Jak vymalovat obývák?

Vše kolem stavby, bydlení, nábytku a hobby

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » pon 03. říj 2011 13:28:53

„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod wireen » úte 04. říj 2011 11:54:41

My máme vymalováno tmavě cihlově červenou barvou. V kombinaci s černým nábytkem je to moc pěkné. Pokud ale někdo nemá rád tuto agresivní barvu, doporučuji volit nějakou pastelovou.
Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link. a Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link. udělají váš domov atraktivnějším.
wireen
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. říj 2011 11:51:09

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod Kohant » úte 04. říj 2011 12:26:58

Hezkej podpis a dobrá rada.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » stř 12. říj 2011 8:47:50

Včera se u nás stavovala snacha, tak jsme probraly tapetování. Domluvily jsme se, že nezávisle na malování, nejdřív na zkoušku, abychom věděly jak to půjde, vytapetujeme jednu stěnu v jídelně ( tu, co k ní mám přisunutý pracstolek ). Večer dorazila P., přivezla mně mmch klíč k bytu, protože ten můj jsem tím věčným házením z okna ze 4. patra definitivně oddělala, a domluvily jsme se, že nějak příležitostně vezmou H. na výlet, aby se z toho tapetování neopupínkoval. :) No a taky jsme vybraly tapetu. Chtěla jsem něco neutrálního, bez kytek, geovzorů ap. Takže jsme sáhly po vliesové tapetě s vodorovnými jakoby zebrapruhy.
78858.jpg

Je v kombinaci bílá, smetanová a hnědá, takže se bude hodit barevností jak k vybavení místnosti, tak ke stávající výmalbě. No nakonec i ty pruhy jsou na koberci i na křesle.
Do obýváku se nám s H. už po několikaterém vybírání nejvíc líbí a konečně jsme se shodli na tapetě s listy. Geometrické a květinové vzory jsme vyloučili. Většinou jsou totiž vzory příliš velké na tak malý prostor, kterým pokoj je. Pro výmalbu pak použijeme nejsytější barvu z tapety za sedačku a světlejší na stěny vedle okna a proti oknu.
marburg suprofil 50739 50740.jpg

No a pokud všechno půjde dobře, ještě tapetou sjednotím byt v chodbě, pod věšák bych nejen z estetického, ale především z praktického důvodu nalepila tapetu, kde základem jsou ony pruhy v tapetě s listy.
50735.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod Friday » stř 12. říj 2011 9:30:41

Rotschildovy peníze a nadjiny starosti.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » stř 12. říj 2011 9:41:32

:-D Ty peníze bych taky brala. Starosti za jiné bych ovšem neměnila. :-D
Fri, mám starosti jako každý jiný, možná někdy i blbější, jen je prostě neventiluju zrovna tady. Tak abych jen něco občas napsala, píšu i hovadiny. ;)
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod Friday » stř 12. říj 2011 9:48:20

nadja píše::-D Ty peníze bych taky brala. Starosti za jiné bych ovšem neměnila. :-D
Fri, mám starosti jako každý jiný, možná někdy i blbější, jen je prostě neventiluju zrovna tady. Tak abych jen něco občas napsala, píšu i hovadiny. ;)

Norber Frýd tohle pojmenoval "hedvábné starosti" a ty jsou záviděníhodné. Taky bych ti přála, aby byly tvé jediné.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » stř 12. říj 2011 9:51:21

Děkuji, snažím se seč mně síly stačí.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod alika » čtv 13. říj 2011 19:24:23

Jen Nadji popisuj detailně malování i tapetování. Já se jen tetelím blahem, že mě to v dohledné době nečeká, a tak si to pomalu a důkladně čtu a představuju si. Jéje, to je úleva!!! :X
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » čtv 13. říj 2011 20:14:25

Mě tedy víc baví si to plánovat a vybírat. Samotná realizace zase tak zábavná není, s tím jsem s tebou za jedno. A hlavně ten bordel s tím spojený, to je teprve sadomaso. :-D
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod Lenka » pát 14. říj 2011 14:07:27

nadja píše:Mě tedy víc baví si to plánovat a vybírat. Samotná realizace zase tak zábavná není, s tím jsem s tebou za jedno. A hlavně ten bordel s tím spojený, to je teprve sadomaso. :-D


Jo, ale potom to blaho! (O čem to píšu, vždyť to já si ani už nemůžu pamatovat. Zrovna dnes se ke mně T. tak něžně blížil, když jsem něco psala na ketry a pak mi do ucha zašeptal: "tak co, kdy začnem malovat?")
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » pát 14. říj 2011 16:03:49

:-D
U mě to blaho nějak nechce dlouho setrvat. Ještě není ani doděláno a já už plánuji další kravinu. Teď mám na paškálu svítidlo do jídelny. Honza už je ze mně tumpachovej. :-
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » ned 16. říj 2011 10:41:40

Lenko, prolistuj si katalog Linealight, myslím si, že bys tam našla i svítidlo pro sebe.
http://cs.publero.com/freader?document-id=1955
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Jak vymalovat obývák?

Příspěvekod nadja » čtv 03. lis 2011 8:34:18

Tahle některá svítidla jsou taky hezká
http://www.azzardo.cz/azzardo-visici_svitidla
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Předchozí

Zpět na Stavba, bydlení a hobby a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštěvníků

cron