Váš názor

Kdo se tedy opravdu nechce registrovat...

Re: Váš názor

Příspěvekod Kvočna » pát 01. říj 2010 8:50:02

Co nalhat rodině manžela..

Mám takový problém. Rodina manžela je hodně na různé akce, slavení, kdyby mohli, tak slaví všechno.Neříkám, že mně to nějak vadí, ale někdy mi to přijde přehnané.
Můj problém nyní je takový, že manžel má svátek a narozeniny a ktomu ještě máme hody. Někdo to vůbec neslaví – hody, ale prostě oni jsou na to.. všechno ve velkém, upéct kachun, hromadu řízků jídla.
Můj manžel tento měsíc měl malou výplatu, tak šetříme, sám nem nakupovat nechce, což ho chápu, ale zase musí pochopit on mně, že když tady někdo dojde, že je blbé jimdát jenom sušenky, tak jsme se samozřejmě dohadovali. Říkala jsem mu, že buď uděláme oslavu a hody, že se nakoupí a nebo prostě nic, nebo nevím zase mně pomluví.
Problém je ten, že tento měsíc opravdu šetříme bylo hodně vynáloh, ale zase je pozvat což je 10 lidí , tak to něco stojí a člověk musí něco udělat – navíc oni jsou zvyklý sedět někde celý den, takže ne 2 hodinky.
Můj teda navrhl, že pojedem k nim, protože i jeho táta má svátek, jenomže jak se mi to rozleželo v hlavě, tak orpavdu nevím co mám dělat, zase budou řeči, že ani na hody nikoho nepozvu, a hlavně i můj má svátek a narozeniny.
Osobně bych to viděla, pozvat a něco přichystat, ale to bohužel nejde, protože opravdu to neni návštěva krátka, ale i obědová a do večera a to by bylo 8 lidí a 3 děti dohromady. Švagrová na hody upekla kachnu, řízky, sekanů, měla zákusků, buchty.. byla bych za tele, že nic nemám
Jak z toho vem?? Chápu i manžela, opravdu když neni tak neni, ale zase nechcem někde dělat ze sebe chudáky, že nemáme peníze…
Co byste pak na návštěvě v neděli řekly, jak byste to okecaly, když to tak napíšu, věřím, že budou v klidu, ale myslet si budou svoje
Kvočna
 

Re: Váš názor

Příspěvekod (skrytý) » pát 01. říj 2010 9:19:08

Jeďte na maliny.
(skrytý)
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pát 01. říj 2010 10:17:31

Provident vám už nedá?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » pát 01. říj 2010 10:45:19

Jo, a pak by chtěl i ochutnat z kachny, ne?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40407
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pát 01. říj 2010 10:53:57

Jenom kus RPSN.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Leni » sob 02. říj 2010 15:03:55

Přemýšlení

Máte někdo zkušenosti s neustálým přemýšlením? Pořád nad něčím musím přemýšlet, myslím nad problémy, které navozují špatnou náladu. Kolikrát je to hodně silné… Přitom víš, že rozumově je to v pořádku …
Nedokážu vypnout a odreagovat se …
Leni
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » sob 02. říj 2010 15:59:23

Co Ketry?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40407
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod GeneHawkins » sob 02. říj 2010 16:22:29

Ketry nic, tady na přemýšlení každej sere.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27127
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Váš názor

Příspěvekod Alenka » sob 02. říj 2010 19:11:12

Po dvou dvojkách vína jsem se v noci počůrala. Nebyla jsem opilá, no i přesto mě nevzbudilo ani to mokro. Viděsilo mě to. Moc nepiju, ale dvě dvojky během večera jsem už několikrát vypila a nic takového se mi nestalo. Může se to stát i po tak malém množství alkoholu, nebo to byla náhoda, nebo předzvěst něčeho vážnějšího? Už se Vám to někomu stalo?
Alenka
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Blecha » sob 02. říj 2010 20:37:42

cizi pes nam sežral žirafu

Dobrý večer, chtěla jsem se trochu poptat a uklidnit…
Večer se nám stala taková věc, předělávali jsem děti z auta do auta, a při dávání 4.měsíční dcerky s autosedačkou do auta nam vypadla na zem na chodník plyšová hračka – žirafa, dost oblibená už po první dcerce..šel kolem pejsek – štěně na voditku, pani se nekoukala a pes nam žirafu sebral, nechtěl ji paničce dat, manžel ji strašne nadal a ona nám ještě s drzostí řekla, že nam to nemělo spadnout na zem, jsem docela v šoku a pěkně naštvana, nevim co mam dělat. Stalo se to u rodiču, takže dost velka pravděodobnos, že paní potkám… jo mimochodem tu žirafu si pes odnesl a nemame nic…
Blecha
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » ned 03. říj 2010 13:51:38

Počůrat se v noci je daleko horší.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40407
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod alika » ned 03. říj 2010 15:29:31

Teda není,prostěradlo má, ale pes si tu žirafu odnes!!!!
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pon 04. říj 2010 6:00:40

Horší je počůrat se ve dne, ale to toho bišona neomlouvá,
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Ivan-1 » pon 04. říj 2010 7:13:48

Je to trocha pakáreň, ale adoptujte si novú žirafu.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14465
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Váš názor

Příspěvekod alika » pon 04. říj 2010 14:41:49

Bišoni kradou jenom maso a ne plyš z Číny.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pon 04. říj 2010 19:30:45

To je neomlouvá.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » stř 06. říj 2010 9:19:04

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89251
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Hájková » pát 08. říj 2010 16:17:10

Už i to, že sem jezdí jako na ubytovnu, mi začíná vadit, protože jsem po práci hodně unavená a potřebuju mít klid na odpočinek. Ale opravdu problém je, když se chtějí podívat, jak pracuju. Vím, že kolegové nemají rádi, když se tam pořád někdo po chodbách a mezi stoly courá a hlavně – všem hodně záleží na tom, jak jsou oblečení a upravení. Podle toho jsou zvyklí se vzájemně posuzovat a posuzovat taky úspěchy v práci a společenské kontakty.

A já chci být úspěšná a chci, aby mě posuzovali dobře. Takže se mi vůbec nechce vodit si do zaměstnání někoho, kdo nevypadá na úrovni. Stačí, když už známým a rodině dělám po městě průvodce a ubytovací kancelář, ale nechce se mi nechat si kazit kariéru jenom kvůli tomu, že si chtějí prohlédnout zahraniční firmu a její zaměstnance jako nějakou zoologickou zahradu.

Ale můžu vám říct, že se mi těžko vysvětluje kamarádkám i rodině, proč se k nám nemůžou přijít podívat, protože oni jsou z vesnice zvyklí, že každý každému vleze klidně až do ložnice.
Hájková
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Vlasta » ned 10. říj 2010 10:20:46

Nejsi v tom sama. Buď ráda že nemáš za příbuzného Bohuša a sklapni. http://vlasta.atlas.centrum.cz/trinacta ... a-trznici/
Vlasta
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Doly » pon 11. říj 2010 23:48:31

V jakém pořadí se nosí snubní a zásnubní prsten?
Ahoj holky,mám dotaz.Vdala jsem se a řeším,v jakém pořadí se nosí snubní a zásnubní prsten.Který se na prsteníček navléká jako první.
Nebo zda nosíte zásnubní na jiném prstě než na prsteníčku levé ruky.
Děkuji za odpověď.
Doly
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » úte 12. říj 2010 5:04:45

Korva já se lek že Belly už zhnusněla tak, že si ji někdo vzal.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod (skrytý) » úte 12. říj 2010 12:31:19

Tak jsme se s přítelem dohodli, kdy asi tak předběžně by mohla být svatba, kde atd. Teď se mi to ale rozleželo v hlavě a říkám si, zda je to tak správně? Neměl by to být chlap, kdo přijde a požádá o ruku? Neurčili jsme si vlastně tímhle hovorem, kdy to požádání o roku proběhne - takže vlastně bude tak trochu záležitostí obou a ne jen čistě rozhodnutím muže?

Jak to vidíte vy a jak to bylo u vás?
(skrytý)
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Markét » čtv 04. lis 2010 12:28:36

chlupaté přirození

Zajímalo by mne, jestli se některá z vás přestala vyholovat jako já a jaké má s tím zkušenosti. Já se na popud partnera už druhým rokem neholím, přirození i stehna až ke kolenům. Ze začátku jsem z toho měla obavy, ale už jsem si zvykla. Chlupy mám dlouhé i přes 10cm, na stehnech kolem pěti. Lýtka si zatím holím, abych nebudila v sukni na veřejnosti pozornost. Partner teď přišel s tím, abych si nechala zarůst nohy až dolů, tak zatím váhám. On je mým porostem po letech vyholování nadšený, já mám trochu smíšené pocity, ale zatím mu dělám radost.
Markét
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Verča » čtv 04. lis 2010 12:29:34

Re: chlupaté přirození

Markéto,

jsem na tom podobně, jen se neholím už 8let, rozkrok, nohy i podpaždí. Mezi nohama mám i patnáct cm, nohy mám chlupatější než manžel. Ale už jsem si zvykla, že se na ulici lidi občas otáčejí, když jdu v sukni. Taky na koupališti to budí dost pozornost, chlupy mi lezou z kalhotek všude okolo. Ale jde jen o zvyk.
Verča
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Dnady » čtv 04. lis 2010 12:30:31

PRO VERČU.....Nekecáš trochu??15cm v rozkroku??Pošli fotku....NEVĚŘÍM.....!!!!!!!!!!!!!
Dnady
 

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze bez registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 413 návštěvníků

cron