Váš názor

Kdo se tedy opravdu nechce registrovat...

Re: Váš názor

Příspěvekod Hájková » stř 04. úno 2009 13:47:11

Příští název fóra KOJZL.CZ je velmi nepraktický. Mohl by působit potíže uživatelům zpoza humen, cestovatelům a členům s neochočenou klávesnicí.
Hájková
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » stř 06. kvě 2009 11:39:56

Belly píše:Dobrý den,
nevím, jestli mě bude chtít někdo vyslechnout, ale já se potřebuji vypovídat a k tomu je v této diskusi vhodná atmosféra.
Poslechněte si můj příběh, ale nevysmívejte se mi, prosím.
Od malička jsem byla krásné dítě, se kterým se chtěl každý fotografovat a každý mě obdivoval. Ve škole se o mě kluci prali a každá holka se se mnou chtěla kamarádit. Nikdy jsem neměla problém s váhou, nikdy jsem neměla akné, nikdy jsem nemusela řešit vlasy, řasy nebo prsa. Řekly byste, že jsem šťastná osoba, že?
A teď realita. Všechno se otočilo asi tak v 18 letech Je mi přes třicet, vypadám prý na dvacet, mám útlé boky a ňadra dmoucí a je mi to už víceméně na obtíž.
Jsem rozvedená, protože manžel na mě tak příšerně žárlil, že se s ním nedalo normálně žít, nemám žádnou kamarádku, protože si mě žádná nechce pozvat domů, abych ji neobloudila manžela, do pracovních kolektivů mě "preventivně" nikdo nechce zařadit, prý by to jen dělalo zlou krev.
Mám vysokou školu, ale asi tisíckrát jsem slyšela, že se na mě jen stačí podívat a je všem jasné, jak jsem se propracovala k červenému diplomu.
Když si dám na obědě čtyři knedlíky, protože mi jídlo chutná, tak se dozvím, že se předvádím, jak se můžu cpát dosytosti a doma určitě držím hladovku, abych byla štíhlá.
Mám ráda kosmetiku, ale s nikým si o ní nepopovídám, protože mi každý řekne, že už nevím, čím bych na sebe upozornila.
Přitom já mám velmi tichou povahu, spíše poslouchám, než mluvím, neoblékám se vyzývavě ani extravagantně, líčím se minimálně.
Prsa mám veliká od 15 let a přesto pořád slyším, kolik jsem asi za ně vysolila tisíc.
Muži se o mě zajímají, to je sice pravda, ale bohužel, jen takoví, o které já moc nestojím. Ti ostatní se mě bojí.
Všude, kam přijdu, si mě všichni prohlížejí jak v ZOO, ale přitom se na mě všichni mračí a okamžitě mě odsoudí, že jsem sice krásná, ale určitě pěkně pitomá.
Jak já se těším, až budu mít vrásky, až budu mít pigmentové skvrny, až mi bude viset břicho, až budu mít celulitidu, šedivé vlasy a konečně zapadnu mezi ostatní. Pak si možná teprve najdu normálního chlapa, budu mít kamarádky a někdo bude poslouchat, jaký názor mám na věc já. Zatím sedím doma, nikam nechodím, jse nešťastná a čekám, až zestárnu.


No a co hovkání?

Hovkali u vás?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » stř 06. kvě 2009 18:50:30

Příliš krásná na houkání.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » stř 06. kvě 2009 18:52:05

Už neví, čím by na sebe upozornila.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » stř 06. kvě 2009 18:52:42

Ale hovkat by mohla.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » stř 06. kvě 2009 18:58:40

Kdo říká, že nikdy nehovkal, hovká dodnes, co?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » stř 06. kvě 2009 19:06:13

Jo.

Já jsem toho příklad.

Nikdy jsem nehovkal.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » stř 06. kvě 2009 19:17:02

Ale tys organizovaný!
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod GeneHawkins » stř 06. kvě 2009 19:40:16

Váš nádor.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » stř 06. kvě 2009 19:46:29

Určitě hovká, když sedí doma, nikam nechodí, co jiného by dělala.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » pát 15. kvě 2009 21:09:44

De- a - kupážovala.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » sob 16. kvě 2009 4:54:26

Ba ne. Ta už je pár týdnů vdaná, má plné břicho nenarozených mimin a bůhví čeho ještě.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » sob 16. kvě 2009 8:43:15

Čokolády a chlebíčků. Kdo si ji vzal?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Hájková » sob 16. kvě 2009 8:51:38

Nějaký lokálpolitik?
Hájková
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Jiná Belly » ned 26. črc 2009 21:55:54

Dobrý den, pracuji jako ředitelka německé společnosti zde v Čechách, která je dovozcem automobilového průmyslu.
V listopadu německá firma oznámila postupné ukončení naší činnosti. Předpokládám, že tento proces potrvá několik měsíců. Z 500 původních zaměstnanců jsem byla nucena před vánoci propustit již 200.
Problém tkví v tom, že já nerozhoduji o tom, kdy kolik lidí bude propuštěno, německá společnost má jistě plán, který mi ovšem nikdo z mých nadřízených v Německu nechce dát k dispozici. Pravděpodobně částečně i proto, že tento plán není naprosto přesný, je v něm potřeba reagovat na poptávky zákazníků. (zbytek výroby se stěhuje do druhé naší české pobočky). Sama žiju v nejistotě, kdy budu propuštěna já. V podstatě stručně mohu říct, že od listopadu žiji pod neustálým psychickým tlakem, kdy jsem v neustálém stresu, jsem povinna věnovat se dalším nutným pracovním činnostem, zajišťujícím zbývající chod firmy. Navíc jsem sociálně cítící člověk, což není příliš pozitivní pro takovou zátěž, a samozřejmě mám obavy i o svou vlastní budoucnost. Myslíte si vážně, že jste schopen mi poradit, jak se z tohoto stresu dostat, připomenu snad už jen to, že manžel zemřel, syn pracuje dlouhodobě v zahraničí. (Chci tím říci, že nemám běžnou rodinu - přítel mne opustil týden před vánoci kvůli jiné, mladší ženě, s kterou má dítě, o němž jsem nevěděla). Domnívám se, že na toto odpověď není. Nelze obtěžovat neustále kamarády svými problémy, a je pro mne v podstatě nemožné, se s nimi normálně bavit. Alkohol nepiji, do společnosti příliš nechodím, vzdala jsem se jí kvůli práci. Jak dlouho podle Vás takovou situaci může běžný člověk zvládat?
Jiná Belly
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pon 27. črc 2009 4:47:41

Až tě propustí, budeš mít konečně klid.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » pon 27. črc 2009 6:47:41

A navíc má běžnou rodinu.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pon 27. črc 2009 6:53:23

A nic ti nebude bránit v chlastání.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » pon 27. črc 2009 9:47:27

Stejně mám podezření, že nám to tady někdo nechal na hraní, aby nám to čekání nebylo tak dlouhé.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod alika » pon 27. črc 2009 19:14:24

Kdybysme byli kamarádi, tak by nás neobtěžovala, to máme za to.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » pon 27. črc 2009 19:17:52

Ale co si slibuje od zasíracího fóra?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Belly » pon 14. zář 2009 23:37:13

Moc jste mi neporadili, ale mám teď nový problém:

Překvapuje vás vaše dítě dnes a denně něčím zvláštním? Zdá se vám příliš moudré, umíněné, zasněné, buřičské a vzpurné... prostě jiné? Pak nejspíš máte doma to, čemu se říká indigové dítě.Překvapuje vás vaše dítě dnes a denně něčím zvláštním? Zdá se vám příliš moudré, umíněné, zasněné, buřičské a vzpurné... prostě jiné? Pak nejspíš máte doma to, čemu se říká indigové dítě.

Co znamená výraz "indigové děti"?
Jsou to děti, které přicházejí na svět od druhé poloviny osmdesátých let a vykazují nový, neobvyklý souhrn psychologických znaků, představujících dosud nezdokumentovaný charakterový typ. Tento typ má pozoruhodně jedinečné rysy, které vyžadují změnu v jednání a výchově jak od rodičů, tak i učitelů s cílem poskytnout těmto dětem maximální podporu pro dosažení rovnováhy a souladu v životě a tím jim pomoci vyvarovat se možných frustrací.

Název "indigové" je odvozen z modré barvy, která převládá v jejich auře. Indigové děti jsou skutečně zvláštní a představují velké procento všech dětí, které se nyní rodí na celém světě. "Vědí", kdo jsou a odkud přicházejí, a proto je naší povinností je co nejlépe poznat, akceptovat jejich výlučné kvality a provázet je životem s láskou a péčí.

Deset atributů, které nejlépe vystihují tento nový druh dítěte:


Přicházejí na svět s vědomím královské důstojnosti a často tak jednají.
Uvědomují si, že "jsou hodny toho, že mohou být zde", a jsou překvapeny, že druzí tento jejich pocit nesdílejí.
Vědomí vlastní hodnoty není pro ně velkým problémem. Často říkají rodičům, "kdo a odkud jsou".
Mají potíže s autoritou (bez možnosti výměny názorů, diskuse či volby).
Některé věci jednoduše nedělají, například čekání ve frontě je pro ně nesnesitelné.
Jsou frustrovány systémy, jež jsou zaměřené rituálně a nevyžadují kreativní myšlení.
Často nacházejí lepší způsoby, jak něco doma či ve škole udělat, takže vypadají jako "likvidátoři systému" (jsou v opozici vůči jakémukoli řádu).
Na první pohled se chovají asociálně, i když jsou mezi sobě rovnými. Jestliže kolem sebe nemají nikoho podobného smýšlení, uzavírají se do sebe s pocitem, že jim nikdo nerozumí. Ze společenského hlediska je pro ně školní docházka neobyčejně obtížnou záležitostí.
Nereagují na prostředky výchovy typu provinění a trest ("Počkej, až přijde táta domů a uvidí, cos udělal").
Neostýchají se dát najevo své potřeby.
Belly
 

Re: Váš názor

Příspěvekod (skrytý) » úte 15. zář 2009 6:49:03

Mám jedno takové ve své péči. Ale je už v předdůchodovém věku.
(skrytý)
 

Re: Váš názor

Příspěvekod HaF » úte 15. zář 2009 7:09:40

HRDa? :-
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » úte 15. zář 2009 7:53:44

Belly píše:Moc jste mi neporadili, ale mám teď nový problém:


Že jsi krásná už tě nesere?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze bez registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 návštěvníků

cron