Sedoleh

Vše kolem stavby, bydlení, nábytku a hobby

Sedoleh

Příspěvekod Saturday » úte 25. lis 2008 10:47:56

Protože jsou sateliti prasata, museli jsme vyhodit gauč. Vyvstala otázka kde na/v čem bude Frf. hrát hry a koukat na filmy. (Záměrně to píšu takhle, já si furt sedím u poče na míči, gauč jsem neužívala). Našli jsme křeslo, které - dle mého vkusu - dobře vypadá, takže mě okamžitě napadlo, že to bude strašně nepohodlný. Leč chyba lávky, co schválí Frf. bez vlastního polstrování, to je pohodlný následně i každýmu s polstrováním :D Teda kromě toho zcela neanatomickýho (odepínacího) válečku pod hlavu.

A teď, co je fakt důležitý - má to výbornou vlastnost proti satelitům. Ta kolíbka na sedoležení není s nožičkama nijak spojená. Polohuje se to vlastně tak, že ji zvednete a uložíte na nožičky v libovolném úhlu natočení. Anebo jí zvednete a při odchodu jí hodíte za dveře, aby se nacházela na jejich opačné staně než sateliti.

A já si chci pro sebe koupit takovýto pytlovitý křeslo typu "wegett", ale aby to ladilo, tak taky z černý kůže - a zapomněla jsem se podívat kolik to stojí - kdybyste byli někdo v Průhonicích, sím mrkněte mi do Decolandu, je to v prvním patře a můžete si tam prohlídnout kaktusy, děkuji. Budu ho mít v pracovně a kdybych se někdy omylem chtěla dívat s Frflošem na Euréku, donesu si ho do obýváku totiž.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Sedoleh

Příspěvekod HaF » úte 25. lis 2008 21:26:34

Satko, neber mi iluze,líbí se mi, má snímatelný potahy.Jak jí dokázaly zničit ty dvě psí miniatury?
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Sedoleh

Příspěvekod Saturday » stř 26. lis 2008 0:00:08

HaF píše:Satko, neber mi iluze,líbí se mi, má snímatelný potahy.Jak jí dokázaly zničit ty dvě psí miniatury?

Koho "jí"? "Jí" gauč? :D Označkovali mu čalounění, sviňule.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Sedoleh

Příspěvekod HaF » stř 26. lis 2008 6:45:28

Jí sedačku :D
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Sedoleh

Příspěvekod Saturday » stř 26. lis 2008 7:53:45

HaF píše:Jí sedačku :D

Aha :D Ona to nebyla klasická gauč, tak mě slovo "sedačka" nenapadlo :D :D
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26


Zpět na Stavba, bydlení a hobby a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštěvníků

cron