Dieta

Recepty a o jídle vůbec, hrnečku DOST!, koně ještě níž...

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » čtv 05. led 2017 22:40:29

E-liška píše:
E-liška píše:
Tigra píše:Kolik vážíš?

Proč? :e? za 3 kg 70 :D

No a za mesic jsem byla tehotna.. a jsem tam, kde jsem byla :bu

dyt to je normalni vaha, ne?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 05. led 2017 22:43:15

E-liška píše:
E-liška píše:
Tigra píše:Kolik vážíš?

Proč? :e? za 3 kg 70 :D

No a za mesic jsem byla tehotna.. a jsem tam, kde jsem byla :bu

Těhotná?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Dieta

Příspěvekod E-liška » čtv 05. led 2017 23:26:51

Tigra píše:
E-liška píše:
E-liška píše:
Tigra píše:Kolik vážíš?

Proč? :e? za 3 kg 70 :D

No a za mesic jsem byla tehotna.. a jsem tam, kde jsem byla :bu

dyt to je normalni vaha, ne?


No 70 fakt nemam. Dokonce vic nez driv. Blby berlinsky pecivo...
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Dieta

Příspěvekod Kohant » pát 06. led 2017 5:50:51

E-liška píše:
Tigra píše:
E-liška píše:
E-liška píše:
Tigra píše:Kolik vážíš?

Proč? :e? za 3 kg 70 :D

No a za mesic jsem byla tehotna.. a jsem tam, kde jsem byla :bu

dyt to je normalni vaha, ne?


No 70 fakt nemam. Dokonce vic nez driv. Blby berlinsky pecivo...

Dietní?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40246
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » pát 06. led 2017 6:22:46

No i tak mi to příjde celkem normal, kolik meris, tolik vážís, jako vila nejsi, ale tlustoch taky ne.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » ned 12. úno 2017 19:24:33

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » čtv 15. úno 2018 12:32:56


Dala jsem tento odkaz dom jedné low carbo dietní skupiny a všichni jsou z toho vedle :-D Já bych řekla, že už jsou prostě vyhladovělí a toto je pořádný žvanec. I když fotky některých jídel tam fakt nechápu. Místo bramborových čipsů se cpou vepřovýma škvarkama nebo sloninou. Příklad snídaně
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Ivan-1 » čtv 15. úno 2018 13:51:35

Sloninu by som vyskúšal. Ale nie je to nelegálne?
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14453
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » ned 18. úno 2018 13:46:46

Třetí týden se pokouším o low carb...jen se mi ještě nepodařilo zblajznout třeba lžíci kokosového ani jiného oleje. Ani to zatím nemám doma. Překvapilo mě, jak strašně rychle jsem si zvykla na život bez škrobových příloh. Tři týdny nejím brambory, rýži, těstovina a ani pečivo. Vyjímkou je teda pumpernickel. Jenže ten mi teď už tak páchne, že nedám ani ten. Váha se sice hnula směrem dolů - cca 3 kg, ale těm nedávám nijakou váhu (sic!) ALE! Mám glykemii jako mimino. Takže doufám, že vydržím se cpát masem, zeleninou a semínkama všeho druhu. Asi třikrát jsem selhala a doslova sežrala banán - při pravděpodobně nějaké sacharidové krizi. A zjistila, jak moc chutná bílý jogurt smíchaný s nakrájeným pomerančem. Ale z ovoce jsou povoleny jen bobuloviny, takže několik pytlů malin v mražáku určených původně na malinový dort teď pojídám v bílém jogurtu. Pomeranč budu teď brát za podobný úlet jako dřív otevřenou plechovku salka.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » ned 18. úno 2018 17:29:42

Super! Akorát nevím, proč se cpeš tím tukem, já to znám při zvýšeném pohybu - třeba chlapi, co denně cvičili v posilce dvě hodiny, ti olej i pili z flašky. Pro normální zátěž je podle mne ten zvýšený příjem tuku zbytečný, tělu stačí jet na bílkoviny, aby spalovalo uložený tuk.
Ale jestli ti to funguje i s tukem, tak si klidně kup ten kokosák, to fakt není protivné na chuť - u nás v práci si dávají lidi lžičku kokosáku do kafe, na chuť. Já jsem si s tím bělila zuby, což spočívá v tom, že si necháš lžičku kokosáku rozpustit v puse, je to jako cucat bonbon, příjemné. Přinejhorším to vymažeš na nohy nebo dáš do buchet. On ten kokosák se dává do ledové čokolády, aby byla ledová, třeba ti to tu chuť připomene.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » ned 18. úno 2018 18:54:45

No já právě ty tuky nejím. Nedokážu se přemluvit, že 4 pláty osmažené slaniny, avokádo, dvě vajca a kousek brokolice je to, co mám zblajznout na snídani. Oni snídají ty slaniny, škvarky, avokáda, tučný jogurt se šlehačkou. Energie z tuků má podle této diety nahrazovat energii z cukrů. Spojením s bílkovinou. Ale já nechci počítat podle tabulek tuky, sacharidy, bílkoviny. Vydržela bych to tak tři dny. Ale podle těch alienů ze stránek se nemám bát, když na mě jde nával chuti na sladké, spolknout lžíci kokosového oleje, místo mléka do kávy si tam nalít lžíci kokosového oleje nebo másla a kus šlehačky. Zatím jsem do kafe zvládla jen lžíci 12 % smetany a i to mě natahuje. Mám prý vyhodit 3,5 % jogurt a hezky si koupit ten nejtučnější, na který narazím a vylepšit to šlehačkou, nejlepší k masu jsou omáčky se šlehačkou atd. Je to blázinec. Jenže ti lidi mají výsledky. Někteří na tom jedou třeba 2 roky, zlepšil se jim cholesterol, cukr a jánevímcoještě. Ale ani nepohlédnout na vločky, celozrný, bílý, jakokýkoliv chleba, rýži, jáhly, nic. A to dodržuju.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Kohant » ned 18. úno 2018 21:54:25

Dietu potřebuješ k čemu?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40246
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » ned 18. úno 2018 22:27:25

Kohant píše:Dietu potřebuješ k čemu?
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » ned 18. úno 2018 22:34:13

Cukr a kila prebyvaji
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » ned 18. úno 2018 22:41:50

Lenka píše:No já právě ty tuky nejím. Nedokážu se přemluvit, že 4 pláty osmažené slaniny, avokádo, dvě vajca a kousek brokolice je to, co mám zblajznout na snídani. Oni snídají ty slaniny, škvarky, avokáda, tučný jogurt se šlehačkou. Energie z tuků má podle této diety nahrazovat energii z cukrů. Spojením s bílkovinou. Ale já nechci počítat podle tabulek tuky, sacharidy, bílkoviny. Vydržela bych to tak tři dny. Ale podle těch alienů ze stránek se nemám bát, když na mě jde nával chuti na sladké, spolknout lžíci kokosového oleje, místo mléka do kávy si tam nalít lžíci kokosového oleje nebo másla a kus šlehačky. Zatím jsem do kafe zvládla jen lžíci 12 % smetany a i to mě natahuje. Mám prý vyhodit 3,5 % jogurt a hezky si koupit ten nejtučnější, na který narazím a vylepšit to šlehačkou, nejlepší k masu jsou omáčky se šlehačkou atd. Je to blázinec. Jenže ti lidi mají výsledky. Někteří na tom jedou třeba 2 roky, zlepšil se jim cholesterol, cukr a jánevímcoještě. Ale ani nepohlédnout na vločky, celozrný, bílý, jakokýkoliv chleba, rýži, jáhly, nic. A to dodržuju.

Já to znám, tuhle dietu, je to hrozně populární a drželo to pár mých známých. Ale co znám, tak funguje jen ve spojení s pohybem. Tuk+bílkoviny je OK, ale musíš prostě mít velký výdej. Pokud ne, tak těch tuků se nezbavíš, ty bys měla jet, podle mne, jen na energii z bílkovin. Což je teda ještě striktnější, ale za první dva měsíce shodíš přes deset kilo. Ty ale jíš ten pumpernikl, ne? To je normální chleba, akorát syrový, ten bys měla taky vynechat.

Jinak tyhle tuky jsou ten princip, jak jsem ti nedávno psala - živočišné tuky nežluknou, léčí se tím cukrovka.

Kdo ti to poradil?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod Kohant » pon 19. úno 2018 9:24:15

Na cukr je dobré chodit. Prý. Stačí denně pět kilometrů jsem kdysi zahlédl v nějaké diskuzi těch co si cukr měří.
A kila dieta neexistuje.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40246
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » pon 19. úno 2018 10:04:41

Tigra píše:
Lenka píše:No já právě ty tuky nejím. Nedokážu se přemluvit, že 4 pláty osmažené slaniny, avokádo, dvě vajca a kousek brokolice je to, co mám zblajznout na snídani. Oni snídají ty slaniny, škvarky, avokáda, tučný jogurt se šlehačkou. Energie z tuků má podle této diety nahrazovat energii z cukrů. Spojením s bílkovinou. Ale já nechci počítat podle tabulek tuky, sacharidy, bílkoviny. Vydržela bych to tak tři dny. Ale podle těch alienů ze stránek se nemám bát, když na mě jde nával chuti na sladké, spolknout lžíci kokosového oleje, místo mléka do kávy si tam nalít lžíci kokosového oleje nebo másla a kus šlehačky. Zatím jsem do kafe zvládla jen lžíci 12 % smetany a i to mě natahuje. Mám prý vyhodit 3,5 % jogurt a hezky si koupit ten nejtučnější, na který narazím a vylepšit to šlehačkou, nejlepší k masu jsou omáčky se šlehačkou atd. Je to blázinec. Jenže ti lidi mají výsledky. Někteří na tom jedou třeba 2 roky, zlepšil se jim cholesterol, cukr a jánevímcoještě. Ale ani nepohlédnout na vločky, celozrný, bílý, jakokýkoliv chleba, rýži, jáhly, nic. A to dodržuju.

Já to znám, tuhle dietu, je to hrozně populární a drželo to pár mých známých. Ale co znám, tak funguje jen ve spojení s pohybem. Tuk+bílkoviny je OK, ale musíš prostě mít velký výdej. Pokud ne, tak těch tuků se nezbavíš, ty bys měla jet, podle mne, jen na energii z bílkovin. Což je teda ještě striktnější, ale za první dva měsíce shodíš přes deset kilo. Ty ale jíš ten pumpernikl, ne? To je normální chleba, akorát syrový, ten bys měla taky vynechat.

Jinak tyhle tuky jsou ten princip, jak jsem ti nedávno psala - živočišné tuky nežluknou, léčí se tím cukrovka.

Kdo ti to poradil?

Princip je stejný, ale tohle drží běžní lidi jako já. Někdo u toho cvičí, chodí, ale ne všichni.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » stř 28. úno 2018 12:34:52

Večerní chlebík pro dietáře.
chleba.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » stř 28. úno 2018 20:33:20

Dnes malinový dort v keto diet verzi - místo cukru jsem rozdrtila 8 tablet stévie ve vodě, co se do ní namáčí želatina a místo piškotů nebo korpusu jsem nalámala do směsi hrst vlašských ořechů. Vlašáky jsem poprve koupila cca 300 gramové balení v lidlu. Pokud nemáte svoje, doporučuju, protože jsou voňavé, opravdu čerstvé, nežluklé a jen velké půlky, žádná drť. Drtím si sama. Strašně jsem si pochutnala, jedla jsem to asi za třicet minut protože se nečeká až navlhne korpus, přidáním zmrzlých malin ztuhla želatina okamžitě.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » stř 28. úno 2018 20:37:17

Jak to může být bez sacharidů, ten chleba, když je to samá mouka?

Jsem si dnes dala k obědu tatrák z Lidlu, a teda fuj, ani jako záchranná varianta. :(
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » stř 28. úno 2018 20:39:45

Tigra píše:Jak to může být bez sacharidů, ten chleba, když je to samá mouka?

Jsem si dnes dala k obědu tatrák z Lidlu, a teda fuj, ani jako záchranná varianta. :(

No jo, taky ta holka, co dala odkaz na ten chleb, hned dostala od ostatních zdrba.

No dnes jsem ten tatarák držela v ruce, ale nějak jsem si to rozmyslela. Takže nekupovat. Dobré vědět. Jednou jsem v lidlu koupila sushi a bylo to tak hnusné, že pokud tak chutná každé sushi, tak nevím, co ti lidi po tom tak šílí.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod molie » stř 28. úno 2018 21:48:32

Představuji si, jak chutná tatarák a sushi z Lidlu... no nechám si tuhle představu, až někdy budu mít hlad. Na zahnání.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » stř 28. úno 2018 21:54:37

molie píše:Představuji si, jak chutná tatarák a sushi z Lidlu... no nechám si tuhle představu, až někdy budu mít hlad. Na zahnání.

Raději příště umřu hlady. Blé.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » stř 28. úno 2018 22:22:51

Lenka píše:
Tigra píše:Jak to může být bez sacharidů, ten chleba, když je to samá mouka?

Jsem si dnes dala k obědu tatrák z Lidlu, a teda fuj, ani jako záchranná varianta. :(

No jo, taky ta holka, co dala odkaz na ten chleb, hned dostala od ostatních zdrba.

No dnes jsem ten tatarák držela v ruce, ale nějak jsem si to rozmyslela. Takže nekupovat. Dobré vědět. Jednou jsem v lidlu koupila sushi a bylo to tak hnusné, že pokud tak chutná každé sushi, tak nevím, co ti lidi po tom tak šílí.

To maso je pěkné, ale je to hrozně moc opepřené a na můj vkus moc jemně namleté. Já mám radši škrábané nahrubo.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod GeneHawkins » stř 28. úno 2018 22:59:47

Lenka píše:
Tigra píše:Jak to může být bez sacharidů, ten chleba, když je to samá mouka?

Jsem si dnes dala k obědu tatrák z Lidlu, a teda fuj, ani jako záchranná varianta. :(

No jo, taky ta holka, co dala odkaz na ten chleb, hned dostala od ostatních zdrba.

No dnes jsem ten tatarák držela v ruce, ale nějak jsem si to rozmyslela. Takže nekupovat. Dobré vědět. Jednou jsem v lidlu koupila sushi a bylo to tak hnusné, že pokud tak chutná každé sushi, tak nevím, co ti lidi po tom tak šílí.

Stejně by ti ho určitě hodila za přihrádku! :D :D :D
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

PředchozíDalší

Zpět na Varná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 85 návštěvníků