Jen tak - co se zrovna u mne deje nebo u Vás. III

... nebo o čem chcete...

Re: Jen tak - co se zrovna u mne deje nebo u Vás. III

Příspěvekod Tigra » sob 06. led 2018 20:32:32

Lenka píše:

je to festovní? Já koupím vždycky nějakého pružného žebráka, co ke všemu v ruce klouže.

Nechápu, já to používám naprosto výjimečně a vždycky se mi buď sklopí tydráty do jedné smyčky nebo se drát vyrve. Tohle vypadá bytelně.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor

Příspěvekod Lenka » sob 06. led 2018 20:39:11

Tigra píše:
Lenka píše:

je to festovní? Já koupím vždycky nějakého pružného žebráka, co ke všemu v ruce klouže.

Nechápu,

Většinou hladá nerezová rukojeť, když už mám třeba upatlané ruce, tak to klouže a když je hustá šlehaná hmota, tak se to prohýbá - např. teď jsem dostala něco z teflonu a to je nepoužitelné. Mrknu na ten zázrak, co máš.
Lenka
Člen

Příspěvekod Tigra » sob 06. led 2018 21:36:38

Lenka píše:
Tigra píše:
Lenka píše:

Nechápu,

Většinou hladá nerezová rukojeť, když už mám třeba upatlané ruce, tak to klouže a když je hustá šlehaná hmota, tak se to prohýbá - např. teď jsem dostala něco z teflonu a to je nepoužitelné. Mrknu na ten zázrak, co máš.

Nechápu znamená, že nechápu, co je tak težkého na tom vyrobit normální blbinu, která nemá žádnou technologii, tak aby fungovala a nerozbila se. Naopak tebe chápu. Největší hovadina je šťouchadlo na brombory z Ikey z designové sady, ktré je tak designově vyvedené, že má normálně ostrý konec. Sice plastový, ale ostrý. Takže když se do toho potřebuješ opřít, tak ti to udělá modřinu v dlani. A furt to prodávají. I když na webu už to nemají, tak snad už to zrušili.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor

Příspěvekod molie » pát 19. led 2018 13:21:09

Nasla jsem keramickou boticku v galette des rois. Takze jsem kralovna a mela bych si koupit nove boty! :D
Paris is always a good idea.
molie
Člen

Předchozí

Zpět na Volná diskuze