Dieta

Recepty a o jídle vůbec, hrnečku DOST!, koně ještě níž...

Re: Dieta

Příspěvekod Lenka » čtv 01. bře 2018 7:42:40

GeneHawkins píše:
Lenka píše:
Tigra píše:Jak to může být bez sacharidů, ten chleba, když je to samá mouka?

Jsem si dnes dala k obědu tatrák z Lidlu, a teda fuj, ani jako záchranná varianta. :(

No jo, taky ta holka, co dala odkaz na ten chleb, hned dostala od ostatních zdrba.

No dnes jsem ten tatarák držela v ruce, ale nějak jsem si to rozmyslela. Takže nekupovat. Dobré vědět. Jednou jsem v lidlu koupila sushi a bylo to tak hnusné, že pokud tak chutná každé sushi, tak nevím, co ti lidi po tom tak šílí.

Stejně by ti ho určitě hodila za přihrádku! :D :D :D

Jo. Mě ani nevytočila to přihrádka, ale to jak po mně štěkla, že stojím špatně pro peníze. "No to je právě blbě!" A natáhla tu ruku s prachama do místa, kde jsem měla stát a myslela, že tam poběžím jak pejsek. Nějaká čerstvě vyškolená
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Dieta

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 01. bře 2018 8:49:51

Já, vždycky když mi položej peníze na pás, tak čekám, až mi je dají do chlívečku na ně zřízeného.
A co se týče podávání peněz, jak ho popisuješ... Tak uklízím zboží, uklízím, a až je uklizeno...
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2018 11:49:10

Mám bezezbytkovou dietu, ráno jsem si nedala ani kafe, pač jsem se bála, v poldene br. kaši v KFC, teď pribiňáka (fuj, já nesnáším to sladký mlíko, ještě horší představa je jogurt s marmeládou) a tím skončila moje invence. :(
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod Friday » pát 18. kvě 2018 11:52:48

Tigra píše:Mám bezezbytkovou dietu, ráno jsem si nedala ani kafe, pač jsem se bála, v poldene br. kaši v KFC, teď pribiňáka (fuj, já nesnáším to sladký mlíko, ještě horší představa je jogurt s marmeládou) a tím skončila moje invence. :(

To je dieta, ze které nevyrobíš žádný zbytkový odpad nebo co?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2018 11:56:03

Friday píše:
Tigra píše:Mám bezezbytkovou dietu, ráno jsem si nedala ani kafe, pač jsem se bála, v poldene br. kaši v KFC, teď pribiňáka (fuj, já nesnáším to sladký mlíko, ještě horší představa je jogurt s marmeládou) a tím skončila moje invence. :(

To je dieta, ze které nevyrobíš žádný zbytkový odpad nebo co?

tak něco.
V podstatě se můžou jen některé kaše, krfír, pribiňák, kafe s mlíkem (samotný mlíko ne) a alkohol (ptala jsem se na to). Jdu si ve tři hodiny pro voňavku na Prahu 8, jinak bych věděla, co dalšího zařadit do dnešního menu.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dieta

Příspěvekod Friday » pát 18. kvě 2018 12:06:53

Tigra píše:
Friday píše:
Tigra píše:Mám bezezbytkovou dietu, ráno jsem si nedala ani kafe, pač jsem se bála, v poldene br. kaši v KFC, teď pribiňáka (fuj, já nesnáším to sladký mlíko, ještě horší představa je jogurt s marmeládou) a tím skončila moje invence. :(

To je dieta, ze které nevyrobíš žádný zbytkový odpad nebo co?

tak něco.
V podstatě se můžou jen některé kaše, krfír, pribiňák, kafe s mlíkem (samotný mlíko ne) a alkohol (ptala jsem se na to). Jdu si ve tři hodiny pro voňavku na Prahu 8, jinak bych věděla, co dalšího zařadit do dnešního menu.

V nerozbyté krabyčce?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Dieta

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2018 12:45:50

Friday píše:
Tigra píše:
Friday píše:
Tigra píše:Mám bezezbytkovou dietu, ráno jsem si nedala ani kafe, pač jsem se bála, v poldene br. kaši v KFC, teď pribiňáka (fuj, já nesnáším to sladký mlíko, ještě horší představa je jogurt s marmeládou) a tím skončila moje invence. :(

To je dieta, ze které nevyrobíš žádný zbytkový odpad nebo co?

tak něco.
V podstatě se můžou jen některé kaše, krfír, pribiňák, kafe s mlíkem (samotný mlíko ne) a alkohol (ptala jsem se na to). Jdu si ve tři hodiny pro voňavku na Prahu 8, jinak bych věděla, co dalšího zařadit do dnešního menu.

V nerozbyté krabyčce?

V nerozbyté sklenicy.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Předchozí

Zpět na Varná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštěvníků