Sitarovy cinty

Recepty a o jídle vůbec, hrnečku DOST!, koně ještě níž...

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Kohant » pon 26. bře 2012 7:39:20

Sitar píše:
Kohant píše:
Sitar píše:
Ivan-1 píše:
Sitar píše:Nic, energetickou hodnotu to má stejnou.

Čo je ich energetická hodnota? Teplo získané spálením?

Když jsem je psal, vložil jsem jí do těch slov. Tos nevěděl?

Mě by zajímalo jak na jablka v průběhu pokusu působila energie nápisu na tácku. Jestli nemohly být výsledky zkresleny.

Na tácku bylo strojově vytištěno Spar. Asi už nic víc. Jakou myslíš, že má slovo Spar energii, spíše pozitivní nebo spíše negativní? Nejspíš to asi záviselo na tom, jakou náladu měl seřizovač, když ten stroj naposledy seřizoval.

Škoda té vaší absolutní racionálnosti a uzavřenosti. Nejspíš to tak ale máte jednodušší.

Negativní. Jako Spar.
Na jablka tedy nepůsobí slova, ale nálada s jakou byla psána? A jaká nálada byla v prostředí ve kterém jsi pokus dělal? Nálada války nebo míru? Vyzařovala tam energie lásky nebo zla? Měly ty nálady a energie silnější nebo slabší vliv na hnití ovoce než ty lístečky papíru?
Co se mě týče, mám to jednodušší v tom že se zabývám svými skutečnými problémy a nemám čas vymýšlet neřešitelné pseudoproblémy a chlubit se jak se jimi trápím.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Kohant » pon 26. bře 2012 7:40:15

Jdu se podívat jestli mi neumřel pes.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Ivan-1 » pon 26. bře 2012 8:21:22

Sitar píše:
Kohant píše:
Sitar píše:
Ivan-1 píše:
Sitar píše:Nic, energetickou hodnotu to má stejnou.

Čo je ich energetická hodnota? Teplo získané spálením?

Když jsem je psal, vložil jsem jí do těch slov. Tos nevěděl?

Mě by zajímalo jak na jablka v průběhu pokusu působila energie nápisu na tácku. Jestli nemohly být výsledky zkresleny.

Na tácku bylo strojově vytištěno Spar. Asi už nic víc. Jakou myslíš, že má slovo Spar energii, spíše pozitivní nebo spíše negativní? Nejspíš to asi záviselo na tom, jakou náladu měl seřizovač, když ten stroj naposledy seřizoval.

Nemám žiadnu vedomosť o energetickom potenciáli slov. Moje všeobecné znalosti o fyzike ma oprávňujú tvrdiť, že slovo nie je ničím iným ako mentálnym konštruktom, abstraktným pojmom, ktorý na seba nemá ako viazať energiu, pretože akákoľvek energia je viazaná výhradne na hmotu. Preto ťa už tretíkrát vyzývam, aby si miesto neurčitých blábolov špecifikoval, o akej energii to vlastne hovoríš, čo chápeš pod pojmom slovo, ako je naň dotknutá energia viazaná, koľko jej v slove je, akú prácu vykonáva, aby ochránila jabko pred skorou deštrukciou.

Sitar píše:Škoda té vaší absolutní racionálnosti a uzavřenosti. Nejspíš to tak ale máte jednodušší.

Práve naopak, to ty si uveril niečiemu tvrdeniu bez toho, aby si ho podrobil racionálnej analýze. Ty si vynaložil menej energie na vytvorenie svojho postoja k predmetnému tvrdeniu ako napríklad ja, ktorý som si svoj postoj vytvoril na základe racionálneho postoja - analyzovaním tvrdenia.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14465
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Kohant » pon 26. bře 2012 12:28:20

Sitar píše:
Ivan-1 píše:
Sitar píše:Nic, energetickou hodnotu to má stejnou.

Čo je ich energetická hodnota? Teplo získané spálením?

Když jsem je psal, vložil jsem jí do těch slov. Tos nevěděl?

Kolik asi tak?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Sitar » pon 26. bře 2012 13:00:39

Kohant píše:
Sitar píše:
Kohant píše:
Sitar píše:
Ivan-1 píše:
Sitar píše:Nic, energetickou hodnotu to má stejnou.

Čo je ich energetická hodnota? Teplo získané spálením?

Když jsem je psal, vložil jsem jí do těch slov. Tos nevěděl?

Mě by zajímalo jak na jablka v průběhu pokusu působila energie nápisu na tácku. Jestli nemohly být výsledky zkresleny.

Na tácku bylo strojově vytištěno Spar. Asi už nic víc. Jakou myslíš, že má slovo Spar energii, spíše pozitivní nebo spíše negativní? Nejspíš to asi záviselo na tom, jakou náladu měl seřizovač, když ten stroj naposledy seřizoval.

Škoda té vaší absolutní racionálnosti a uzavřenosti. Nejspíš to tak ale máte jednodušší.

Negativní. Jako Spar.
Na jablka tedy nepůsobí slova, ale nálada s jakou byla psána? A jaká nálada byla v prostředí ve kterém jsi pokus dělal? Nálada války nebo míru? Vyzařovala tam energie lásky nebo zla? Měly ty nálady a energie silnější nebo slabší vliv na hnití ovoce než ty lístečky papíru?
Co se mě týče, mám to jednodušší v tom že se zabývám svými skutečnými problémy a nemám čas vymýšlet neřešitelné pseudoproblémy a chlubit se jak se jimi trápím.

Pokud je slovo neutrální, tak možná, ale spíše to bylo myšleno nadneseně, s tím údržbářem. Ta jablka ležela celou dobu na mikrovlnce, tak nevím, co tam vyzařovalo.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Sitar » pon 26. bře 2012 13:02:38

Kohant píše:
Sitar píše:
Ivan-1 píše:
Sitar píše:Nic, energetickou hodnotu to má stejnou.

Čo je ich energetická hodnota? Teplo získané spálením?

Když jsem je psal, vložil jsem jí do těch slov. Tos nevěděl?

Kolik asi tak?

Dost na to, aby to ovlivnilo kazivost jablek, očividně, pokud to teda nebyla náhoda.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Kohant » pon 26. bře 2012 13:04:41

A jak dlouho takto uloženou energii dokážeš skladovat?

Mikrovlnka se může zapínat?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Sitar » pon 26. bře 2012 13:48:12

Kohant píše:A jak dlouho takto uloženou energii dokážeš skladovat?

Mikrovlnka se může zapínat?

Ta působí, dokud je potřeba, pak se asi rozplyne zpátky do prostoru, si myslím. To máš jako se životem, taky přesně nevíš, jak dlouho Ti vydrží.

Nevím, my ji zapínali.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Ivan-1 » pon 26. bře 2012 16:00:31

A mne neodpovieš, Sitar?
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14465
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Ivan-1 » pon 26. bře 2012 16:12:18

Jak tak na tě koukám, Kohy, taky se ti za Sitarem stejskalo.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14465
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Dana » pon 26. bře 2012 17:29:30

Nechci k tomu moc psát, bojím se Ivana :)
http://www.cultura.cz/lide/masaru-emoto
http://www.youtube.com/watch?v=tAvzsjcBtx8

Zkoušela jsem kdysi nechat vodu ve sklenici s vybroušeným nápisem nápisem "láska a vděčnost".
po krátké době byla hrozně cítit chlorem (ve sklenici bez nápisu ne), po víc hodinách byla ta s nápisem bez zápachu a jemnější.
Dělala jsem to několikrát, dávala pít víc lidem, bez vysvětlení.
Někomu se zdála stejná. Kdo měl ciltivější chuť, chutnala mu jednoznačně ta s nápisem.
Nic z toho nevyvozuju, jen si myslím, že je spousta úkazů (nemůžu najít správné slovo), o kterých nevíme, ale neznamená to, že nejsou.
Bavím se tím.
Dana
Člen
 
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 17. lis 2008 9:41:37

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod molie » pon 26. bře 2012 17:35:26

Dana píše:Nechci k tomu moc psát, bojím se Ivana :)
http://www.cultura.cz/lide/masaru-emoto
http://www.youtube.com/watch?v=tAvzsjcBtx8

Zkoušela jsem kdysi nechat vodu ve sklenici s vybroušeným nápisem nápisem "láska a vděčnost".
po krátké době byla hrozně cítit chlorem (ve sklenici bez nápisu ne), po víc hodinách byla ta s nápisem bez zápachu a jemnější.
Dělala jsem to několikrát, dávala pít víc lidem, bez vysvětlení.
Někomu se zdála stejná. Kdo měl ciltivější chuť, chutnala mu jednoznačně ta s nápisem.
Nic z toho nevyvozuju, jen si myslím, že je spousta úkazů (nemůžu najít správné slovo), o kterých nevíme, ale neznamená to, že nejsou.
Bavím se tím.

Macik a ja jako dva blbci kupujeme filtry do konvice Brita. Stacilo by na ni napsat ta spravna slova a bude fungovat bez filtru. ;)
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Tigra » pon 26. bře 2012 17:41:20

Věřím.
Smála jsem tady tomu chlápkovi, co si dal mail hovno@.....
Pak jsem si sama dala heslo 1234*Kokot a co myslíte? Poprvé v životě jsem si zablokovala PC a musela jsem požádat IT o pomoc. Na co se ptali jako první?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89251
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod derad » pon 26. bře 2012 18:45:47

na to, kolik měla tvoje babička zlatých zubů?
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17302
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Ivan-1 » pon 26. bře 2012 18:52:35

Dana píše:Nechci k tomu moc psát, bojím se Ivana :)
http://www.cultura.cz/lide/masaru-emoto
http://www.youtube.com/watch?v=tAvzsjcBtx8

Zkoušela jsem kdysi nechat vodu ve sklenici s vybroušeným nápisem nápisem "láska a vděčnost".
po krátké době byla hrozně cítit chlorem (ve sklenici bez nápisu ne), po víc hodinách byla ta s nápisem bez zápachu a jemnější.
Dělala jsem to několikrát, dávala pít víc lidem, bez vysvětlení.
Někomu se zdála stejná. Kdo měl ciltivější chuť, chutnala mu jednoznačně ta s nápisem.
Nic z toho nevyvozuju, jen si myslím, že je spousta úkazů (nemůžu najít správné slovo), o kterých nevíme, ale neznamená to, že nejsou.
Bavím se tím.

Zdokumentovaných je viacero výskumov, výsledok ktorých by mohol vysvetliť "úspešnosť" tvojich pokusov. V jednom z výskumov mali pokusné osoby ochutnávať rôzne vína a hodnotiť ich. Autori výskumu však vína vo fľašiach vymenili - do fliaš s lacným nekvalitným vínom naliali kvalitné a drahé víno a naopak. Štatisticky významná skupina testovaných osôb hodnotila víno na základe obalu - nekvalitné víno vo fľašiach kvalitných značiek hodnotili vyššími známkami ako kvalitné víno vo fľašiach nekvalitných vín. Psychika vie robiť divy.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14465
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Tigra » pon 26. bře 2012 19:24:48

derad píše:na to, kolik měla tvoje babička zlatých zubů?

Jasně. Oblíbený filmový hrdina, město kde jste vyrůstali a rodné jméno vaší matky.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89251
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod GeneHawkins » pon 26. bře 2012 19:44:56

Dana píše:... Nic z toho nevyvozuju, jen si myslím, že je spousta úkazů (nemůžu najít správné slovo), o kterých nevíme, ale neznamená to, že nejsou.
Bavím se tím.

Možná je to správné slovo vyžírků, manipulátorů nebo podvodníků.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27127
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Sitar » pon 26. bře 2012 21:22:59

Ivane, energie je základem všeho, tedy i hmoty. Vlastně se dá řící, že žádná hmota, tak jak ji chápeme my, neexistuje. Je to jen energie, kterou naše smysly chápou jako hmotu. Když půjdeš až za atomy, elektrony, neutrony a protony, dostaneš se k energii. Takže i když se Ti zdá, že slovo láska je jen malé množství nějaké chemikálie na papíru, ve skutečnosti je to energie, ale při vší vesmírné rozmanitosti je to prostě jiné, než když napíšeš slovo zlo, protože k tomu používáš mozek, myšlenku, ruku, pero a to vše na to má jasný vliv. Na nejnižší možné úrovni je všechno stejné a všechno jedno, ale od určité úrovně už jsou patrné rozdíly a ty se zvětšují v závislosti na schopnostech a zkušenostech pozorovatele.

Když už to tu Dana zmínila, najdi si nějaká videa o paměti vody, třeba upravíš svůj pohled.

Jak píše Gene, svět je plný podvodníků, ale právě proto jsem provedl tento pokus a další budou následovat, protože jsem taky nedůvěřivej. Si každej kupte čtyři jablka a zkuste si to sami, není nic jednoduššího.

Molie, taky používám Britu.

Vlastně si vzpomínám, že tu Tigra nebo Ivan před časem zmiňovali pokus na kytkách, kdy se zkoumal vliv emocí na ně a tohle je podobný, tak co se cukáte?
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Tigra » pon 26. bře 2012 21:27:09

Sitar píše:Vlastně si vzpomínám, že tu Tigra nebo Ivan před časem zmiňovali pokus na kytkách, kdy se zkoumal vliv emocí na ně a tohle je podobný, tak co se cukáte?

Cože? :D A v čem je to podobné? :D Rostliny mají nervovou soustavu, to bylo podstatou těch pokusů; ale jak to souvisí s energií?
Stejně je zajímavé, že to tak hezky dokážeš vysvětlit a uzavřeš diskusi tím, že se ta energie vlastně nakonec jen tak rozplyne v prostoru. Co se teda rozplyne v tom prostoru? Ty atomy?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89251
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod alika » pon 26. bře 2012 21:41:59

Ahoj Sitare, já si říkám, že je přeci jen na vůli každého, jestli se bude vědomě snažit být pozitivní. A jsem pevně přesvědčená, že láska, radost, cit, se vrací v dobrém. Nevím, jestli u jablek, ale v životě lidí určitě.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Sitar » pon 26. bře 2012 21:51:55

Tigra píše:
Sitar píše:Vlastně si vzpomínám, že tu Tigra nebo Ivan před časem zmiňovali pokus na kytkách, kdy se zkoumal vliv emocí na ně a tohle je podobný, tak co se cukáte?

Cože? :D A v čem je to podobné? :D Rostliny mají nervovou soustavu, to bylo podstatou těch pokusů; ale jak to souvisí s energií?
Stejně je zajímavé, že to tak hezky dokážeš vysvětlit a uzavřeš diskusi tím, že se ta energie vlastně nakonec jen tak rozplyne v prostoru. Co se teda rozplyne v tom prostoru? Ty atomy?

No, je to takové neuchopitelné a nezměřitelné. A rostliny nemají nervovou soustavu.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Tigra » pon 26. bře 2012 22:01:07

Sitar píše:
Tigra píše:
Sitar píše:Vlastně si vzpomínám, že tu Tigra nebo Ivan před časem zmiňovali pokus na kytkách, kdy se zkoumal vliv emocí na ně a tohle je podobný, tak co se cukáte?

Cože? :D A v čem je to podobné? :D Rostliny mají nervovou soustavu, to bylo podstatou těch pokusů; ale jak to souvisí s energií?
Stejně je zajímavé, že to tak hezky dokážeš vysvětlit a uzavřeš diskusi tím, že se ta energie vlastně nakonec jen tak rozplyne v prostoru. Co se teda rozplyne v tom prostoru? Ty atomy?

No, je to takové neuchopitelné a nezměřitelné. A rostliny nemají nervovou soustavu.

Je to změřitelné, samozřejmě že je; to ty, jako slaboporoudař přece musíš vědět. Ty se prostě výsledky seriózního výzkumu snažíš popřít kydama o energii, které nemáš ničím podložené, sám je nedokážeš vysvětlit, ale tvůj argument je, že je to neuchopitelné, tak to musí být pravda. :D No to je prdel... :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89251
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Kohant » úte 27. bře 2012 4:56:01

Já to rád čtu. Tak mi ho nevyplašte.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Ivan-1 » úte 27. bře 2012 9:09:31

Sitar píše:Ivane, energie je základem všeho, tedy i hmoty. Vlastně se dá řící, že žádná hmota, tak jak ji chápeme my, neexistuje. Je to jen energie, kterou naše smysly chápou jako hmotu. Když půjdeš až za atomy, elektrony, neutrony a protony, dostaneš se k energii. Takže i když se Ti zdá, že slovo láska je jen malé množství nějaké chemikálie na papíru, ve skutečnosti je to energie, ale při vší vesmírné rozmanitosti je to prostě jiné, než když napíšeš slovo zlo, protože k tomu používáš mozek, myšlenku, ruku, pero a to vše na to má jasný vliv. Na nejnižší možné úrovni je všechno stejné a všechno jedno, ale od určité úrovně už jsou patrné rozdíly a ty se zvětšují v závislosti na schopnostech a zkušenostech pozorovatele.

Když už to tu Dana zmínila, najdi si nějaká videa o paměti vody, třeba upravíš svůj pohled.

Jak píše Gene, svět je plný podvodníků, ale právě proto jsem provedl tento pokus a další budou následovat, protože jsem taky nedůvěřivej. Si každej kupte čtyři jablka a zkuste si to sami, není nic jednoduššího.

Molie, taky používám Britu.

Vlastně si vzpomínám, že tu Tigra nebo Ivan před časem zmiňovali pokus na kytkách, kdy se zkoumal vliv emocí na ně a tohle je podobný, tak co se cukáte?

Sitar, položil som ti konkrétne otázky a ty mi na ne odpovedáš nekonkrétnymi blábolmi. Ak tvrdíš, že vlastne hmota neexistuje, dokáž to!
Možno si to zle pochopil, ale napísané slovo nepovažujem za slovo, pretože nič také ako slovo objektívne neexistuje, slovo je abstraktný pojem - ľudský konštrukt.
Prečítaj si moje otázky ešte raz a snaž sa na ne exaktne odpovedať.

Na jedno video o pamäti vody dala Dana link. Video nedokazovalo absolútne nič, len všeobecne známu vec, že prechodom vody do tuhého skupenstva vznikajú kryštály rôzneho tvaru. Keď tak rád pokusníčiš, zober si v zime, keď bude snežiť, silnú lupu a prezri si snehové vločky. Nenájdeš dve rovnaké. Kto v tých výškach do nich vkladá akési posolstvá, či čo sa to v tej vode má ukladať?

Aj s tými rastlinami kecáš! Žiadny vplyv emócií na rastliny sa v spomínanom experimente neskúmal. Skúmala sa schopnosť rastlín vnímať pre ne nebezpečné situácie a schopnosť predávania informácií medzi jednotlivými rastlinami. Rastlina je živý organizmus, a ako taký, interaguje s prostredím. Vníma poškodenie vlastnej integrity a odovzdáva informáciu o nebezpečí rastlinám v okolí. Nie však prostredníctvom nejakej neznámej a nešpecifikovanej energie, ktorej existencia je nepravdepodobná a mechanizmus jej pôsobenia idiotský, ale prostredníctvom vypúšťania chemických látok do ovzdušia.
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14465
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Sitarovy cinty

Příspěvekod Kohant » úte 27. bře 2012 10:15:31

A já myslel že jabka uměj číst.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40261
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

PředchozíDalší

Zpět na Varná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 136 návštěvníků

cron