HaFův poltergeist

... nebo o čem chcete...

HaFův poltergeist

Příspěvekod (skrytý) » ned 27. pro 2009 19:33:11

Něvěřím na duchy ani na podobné záhady, ale poslední dobou mám pocit , že žiju s nad s poltergeistem. Začalo to uplně nenápadně myslela jsem si , že zapomínám vypínat radio, ale ono se zapíná občas samo. Sem tam blikající žárovka je na denním pořádku. A včera mi praskla skleněná poklice nad hrncem, byla to rána jak blázen. A to se jídlo skoro nevařilo a nikdy před tím se mi nic podobného nestalo. V bytě bydlíme jen půl roku a mám pocit, že se to spíše stupňuje. Vím, že vše je spíše otázkou náhody ,ale stejně. Máte s nečím podobným také zkušenost.


A kolik je členů vaší rodiny? Kdysi jsem kdesi slyšela nebo četla, že poltergeist je vlastně neusměrněná energie dětí nebo teenagerů v pubertě. Prý si to vůbec neuvědomují. Nevím teda, na jakém principu by to mělo fungovat a možná jsem úplně vedle, ale pamatuju si, že mě tahle teorie zaujala.


Ahoj, zkušenosti s tímto mám, protože jsem si kdysi prošel tím jak toto způsobit (bylo to nerozumné mládí), ale dokázal jsem tehdy způsobit třeba to, že člověk co mi hodně ublížil pak byl na čas dost vyřazen z tzv. normálnosti. Když zapnul televizi, tak se vypnula, když rozsvítil světlo, tak se hned zhaslo a nebo praskla žárovka atd. Měl jsem na to poměrně hodně svědků, ale i mou tehdejší ochranou bylo, že na to prostě nikdo nevěřil i když se to dělo.
(skrytý)
 

Re: HaFův poltergeist

Příspěvekod HaF » ned 27. pro 2009 19:46:59

Mně život přijde dost složitej i bez nadpřirozena.Budoucích a minulých životů.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: HaFův poltergeist

Příspěvekod (skrytý) » ned 27. pro 2009 19:54:21

(skrytý)
 

Re: HaFův poltergeist

Příspěvekod HaF » ned 27. pro 2009 20:05:37

Hele, hrd odjel už okolo poledne. Teda za dvě a půl minuty dvanáct, ale odjel a přijede až příští rok
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: HaFův poltergeist

Příspěvekod (skrytý) » ned 27. pro 2009 20:21:46

(skrytý)
 

Re: HaFův poltergeist

Příspěvekod Tigra » čtv 31. pro 2009 13:33:21

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89252
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: HaFův poltergeist

Příspěvekod HaF » čtv 31. pro 2009 16:47:29

To víš uniforma je uniforma.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16


Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 247 návštěvníků