Váš názor

Kdo se tedy opravdu nechce registrovat...

Re: Váš názor

Příspěvekod Verča » čtv 04. lis 2010 12:32:10

Tak jsem si to přeměřila, momentálně jsou nejdelší chlupy 12cm, takže přiznávám, kecám, ale před měsícem tam těch patnáct bylo!
Verča
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Nina » čtv 04. lis 2010 12:32:48

To jsem nekde vycetla z historie ze si zeny naopak v 17tem stoleti porizovaly i paruky na pipinu aby byly zadouci. Ale tech 15 cisel v rozkroku- to sem taky jeste nikdy nevidela))
Nina
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Verča » čtv 04. lis 2010 12:33:29

I já jsem člověk a ne opice. To ale neznamená, že nemohu chodit zarostlá. A že mám všude okolo tang hustý porost, to oceňuje nejen můj manžel. Když si vezmu stahovací kalhotky vysoko nad pas a s nohavičkami ke kolenům chlupy nikde nelezou.
Verča
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Dandy » čtv 04. lis 2010 12:34:10

Pro Verču..ubrala jsi-dobrá.Jsem ze staré školy proti přírodnímu klínu nic nemám naopak.Kdyby příroda nechtěla aby tam ty chlupy rostli nikdy by tam nebyly.Nepíšu Buh nebot nejsem věříci.Škoda jen že to neuvidím.Píšeš že to oceňuje NEJEN TVŮJ MANŽEL.Znamená to že to oceňuje také někdo druhej?Je zajímavé že tam to neroste jako vlasy.Bylo by zajímavé mít chlupaté přirození ke kolenům.A mini sukni k tomu JÁ TO VIDÍM BARVÁCH!!!
Dandy
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kafina » čtv 04. lis 2010 21:52:42

To je divný, na chlup stejná chlupatá diskuze je tady:

www.normazlin.cz
Kafina
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pát 05. lis 2010 6:42:28

A hned ti k tomu prodaj Solingen.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45


Re: Váš názor

Příspěvekod (skrytý) » pon 10. led 2011 19:13:33

Ahoj holky, chtěla bych udělat takový malý průzkum Vašich názorů.
S přítelem jsem asi rok a půl, bydlíme každý v jiném městě, necelých 100km od sebe. Vídáme se v průměru jednou za 14 dní, dovolené trávíme spolu a občas za sebou dojedeme i během týdne.
Minulý týden jsem byla u něho a při úklidu jsem narazila na cizí kalhotky zastřčené pod polštářem na gauči. Jeho vysvětlení zní, že je vzal ve vlaku spolucestující (prý je měla v průhledné kapse a on chtěl zjistit, jestli to jsou opravdu kalhotky a než je stihnul vrátit, tak se probudila a on si je musel nechat).
Jak byste na tohle reagovaly? Věřily byste mu (i když upřímně nevím co je horší, jestli mít doma nevěrníka, nebo fetišistu )?
(skrytý)
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pon 10. led 2011 19:41:12

A manžel to ví?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Alena (37) » ned 16. led 2011 19:54:34

Celý život mě trápí jeden velký problém, který určitě způsobil i to, že jsem se zatím nevdala, ani s nikým nežiju. Já totiž nevoním, vlastně by se dalo říct, že páchnu.
Myslím, že to musí být ostatním lidem hrozně nepříjemné, proto jsem taky vzala místo, kde sice skoro nic nevydělám, ale zase tam se mnou nikdo není - prodávám vstupenky. Sedím celý den zavřená v budce, kam nikdo dovnitř nechodí, a lidé mi jenom dávají peníze přes malé okénko.
Samozřejmě mám kolegy, ale ti si snad už zvykli a nedávají mi nic najevo. Je to od nich hezké, ale já mám stejně hrozný pocit, že jsem jim nepříjemná, takže od nich vždycky radši stojím stranou.
Ta špatná vůně, ačkoli vůní se to určitě nedá nazvat, je z potu. Já se totiž potím opravdu hodně. Sprchuju se ráno i večer, používám deodoranty, holím se samozřejmě v podpaží, ale pořád to nepomáhá. Dokonce jsem s tím byla hodněkrát u lékařky, ale ona mi řekla, že se jí nezdá, že by to bylo nějak víc než u ostatních lidí.
Alena (37)
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Sitar » ned 16. led 2011 19:56:01

Alena (37) píše:Celý život mě trápí jeden velký problém, který určitě způsobil i to, že jsem se zatím nevdala, ani s nikým nežiju. Já totiž nevoním, vlastně by se dalo říct, že páchnu.
Myslím, že to musí být ostatním lidem hrozně nepříjemné, proto jsem taky vzala místo, kde sice skoro nic nevydělám, ale zase tam se mnou nikdo není - prodávám vstupenky. Sedím celý den zavřená v budce, kam nikdo dovnitř nechodí, a lidé mi jenom dávají peníze přes malé okénko.
Samozřejmě mám kolegy, ale ti si snad už zvykli a nedávají mi nic najevo. Je to od nich hezké, ale já mám stejně hrozný pocit, že jsem jim nepříjemná, takže od nich vždycky radši stojím stranou.
Ta špatná vůně, ačkoli vůní se to určitě nedá nazvat, je z potu. Já se totiž potím opravdu hodně. Sprchuju se ráno i večer, používám deodoranty, holím se samozřejmě v podpaží, ale pořád to nepomáhá. Dokonce jsem s tím byla hodněkrát u lékařky, ale ona mi řekla, že se jí nezdá, že by to bylo nějak víc než u ostatních lidí.

Na to existuje snadná rada.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » ned 16. led 2011 20:03:46

Sitar píše:
Alena (37) píše:Celý život mě trápí jeden velký problém, který určitě způsobil i to, že jsem se zatím nevdala, ani s nikým nežiju. Já totiž nevoním, vlastně by se dalo říct, že páchnu.
Myslím, že to musí být ostatním lidem hrozně nepříjemné, proto jsem taky vzala místo, kde sice skoro nic nevydělám, ale zase tam se mnou nikdo není - prodávám vstupenky. Sedím celý den zavřená v budce, kam nikdo dovnitř nechodí, a lidé mi jenom dávají peníze přes malé okénko.
Samozřejmě mám kolegy, ale ti si snad už zvykli a nedávají mi nic najevo. Je to od nich hezké, ale já mám stejně hrozný pocit, že jsem jim nepříjemná, takže od nich vždycky radši stojím stranou.
Ta špatná vůně, ačkoli vůní se to určitě nedá nazvat, je z potu. Já se totiž potím opravdu hodně. Sprchuju se ráno i večer, používám deodoranty, holím se samozřejmě v podpaží, ale pořád to nepomáhá. Dokonce jsem s tím byla hodněkrát u lékařky, ale ona mi řekla, že se jí nezdá, že by to bylo nějak víc než u ostatních lidí.

Na to existuje snadná rada.

Vzdej to. Maso žrát nepřestane.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » ned 16. led 2011 20:27:37

Alena (37) píše:Celý život mě trápí jeden velký problém, který určitě způsobil i to, že jsem se zatím nevdala, ani s nikým nežiju. Já totiž nevoním, vlastně by se dalo říct, že páchnu.
Myslím, že to musí být ostatním lidem hrozně nepříjemné, proto jsem taky vzala místo, kde sice skoro nic nevydělám, ale zase tam se mnou nikdo není - prodávám vstupenky. Sedím celý den zavřená v budce, kam nikdo dovnitř nechodí, a lidé mi jenom dávají peníze přes malé okénko.
Samozřejmě mám kolegy, ale ti si snad už zvykli a nedávají mi nic najevo. Je to od nich hezké, ale já mám stejně hrozný pocit, že jsem jim nepříjemná, takže od nich vždycky radši stojím stranou.
Ta špatná vůně, ačkoli vůní se to určitě nedá nazvat, je z potu. Já se totiž potím opravdu hodně. Sprchuju se ráno i večer, používám deodoranty, holím se samozřejmě v podpaží, ale pořád to nepomáhá. Dokonce jsem s tím byla hodněkrát u lékařky, ale ona mi řekla, že se jí nezdá, že by to bylo nějak víc než u ostatních lidí.

Seznámila bych tě s jednou, co je zase přesvědčena, že nikdy nesmrdí.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Gabi Jones » pát 18. úno 2011 14:47:15

Američanka má orgasmus pokaždé, když se přejí

"Moje kamarádky si myslely, že to jen tak hraju. Já jsem byla překvapená, ale neměla jsem žádné pochybnosti o tom, co se právě stalo. Tak jsem šla, koupila si přístroj na výrobu zmrzliny a zanedlouho jsem si báječně užívala, kdykoliv se mi zachtělo."

http://www.novinky.cz/koktejl/225258-am ... preji.html
Gabi Jones
 

Re: Váš názor

Příspěvekod něžný kvítek » stř 23. úno 2011 17:14:53

Zdravím. Kvota dnešních kalamit vyčerpán-nemusíte být ve střehu
něžný kvítek
 

Re: Váš názor

Příspěvekod nadja » stř 23. úno 2011 17:19:10

Dobrý, víme, ale zato včera sis tedy všude možně zařádila. :-D
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » čtv 24. úno 2011 7:07:47

něžný kvítek píše:Zdravím. Kvota dnešních kalamit vyčerpán-nemusíte být ve střehu

A nechceš doufám kelímky s perlitem rozházené po bytě a stimulátor rozťapaný po podlaze svádět na moje nevinné kocourky?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod něžný kvítek » čtv 24. úno 2011 9:38:00

Ne, a ta televize dokonce jede. Sice z ni bokem vzhrezavaji soucastky...
Nevite,jak mam prepnout tu klavesnici
něžný kvítek
 

Re: Váš názor

Příspěvekod něžný kvítek » čtv 24. úno 2011 9:44:19

HRD mi poslal mail s nabidkou repasovane techniky asi se me zacina bat.
něžný kvítek
 

Re: Váš názor

Příspěvekod něžný kvítek » čtv 24. úno 2011 9:49:09

Bych se prihlasila, ale demoluju privdany pocitac. Jsem jim rikala, ze az budu mit hotovo, tak vypadnu,ted je mi blby nechat se tu nachytat pri konverzaci s vami
něžný kvítek
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » čtv 24. úno 2011 9:56:43

Tak telepaticky, jo?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod něžný kvítek » čtv 24. úno 2011 9:57:37

Už jsem to opravila. Pochvalte mě,nikdo to za vás neudělá
něžný kvítek
 

Re: Váš názor

Příspěvekod něžný kvítek » čtv 24. úno 2011 10:01:48

Včera jsem to s tebou zkoušela telefonicky. A ani to nešlo.Což není výčitka
Jak se ta televize ocitla na zemi, tak jsem si říkala, že než sáhnu na kabel z ní vedoucí (a dostanu šlupku) tak bych měla prohodit pár posledních slov s někým mně milým
něžný kvítek
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » čtv 24. úno 2011 10:14:49

Byla jsem na poradě. To nechávám mobil jenom blikat a neslyším.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod něžný kvítek » čtv 24. úno 2011 12:27:59

HRD se vrátil nečekaně domů.
něžný kvítek
 

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze bez registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 110 návštěvníků