Podlahy a skříně

Vše kolem stavby, bydlení, nábytku a hobby

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod brettka » pon 01. čer 2009 20:26:14

Eli, moc hezký. Ta tapeta je fakt krásná. A ladí ti s pořadem v tv ;)
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » čtv 02. črc 2009 8:28:09

Tak včera pouť po studiích.. únavné.

Zatím mám jen jeden návrh.. uvidíme.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » pát 03. črc 2009 7:13:01

Zatím vítězí Woodface, hlavně cenou. Dveře Lacobel a lamino a zrdcadlo.
interier__rohovky_poslat.jpg
dvere_lacobel_sv._bezova.jpg


Další je tohle, Ale ten první s emi nějak líbí víc.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » pát 03. črc 2009 7:50:01

Mne se furt nelibi, ze tam chces pouzit tolik materialu. Na ten lacobel uz bych se vyprdla, to uz se snad ani nikomu nelibi, ne? Ja bych teda ty dvere vubec nedelila, prijde mi to, ze to strasne rozbije prostor, ale to ty asi nechces, tak v tom pripade se mi vic libi ten prvni, u toho druheho bych byla otravena, ze se nevidim cela v zrcadle. A taky se mi vic libi, ze je tam tam vetsi plocha vcelku.
Ja bych teda spis, kdybych chtela neco zajimaveho na skrine, nechala udelat celou plochu dveri jednolitou a na zrcadlo bych si nechala neco vyrezat z matne "brousene sklo" samolepky, treba vzor tapety.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod molie » pát 03. črc 2009 7:56:21

Ta paní v červených šatech je upír. Neodráží se v zrcadle. ;)
Jinak si úplně neumím představit výsledný dojem z kombinace více výplní... Asi bych se toho bála.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » pát 03. črc 2009 8:11:07

Je to vlastně jen všude stejné dřevo (korpusy a části dveří, na jedné straně zrdcadlo a na druhé lacobel).. mám pořád pocit, ze by se ta velká plocha měla nějak rozbít.. Nevím, všude mi to taky řekli, že u těch velkých ploch to zase není tak hezký.

Dřevo bude dub, nebo buk..
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod molie » pát 03. črc 2009 8:21:03

Já bych raději velké plochy...
Zrcadlo potřebuješ opravdu funkční nebo jen kvůli hře s prostorem? Pokud to druhé, pak mi připadá lepší "bronz", není tak řvavě výrazné.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » pát 03. črc 2009 8:28:18

Abych se viděla, než odejdu z bytu a jinde tak velké zrdcadlo mít nebudu, na nějaké natřásání v novém oblečení :-) Taky kvůli prostoru, je to malá tmavá chodba.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » pát 03. črc 2009 8:46:48

To zdrcadlo ti bude odrazet vsechno v prostoru, bude ti nasobit "bordel" (vim, ze ty doma zadny nemas).
Jo, ta barva jak pise Molie - broznzova nebo zlata. Uvidis se v tom v obleceni dobre, malovat se pred nim stejne nebudes, kdyz tam nemas denni svetlo, a je to opravdu prijemnejsi v interieru, zmekcuje to linie odrazeneho obrazu a odrazi prijemnejsi svetlo. V Tabore mame vsude nejaka zabarvena zrcadla, ale uz si nevzpominam jakou barvu jsme objednavali - nejakou teplou. Kazdopadne to vubec neni poznat, ze by to bylo barevne zrcadlo, jakoze by to zkreslovalo barvy obleceni nebo tak.

Tu horni polici nerozdeluj, nechej ji sirokou pres celou skrin, sejdou se ti doma casem rozmerne veci, co moc casto nepouzivas (lyze, hadice vysavace, tycky k palme a tak) a krabice (treba od vika od akvaria, od Zepteru) a nebudes to mit kam dat. Kdyz bude mit male kramy, tak si to naskladas do krabic.
Doporucuju dratene zasuvky na boty, ale jen par, na boty co zrovna budes nosit, jinak na skladovani to neni moc dobre.

Kde mas dratene kosicky, nezbytnost takovehoto zarizeni? V leve skrini mas hrozne moc policek - botnik? Jestli ne, tak to nahrad nizkyma dratenyma kosickama (a i ten botnik bych ja nahradila radeji kosickama, je do nich dobre videt, vetra to, daji se vyysunout...). Police nejmin uzitecny prostor ve skrini, zvlast v hluboke (pokud tam neplanujes ulozeni neceho v krabicich).
A zda se mi, ze tam mas malo mista na raminka - ale to je indivindy, ja bych mela, mam na raminkach i kosile a svetry a touzim mit i tricka.

Co to je za podivne svisle rozdelenou skrin vpravo na poslednim obrazku? Na to nepristupuj, to ti jen zbytecne zabere misto. Cim mene deleni, tim lepe, doskladas to krabicema a policku si kdykoliv muzes nechat udelat dodatecne. Tech krabicovych systemu je nepreberne, treba v Ikee, platove, textilni, papirove...

Jeste koukam na ty madla - planujes tam takove ty siroke ctvrtkruhy? Do tech kolejnicek pada prach, a taky se mi to zdalo ne moc pekne, ze jsou porad videt na zemi, i ty madla jsou takove moc mohutne. Videla jsem, ze ted delaji takove uzke uchyty a ze ty skrine maji dvere zasouvaci za sebe pri otvirani, takze jsou v rovine pri zavreni a nemaji kolejnicky. Ale netusim, kolik to stoji - urcite to bude drazsi, protoze je to "novinka".
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » pát 03. črc 2009 9:04:46

Jaké čtvrtkruhy? Jako peníze jsou, ale zatím se s píš jedná asi o koncepci a barvy a vnitřní uspořádání, na pojezdy se mě nikdo neptal, ani nemám vybrané rámy (no prostě tvar těch držátek).
To v tom posledním obrázku je rozdělení na smeták a lux, ale mě to tam taky moc nesedí.

Skříň je tak zleva: raminko na bundu co si sundám, když přijdu domu, botník na všechny boty (nesezonní v krabicích), Dál oblečení já a K. a třeba někdo a taky se tam musí vejít sneták a sušák a tak..
Já ti nevím s těma košíkama, mě to přijde jako drahá blbina, police vážně nestačí? na ponožky a jiný drobnosti budu mít šuplíky v ložnici, takže to ani není potřeba.

V tom zrdcadle se budou odražet dveře do pracovny a ložnice, jinak tam toho asi moc nebude, leda tam budu sušit před tou skříní prádlo (nebo ho prostě někde budu sušit, zatím nespecifikované)
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » pát 03. črc 2009 9:07:10

koukam, v tom prvnim dratenej na boty jeden je
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod nadja » pát 03. črc 2009 9:16:47

Eli, já jen k těm policím x košíky. Mám v ložnici vestavku přes celou zeď, košíky jsem nikde nedala, měla jsem jen police (tenkrát úspora financí), teď jsem dokupovala krabice všude kam to šlo. Na všechny drobnosti, štvalo mě, jak to všude padalo, vylézalo. Takže pár si jich určitě kup.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » pát 03. črc 2009 9:26:52

Kosiky jsou fakt k nezaplaceni, to je nejlepsi vychytavka, co vymysleli. Police jsou na prd, protoze nevidis dozadu, kdyz chces neco vyndat, tak musis vyndat predni sloupec, nekam si ho polozit a pak zase zandat, takze nakonec stejne skoncis u krabic. Kdezto ty kosiky si vytahnes az skoro do konce (teleskopy), kdyz tam neco skladas, tak si je vytahnes uplne, poskladas si to mimo a zandas (ja jsem si je nosila treba k susicce, naplnila jsem to (trika, svetry, pasky, satky, saly, cepice...), a pak jsem to cele zase zandala do skrine). Ani supliky nejsou tak dobre, neni do nich videt a jsou tezke.

Ten drateny suplik, co mas v prvni skrini, je drateny drzak na boty, ne kosicek - podivej se na to u nich, tek kosicek je vylozene na kramy. Tohle je to, co jsem ti doporucovala, at si nechas jen par - ja jsem si nechala udelat cely sloupec, takze to zabralo celou jednu skrin a na kazdy se veslo jen 4-6 paru bot, takze se mi tam absolutne nevesly. Je to dobre mit na nekolik malo paru bot, ktere aktualne nosis a mas je "rozespinene", ale na skladovani to neni. Nevim, jak jste na tom s botama,, ale rekla bych ze tenhle drateny botnik vam bude stacit dva, mozna ze i jeden kus (ale spocitej si pantofle, boty s košem, tenisky...takove, co je dobre mit po ruce).

Susak je presne ten kram, ktery je dobre davat nahoru nalezato - zabere hrozne moc mista zbytecne.


Ctvrtkruh = tvar drzatek - na to se ted vyprdni.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » pát 03. črc 2009 9:38:09

Já bych to právě nějak potřebovala zkumulovat, tak třeba 4 drátěný košíky by byly fajn, Indeco má teď akci, že má veškerý drátěný program zdarma, ale Woodface má zase ty dveře, což mi dělá skoro 17t, za to bych si koupila košíčků až do stropu... Nevím, jetsli těch věšáku není moc, ale já právě taky víc věším než skládám.... Já tam vlastně budu potřebovat dát jen sušák, prkno a vysavač, jinak věci a oblečení, jestli jednoho krásnýho dne vyklídím sklep, tak tam nebude ani moc krámů jako lyže.. ty mám ce sklepě.

Interiér nechat bílý? Je to levnějš teda.. nebo je to fuk? nebude mě to pak srát??
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » pát 03. črc 2009 9:50:25

To je asi fuk, budes to zavirat, ne? My jsme si objednali vsechno v barve korpusu, ale to je asi jedno - jenom abys nemela bilou tu cast, co kouka z bocnice pred dvere, to by asi nebylo pekny.

Tak si poradne rozmysli a sepis, co tam budes davat. Mne se libila i skrin, kde byly dve tyce nad sebou, na kratsi veci.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod nadja » pát 03. črc 2009 10:13:01

Jo, taky mám jednu část skříně, kde mám dvě tyče nad sebou, dole mám sukně a kalhoty, nad tím saka, haleny a trika.A ještě nad tím po celé délce skříně nedělenou polici na věci, které používám méně často. Teď tam mám vyrovnané v pytlích deky a polštáře z Jaroměře. :)
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » pát 03. črc 2009 12:09:48

No ale víte co bych k tomu potřebovala? napadlo mě nechat udělat takovou krabici, jako sedátko a kočky by v tom měli hajzl.. nebo kde máte hajzlík pro kočky? A taky Vám tak tahají stelivo?
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » pát 03. črc 2009 18:16:58

Naše u souseda se sekačkou na zahradě nebo na koberci, v posteli, na předložce v koupelně...
Dobrý nápad! A mohla bys jim tam udělat lítačky, aby ti netahaly kočkolit. Anebo jim kup ten zavírací záchod a sedátko nechej udělat na to.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod E-liška » sob 04. črc 2009 13:31:36

Zavírací záchod mám, ale nemám lítačky, jsem někde ztratila.. ale oni to tahaj stejně na metry daleko, protože si tlapky oklepávaj až venku.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » stř 08. črc 2009 22:03:17

Eliško,
tohle je docela dobrá vychytávka, jestli máš malou koupelnu:
Obrázek

A tady hele - můj sen :D :
Obrázek

Docela dobré tipy v tom článku, tohle Drátěné koše se nehodí pouze na trička a svetry, protože by na nich bylo vidět vytlačené mřížování. není pravda, to natřepeš, anebo si můžeš dát dospod folii (treba z Ikea).
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod brettka » čtv 09. črc 2009 7:24:12

Ten první obrázek od T. nevidím.
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » čtv 09. črc 2009 8:01:09

Ani já, čoveče.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » čtv 09. črc 2009 8:02:28

Us?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod nadja » čtv 09. črc 2009 8:24:38

Už, já jo. Tenhle koš na prádlo mám v mé minikoupelně taky, potvrzuji, že je to bezva věc.
No a ty koše :tu ,jestli budu dělat tu skříň ( ASI PŘECE JEN JAKO VESTAVKU A NE PŘÍBORNÍK), tak se mi tam ale nevejdou, protože bude moc mělká, asi jen 35 cm, a takové koše nevím zda dělají. A to mě tedy štve.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Podlahy a skříně

Příspěvekod Tigra » čtv 09. črc 2009 8:37:36

Nešla by ti tam přimontovat nějaká vnitřní konstrukce Ikea? Tam myslím takovou hloubku mají.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Stavba, bydlení a hobby a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštěvníků

cron