní z Německého obchodního řetězce?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Sitar » pát 28. lis 2008 14:49:00

Kohant píše:
Sitar píše:
Kohant píše:
Sitar píše:Byl sem si koupit neco k jidlu a zahlid sem tresne. Vyborna kvalita, vychlazene, umyte, velke, tmave cervene. Nebyla tam cena. Vaha nejakych 300 g.

Staly 5 a ctvrt libry, ale byly naprosto vynikajici. Jako rano nasbirane a na hodinu strcene do lednice.

Silná kontaminace konvenčního ovoce

Nedávný test provedený Greenpeace na konvenčně produkovaných plodinách v Německu a nabízených v šesti největších německých obchodních řetězcích ukázal, že jsou často silně kontaminovány zbytky pesticidů. Ekologové našli zbytky pesticidů v 88 % vzorků rybízu, angreštu a třešní. Výsledky testů podle Greenpeace ukazují, že 15 % třešní, 29 % rybízu a 33 % angreštu obsahují vysoká procenta zbytků pesticidů a nejsou doporučována ke konzumaci. Každý vzorek obsahoval průměrně 2,75 různých pesticidů. Testované vzorky bio-ovoce ze třech bioprodejen ne-obsahovaly žádné zjistitelné množství reziduí.


Takze si asi vsichni dokazete predstavit, cim se krmi zvirata urcena na konvencni maso, mliko a vejce.

Rybízem, angreštem a třešní z Německého obchodního řetězce?


Ale zase je dobry, ze bio je opravdu bio.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » pát 28. lis 2008 17:33:27

Nejak jsem nepochopila logiku Sitarova zaveru v predeslem prispevku...no nic.



Ceska posta mi privezla dva baliky, ktere cekam cely den. Ano, ted. Pred 5 minutama.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » pát 28. lis 2008 17:44:08

Ty dodavatele se FAKT zblaznili!! Mame CO? Mame LISTOPAD.
Uz jsem dostala: V.....i jedlicku v kvetinaci, plysoveho snehulaka s dvema snehulacima mimiskama, skladaci snehovou vlocku z leskleho kartonu a zlate prase z cokolady.

Doufam, ze konecne zacnou nosit ty smazene kapry a bramoborovy salat, nez odjedu k mori.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » ned 30. lis 2008 22:49:50

Přijdu (v půl osmé večer) na večírek po fotbalovém turnaji. Je tam asi 40 lidí, které jsem rok neviděla, těším se, že se s nima pozdravím a poklábosím. Zmerčí mne manžel kamarádky Lenky, Kája (Hovnař - automechanik, kdo ho pamatuje). Čtyřku v žíle, ostatně jako většina přítomných.
Skočí mi kolem krku a řve mi do ucha, jak je rád, že mě vidí. Tak nejdřív jsem nechtěla být protivná, tak jsem se mu snažila jemně vymanit a odejít dál. To nešlo - "Tak ty nejsi ráda, že jsem rád, že tě vidím?" "Jsem ráda, že jsi rád, ale jsi příliš mnoho a silně rád." Hrách na zeď, škrtí mně v kravatě dál, jak nemůže sám udržet rovnováhu, smýká se mnou ze strany na stranu. Je asi o hlavu menší, než já, takže se mi bimbá na krku, jako kravský zvonec. A je stejně hlučný.
Přitvrzuju - vysvětluju mu, že je mezi námi rozdíl asi 4 promile. Prý jen 2, takže to není problém. Visí dál. Lenka, která jediná ho dokáže zpacifikovat, stůně doma.
Manžel kamarádky Jany mi přinese svůj telefon, ať jí zavolám, že už jsem tady. Jana peče linecké, čeká na povel. Milan nevdidí bez brýlí na displej, strká mi ho před oči, ať si přečtu jméno. Ožralý Kája mi telefon vyráží z ruky na zem.
Nakonec Janě volám, Jana že už teda jede, Kája řve do telefonu, ať přijede, že ji vykřápe. Jana že ať se opláchne studenou vodou. Kája že ji vykřápe i špinavým.
Milan se se mnou snaží komunikovat, Kája ho ke mně vůbec nepustí, řve mi dál do ucha, jak je rád, že mě vidí. Milan se ho snaží odtrhnout, ale nemá šanci, asi by dostal do čuně. Sere mne čím dál víc, ale jsem rozhodnutá počkat na Janu.
Mám hrozný hlad, celý den jsem neměla příležitost se najíst. Beru si domácí klobásu od Richarda - Kája mi ji vyrve z ruky a odhodí v dál se slovy "Nežer, budeš tlustá!". Říkám, že to nevadí a beru si další - Kája se pouští do polemiky "Komu to nevadí?" a vyrve mi i tu druhou. Říkám, že mně, ale nečekám na odpověď, zdrhám se ukrýt za bar, za Vilmu a beru si chleba.
Milan mi mezitím nalil kofolu, položil mi ji na ledničku. Kája sráží kofolu za ledničku a vrhá se po mém chlebu.
Druhý chleba polykám na tři kousnutí ve dřepu za barem.
Když se zvednu, Vilma na chvíli odkryje zadkem 10 cm přístupové cesty ke mně, čehož Kája využívá k tomu, aby mi skočil na krk vyjádřit sympatie. Při doskoku mne chytne jednou rukou za nášnici, hrozen měsíčních kamenů, a přetrhne ji vejpůl. V natrženém uchu mi zůstal háček s dvěma kamínky. Seberu si ze země přívěšek a odjíždím.
Můj výroční večírek se starými známými trval 20 minut, jeden chlebíček, 1 kousnutí do chleba s husím sádlem a dvě do klobásy. Mluvila jsem 4 slova s Milanem a s ostatníma jsem se ani nepřivítala, ani nerozloučila - nedostala jsem šanci.

Dnes jsem potkala Lenku, líčím jí to. Lenka na mě valí oči - Kája přišel domů ve dvě v noci, střízlivý a vyspaný do růžova. Když se ho ptala, jestli jsem tam byla, tak jí řekl, že by mne už asi ani nepoznal, jak dlouho mne neviděl.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Friday » ned 30. lis 2008 22:56:13

To by se ti s Ketrama stát nemohlo. A propos, neměli bychom mít taky výroční večírek?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Tigra » ned 30. lis 2008 23:05:35

Po čtrnácti dnech?
Po KAŽDÝCH čtrnácti dnech? :shock: :o
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Friday » ned 30. lis 2008 23:08:21

Výroční nebo výjezdní, to je jedno.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Kohant » pon 01. pro 2008 19:11:14

,
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod Friday » pon 01. pro 2008 22:40:03

Jo, voda v Benátkách teď prý zase pěkně smrdí.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Chlíveček pro hovada

Příspěvekod E-liška » stř 03. pro 2008 12:25:42

Pokud byste chtěli odměnit Vaše zaměstnance za celoroční práci a přemýšlíte o zajímavém dárku, který jim dáte, rádi bychom Vám nabídli 5 různých typů vánočních balíčků s produkty Durex a Kamill.

Všechny tyto balíčky mají moderní, příjemný design. Věříme, že pokud se pro ně rozhodnete, Vaši zaměstnanci budou upřímně nadšeni hezkým a kvalitním dárkem.


No, tak to bych byla nadšená :D
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 119 návštěvníků

cron