Blbiny, co nemusím mít

Vše kolem stavby, bydlení, nábytku a hobby

Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod HaF » pon 30. dub 2012 11:08:40

Prý potřebuju mikrovlnku a papinův hrníček.
Tvrdím, že jsem dost výbušná a syčím taky dobře.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod HaF » pon 30. dub 2012 21:15:46

Hledali jsme obchod, který má v sortimentu výše zmíněný hrníček.Prý se musím začít orientovat v prostoru.Nemohla jsem ani brblat, protože bych si na těch nástupních ostrůvcích, soklech a pangejtech jazyk překousla.Pak mě napadlo, jít na to jinak. Říkám, v Tescu mívají dobrý výběr. A v tu ránu jsme byli na cestě domů. Leč volal Kolega, že něco potřebuje a HRD že nemůže, neb není doma, ale na výpravě za hrnečkem.A Kolega, že má doma jeden fungl nový šestilitrový a rád mu ho daruje. Co dodat...
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod molie » úte 01. kvě 2012 2:36:15

Klasickeho papinaku se bojim... HaFe, kdyby to s darovanym nevyslo, pak doporucuji elektricky papinak, moje matka ho ma a moc si to pochvaluje:
http://www.sonyobchod.cz/euronics/285-o ... computer-/
Ten bys k vybuchu neprivedla snad ani Ty.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod HaF » úte 01. kvě 2012 3:43:43

Tak tenhle mají v obchodě přes cestu. Ale já protipapiňákově naladěná a doprovod zvyklý na ty klasické jsme ho minuli a nevěnovali mu ni pohled.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Friday » pon 07. kvě 2012 19:56:40

http://fiskars-online.cz/p/207/
Ani od Mountfielda. Ale soused si to jistě jednou pořídí - až to bude na elektriku.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Kohant » pon 21. kvě 2012 10:10:07

Já už v podstatě žádný plevel nemám. Všechen nám vyhubily kopřivy.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40249
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod HaF » pon 21. kvě 2012 11:35:09

Mám vlastní ostrou sázecí lopatičku. Ne, že bych po ní toužila. Ta lžíce, vidlička, kramle a půjčený hrábě mi stačily.Ale bylo to nejmenší nářadí, který jsem si mohla vybrat,aby HRD neprudil. Stejně hned za pokladnou prosekla igelitku. A hrd ,že prý si jí mám dát do kabelky.Do mý (jediný)značkový kabelky. Bych se na to vyseránkovala. Ryju, abych se nezalkla. Když jsem zlikvidovala pařezy, kořeny a kameny a japonce,tak to vypadá, jako Milovice po odchodu Sovětů. Krtek je proti mě taková milá pozemní veverka. Starý není, nový ještě nevyrostlo-jak na zahradě, tak v životě. Amen.
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Friday » úte 07. kvě 2013 21:38:07

Birell s chutí ovoce i bez.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Lenka » pon 13. kvě 2013 10:26:09

Friday píše:Birell s chutí ovoce i bez.

Tak to mě mrzí. Birell asi jako jediné nealko mi chutná, tak jsem se těšila na ty ovocné příchutě. Dobře vychlazené to bývá osvěžující.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Friday » pát 14. čer 2013 23:08:22


SOLÁRNÍ SVĚTLO "SURIKATA", VÝŠKA 36 CM

Jednou jako sladká "surikatí dáma" v havajském stylu, jednou jako "noční hlídač" se solární lucernou - bez elektřiny a kabelu.

Polyresin, odolné vůči povětrnostním vlivům.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod derad » sob 15. čer 2013 10:05:47

to by se líbilo Medvědovi
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Kohant » pát 21. čer 2013 10:25:24

Mně taky, ale kočkám bych to neudělal.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40249
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Friday » čtv 29. srp 2013 15:29:48

Sliz v barelu mix
Dostupnost: není skladem v eshopu
dostupné na prodejnách 19,- Plastový barel se slizem. Výška 47, průměr 36mm. Nevhodné pro děti do tří let....

Obrázek
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Friday » pát 03. led 2014 11:19:02

--------------------------------------------------------------------------------

Kámen, co nedělá nic. Skutečně nic.
Blbiny zabírají místo, ničí planetu, plní šuplíky a vůbec fungují jako zatím nepojmenovaná humanitární krize. A jako na každé krizi, i na téhle se dá krásně vydělat. Vezměte si třeba kámen, ze kterého vede kabel s USB přípojkou do počítače.


Jmenuje se Pet Rock. Původní nápad patřil Garymu Dahlovi, který v roce 1975 v jednom americkém baru tvrdil svému kamarádovi, že nejlepší domácí zvířátko je kámen. Nemusí se krmit, venčit, nekouše, je omyvatelný, nesmrdí a tak dále. Svůj barový nápad dotáhl Gary za střízliva do konce a začal prodávat obyčejné kameny v krabici s dírami, aby mohly dýchat, a slámou, aby je to netlačilo.

Originalita postupně zeslábla, ale Gary už jich prodal 1,5 milionu a solidně zbohatl. Skutečnou hodnotu ovšem neměly obyčejné šutry jako takové, ale vtipný návod na chov, který obsahoval třeba náměty na hry, které můžete kámen naučit, nebo postup jeho tréninku (sedni, lehni, hlídej). Gary stále ještě pracuje v reklamě, ale odmítá dávat rozhovory, protože i když je to k neuvěření, našli se lidé, kteří ho žalovali, protože jejich kámen nic nedělal, vůbec nic.

V současné době si můžete koupit za osm dolarů moderní verzi Pet Rocku s přípojkou do počítače, která stejně jako její předchůdce nikdy neodmlouvá, je ekologická, neokusuje nábytek, bude vás milovat navždy a navíc je kompatibilní se všemi existujícími počítačovými systémy.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/nejzbytecnejsi-pred ... 0_styl_haa
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Blbiny, co nemusím mít

Příspěvekod Tigra » pát 03. led 2014 11:33:50

chichi, chlastat se vyplácí!
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00


Zpět na Stavba, bydlení a hobby a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 návštěvníků

cron