Rady, co nejdou zaplatit

Vše kolem stavby, bydlení, nábytku a hobby

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod Saturday » čtv 19. bře 2015 19:43:16

Tigra píše:Volný okraj znamená, že když se může zboku dostat za okraj zdrcadla voda, i vysrážená, tak zdrcadlo oslepne.


Neřikám, že se to stát nemůže, ale v naší věčně zapařený minikoupelně bez okna a pořádnýho větrání nikdo neoslepnul ani po 8 (nebo kolika) letech provozu. Máme stále to první bezrámový zrcadlo, co je tu s náma od začátku. A v tom umyvadle, nad kterým je umístěný, myjeme satelity, takže voda střká určitě všude vůkol. Bych se toho nebála.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod Friday » čtv 19. bře 2015 21:11:58

Potřebovala bych bezplatnou radu, jak udržet naše zrdcadlo nezaplivané zubní pastou. Sama si po snídani čistím zuby s hubou ve výlevce, abych si nepocintala pracovní top, ale je mi to prd platné.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod Ivan-1 » čtv 19. bře 2015 21:17:54

Nečistit si zuby. Nemáš za co.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14453
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod Friday » čtv 19. bře 2015 21:21:07

Tak je to sice trvale neudržitelná komodita, ale zase je to určitá tradice ...
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod Lenka » stř 29. dub 2015 16:03:40

Rozhodla jsem se pro nové vestavěné skříně na chodbě. Hyp demontoval staré a říká: Mělo by se teda vymalovat, než budou nové. Ok. Vymalujeme. Když tam tak stojíme, říkám já: no, chtělo by to nový koberec (jsem to odkládala, ale už se to fakt nedá). Hyp na to: já bych dal tu novou podlahu, co teď všichni dělají. Tak zavoláme podlaháře, jeli se podívat domů, co se s tím dá dělat. Hyp po návratu do práce: podlahář říkal, že bysme měli rovnou udělat tu podlahu v kuchyni, když navazuje na chodbu. Hm a vymalovat ji,co? říkám já. No, a díval se na ty schody...že by to udělal...Ty dveře do té kuchyně - co s nima? Bude to všechno nové...(mám už 8 let zabudované pouzdro na posuvné dveře, ale zas nechci mít jedny dveře jiné a protože je velká pálka měnit všechny, čekala jsem a čekala).

Dám vědět, jestli se mu podařilo zpátky smontovat ty staré skříně, co je nedávno rozebral.

Dobrá rada nad zlato a zadara: vyse.te se na všechny změny a rekonstrukce. Ušetříte prachy, čas a nervy.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod molie » stř 29. dub 2015 16:06:27

lenka píše:Rozhodla jsem se pro nové vestavěné skříně na chodbě. Hyp demontoval staré a říká: Mělo by se teda vymalovat, než budou nové. Ok. Vymalujeme. Když tam tak stojíme, říkám já: no, chtělo by to nový koberec (jsem to odkládala, ale už se to fakt nedá). Hyp na to: já bych dal tu novou podlahu, co teď všichni dělají. Tak zavoláme podlaháře, jeli se podívat domů, co se s tím dá dělat. Hyp po návratu do práce: podlahář říkal, že bysme měli rovnou udělat tu podlahu v kuchyni, když navazuje na chodbu. Hm a vymalovat ji,co? říkám já. No, a díval se na ty schody...že by to udělal...Ty dveře do té kuchyně - co s nima? Bude to všechno nové...(mám už 8 let zabudované pouzdro na posuvné dveře, ale zas nechci mít jedny dveře jiné a protože je velká pálka měnit všechny, čekala jsem a čekala).

Dám vědět, jestli se mu podařilo zpátky smontovat ty staré skříně, co je nedávno rozebral.

Dobrá rada nad zlato a zadara: vyse.te se na všechny změny a rekonstrukce. Ušetříte prachy, čas a nervy.

:-
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod nadja » stř 29. dub 2015 17:34:51

Přesně tak, jakmile se rýpne do jednoho, nezůstane jen u toho a následuje lavina proměn. Jak já to znám a že to neplatí jen o domě, bytě, zahradě... :-D
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod Friday » ned 03. kvě 2015 20:12:34

Hlavně to včas zarazit, aby neskončilo silikonem vraženým na nějaké nežádoucí místo.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Rady, co nejdou zaplatit

Příspěvekod molie » sob 16. kvě 2015 17:14:02

Mám v kuchyni dřez z umělého kamene, bílý, chtěla jsem něco, na čem nebudu řešit skvrny od vodního kamene. Občas se ušpiní od kávy / červeného vína, když tam třeba nechám sklenice a vypláchnu sítko od kávovaru a kafe se chytne pod dna sklenic. Nedrbu to, dle rady, kterou jsem dostala nevím kde, nasypu prášek na bělení prádla (Ecover krabička za 89 Kč), stačí 1 polévková lžíce, a zaliju vařící vodou, počkám tak 30 minut, fleky jsou pryč, tak jen vypláchnu dřez sprškou, co je součástí baterie.
Dneska jsem udělala pokus ve sprchové vaničce, nějaký umělý mramor nebo co, funguje to i tam skvěle. Nesmrdí to, je to bez práce.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Předchozí

Zpět na Stavba, bydlení a hobby a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 návštěvníků

cron