Když nevím tak se zeptám.

... nebo o čem chcete...

Re: Když nevím tak se zeptám.

Příspěvekod Kohant » čtv 30. lis 2017 21:19:00

Lenka píše:
Kohant píše:Taks ho rozdala?

Dva mi zbyly, chceš?

Mně už pět bylo.
Vědci škodí v šourku ženám? Určitě ne, to bych si pamatovala, biskup vyvázl nezraněn.
Kohant
Moderátor

Příspěvekod Tigra » sob 02. pro 2017 13:29:31

Ženy, ty nové šaty se mají čistit jen perchlorem. Ale je to normální úplet 95% polyester a 5% spandex, podšivka PES. Co se stane, když to dám na vlnu do pračky? Já jsem se na to koukala už v obchodě, že tam je napsaná čistírna, ale vzala jsem je s přesvědčením, že je budu prát. Ale teď jsem na vážkách, chtěla bych si je aspoň jednou vzít. :Dhttps://www.betseyjohnson.com/product/B ... Color=BLUE
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor

Příspěvekod molie » sob 02. pro 2017 15:58:12

Tigra píše:Ženy, ty nové šaty se mají čistit jen perchlorem. Ale je to normální úplet 95% polyester a 5% spandex, podšivka PES. Co se stane, když to dám na vlnu do pračky? Já jsem se na to koukala už v obchodě, že tam je napsaná čistírna, ale vzala jsem je s přesvědčením, že je budu prát. Ale teď jsem na vážkách, chtěla bych si je aspoň jednou vzít. :Dhttps://www.betseyjohnson.com/product/B ... Color=BLUE

Jestli na rubu nezjistíš, že se někde vliselín nebo jak tomu říkat správně, tak bych praní riskla. Materiál by to měl zvládnout, říkám si, že jediný důvod pro chemické čištění by mohlo být podlepené vyztužení.
Paris is always a good idea.
molie
Člen

Příspěvekod Tigra » sob 02. pro 2017 16:24:36

molie píše:
Tigra píše:Ženy, ty nové šaty se mají čistit jen perchlorem. Ale je to normální úplet 95% polyester a 5% spandex, podšivka PES. Co se stane, když to dám na vlnu do pračky? Já jsem se na to koukala už v obchodě, že tam je napsaná čistírna, ale vzala jsem je s přesvědčením, že je budu prát. Ale teď jsem na vážkách, chtěla bych si je aspoň jednou vzít. :Dhttps://www.betseyjohnson.com/product/B ... Color=BLUE

Jestli na rubu nezjistíš, že se někde vliselín nebo jak tomu říkat správně, tak bych praní riskla. Materiál by to měl zvládnout, říkám si, že jediný důvod pro chemické čištění by mohlo být podlepené vyztužení.

Není. Ptala jsem se holky v čistírně, ale ona mi říkala, že je tam nová a nemá zkušenosti. Bohudík za ni, už je tam měsíc, je příjemná a krásně mi vyžehlila kabát. Ale s tímhle mi teda neporadila. :( A tipuju, že tam moc dlouho nevydrží, tam je každá tak měsíc. Kdybch já věděla, kde je ta partička šikovných Ukrajinek, co tam byly dřív. Měly takovou ráznou šéfku, evidetně to dělala dlouho nebo měla nějaké vzdělání, ta věděla všecko.
Tigra
Moderátor

Příspěvekod Lenka » sob 09. pro 2017 16:34:47

Odesílám z mobilu pravidelně zprávu zákazníkům, že mají hotovou zakázku. Udělala jsem si šablonu v Sony xperia, ale tam jde odeslat zpráva ze šablony jen pouze pokud mám uložený kontakt. U nového čísla jsem zatím nepřišla na to, jak zprávu ze šablon vyvolat. Ukládat si číslo každého zákazníka je pro mě nesmysl. Poradí někdo?
Lenka
Člen

Příspěvekod Tigra » sob 09. pro 2017 17:12:01

Lenka píše:Odesílám z mobilu pravidelně zprávu zákazníkům, že mají hotovou zakázku. Udělala jsem si šablonu v Sony xperia, ale tam jde odeslat zpráva ze šablony jen pouze pokud mám uložený kontakt. U nového čísla jsem zatím nepřišla na to, jak zprávu ze šablon vyvolat. Ukládat si číslo každého zákazníka je pro mě nesmysl. Poradí někdo?

Už ani nesmíš, jsou to osobní údaje. Neměla bys je mit ani na lístečku. Asi by sis je neměla ani pamatovat teda...jinak 20 mega pokuta.
Tigra
Moderátor

Příspěvekod Friday » sob 09. pro 2017 17:14:25

Tigra píše:
Lenka píše:Odesílám z mobilu pravidelně zprávu zákazníkům, že mají hotovou zakázku. Udělala jsem si šablonu v Sony xperia, ale tam jde odeslat zpráva ze šablony jen pouze pokud mám uložený kontakt. U nového čísla jsem zatím nepřišla na to, jak zprávu ze šablon vyvolat. Ukládat si číslo každého zákazníka je pro mě nesmysl. Poradí někdo?

Už ani nesmíš, jsou to osobní údaje. Neměla bys je mit ani na lístečku. Asi by sis je neměla ani pamatovat teda...jinak 20 mega pokuta.

Až od května! To stihne zapomenout.
Pôvodné vône sú dôvodom rôznych dohôd. Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Svoboda mě raduje. Svobodová už méně.
Friday
Člen

Předchozí

Zpět na Volná diskuze