Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

... nebo o čem chcete...

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » úte 02. dub 2019 20:56:09

ceny píše:
Tigra píše:Jako nejen, že budu od zítra do pátka v Blavě, ale celý týden před Velikonocema strávím v NITŘE (to je na Slovensku) s výletem do BANSKÉ BYSTRICE (to je někde na východ od Slovenska).

Zase pojedeš vlakem?

Do Blavy jo,jinak po safari autem.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 18. dub 2019 7:01:19

Zaplatil jsem slovenskou dálniční známku. Bohužel na jinou SPZ, než se kterou za chvíli vyjedu... Kurva.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Ivan-1 » čtv 18. dub 2019 7:15:04

GeneHawkins píše:Zaplatil jsem slovenskou dálniční známku. Bohužel na jinou SPZ, než se kterou za chvíli vyjedu... Kurva.

Tak si ju premontuj. A nehreš, korva!
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14452
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Kohant » sob 13. črc 2019 9:11:58

Zkurvenej Gates a ty jeho windowsy zamrdaný.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40244
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Ivan-1 » sob 13. črc 2019 11:23:19

Kohant píše:Zkurvenej Gates a ty jeho windowsy zamrdaný.

Však si mal Linux. A čože sa ti prihodilo?
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14452
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Kohant » sob 13. črc 2019 11:36:56

Ivan-1 píše:
Kohant píše:Zkurvenej Gates a ty jeho windowsy zamrdaný.

Však si mal Linux. A čože sa ti prihodilo?

Přihodilo se mi že jsem musel použít kohantový nogbúg.
Horší už je jenom když chce máma abych jí naladil programy na televizi. Ale tam není na koho nadávat.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40244
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod ceny » pon 15. črc 2019 15:20:03

Kohant píše:
Ivan-1 píše:
Kohant píše:Zkurvenej Gates a ty jeho windowsy zamrdaný.

Však si mal Linux. A čože sa ti prihodilo?

Přihodilo se mi že jsem musel použít kohantový nogbúg.
Horší už je jenom když chce máma abych jí naladil programy na televizi. Ale tam není na koho nadávat.

Nám se ladí televize sama. Teda když jí řeknem ať se naladí.
Howdy Y'all
ceny
Člen
 
Příspěvky: 2312
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:33

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » pát 15. lis 2019 10:06:36

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » čtv 02. led 2020 11:47:45

Korva, tak venku včera 10 stupňů, vyprala jsem si kašmírové svetry, nemají rády tepelné rázy, že je dám usušit ven...a do rána mi zmrzly a venku -10. A já teď nevím, co s nima, když je dám dom, tak se srazí, ale já bych si je chctěla vzít na dovolenou a v noci letíme.
Srazí se, nevíte?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Ivan-1 » čtv 02. led 2020 12:10:02

Tigra píše:Korva, tak venku včera 10 stupňů, vyprala jsem si kašmírové svetry, nemají rády tepelné rázy, že je dám usušit ven...a do rána mi zmrzly a venku -10. A já teď nevím, co s nima, když je dám dom, tak se srazí, ale já bych si je chctěla vzít na dovolenou a v noci letíme.
Srazí se, nevíte?

Hlavní je, aby se nesrazili letadla.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14452
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » čtv 02. led 2020 12:19:15

Ivan-1 píše:
Tigra píše:Korva, tak venku včera 10 stupňů, vyprala jsem si kašmírové svetry, nemají rády tepelné rázy, že je dám usušit ven...a do rána mi zmrzly a venku -10. A já teď nevím, co s nima, když je dám dom, tak se srazí, ale já bych si je chctěla vzít na dovolenou a v noci letíme.
Srazí se, nevíte?

Hlavní je, aby se nesrazili letadla.

Ve sraženým svetru. :(
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Friday » čtv 02. led 2020 13:25:11

Tigra píše:Korva, tak venku včera 10 stupňů, vyprala jsem si kašmírové svetry, nemají rády tepelné rázy, že je dám usušit ven...a do rána mi zmrzly a venku -10. A já teď nevím, co s nima, když je dám dom, tak se srazí, ale já bych si je chctěla vzít na dovolenou a v noci letíme.
Srazí se, nevíte?

Nejlepší by bylo si je na sebe navléknout ještě za mokra.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » čtv 02. led 2020 17:25:45

Friday píše:
Tigra píše:Korva, tak venku včera 10 stupňů, vyprala jsem si kašmírové svetry, nemají rády tepelné rázy, že je dám usušit ven...a do rána mi zmrzly a venku -10. A já teď nevím, co s nima, když je dám dom, tak se srazí, ale já bych si je chctěla vzít na dovolenou a v noci letíme.
Srazí se, nevíte?

Nejlepší by bylo si je na sebe navléknout ještě za mokra.

Jako ty zmrzlé svetry?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » ned 10. kvě 2020 15:30:52

Já jsem v Jiříkově vidění: měla jsem 18/4 letět do Milána s Easyjetem, zrušila jsem ten let hned jak to šlo a podala žádost o refundaci, čurini mi asi 5x nabídli voucher, ten jsem odmítla a oni mi teď zamítli náhradu, prý na to nemám nárok!
:o
Nevíte, co s tím?
EU261 Compensation Claim Assessment
Claim received: 22 March 2020
Flight Number: EZY2582
Flight Date: 15 April 2020
Scheduled Departure Airport: Prague (PRG)
Scheduled Arrival Airport: Milan Malpensa (MXP)
Claim decision: Declined
Decision summary: We're sorry that your flight was cancelled. Our assessment and legal team has carefully reviewed your claim and the circumstances around your flight and have confirmed that your compensation claim is not eligible for compensation payment under EU Regulation EU261/2004.


We are sorry for the disruption to your flight. Our assessment and legal team have carefully reviewed your claim, including the circumstances around your flight and have confirmed that your compensation claim is not eligible for compensation payment under EU Regulation EC261/2004. Please note that this may not match with the information you were given on the day of travel, as our staff in airports, and on-board, may not have had all the information concerning your cancelled flight.

Our assessment of your claim
To further explain what happened; health and travel restrictions imposed to mitigate the spread of the Covid-19 virus, severely affected easyJet’s flying programme. This significantly impacted our programme along with other airlines and we had no option but to cancel your flight. We do take reasonable measures to avoid delays and cancellations to our flights by having replacement crews and spare aircraft available in our network. However, in the circumstances, these options would not have helped as your flight was cancelled as a direct result of these new travel restrictions imposed by local Governments.


EU261 Regulation
When we have to disrupt a flight due to circumstances outside of our control, the flight is classified under EU regulation 261/2004 as being affected by “extraordinary circumstances”. An example of disruption outside of our control would be that primarily caused by air traffic control restrictions, industrial action, severe weather conditions or a runway closure.
EU261 compensation is only payable when a flight is delayed by 3 or more hours after the scheduled arrival time, or the flight is cancelled, and the reason for the delay or cancellation was within our control. This type of disruption is classified as “non-extraordinary circumstances” in the EU Regulation. Examples of this include most aircraft technical faults or when we haven’t taken reasonable measures to prevent or minimise disruption. A copy of the regulation can be found at http://eur-lex.europa.eu

Expenses
Even if your compensation claim has been declined, you may be eligible for reimbursement of reasonable expenses incurred as result of the disruption. If you have not already done so, you may submit an expenses claim on our website at https://www.easyjet.com/en/help/boardin ... cellations.

Please read this carefully before submitting a claim as this explains how we assess expenses. The only way to make a claim is via our expenses webform, we are unable to process claims submitted by email or over the phone.

We hope this letter clearly explains why your flight was disrupted. Our assessment team have thoroughly investigated all the available information and this is the decision we have arrived at.

Our Customer Services team will not be able to access any more information than we’ve provided here. Please read our “Who is entitled to compensation” section on the following link which will hopefully answer any further questions you may have.

https://www.easyjet.com/en/help/boardin ... cellations

Once again we are sorry for the disruption to your flight and hope to welcome you on board again soon.

Kind regards,

Keanon


easyJet Customer Service

fly us: www.easyJet.com
follow us: www.twitter.com/easyJet
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Kohant » pon 11. kvě 2020 7:13:47

Zkus sprostě zanadávat.
Mně když Airfrance zrušily let do Evropy tak mi nabídli že můžu bez poplatků odletět kterýmkoliv jiným jejich zrušeným letem až do konce května.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40244
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » pon 11. kvě 2020 8:34:07

Podala jsem to znova. Divné je, že mi na mím profilu na webu furt nabízejí voucher.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Kohant » pon 11. kvě 2020 9:15:14

Já si na Alze objednal iPad
5.5. ho odeslali
6.5. psali že se jim nepodaří včas doručit
7.5. vystavili dobropis ať uvedu účet kam chci vrátit peníze.
7.5. oznámili že zásilka je předána dopravci a že ho mám kontaktovat k ověření termínu dodávky (objednáno na Alzabox)
9.5. se omluvili že 6.6. došlo k poškození zásilky dopravcem. Byl vystaven dobropis, ať uvedu jestli chci vrátit peníze, nebo znovu zdarma doručit do Alzaboxu nebo mnou uvedenou adresu.
9.5. Potvrdili znovuodeslání.
9.5 napsali že systémovou chybou nebylo možné objednávku doručit. Pokud mám zájem, můžu objednat znovu nebo vytvořit duplicitní objednávku.
9.5. na zákaznické lince mi řekli že zásilka byla 5.5. odeslána a je doručována. Pokud mám zájem, udělají novou objednávku s doručením 9.5. Původní objednávku která dorazi do Alzaboxu nepřevezmu, peníze mi budou automaticky vrácené.
9.5. iPad doručen do Alzaboxu
10.5 vyzvednuto z Alzaboxu
10.5. stav objednávky - doručuje se do alzaboxu.
11.5. stav objednávky - doručuje se do alzaboxu.
11.5. jsem objednávku stornoval.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40244
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod ceny » pon 11. kvě 2020 15:14:54

Tigra píše:Já jsem v Jiříkově vidění: měla jsem 18/4 letět do Milána s Easyjetem, zrušila jsem ten let hned jak to šlo a podala žádost o refundaci, čurini mi asi 5x nabídli voucher, ten jsem odmítla a oni mi teď zamítli náhradu, prý na to nemám nárok!
:o
Nevíte, co s tím?


Můžeš si postěžovat na Ketry.
Znám někoho, kdo rušil letenku ze států. A pak letěl do ČR repatriačním letem. Takže má teď otevřenou letenku z US, kterou může využít do konce roku.
Howdy Y'all
ceny
Člen
 
Příspěvky: 2312
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:33

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » úte 12. kvě 2020 9:36:05

Škoda nechat propadnout. Zeptej se nenápadně, co by si přála babička pod stromeček.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod ceny » sob 30. kvě 2020 0:49:03

Zasr kovid. Prej maintenance dělaj jenom pro emergency případy.
To si jako ty prasklý žárovky mám vyměnit sám?
Howdy Y'all
ceny
Člen
 
Příspěvky: 2312
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:33

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » sob 30. kvě 2020 14:10:29

Tak jim napiš že kašleš a nevidíš na teploměr.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Kohant » ned 28. bře 2021 8:04:34

Mikrosoft zmrďáckej windovsáckej kretenskej debilní. Největší píčovina na světě.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40244
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Tigra » ned 28. bře 2021 10:44:23

Uz to k vám dorazilo?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Kohant » ned 28. bře 2021 15:35:11

Jednou dvakrát do roka se mi to dostane pod ruku. Lakatoš hadr.
Kdyby to zakázali, hned je na světě mír.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40244
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě) :(

Příspěvekod Kohant » pon 29. bře 2021 14:33:49

Kohant píše:Mikrosoft zmrďáckej windovsáckej kretenskej debilní. Největší píčovina na světě.

A hned druhá po něm web Finanční správy.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40244
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 138 návštěvníků

cron