Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Recepty a o jídle vůbec, hrnečku DOST!, koně ještě níž...

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod derad » ned 04. bře 2012 9:47:59

brisée je ale taky tučné. proto je tak dobré.
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod nadja » ned 04. bře 2012 9:54:52

Hmmm, tak já ho vyzkouším do svého těsta na závin, recept šetřivý po babičce, ale asi zase bude moc suchý. Pro klasický závin s jablky je bezva, ale na sýry, i když s hruškou... :e? No uvidím.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod molie » ned 04. bře 2012 9:55:12

nadja píše:Molie, máš i recept na těsto? Osobně listové moc nemusím, je na mě mastné.

Testo bylo 200 gramu mouky, malinko pepre (a podle mne trosku soli, nemam rada testo bez chuti), 100 gramu STUDENEHO masla v mixeru prohnat, nez udelaji smes, do te pak pridat 6 lzic mleka a opet v mixeru spojit, vzniklou kouli zabalit do folie a nechat odlezet v chladu.
Ja jsem to osidila a pouzila pate brisee, co prodavaji hotove a vyvalene do kruhu, jeden kruh dolu a druhym to prikryt, spojit kraje a vrsek propichat vidlickou.

Zaroven jsem delala napln slanina, spenat a vejce (zadny syr nebo tak, jeden mel alergii na laktozu, ale maslo v teste pry snasi), opet kupovane listove. Nemuzu si pomoc, tady mi listove pripada min mastne.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod nadja » ned 04. bře 2012 10:01:42

molie děkuji. Jednou jsem koupila mražené listové těsto, byl to dovoz z Německa a nebylo tak mastné, pamatuji, že bylo v modrém obalu. Už jsem ho mnohokrát zkoušela najít v obchodech, ale bez úspěchu. :td
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Tigra » ned 04. bře 2012 11:14:02

Já jsem kdysi dělala podle receptu z TV podle nějaké té šišilavé Angličanky rychlé listové těsto - do mouky nahrubo nastrouhala zmrzlé máslo na struhadle a jen to lehce promnula. Udělalo to takové bubliny, bylo to dobré a nebylo moc mastné. Recept nemám, ale na netu by se určitě našel. Bylo to hrozně jednoduché, ještě se tam přidával tuším ocet a to bylo všechno?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Tigra » ned 04. bře 2012 11:15:53

To bude ono - tak je to dokonce bez vajec, jak jsem si myslela původně.
http://www.deliaonline.com/recipes/type ... astry.html

A tady je i obrázkový návod:
http://www.deliaonline.com/how-to-cook/ ... astry.html
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Friday » ned 04. bře 2012 19:15:26

Uhlí bylo správně rozpálené, zářivou červeň povlékla vstvička šedého popela. Snížil rošt těsně nad uhlí, rozmístil na něj maso, a pak si v duchu přezpíval Marseillaisu - jak měl z mnoha grilování bezpečně ověřeno, trvá to přesně čtyřicet pět vteřin. Otočil steaky, opečenou stranu pokropil marinádou, a zazpíval hymnu znova. Pak je znovu otočil, potřel marinádou a nechal je dělat deset vteřin na každé straně. Sejmul je z ohně a položil na talíře, které nechal předehřát na cihlách tvořících bok grilu.

Marseillaisu ve svém podání nedostanu pod 60 vteřin, ale to by taky ještě šlo, ne?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Lenka » ned 04. bře 2012 19:23:00

nadja píše:Molie, máš i recept na těsto? Osobně listové moc nemusím, je na mě mastné.


Souhlas. Vždycky vidím recepty na nějaké slané koláče, krásný obrázek a pak si přečtu listové těsto. Tím to pro mě končí. Je to mastné až běda.

Podobný koláč jako Molie, ale bez hrušek a zalitý před pečením smetanou jsem měla. Bylo mi strašně těžko, abych ho na návštěvě nesnědla sama. Recept nemám dodnes.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod nadja » ned 04. bře 2012 19:37:23

Tak to těsto na štrúdl po babičce
1/2 sklenice světlého piva,  50 dkg hladké mouky,  1/2 kostky Hery
Z povolené Hery, mouky a piva zpracujeme těsto, vyválíme placky a plníme klasicky jako štrúdl nebo i jako závin na slano.
Vyzkouším z něho i ten sýrový koláč.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod molie » ned 04. bře 2012 19:39:43

nadja píše:Tak to těsto na štrúdl po babičce
1/2 sklenice světlého piva,  50 dkg hladké mouky,  1/2 kostky Hery
Z povolené Hery, mouky a piva zpracujeme těsto, vyválíme placky a plníme klasicky jako štrúdl nebo i jako závin na slano.
Vyzkouším z něho i ten sýrový koláč.

Sklenice je kolik, 1/2 litru?
Heru nemame, mas vyzkousene i neco jineho? Maslo je blbe? Nebo je tam Hera jen kvuli cene?
Dekuji!
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Tigra » ned 04. bře 2012 19:40:40

molie píše:Sklenice je kolik, 1/2 litru?

No jasně, vožralo.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod GeneHawkins » ned 04. bře 2012 19:44:07

Ne na víno!
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod nadja » ned 04. bře 2012 19:47:19

molie píše:
nadja píše:Tak to těsto na štrúdl po babičce
1/2 sklenice světlého piva,  50 dkg hladké mouky,  1/2 kostky Hery
Z povolené Hery, mouky a piva zpracujeme těsto, vyválíme placky a plníme klasicky jako štrúdl nebo i jako závin na slano.
Vyzkouším z něho i ten sýrový koláč.

Sklenice je kolik, 1/2 litru?
Heru nemame, mas vyzkousene i neco jineho? Maslo je blbe? Nebo je tam Hera jen kvuli cene?
Dekuji!

Místo Hery jiný roztíratelný rostlinný tuk a půl sklenice je polovina naší klasické láhve piva. Uvidíš sama, třeba budeš muset dát o kapku míň nebo víc, prostě aby se dobře zpracovávalo, nedrobilo se, ale naopak zase nelepilo.
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Lenka » pon 05. bře 2012 12:00:45

Friday píše:
Uhlí bylo správně rozpálené, zářivou červeň povlékla vstvička šedého popela. Snížil rošt těsně nad uhlí, rozmístil na něj maso, a pak si v duchu přezpíval Marseillaisu - jak měl z mnoha grilování bezpečně ověřeno, trvá to přesně čtyřicet pět vteřin. Otočil steaky, opečenou stranu pokropil marinádou, a zazpíval hymnu znova. Pak je znovu otočil, potřel marinádou a nechal je dělat deset vteřin na každé straně. Sejmul je z ohně a položil na talíře, které nechal předehřát na cihlách tvořících bok grilu.

Marseillaisu ve svém podání nedostanu pod 60 vteřin, ale to by taky ještě šlo, ne?


Dělám si tak malý šálek kávy a ještě ho při čtení některých příspěvků půlku vybryndám.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Friday » úte 27. bře 2012 20:25:37

molie píše:Delala jsem slany kolac podle receptu z "Elle a table". Moc dobry. Tam tu napln davali do testa neco jako pate brisee, podle mne to dopadne podobne dobre, pokud to pouzijete jako napln do slaneho zavinu z listoveho testa.
Namocime si tak 3 lzice rozinek - nejakych na moc tuhych, ja jsem je dala do teple vody, ale mohlo by byt i portske.
Dve mega velke (asi 10 cm v prumeru) cibule nakrajime na tenka ctvrtkolecka, v neprilnave panvi v kosekm masla opekame a opekame, nez je to lehce hnede po okrajich.
Na testo poklademe syr - kousky z ruznych druhu, v receptu je uvedeno, ze je to dobry zpusob jak se zbavit zbytku, ja jsem dala kus modroplisnaku, kus camembertu a nejaky maasdam, celkove priblizne 200 gramu, ale spis vice.
Dve vetsi hrusky oloupeme a nakrajime na male kousky, umistime na syr, lehce osolime a opeprime.
Opecenou cibuli rovnomerne rozprostreme, nasleduji rozinky, priklopime testem.
Pece se na 180 C asi 30 minut, ale to poznate.

Nejlepsi je teda podle mne vlazny, ale studeny mi taky chutna.
Obecne nemam moc rada davat ovoce do slanych jidel, tady to sedi.

Dobré to bylo, ale hruška mě neohromila. Mám v plánu zkusit na jednu akci variantu bez cibule a bez hrušky, ale k sýrové směsi ořechy a slunečnicová semínka plus namočené rozinky a sušené švestky. Recenzi pak napíšu.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Francouzská kuchyně a inspirace z ní

Příspěvekod Lenka » čtv 10. led 2013 21:40:50

Po roce jsem našla ve špajzu hořčici koupenou na francouzské benzince. S vlašskými ořechy. Nádherně voní a chutná. Na stránkách firmy jsem ji nenašla, ale je tam výběr hořčic s ovocem - fíky, černý rybíz atd, Já jsem měla ještě s estragonem, mně moc nejela, ale ostatním chutnala. Tak kdybyste měli cestu

http://www.moutarde-clovis.com/index.ph ... tarde+noix
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Předchozí

Zpět na Varná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 návštěvníků